Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülés után nagy maradt a hasam, aki tud, kérem segítsen nekem! fórum

Szülés után nagy maradt a hasam, aki tud, kérem segítsen nekem! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
2009. máj. 31. 09:20
de rendes, jót akart, csak elméretezte:))) Sebaj, azért kedves tőle.)
2009. máj. 30. 13:21
Nekem a Zuram vett egyet hetfon, jo csak keskeny, ugyhogy egy szelesebb utan kell neznem.
2009. máj. 29. 14:57

2 nap pihenő után ma újra rajtam az övem:)) és lám nem viszketek...ja és 6cm minusz:))))


Szabina vettél már övet????? vagy más mellett döntöttél???

70. 1f9774333a (válaszként erre: 67. - Noémi 23)
2009. máj. 28. 06:58
Azért, mert nem tart olyan erősen, hamar oldódik, mert meg van kopva a tépőzáras része
2009. máj. 27. 21:39
En is pont a hintoport akartam ajanlani.
68. Cand Ida (válaszként erre: 67. - Noémi 23)
2009. máj. 27. 11:43

Szerintem nem gond, ha régi...ez enyém közel 100 éves volt vagy annyi :)))

Esetleg hintőporozd be alatta, hogy ne fülledjen be. Bizony a nagy meleg nem kedvező...viszont fogyaszt is.

2009. máj. 27. 07:56

Sztem is ott....na meg sporboltban, mert ez elvileg ugye sportoláshoz van.


Na én ma nem vszem fel, mert piros pöttyök lettem rajtam..ugye egész nap hordtam egy hétig...és bepállott...ma pihi nap van:)


Miért baj h régi? a nővéremé amit hordok kb 10 éves....jó az a lényeg h leszorít.))

66. Cand Ida (válaszként erre: 65. - 1f9774333a)
2009. máj. 26. 18:58
Gyógyászati segédeszköz bolt
2009. máj. 26. 18:09
Nekem nagyon régi az övem. Tanács, hogy hol tudok újat venni?
2009. máj. 24. 11:04

nagyon jó már több mint 3 cm a derékból és 3 c a csipőből lement..asszem ez beválik...és már szemmel is látható a változás. az öv egész nap rajtam van, nagyon izzaszt, de a gatya alatt nem is látszik...


A köszönöm mindenkinek a sok sok tanácsot, mert azzal h itt midnneki leírta mivel próbálkozott jutott eszembe ez az öv:))))

2009. máj. 23. 22:31
Asszem nekem is van valahol ilyen.
2009. máj. 23. 18:33

Nem tom mi a neve az övnek a nővérem kb 10 éve vette magának az aerobichoz...:(


Kivül pamut kék, belül meg gumis....ennyi az egész, nem egy nagy cucc...de tuti jó drága ma már egy ilyen.((( sztem sportboltban tuti lehet kapni.

61. 1f9774333a (válaszként erre: 57. - Noémi 23)
2009. máj. 23. 05:35
Itthon van, azt használom:)
2009. máj. 22. 22:14
En azert ezzel egy kicsit nem ertek egyet.
59. Cand Ida (válaszként erre: 55. - Noémi 23)
2009. máj. 22. 19:37
Lányok! fejjetek! Ez nagyon fontos! Amennyit bent hagytok, az elvész, amennyit kifejtek, annyival több lesz legközelebb is! Amit kifejtek, azt le lehet fagyasztani, később odaadni vagy belekeverni a főzelékbe...ha most 2 csepp, következőleg 4 csepp, aztán egyre több :) A kézi és a hagyományos üveg a legjobb, nem kell flancos mellszívó...be lehet indítani és vissza lehet hozni, hacsak nincs valami nagy lelki gubanc. Hajrá! :)
2009. máj. 22. 13:27
Nono, hol vetted az ovet es mi a neve?
2009. máj. 22. 08:14

Te is veszel Szabina??? Vagy te mást próbálsz?


Ó még ne gratulálj még midnig eladnak simán 4-5 hónapos terhesnek:)

2009. máj. 22. 07:48
Gratula:)
2009. máj. 22. 07:45

Sziasztok:)


Igen Cand képzeld ennyi.)))))))))) és már szemmel is látható...tény még van sok..de van remény.)))))


nagyon izzaszt az öv az tuti....főleg ebben a melegben, napi 12 órát hordom...reggel 7től este 7 ig áltlaában:) De a 12 óra mindig megvan:) Na meg este a lexikon:) de az nem mindig.


Era pórbáld ki...nekem ugy tünik kezd használni. Ja és a bőrőm is szebb lett a csikok, biztos az izzadsággla kijön a sok dzsuva:)


Ciciik Ami....kell a pótlás de reggel általában csak cici...80-110 között tu enni...de ezt ugy h napközben kétszer csak tápit kap igy gyülik meg ennyire a cici, meguntam h 30-akkal szorakozunk néha....ugyhogy ez igy bevált, h gyüjtöm neki:)


MA VAGYUNK 2 HÓNAPOSAK:)

54. Cand Ida (válaszként erre: 51. - Noémi 23)
2009. máj. 21. 15:10
Tényleg már 3 nap alatt ennyit ment vissza? Juj, de jó! Van remény! Hajrá :)
53. 1f9774333a (válaszként erre: 51. - Noémi 23)
2009. máj. 21. 14:42
a végén még kockás lesz.. Izzaszt ez az öv rendesen:(((
52. nemetherika (válaszként erre: 51. - Noémi 23)
2009. máj. 21. 12:51

pont néztem a naplódba és én is tegnap délután használtam először ezt a fogyi-övet nekem is régóta megvan 10 éve a 2,5 éves fiamnál nem használtam de így a 3. babónál már kell szerintem..én sem akarok kockás hasat csak kisebbet..

mi lett Ami végülis cicizik vagy könnyebb neki az üvegből?

2009. máj. 21. 12:46

Én 3 napja hordom az itthon megtalált izzasztó öve...szorsra is lehet huzni, na meg izzadok m a fene ebben a melegben benne. De én csak nappal hordom...este meg lexikont teszek a pocira...:) este már jó levenni.


Sztem Szabina nem késő még neked és is most kezdtem..szépen meggyógyult a sebem (császár) meg nekem voltak a vágással poblémák, jártam nyokodásra..szval szépen meggyógyult és most hordom.


Én sem akarok lapos hasat...csak kisebbet ennél. Mértem 3 nap alatt min 2 cm:)))

2009. máj. 20. 13:20
Értem, akkor menni kell és venni kell:)
49. Cand Ida (válaszként erre: 48. - Cand Ida)
2009. máj. 20. 12:29

És még valami, ami fontos lehet...bár csak az én észrevételem! :)

Szerintem a szoptatással sem szorosan függ össze a has szülés után maradandó mérete, bár igaz, hogy rásegít, de a méhösszehúzódásokat szoptatás nélkül is éreztem, az utolsó babánál. Az első kettő fél évig csak anyatejes volt (és víz), rengeteg tejem volt, de az utolsónál alig tudtam egy kicsit is szoptatni. A hasam épp úgy gyönyörűen lapos lett, pedig hatalmas baba volt.

48. Cand Ida (válaszként erre: 44. - 1f9774333a)
2009. máj. 20. 12:23

Amilyen gyorsan tudsz tegyél fel egy fűzőt vagy legalább fáslizd le addig is a hasad. Többször, erősen körbetekerve, akár többet is :) Amig nincs meg a fűződ, ez is segíthet!

Szerintem nem függ össze, hogy kinek mekkora a hasa azaz a baba mérete azzal, hogy visszamegy-e szülés után. Nyilván az első gyerek után, fiatalabb korban gyorsabban regenerálódik a szervezet. Ezt amiatt gondolom, mert az első fiam 3.2 kg volt és alig volt hasam, persze gyorsan vissza is ment (fűzővel), míg a lányom 3.6 kg és a kisfiam 3.9 kg a két utolsónál tovább kellett hordanom a fűzőt, de épp úgy, totál laposra visszament. A két utolsónál akkora hasam volt, hogy többször megállítottak az utcán, hogy ugye ikrek? :)

47. Cand Ida (válaszként erre: 45. - 1f9774333a)
2009. máj. 20. 12:14

Nem, egy ősrégi (nagymamámé vagy dédnagymamámé volt), nagyon szűk fűzőt, amit annak idején a nők ruha alá a bálban hordtak. Nem igazán egy mutatós darab mostmár :). Eleinte minden bajom volt benne, mert nagyon szorított, de aztán :) A gondom a mellrészével volt, hisz ez nem kifejezetten szülés utánra hordták a nők, ott kissé kényelmetlen volt, de legalább nem kellett a külön melltartó.

De a kórházban, ahol szültem, a gyógyászati segédeszköz boltban találtam otthonra hordható, gumis haskötőt, amiben különböző méretek vannak és azon belül is a tépőzárral lehet változtatni. Otthonra ez jóval kényelmesebb volt, bár ezzel sem kíméltem magam!

2009. máj. 20. 10:05

Sziasztok!

Én kétszer szültem, de az édesanyám négyszer és olyan lapos volt mindíg a haza, mint akin átment az úthenger. A tanácsát én is megfogadtam. Tehát nekem olyan a hasam a mai napig is.

Még a terhesség elején vegyél egy olyan füzőt, ami szoros és akkor megy rád. TEdd el és a szülés utáni, első napon vedd fel, mert ha felállsz, a kinyúlt ízmok még jobban megnyúlnak, és nincs ami visszahuzza. Az ugyanis egy folyamat. Legfeljebb a vizitnél leveszed. Utána 1 hónapon át éjjel nappal legyen rajtad, még sort alatt is. Ez komoly4 Fürdésnél leveszed utána fel. Ez megtartja az izmot, ami utána szépen visszahúzódik. Egyébként 9 hónap föl, 9 le. Aztán már nem kell, csak kb naponta csinál 20 hasizom gyakorlatot, még egy hónapig. Utána gyönyörű lesz a hasad. A Hangsúly a fűzön van, és azonnali felvétel. Ez a biztos tipp. Nálam bevált, de másoknál is. Az anyukámnál 4 szülés után sem látszott semmi. A szoptatás. Simán szültem, de nem volt tejem, és nem tudtam szoptatni, egyáltalán nem indult meg, ez nálunk családi vonás. Méh összehúzót kaptam, amit pár hétig használnom kellett a fűző mellé. Ennek ellenére abszolút kemény lett a hasam. Nagyon gyorsan hordjál fűzőt, mert aztán már helyrehozhatatlanná válik az ízom károsodás. Itt a megnyulásra gondolok, és mivel nem tarja semmi, nem tud visszahúzódni.

45. 1f9774333a (válaszként erre: 42. - Cand Ida)
2009. máj. 20. 06:53
Olyan fűzőt hordtál,amit a ruhán kívűlre is fel lehet venni? teltebb nőkőn szoktam látni
2009. máj. 20. 06:51

Sziasztok. Ide tévedtem én is. lassan 5 hetes a babám,de úgy nézek ki, mintha 6 hónapos lennék. nagyon nagy volt a hasam, s nem is akar le menni...

császárral szültem, a babám nem szopizott s nem is szopizik semmit, így nagy összehúzások is elmaradtak.



nem késő már ilyenkor hasszorítót venni?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook