Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szúnyogok, amik bőrproblémát okoznak fórum

Szúnyogok, amik bőrproblémát okoznak (beszélgetős fórum)


2010. júl. 2. 07:45
Szia! Én is így jártam. A csalánkiütés egyre csak terjedt és iszonyat égető, viszkető volt. Sem a fenistil, sem ecet, sem jegelés nem segített. Végül elmentem a bőrgyógyászhoz. Kaptam rá kenőcsöt meg allergia elleni szert. Amint bekentem krémmel, máris enyhült a viszkető, égető érzés. Még mindig látszik 2 hét eltelte után is, de már nem viszket. Érdemes dokihoz menni ezzel. A bőrgyógyász elmondása szerint rengetegen fordulnak hozzájuk ilyen panaszokkal.
2010. júl. 1. 23:47

Lányomnak fenistil cseppeket írtak fel,és kálciumot-ampullásan,persze a teájába tettem.


Szegénykémnek a köldöke környékén csípte meg,és annyira dagadt ,hogy szaladtam a dokihoz.

Azt hittük kullancs csípte,vagy darázs-de szúnyog volt.

Amint adtam a cseppeket,és a kálciumot-hamar helyrejött.

2010. júl. 1. 23:39

Én is ecettel kentem.

A lábam olyan csúnya volt hogy szégyelltem ..:(

Mert elvakartam annyira viszketett:((

Párom vett Fenistilt most 2 napja azzal kenem és szebb lett.

2010. júl. 1. 23:19
Mutasd meg orvosnak a biztonság kedvéért, ha tudod bőrgyógyásznak, mert ők tudnak különbőző patikai keverékeket is ha kell...
2010. júl. 1. 21:11

a fiamnak lett nagyon csúnya

Múlt héten az egész kézfeje duzzadt fel, most meg a szemhéja.

Calciumusc-ot itatok vele, és phenylbutazonnal kenem

2010. júl. 1. 21:07
Nekem is annyira felduzzad mint ha méh csípett volna meg.Fenistillel kenem és kalciumot iszok.Akkor 2 nap alatt úgy ahogy elmúlik.
3. diegóóó (válaszként erre: 1. - Ádámandi)
2010. júl. 1. 21:01
Az egyik ismerősöm is így járt.Antibiotikumos kezelést kellett kapnia.
2. szép szájú (válaszként erre: 1. - Ádámandi)
2010. júl. 1. 20:51
Én általában a szúnyogcsípéseimet ecettel kenem be.
2010. júl. 1. 20:45
mit tettél ha megcsipett egy fertözött szúnyog, és bedagadt a helye, mint egy orbáncos felület?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook