Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van-e valakinek iRenew egyensúly karkötője, és mi a tapasztalata? fórum

Van-e valakinek iRenew egyensúly karkötője, és mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. dec. 25. 00:55
Én kaptam ma karácsonyra, rajtam van kb 4 órája, és semmit nem érzek. Fáj a hátam, fáj a szemem...Ugyan úgy, mint mindig, ha ülök a gép előtt...
2011. nov. 27. 17:12
Tegnap volt a TV-ben hogy nagy csalás az egész:)))
117. szamo10
2011. okt. 10. 08:37
Az irenew azt hirdeti, h egyedülálló a piacon, mivel természetes rezgésekkel segít. a Forza Balance karkötők is természetes rezgéseket bocsátanak ki magukból, illetve bármi módon sérül, 2 éves 100%-os garanciát biztosít a cég. úgy tudom, h ez nem sok karkötőnél van így van így. vagy talán egynél sincs...
2011. okt. 7. 10:43
Ez az iRenew nem hologramos. Akkor mitől hatásos?
115. szamo10
2011. okt. 7. 07:27
szerintem mindenki értesült a híradóból, hogy több ezer hamisítvány hologramos karkötőt foglaltak le a határon pár hete. remélem még többet fognak lekapcsolni, akkor talán nem lesz olyan sok ember, aki 1000, meg 2000 Ft-ért fogja árulni az általa 100%-ig eredeti karkötőnek mondott hamis, teljesen hatástalan termékét...
114. szamo10 (válaszként erre: 113. - 763c1a87a1)
2011. szept. 26. 13:06
ez butaság
113. 763c1a87a1 (válaszként erre: 112. - 12b596e0b6)
2011. szept. 20. 09:28
Ha hiszel benne, az olcsóbbik is megfelel. Ha nem hiszel, a drágább sem ér semmit.
2011. szept. 20. 09:08

Sziasztok!


Én is szeretnék venni egy ilyen karkötőt, azt szeretném kérdezni, mi a különbség a 7 ezer ft-os és a 2000ft-os között?

Megvehetem az olcsót is, az is kifejti azt a hatást amit a drága?

111. 6451523b1a (válaszként erre: 109. - RoliX)
2011. szept. 18. 12:48
Most regiztél és máris osztod az ész,tényleg kapd be
110. 6451523b1a (válaszként erre: 109. - RoliX)
2011. szept. 18. 12:45
Te nagyon gyagya!Ha a hülyeség növesztene ülve nyalnád az eget,de az enyémet is nyalhatod ha nem érsz fel odáig!
109. RoliX (válaszként erre: 105. - 6451523b1a)
2011. szept. 18. 12:27

De lehet, hogy közbe a biorezgések tenyésztik benned a hererákot. Erre nem gondoltál?

Mert ugye lehetnek mellékhatásai...

Ja bocs, ennek semmilyen hatása nincs, max az hogy hülyét csinál 1-2 emberből.

De ha nem értesz egyet, akkor mondd meg, hogy szerinted melyik része az ami használ, a szilikon szíj, vagy az acél csat?

Ha meg ezt se tudod, csak "lesz@rod", akkor inkább maradj csendben, örülj a sikerednek és akkor kevésbé csinálsz bolondot magadból.

108. 6451523b1a (válaszként erre: 107. - 763c1a87a1)
2011. szept. 18. 12:22
Nem hiszem ,már jó egy éve hogy nem dohányzom.Az e-cigre meg azért szoktam rá mert többször előfordult hogy rágyújtottam:))és akkor már inkább az e-cigi.)
107. 763c1a87a1 (válaszként erre: 105. - 6451523b1a)
2011. szept. 18. 12:10

Hát ez kész csoda! Akkor ezentúl lehet a Tb is támogatni fogja.

Nem lehet, hogy abba hagytad a dohányzást és azért csökkent a vérnyomásod?

106. RoliX (válaszként erre: 102. - 763c1a87a1)
2011. szept. 18. 12:09

Ezzel nagyon sokan így vannak, mert az ember szeret bedőlni ha nagyon jó dolgokat ígérnek. Engem is átvertek már nem egyszer.

Ezzel nincs is baj és nem is erre akadtam ki, csak hogy a legtöbben a saját egójuk megnyugtatása miatt is bemagyarázzák maguknak, hogy működik a karkötő és jó vásárt csináltak. Na de még ez se akkora gond, viszont az, hogy reklámozzák másoknak hogy milyen jól működik a cucc... Inkább szembesülni kéne a valósággal és nem mindenféle légből kapott magyarázatokkal nyugtatni magunkat, hogy "megérte". Ha már rászedtek minket, akkor legyen bennünk annyi gerincesség, hogy nem csalunk be másokat is az átverős cégek csapdájába.

105. 6451523b1a (válaszként erre: 104. - 763c1a87a1)
2011. szept. 18. 12:05
Magas vérnyomásra szedtem gyógyszert és amióta megvan nem kell szedni:Szerintem ennyi elég ,nem?
104. 763c1a87a1 (válaszként erre: 103. - 6451523b1a)
2011. szept. 18. 12:01

Az jó, ha nálad műkszik:)

De mit is csinál pontosan?

Én nem vagyok irigy, hiszen én is vettem, de azon kívül, hogy jól néz ki, semmilyen pozitív változást nem érzek.

103. 6451523b1a (válaszként erre: 101. - RoliX)
2011. szept. 18. 11:51
Bakker de irigyek vagytok!Nálam mükszik ez a lényeg a többi duruzsmát meg lesz@rom:)
102. 763c1a87a1 (válaszként erre: 100. - RoliX)
2011. szept. 18. 10:57

Teljesen igazad van.

Sajnos én is bedőltem a sok "gyógyulásnak" és vettem egy Sbs karkötőt. 1 hete hordom, hatása egyenlő a nagy büdös nullával!

Aki mást mond hazudik, vagy egy darabig a karkötőnek tulajdonít dolgokat.

A fájdalmam nem enyhült, energikusabb sem lettem tőle.

Mondjuk kb. erre számítottam, hiszen valóban nonszensz az egész. De ha nem próbáltam volna ki a saját bőrömön, bennem maradt volna a kisördög.

Mindenesetre az évtized átvágása, ezt el kell ismernem.

101. RoliX
2011. szept. 18. 10:55

Ja persze nem akarom hogy mindenkinek fájjon a háta, meg szedjen gyógyszert.

De lehet anélkül is jó eredményeket elérni, hogy hülyét csinálnánk magunkból, vagy pénzeket fizetnénk a semmiért. Akinél ez a placebohatás működött, nyugodtan utánanézhet a meditációnak, agykontrollnak és egyéb ilyen dolgoknak. Azért ajánlom ezeket, mert ha ennyire használt valakinek a placebo karkötő, akkor a lelki beállítottsága nagyban közrejátszik a testi egészségében és ugyanilyen, sőt jobb eredményeket is elérhetne anélkül, hogy feleslegesen pénzt adna ki, vagy hülyét csinálnának belőle.

100. RoliX
2011. szept. 18. 10:47

Irigylem azokat akiknek ilyen átlátszó csalásnál is működik a placebohatás. Úgy néz ki, hogy ilyen szempontból rosszul járnak azok, akik használják az eszüket, mert náluk "nem működik".


BBC News a karkötőről, sajnos angol. [link]


Érdekesség, hogy csináltak egy tesztet 42 sportolóval, karkötővel és karkötő nélkül. A csavar az volt benne, hogy a fele tesztalany power balance csodakarkötőt kapott, a másik felük sima szilikon karkötőt, DE mindegyik azt hitte, hogy csodakarkötő van rajta. A teljesítmény javult azoknál is, akiken "csodakarkötő" volt és azoknál is, akiken sima szilikon karkötő. A tanulságot vonja le mindenki magának.


De egyébként se kell professzornak lenni, hogy átgondolja az ember a dolgot. Elég ha valakinek van annyi esze, mint egy szobanövénynek.

Először is: ez egy sima szilikon karkötő, teljesen ugyanolyan, mint bármely másik színes, vagy akármilyen feliratos szilikon karkötő. Mégis mi a jó égtől hangolódna rá egy darab szilikon a természetes rezgéseinkre? Vagy akár egy hologram. Tudjátok egyáltalán mi az a hologram? Vagy hogy mi az a szilikon? Akkor ezt magyarázzátok be magatoknak...

99. 6451523b1a (válaszként erre: 98. - B5d54458e5)
2011. szept. 14. 10:16
Próbáld meg mindkét kezeden,ez komolyan mondom.Nekem a jobb kezemen jó.A ballon nem éreztem semmit:)
2011. szept. 14. 10:11
én is 1000Ft körül vettem, pár napja van rajta. eddig semmi különöset nem tapasztaltam :)
97. 6451523b1a (válaszként erre: 96. - Olasz73)
2011. szept. 10. 16:02
Én 1080 magyar ft vettem:)Pont annyit tud mint a drága társai:)
2011. szept. 9. 08:57

Kedves Fórumosok! Kezdő vagyok a témában, de akkor most irenew 1000-ért vagy 7400-ért? Melyik 6???

Segítsetek! Köszi!

95. 6451523b1a (válaszként erre: 91. - Mónika_86)
2011. szept. 8. 19:31
Van aki a telefonos távgyógyászatban hisz!És ha netán használ?Én abban azért nem hiszek,mert egyrészt felvilágosult gyerek vagyok................:DD
94. csabi4
2011. szept. 8. 17:59

csak egy cikk ez akadémikus kutatásról szól


[link]


leirtam már többféle karkötő tesztjét is valamelyik karis forumon -

Az rendben van hogy placebónak vélik -de mi is valójában a placebó ?

És a tesztben szereplő ingára miért volt hatással

valamint a telefonos tesztet hogy magyarázzák meg ? mert ott is "müködött" láthatóan .

2011. szept. 8. 17:39

Én örülök, hogy használ, félreértés ne essék!

És igen, használtam, azóta már egyszer kipróbáltam, mert megkértek rá. Hát vagy egy hétig használtam rendszeresen, nem éreztem semmifajta javulást, talán azért, mert tudom miről van szó!


Placebo vagy sem.. erről van szó... ha az ha nem az, attól függetlenül mindegy? Azért nekem nem lenne mindegy, hogy mit veszek be vagy sem.


Használd egészséggel, ha használ, hát használjon.

Igazából akik feltalálták se tudják megmondani miért használ, így elég nehéz egy olyan dologra rábizonyítani működőképességét, aminél még nem bizonyították be ezt. Kitudja milyen környezeti változások vannak azóta, hogy használ. Ezt nem fogod soha pontosan rábizonyítani arra, amire nem lehet! Feltalálása is körülményes volt, a többiről meg ne is beszéljünk!

92. 36f04c14f7 (válaszként erre: 91. - Mónika_86)
2011. szept. 8. 17:26

Nekem nem fáj a hátam amióta viselem (hólógrammos is van). Ezek után mondhatja bárki, hogy nem működik. Estére mindig nagyon fájnak a lábaim, ma pl. nem is érzem, hogy elfáradt volna pedig sokat járkáltam a városba mindenfele. Szellemileg is sokkal éberebbek érzem magam.

Mónika_86 próbáltad a karkötőt? Nem? Akkor inkább hagyjuk.

2011. szept. 8. 17:07

Sziasztok!

Most láttam megint reklámban ezt a terméket! Rákerestem interneten és sajnos látom, hogy eléggé sokan bedőltek egy eléggé átlátszó trükknek, ami semmi másra nem épül csak az ember hiszékenységére.


Már jó néhány éve foglalkozom mozgás-koordináció terapeutaként. Több évre visszatekintve már sokan jöttek hozzám ezzel a kérdéssel: "Működik-e?"

Ilyenkor kell elszomorodnom! Akik megvették és még időben vannak, vigyék vissza, akiknek használ ez a termék, csak elhiszi, mert felvette és bízik benne. Aki meg még nem vette meg, ne is tegye!


Indokom nagyon egyszerű! A reklámban is látható "teszt", az ember megvezetésére szolgál. Aki szemfüles, könnyedén kiszúrhatja azt, amit mi mozgás-koordinációk éveken át tanulmányozunk és ezt tanuljuk. Ha megnézitek látjátok, hogy a karkötő felvétele előtt az alanyt elhúzza, azaz a test-tartását megbillenti, ekkor az alany reflex szerűen lép hátra egyet. Miután a karkötőt felvette, az alanyt nem megbillenti, hanem a testtartásán változtat, de csak annyival, hogy az illetőt lefele, a föld irányába kezdi el, finoman húzni. Ezt könnyedén meg lehet tartani. Nem dönti el, mi meg elhisszük, hogy a karkötő tized/század másodperceken belül hat.


Az összes ilyen termék, ami mágnessel vagy egyéb mással van ellátva semmit nem ér.


Olvastam itt is, más helyen is, hogy használ.

Használni nem használ, bár ártani sem ár (maximum a pénztárcának), egyszerűen csak elhisszük, hogy ez tényleg csodákra képes. Erre a teóriára és az emberek hiszékenységére alapozva nagyon sok olyan terméket el tudnak adni, ami nekik kedvez, nekünk kevésbé. Legyen bármilyen drága vagy olcsó, karkötőnek tökéletes, gyógyító erőnek már aligha.


Otthon is ki lehet egyébként próbálni ezt a műveletet!


Válasszunk magunknak ki egy illetőt (nem, kor és minden mástól függetlenül), állítsuk magunkkal szemben háttal. Ne legyen rajta a karkötő (ha már megvettük). Kezét kulcsolja össze a háta mögött. Ekkor finoman fogjuk meg kezét és hozzuk el magunk felé. Hamar ki fog billenni egyensúlyából.

Ezután vegye fel a karkötőt (ha nem vettünk ilyen, akkor fogjon a kezébe egy tárgyat (kulcstartó, plüss, vagy húzzon a csuklójára egy egyszerű karkötőt) ugyan így állítsuk magunkkal szemben háttal, kulcsolja össze ugyan úgy a kezét, mint az előbb (érdemes olyan tárgyat választani, amit nem kell kézben tartani) és mi finoman nehezedjünk rá és a föld felé függőlegesen kezdj el lehúzni, de csak addig amíg az illető nem görbül meg.


Ebből is látszik, és magunk is rájöhetünk, hogy a megtévesztés igen nyerő, csak nem nekünk!


Üdv:

Mónika

2011. szept. 5. 08:43
Hogy hogyan működik azt nem tudom,de működik és ez a lényeg!Én át szoktam a rendes cigiről az e-cigire,az is működik immár fél éve és áldom az eszem hogy megpróbáltam,napi 2 doboz után.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook