Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Talán egy vírus az oka az elhízásnak?! fórum

Talán egy vírus az oka az elhízásnak?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Talán egy vírus az oka az elhízásnak?!

1 2
39. klaucsi (válaszként erre: 37. - Judith.budapest)
2010. ápr. 8. 10:52

72 kg... éppencsak túlsúly...

Ezzel lehet így élni. 100 kg-mal nem.

"Szerintem 100kg-osan is boldog lennék"... kétlem! Ez nem így működik. Ha így működne, ez a fórum nem létezne. Ha így működne, Te sem olvasgatnád ezt a fórumot és ha a szíved mélyére nézel, Te is tudod, hogy valamiért érdekel a téma.

38. dominós (válaszként erre: 37. - Judith.budapest)
2010. ápr. 2. 12:09
Gratulálok! :-))))))))
2010. ápr. 2. 08:03
Minden nőt érdekel a hízás és fogyás! Az egészséges táplálkozás, ez a kulcsszó. Igen, de nincsenek ilyen táplálékok. A szervezet kéri a maga vitamin és ásványi anyag szükségletét. Barna kenyér, a legtöbb malátával barnított. Zöldség-gyümölcs, tele van vegyszerrel. A húsok hormonnal. Az állatokat a nagyüzemben hormonnal nyomják fel, hogy hamarabb elérjék a vágósúlyt, ez ránk is hat. Akkor mi a megoldás? Méregdrága biocuccok...ebben sem hiszek. Én azt mondom, senki ne töltse az életét fogyókúrákkal, úgyis visszajönnek a kilók. Ha kövér vagy, legyél az! Fogadd el, hogy te ilyen anyagcsere beállítású vagy, te így vagy szép. Mert a szépség belülről fakad, ebben hiszek. Ha elfogadod magad, mások is szépnek látnak a hurkáiddal együtt. A kövérséggel járó betegségek? A betegség hajlam, a férjem sovány, magas vérnyomás, cukor, ízületi bajok. Én kövérkés vagyok 72kg, de még a koleszterinem is rendben van. Azt eszem, amit megkívánok. Nem érdekel a divathóbort, a mozgás, a fogyókúrás drága cuccok, és boldog vagyok a bőrömben. Szerintem 100kg-san is boldog lennék. Ilyen vagyok, kedves, jó természetű, szeretem magam, ezért szeretnek mások is.
36. 80c95f3698 (válaszként erre: 34. - Klaucsi)
2010. márc. 29. 14:45
jó forgatókönyv:) ki menti meg a világot a fitnesz gurutól? mindamellett most olvastam a nol-on, hogy a cigi is terjeszthet baktériumokat. Én pl megcsináltam egy étel-intolerancia tesztet és egy csomó kaját kevésbé vagy egyáltalán nem ehetnék... mindenesetre a mozgás endorfinkibocsátása lehet, hogy jótékonyan szorítja ki az egyéb szenvedélyeket
2010. márc. 26. 22:17
akarom mondani ép ésszel...
2010. márc. 26. 22:16

Várom azt a katasztrófa filmet, amelynek címe: "pusztítózsír". Majd terjed a vírus, lehet, szex útján is vagy csak cseppfertőzéssel... jön majd a nagy felmentősereg valami híres amerikai szinésszel az élen, aki meg próbálja megtalálni az ellenszert... na de kiderül majd, hogy a vírus terjesztése egy amerikai fitneszguru ötlete, hogy jól meghízzon mindenki és a lefogasztássukkal gazdagodjon meg...


Jesszus... ekkora hülyeséget... ha van is bármiféle igazság ebben a cikkben, akkor is egyetlen egy dolog a lényeg: nem ellenszerre kell várni, hanem mozogni kell és egészségesen táplálkozni. Aki ezt feléri épp ésszel, bármennyit kg-tól meg tud szabadulni...

33. FormulaGirl (válaszként erre: 9. - Kefekötőke)
2010. márc. 24. 17:26

Hajaj, ez most súlyos volt...

de majd ha egyszer te is túlsúlyos leszel(ne adj Isten'..), megtudod, h milyen nehéz az embernek normálisan felöltözni...illetve olyan nacit találni amiben, ha lehajol nem látszik ki az a vékony cérna...és hogy milyen jó is időként egy-egy ilyen szalmaszálba kapaszkodni, mint ez a cikk...

32. e974230abd (válaszként erre: 29. - Bf3f2dc3a8)
2010. márc. 23. 17:43
::)))))))Hát ez velős volt:)és milyen igaz:)
2010. márc. 23. 14:57

Atya, úr, isten.


Pedig olyan egyszerű. Ha többb kalóriát veszel magadhoz, mint amennyit elégetsz, hízol, ha kevesebbet, fogysz. (Kivéve hormonbetegek.) Ennyi.


Ez valami hihetetlen, igen. Ez jobb, mint a genetikával magyarázás :D:D:D Jó, nem vitatom, a genetika tuti belejátszik, de nem indok, hogy az ember hagyja, hogy ki legyen szolgáltatva a természetnek.

30. 6b818b475f (válaszként erre: 29. - Bf3f2dc3a8)
2010. márc. 22. 16:31
Ennyi.:)
2010. márc. 22. 16:28

Ezer és egy okot lehet találni. De ezek inkább mentségkeresések. Világ életemben gondom volt a súlyommal. Majd rájött egy kis pajzsmirigykórság. Nesez sánta, kell egy púp? De nem nyugodtam bele. Rohadt lassan, és kőkemény munnkával (heti 6 edzés + diéta), de igenis megy lefelé. Tök mindegy, hogy mitől alkati is egy elhízás. Mindegy is az oka. Tenni kell ellene. És tudomásul kell venni, hogy aki hízékony, annak egy életforma kell legyen a mozgás, az egészséges étel. Végül:

van 2 gyerekem. Egyikkel sem volt terhességi cukorbetegség vagy egyéb gondom. Az egyik piszkafa, a másik - nem mondom, hogy dundi-, de van benne anyag. A husosabb heti 5x sportol és 5 éves. A piszkafa (aki 9 éves pasi), rendszertelenül sportol, és annyit eszik, mint 2 felnőtt. Nyilván nem válogatom ki, hogy az egyik egészséges ételt ehet, a másik meg szemetet. Sőt, a suliban is ugyanaz a kaja, ami az oviban. Hol van a különbség?


És bocs, de feltehetőleg a rák ellenszerét nem azért nem találják, mert erre verik el a pénzt. És azt gondolom, az elhízás okozta betegségekben is legalább annyian halnak meg. És nem feltétlenül azért, mert lusta disznó, és csak a tv előtt zabál. Emellett, ha az is, akkor is egy valag pénzbe kerül a gyógyíttatása, hiszen neki sem mondják, hogy dögölj meg, minek zabáltál szemetet.És néha én is megkívánom a szemetet. Más kérdés, hogy nem ehetem. És ez igenis kicseszés, hogy nem ehetek meg büntetlenül egy sütit.

28. 6b818b475f (válaszként erre: 27. - Dominós)
2010. márc. 22. 16:28
Hát ha van benne pénz.:) Mi lesz a neve?:D
27. dominós (válaszként erre: 26. - 6b818b475f)
2010. márc. 22. 16:26
vagy csak alapítunk egy új pártot... naaaa? népszerűek leszünk. :-D
26. 6b818b475f (válaszként erre: 25. - Dominós)
2010. márc. 22. 16:23
...és világuralomra törünk, vagy mi?:D
25. dominós (válaszként erre: 24. - 6b818b475f)
2010. márc. 22. 16:19
fogjunk össze :-)))
24. 6b818b475f (válaszként erre: 23. - Dominós)
2010. márc. 22. 16:00
Én meg simán bunkó vagyok!:D
23. dominós (válaszként erre: 22. - Kefekötőke)
2010. márc. 22. 13:46
Ááááá, nekem csak undocum hárpium fertőzésem van, de ezzel még sokáig húzom, nem halálos. Csak a környezetem szenved tőle. Azt meg nem letojom???
22. kefekötőke (válaszként erre: 17. - Dominós)
2010. márc. 22. 13:32

Igen valószzínű az 510 éveddel látens rezisztenciát szereztél.

De vigyázni kell nehogy megtámadjon a nyuggerocium pletykacium.

Tudod ez tünetegyüttes okozza az idősebbeknél,hogy 2 órát tologatják a bevásárlókocsit,aztán a pénztárhoz érve nekik sürgős és előre kéredzkednek.

2010. márc. 22. 13:21

Értem én, csak azt akarom cáfolni, hogy "A zsírsejtek száma a magzati élet során alakul ki."

Mert kötve hiszem, hogy egy koraszülött csecsemő annyi zsírsejttel rendelkezik, mint egy jól megtermett társa. A jó szülő szaporítja el neki megszületése után.

Pl. "A zsírsejtek szaporodni kizárólag csecsemőkorban és a serdülőkor kezdetén képesek." Sőt olvastam olyant is, hogy akár fiatal felnőttkorban. De lehet, hogy ezen a szakterületen végzel tudományos kutatómunkát, és jobban értesz hozzá, akkor ezer bocs. :-)))

20. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 14. - Dominós)
2010. márc. 22. 11:33
A zsírsejtek zsírt raktároznak, így nő a térfogatuk, de a számuk nem:) A gyerekek nőnek, építenek be fehérjét, az elhízás, főleg gyerekkorban súlyos szövődményeket okoz, magas vérnyomás, cukorbetegség, idő előtt tönkrement izületek stb. A gyerek akit agyontömnek, nem attól hízik mert osztódnak a zsírsejtjei, hanem csak nő a térfogatuk.
2010. márc. 22. 10:01
Na még egy valami amire foghatjuk a kövérségünk, hála azoknak a bizonyos "orvosoknak".:D
2010. márc. 22. 00:26
az amcsik végre tudják mire fogni h miért kövérek...
17. dominós (válaszként erre: 15. - Kefekötőke)
2010. márc. 21. 19:42
Hú wazze! Most megnyugodtam, mert nálam még ezek a tünetek nem jelentkeztek. Úgy látszik, immunis vagyok az ilyen genya vírusokra.
2010. márc. 21. 18:48
Akkor összegezhetjük,hogy a vírusinfekciók halálosak a női populációra ,mind kinézet,mind súly alapján,és csak a keresztvírusok mutációja segíthet ki minket,a teljes populáció elfertőződése ellen....jól értem..?:)))))
15. kefekötőke (válaszként erre: 13. - Dominós)
2010. márc. 21. 17:07

Valóban 2012-ben itt a vég.

Mindenféle új mutáns jelent meg.A női populáció (11-45 éves korig) 99 %-át támadta meg

a poloicum longikum vírus.A betegség tünete:Az utcán kivétel nélkül minden nő egyformán öltözik,

farközépig érő 2 számmal kisebb nadrág,hosszú poló,rá 8 centivel rövidebb pulóver,erre 10 centivel rövidebb de mindenképpen mell alatt

5 centivel végződő csukjás dzseki.

14. dominós (válaszként erre: 8. - 4a8c4f0081)
2010. márc. 21. 16:36

Ha a zsírsejtek száma a magzati élet során alakul ki, akkor az alig két kilós csontésbőr koraszülöttből hogyan lesz dagadt, felfújt lufihoz hasonlító kisgyermek, majd felnőtt???

Nem ám azért, mert a sok jóakaró (anyu, apu, nagyi stb...) agyontömi sok-sok tartalmas, finom étellel, mert "szegényke olyan kis sovány!" és "hiszen olyan kicsinek született, be kell neki hozni a lemaradást!".

13. dominós (válaszként erre: 9. - Kefekötőke)
2010. márc. 21. 16:31
Komoly, komoly...én is olvastam. És van még egy nagyon veszélyes, ami elhízástól független, a buticum blondicum barbiecum, leginkább a szőkeviccek főszereplőit támadja, és pölö arra kényszerítí a megfertőzöttet, hogy mindenféle buta, lehetetlen 20 centis sarkú cipőben járkáljon. Kikezelni lehetetlen, csak egy bokatörés képes útját állni a vírus további burjánzásának.
2010. márc. 21. 12:44
Aki figyelmesen végigolvasta a cikket, és fel is fogja az ott leírtakat, az bizonyára rájön, hogy nem ez az egyetlen oka az elhízásnak, csak ez IS hozzájárulhat az súlygyarapodáshoz!
11. zena01 (válaszként erre: 4. - 2e53573acc)
2010. márc. 21. 12:02
Van olyan kolléganőm, aki egy nap alatt annyit eszik, mint én egy hét alatt. Kb 45 kiló vasággyal együtt. Tehát nem csak az számít, ki mennyit eszik, hanem, hogy a szervezete milyen gyorsan dolgozza fel az ételt.
2010. márc. 21. 11:12

A tv2-ben a Két testőr is foglalkozik állandóan ezzel a témával a Vámos Erika és a Pistyur Veronika

az is mennyire duci és ő sem tud lefogyni pedig ott amit ajánlgatnak fogyókura gyanánt méregdrága kezeléseket alkalmaznak. Szabó László hatóanyagszakértőtől is kérnek a tévénézők tanácsot. Üdvözlettel: Ágnes

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook