Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T-home IPTV . Van-e valakinek, és mik a tapasztalatok? fórum

T-home IPTV . Van-e valakinek, és mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 24. 18:24
14-15000 ft-ot fizetünk havonta. Ebben benne van a telefon ( Hoppá díjcsomag) , a net (DSL NetMánia L ),az IPTV (családi csomag+HBO Pak+ Felvétel opció+ 3 beltéri egység ) . Minden szuper , csak a felvétel opció tűnik el néha , akkor azt mondták, húzzuk ki és dugjuk vissza a konnektort . Fogalmam sincs, ez miért van, összességében oké. Pár éve pusztán csak a netért fizettünk 16000 ft-ot a Fiebernetnél.
14. dovima (válaszként erre: 13. - 36a26f5226)
2012. dec. 27. 11:52
nekünk olyan van és semmi baj nincs vele már évek óta...
2012. dec. 27. 11:33
Érdeklődnék, kinek milyen az internet sebessége az IPTV csomagban? Sok rosszat olvasok a facebook t-home oldalán, és az internet sebességet sokan szidják.
12. gabima
2010. dec. 29. 15:22
Nekünk csak tv és internet lesz, telefon nem. Így kb. 8000 Ft lesz a havidíj. Ez így olcsóbb, mint eddig a net és a kábeltévé. Én csak előre aggódom, hogy jó legyen a kép minősége, és ne akadozzon.
2010. dec. 29. 13:45

Nekem is ez van már 2 éve, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tök jó, hogy bármit bármikor felvehetek és akkor nézem meg, amikor akarom. Csak ajánlani tudom mindenkinek!


Internetet nem használok, ezért nem tudom, hogy milyen hatással van rá.

10. anikko (válaszként erre: 9. - Bóbita77)
2010. dec. 29. 12:39

Én azért hagytam ott őket, mert kiderült, hogy amikor lejárt az 1 éve és meghosszabbítottam, akkor nem tették rá a hűséget ("rendszerhiba miatt") és a havi 9 ezer helyett 13at kellett fizetni és kisebb netet kaptunk ráadásul. Amikor ez kiderült akkor az egyik ügyintéző azt mondta csináljak számlareklamációt, a másik meg h ha reklamálok ráteszik a hűséget és ha felbontom a szerződést köd bért kell fizetnem. NEKEM!

szóval a szolgáltatás jó, nekem más gondom van velük.

2010. dec. 29. 12:18
Nekünk másfél évig volt ilyenünk, nagyon szerettük. Nagyon kényelmes volt, egy csomószor vettünk fel vele műsorokat, sosem maradtunk le semmiről. Ha vmi dolgunk akadt tv-zés közben, csak megállítottuk, szuper volt. Képminőség szintén rendben. Tv, net simán futott együtt. A kényelmet viszont meg kellett fizetni: két beltéri egység bérlete, tv és telefon(alig használtuk) - havonta átlagban 14-15ezer Ft-os számlák jöttek, pedig mi az összesre szerződéskötéskor kb. 10ezerrel kalkuláltunk. Nem tudjuk a mai napig sem, mi dobta meg, a számlába sosem tudtunk belekötni. Szóval mi átváltottunk anyagiak miatt átváltottunk (akkor nagyon sajnáltuk) Digi-re, amit akkor húztak be a házba. Két éves hűséggel egy évig a 80/20-as netre, tv-re és telefonra fizettünk 3000Ft-ot, most egy év leteltével 7000, ugyanazzal a brutál nettel. Bár nem tudunk felvenni, nincs "pisilnikellmegállítom", de a felét fizetjük és ez is szuper. Mi anyagi megfontolásból feladtuk a "kényelmet", de fele annyit fizetünk és van egy durva netünk.
8. anikko (válaszként erre: 7. - Gabima)
2010. dec. 29. 10:59

akkor van gáz, ha nincs akkora sávszélesség ot ahol laksz, amilyenre szerződsz. ha pl kötsz egy 15 megásat de csak 10re lenne kapacitás, akkor a tv is akad meg a net is. mert csak erőlködik. nekünk volt ilyen.

Amúgy ha megvan a sávszélesség nem befolyásolják egymást!

2010. dec. 29. 10:57
Köszönöm a válaszokat. Lenne még egy kérdésem. Lassítja-e az internetet, ha megy a tv?
6. t.Ili (válaszként erre: 1. - Gabima)
2010. dec. 29. 10:54

Sajnos felénk még nincs ilyen.:(

Csak t.hom tévénk van.De nagyon várjuk,hogy erre is jöjjön!:)

2010. dec. 29. 10:51
Másfél éve ilyenünk van, sosem nézek reklámot, és mivel a gyerekeink nem tévéznek, felveszem magamnak napközben, ami érdekel és este megnézem, tök jó! :)
2010. dec. 29. 10:51
nekünk is volt, ami jobb, mint a 3betűsnél, hogy a menüje sokal jobb! viszont ha messze vagytok a központtól akkor sokszor megállhat. Nekünk naponta leállt :( ennek ellenére jobban szerettem mondom, mint a 3 betűs sz6olgálltató digitális tv-jét.
2010. dec. 29. 10:50
Igen, van, és mi is nagyon szeretjük. Főként hogy felvehetem ami tetszik.
2. dovima (válaszként erre: 1. - Gabima)
2010. dec. 29. 10:47
Nekünk van és nagyon jó szerintem.
2010. dec. 29. 10:46
T-home IPTV . Van-e valakinek, és mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook