Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szuper pécsi nőgyógyászt tudnátok ajánlani? fórum

Szuper pécsi nőgyógyászt tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 15. 16:45
Köszönöm lányok a válaszokat! A 3. és 21. napi hormonsort, már más is javasolta,tehát ezt azért felírom magnak,nagyon reménykedek abban,hogy olyan problémám van,amit viszonylag könnyen és gyorsan helyre lehet hozni
2013. okt. 15. 09:32

Mindkét kisfiamat a Koppán Miklós doktornál szültem (2007,2012) és nem is mennék máshoz amíg ő Pécsen rendel.

Sajnos csak magánban rendel a DaVinci klinikán, de nála kedvesebb, odafigyelőbb, türelmesebb orvost nem találnék az tuti.

A barátnőm szülésznő, együtt dolgoznak, és ő is csak dícsérte.

Ha tényleg egy emberséges, jó szakembert keresel, szerintem egyszer menj el hozzá, annyit megér,és utána meglátod.

Ja, és nem a aDaVincin szültem, csak a rendelése van ott.

2013. okt. 15. 06:21
Szia! Véletlenül találtam ide, de hátha tudok segíteni! Én szinte ugyanígy jártam 3éve, én is kaptam utrogestant, duphastont, aztán ha nem sikerült váll vonogatás. Síófokról Pécsre mentem a Veszprémi dokihoz. Hát nagyon vegyes a véleményem. Mondjuk ő csinált egy akkora labor kivizsgálást, 13kémcső vért vettek hozzá, bár nem itt, kicsit később jöttek rá mi a baj. Viszont mint ember... Soha ne kelljen találkoznom vele... Én addig, míg nem találsz dokit, a mostanitól kérnék egy 3. És 21. Napi hormon szintet . Az már nagy segítség szokott lenni! De ha felmész a klinika oldalára, ott mindenkit megtalálsz, még képpel, elérhetőséggel is. Sok sikert a keresgéléshez :)!!
2013. okt. 14. 20:29
Senki többet? :)
5. t.dorothea (válaszként erre: 3. - Lili bárónő)
2013. okt. 12. 16:49
Úgy tudom Tamás Péter doktor Úr csak magánrendelésen fogad betegeket,én magánrendelésre inkább a terhesség alatt járnék,egyenlőre nem.
2013. okt. 11. 20:03
Dr.Veszprémi Béla. Édesanyák útján megtalálod.
2013. okt. 11. 18:26
Dr Tamás Péter javaslom. Én hozzá járok közel 30 éve, más a lányom is hozzá jár...
2. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - T.dorothea)
2013. okt. 11. 16:41

Nagyon sajnálom, ami történt:(


Ne haragudj, hogy érdemben nem tudok segíteni, mert nekem az első orvosom még napi egy szem Utrogestan-t sem adott a rossz progeszteronérték ellenére, el is vetéltem sajnos, a második terhességemmel pedig szerencsére nem volt gond, de olyan orvoshoz jártam terhesgondozásra, aki szinte közutálatnak örvend, és bár velem nagyon rendes volt, inkább nem ajánlom, mert lutri, hogy Veled milyen lenne. De ha nem titok, elárulod, akár csak monogrammal vagy még inkább priviben, hogy ki volt az orvosod, aki napi egy szem Utro-t adott? :(

2013. okt. 11. 16:16

Sziasztok!


Május végén sajnos 9 hetesen elvetéltem (missed ab műtéti befejezéssel). A kontrollon minden rendben volt,azt mondták 3 hónap és újra próbálkozhatunk.Szeptember végén újra teherbe estem,a dokim szerint nem volt szükség vizsgálatokra,Utrogestant kaptam,napi 1 szemet,mondván elég lesz. 5+5hetesen spontán elvetéltem,jövőhéten megyek ellenörző UH-ra,de már egy új orvoshoz mennék. Akihez eddig jártam,nos róla inkább nem írok véleményt,de szükségem lenne egy jó orvosra,aki kivizsgál és foglalkozik velem rendesen. Lehetőség szerint nem csak magánrendeléssel praktizáló dokit keresek! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook