Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? fórum

T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 8. 19:04

Én most vettem észre, hogy már nem is figyelem a könnyített verziót, szóval igen..én is érzem hogy jobban megy sokkal mint az elején!! :)


Én emellett mást nem nagyon mozgok. (jó biciklivel járok suliba meg boltba...de az nem éppen sport)


Cserébe ebben a 25 percben minden erőmet beleadom!

38. Zebra25 (válaszként erre: 36. - Judit103)
2014. máj. 7. 14:28
Szerintem adj még egy esélyt neki, hátha megszereted. Én kondiba járok néha. Bár tegnapra pont le is betegedtem, így az kimaradt a tegnapi edzésből. Sajnos az időmből mostanában nem telik ki a kondi. Államvizsgázok nemsokára, meg pici gyerek.....kicsit össze jöttek a dolgok.
2014. máj. 7. 11:27
Én napról napra jobbnak érzem az edzéseket. Pörögnek a lábaim is jobban:) Nektek, hogy megy?
2014. máj. 7. 07:26
Igen lehet én is lazábbra veszem - vettem. De ma vicces volt és élveztem - Speed! Izzadtam is rendesen... :-)Tornáztok mellé? Én mindig tervezem de délutánra már nincs erőm (a tornát reggel-hajnalban) csinálom.
2014. máj. 6. 23:13
Hát én úgy érzem, hogy ha olyan 95%-ban rendesen, mindent beleadva csinálom, akkor nincs olyan hogy ne izzadnék. Elég durván lefáraszt...persze könnyű ellazsálni, pl. első alkalmakkor simán csak néztem ahogy a fekfőtámaszt meg a planket csinálja én meg csak lazsáltam, de mióta rendesen végigcsinálom, akkor is ha nem bírom, azóta hasizomlázam pl. mindig van egy kicsi, lower focus után pedig nagyon durván érzem a lábaim, fenekem...
34. Zebra25 (válaszként erre: 33. - Judit103)
2014. máj. 6. 12:25
Nem tudom, nekem pl most a lower focustól jó kis izomlázam van.
2014. máj. 6. 10:22

Sziasztok!


Én a második hetet kezdem a T25-ből de nagyon gondolkozom rajta hogy abbahagyom. Nincs izomlázam, laza tornának érzem, hol izzadok hol nem. Jó tök béna vagyok, a fekvőtámaszt lazsálom, de nekem fura hogy nincs izomláz. Úgy érzem az instaty jobb lenne, de az meg annyira kemény. Azért csinálom, mert nem rossz, izzadós is ha elkapom a fonalat. Engem is érdekelne látványos is a torna?

32. Zebra25 (válaszként erre: 30. - Fulesmackoo)
2014. máj. 5. 22:32
Igen, szerintem nagyon fontos a jó diéta. A kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozás.
31. Zebra25 (válaszként erre: 28. - Fulesmackoo)
2014. máj. 5. 22:32

Én megmondom őszintén, hogy a plankokat úgy csinálom, meg a fekvőtámaszokat is, hogy szőnyegen, mert azon nem csúszik a cipőm. A parkettán meg igen, viszont ahogy írod, az ugrálós részhez meg kell a cipő. Majd ha kint jóidő lesz, megpróbálom kint csinálni.

Ügyes vagy, hogy megy az ab intervals, az nekem tényleg nagy mumus.

Én is próbálom magam tartani az edzéstervhez, de ma muszáj voltam 2 részt megcsinálni, mert tegnap volt egy utószülinapi bulim, ahol muszáj voltam enni 1 nagy szelet tortát.


Igen, diétázom, már lassan 1,5 éve. Nem mondom, hogy nem fordul elő elkurvulás, de ez nagyon ritkán van. Tényleg figyelek. Fogytam is már vagy 27 kilót, de még kell 5-10 kilót leadnom, és persze formálódnom:)

2014. máj. 5. 22:21
te a kajára is figyelsz? nálam még az az amire nagyobb hangsúlyt kéne fektetnem...
2014. máj. 5. 22:20
bocsánat elírtam... a total body van 2x és a cardio csak 1x, első két hétben meg fordítva volt.
2014. máj. 5. 22:18

Ma total body volt és most jöttem rá, hogy mostantól heti 2x van ez a cardio meg csak 2x (eddig fordítva volt)...De valahol örülök neki, mert ebben kell a legtöbbet fejlődnöm. Ma már szerintem megint jobban bírtam egy kicsit.


Úgy döntöttem, hogy rendesen az edzésterv szerint haladok, még a vasárnapi nyújtást is megcsináltam, és rájöttem, hogy nem véletlenül kellene csinálni, sokat segített mára az izomlázamon. (Előző héten a nyújtást elblicceltem, mondván hogy minek.)


A lower focus tényleg eléggé megdolgoztatja a lábakat...szerintem az után van a legnagyobb izomlázam mindig. :)


Nekem a hasazás a kedvencem, cserébe a plank-es dolgok nagyon nem mennek...ráadásul csúszik itthon a padló a sportcipőben, így mindig hátracsúsznak a lábaim így mégjobban kell erőlködnöm, hogy megtartsam őket. Múltkor kipróbáltam a plank-es gyakorlatokat mezítláb és százszor jobban ment, de mivel ugye interval edzés és mindig utána meg ugrálás és futás rész van nem tudom mezítláb csinálni...:/

2014. máj. 5. 21:00

Bocsi, a lower focus nagyon állat. Nekem a végére már remegtek a lábaim:)

Neked, bejött?

2014. máj. 5. 16:48
szülés után
2014. máj. 5. 16:48

Mizujság? Hogy ment ma az edzés? Csinálod a 15 heteset, vagy önállósítottad magad, és vegyíted a videókat?

Én az ab intervals-szal nem tudok megbarátkozni. Szólés után kicsit nyitva maradt a hasizom közötti rész, és valami nem faca a hasazás.

2014. máj. 3. 16:29
Na én tegnap megcsináltam a duplát és hát jól el is fáradtam :D Ma is csinálok valamit...még nem tudom melyiket, de szerintem a cardiot, mivel a héten egyszer kihagytam és bűntudatom van. Hogy tetszett a lower focus? :)
2014. máj. 2. 09:35
Ma nálam is ez a 2 van soron:) Kíváncsi vagyok a lower focusra.
2014. máj. 2. 08:47
Nekem tegnap cardio lett volna (2. héten vagyok) de nem csináltam meg....egész nap elment, és este 11 előtt nem is értem haza...ma viszont a lower focust és az ab-t mind2t megcsinálom (ahogy a terv szerint van), és hétvégén is csinálok szerintem valamit, ezzel kompenzálok.
2014. máj. 1. 11:40
Mára mit tervezel? AB intervals? mellé akkor csinálsz valamit?
20. Zebra25 (válaszként erre: 19. - Fulesmackoo)
2014. máj. 1. 11:39

Látod, én meg inkább fordítva vagyok. Húzódzkodok, fekvőtámaszozok, de ha ugrálni kell, keresztbe akad a lábam:)

Majd hozzá szoksz, erősödni kell. Nekem meg a kondíciómat kell javítani, de ezek pont jók mind a kettőre.

2014. máj. 1. 10:35

Wooow...nagyon ügyes vagy! Én egyszer se tudtam még végigcsinálni, nem hogy 2x. :)

Azon is gondolkodtam, hogy néha ha túl könnyű az egyik akkor megcsinálom utána az ab intervalt vagy csak szimplán keresek erősítő tornát 20 percben. (A hasam a legkritikusabb pontom). Nem értem, miért van az, hogy az ugrabugrálós simán megy (cardio, speed)van hogy el se fáradok igazán, de amikor plank meg fekvőtámasz van benne sok (total body, ab interval) akkor iszonyú bénának érzem magam, csak szenvedek. Ja és rájöttem, hogy semmi karizmom...egy fekvőtámaszt se tudok rendesen megcsinálni.


Meg még arra gondoltam, hogy az alpha cardiot a béta cardioval helyettesítem, mert azt nagyon unalmasnak tartom, már megcsináltam kb. 5x és többet nincs is hozzá kedvem...de a többit hagyom az edzésterv szerint.

2014. ápr. 30. 20:49
nem bélából, hanem bétából:)
17. Zebra25 (válaszként erre: 15. - Fulesmackoo)
2014. ápr. 30. 20:49

Na, én ma azt 2x végig csináltam, + a bélából a core cardiót.

De, ennek az a sztorija, hogy délelőtt neki estem a total bodynak, de majdnem sírva fakadtam. Úgy éreztem, hogy nem akarom ezt csinálni, de végig csináltam. Most este felszívtam magam, és végig csináltam rendesen, meg utána béta core cardiot.

És ha azt csinálod, hogy csinálod az alphát is és mellé vagy még egy alphát, vagy valami mást?

Én ezt biztos fogom csinálni 5 hétig, mármint az alphát, mert bár én is kicsit könnyebbnek érzem, de azért izzadok mint egy disznó, meg lomha vagyok kicsit(nagyon).

2014. ápr. 30. 20:34
Más is csinálja esetleg? Én is kíváncsi lennék még tapasztalatokra.
2014. ápr. 30. 20:32

Én azóta csinálom és nagyon tetszik :) Néha kihagyom a cardiót mert túl könnyű, helyette elmegyek futni 7-8 km-t. Egyelőre nem látok változást magamon, de tudom hogy idő kell és még csak másfél hete csinálom... Lehet hamarabb ugrok a bétára, ha már mindegyiket túl könnyűnek érzem, de egyelőre a total body az halál...nem tudom rendesen végigcsinálni...


A neten amúgy találni étrendet is hozzá, de nem ez alapján eszek hanem csak szimplán egészségeset 1400-1500 kcal körül.

2014. ápr. 30. 20:24

Na mi a helyzet Lányok? Nektek mi a tapasztalatotok?

Én hétfőn kezdtem el a 15 hetes edzéstervet. De nekem kicsit az alpha rész lightos, így 2 részt csinálok meg.

2014. ápr. 29. 12:30

ejha!

letöltöttem, még szombaton ki is próbáltam... aztán mivel kb 2 órával a torna után már alig bírtam megmozdulni, vasárnap meg leülni, felkelni, mert mindenem fájt... hát, adtam egy pihenőnapot és tegnap újra csináltam az 1 napi tornát. most már nem fájok annyira... szóval ma folyt.köv.


étrend is van ehhez?

2014. ápr. 25. 15:56
Igen-igen, én is onnan szedtem le :) Örülök, ha más is elkezdi, legalább motiválhatjuk egymást! :))
11. pnegab (válaszként erre: 10. - Milki57)
2014. ápr. 25. 14:22
Nincs mit, nagyon szívesen.
2014. ápr. 25. 09:44
Köszö szépen. Megpróbálom leszedni én is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook