Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülinapra ötletek? 7 éves a kislányom... fórum

Szülinapra ötletek? 7 éves a kislányom... (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 4. 11:17
Köszi.hát lehet hogy valamilyen sminkkészletet fogok neki venni,mert imádj parfümözni magát meg festeni.persze csak játékból.de imád babázni is.
2011. máj. 4. 10:56

igen, biztosan :)


ajándék: nos nálunk tavaly nagyon menő volt a zhu zhu pet .... mint újdonság ... de a roller, bicikli, tábla-kréta párosítás, hullahopp, görkori is a listán szerepelt ... (kaptak egy halom barbie-t a meghívottaktól, aminek pillanatnyilag örültek, de másnap már nagyon rá sem néztek - én mint ajándékot nem is szeretem, de ugye, amikor hozzák, akkor el kell fogadni) ... nagyon szerették még a puzzle-s könyveket, most már, hogy tudnak olvasni a könyvek és a karaoke is érdekes a számukra


pontosan milyen az érdeklődése a lányodnak, minek örülne?

2011. máj. 4. 10:45
arcfestőt már hívtam ez szerintem jó elfoglaltság lessz
2011. máj. 4. 10:45
BOCSÁNAT,AZT NEM ÍRTAM,AJÁNDÉKRA GONDOLOK....
2011. máj. 4. 10:43
buliprogramnak??? nálunk nagyon menő a karaoki (7 évesen elméletileg már tudnak olvasni) ... a lányok imádnak "sminkelni", királylányosat játszani (én az avon mintakollekcióját használom, egy-két korona és érdekes hajcsat, hajgumi, mikor, ha nem ilyenkor?? ....)
2011. máj. 4. 10:35

Mármint ajándékra gondolsz?

Mert én épp a zsúrt szerveze ma 7 évesnek és az foglalkoztat jobban. :D


Nálunk a legnagyobb örömet egy karóra okozta, ami a kedvenc színében van és Hannah Montana van rajta. :D


De a görkori is jó ötlet lehet.

2011. máj. 4. 10:33
SZÜLINAPRA ÖTLETEK?7 ÉVES A KISLÁNYOM....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook