Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülés után nagy maradt a hasam, aki tud, kérem segítsen nekem! fórum

Szülés után nagy maradt a hasam, aki tud, kérem segítsen nekem! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
103. Noémi 23 (válaszként erre: 102. - Zelzele)
2009. júl. 8. 08:42

Nálam sajnos ilyen nincs...én mindig sokat tudok:))))))


de tényleg leeht hideg vagy meleg....persze nem kívánok pacalt 40 fokban...de pl kiló számra megy a gyümölcs...és menne a fagyi:)

102. zelzele
2009. júl. 8. 08:22
Pl tok erdekes, h itt mult heten gatyarohaszto meleg volt es tenyleg nagyon keveset ettem. Az elmult par napban viszont ujra esik es tobbet birnek enni.
101. Noémi 23 (válaszként erre: 100. - Zelzele)
2009. júl. 7. 20:37

vagy ellenkezőleg..otthon marad, inkább ki sem mozdul a nagy melegbe..max a strandig_:))


sztem főleg azért jó nyáron, mert sok fini gyümölcs van:))

100. zelzele
2009. júl. 5. 15:37
Egyebkent ez a jo a melegben, hogy konnyebb fogyizni meg eleve tobbet mozogsz. Senki nem akar otthon punnyadni 40 fokban.
2009. júl. 4. 20:02
Igaza van Zelezének..én is elkezdtem diétázni és nem hittem volna, de a csokit gyümire váltottam...nyár van, annyi fini gyümit..nekem sikerült..pedig legalább annyi csokit ettem mint te Grepike.))
2009. júl. 3. 22:22
Csak szepen lassan. Probalj meg gyumit enni edesseg helyett. Tudom nehez, de hozza lehet szokni.
97. Grepike (válaszként erre: 96. - Zelzele)
2009. júl. 3. 08:25

Sajnos, az édességvágytól nem tudok szabadulni! Kívánom!!! Olyan lettem, mint Gombóc Artúr! (első szülésem után is pont ugyan így volt!)

Bár próbálom kordában tartani és nem tejcsokit venni/enni, hanem mondjuk kinder tejszeletet vagy joghurtot, vagy ha megkívánom a csokit, inkább keverek magamnak egy nyuszis kakaót :)

Csak az a baj, hogy a pocak nem akar lentebb menni! De még van időm!!! Nem adom fel! :)

2009. júl. 2. 21:36
Ha meg ilyen pici a baba es meg ennyire csak a tejcsi megy szerintem ne is stresszeld magad a fogyi miatt. Iktasd ki az edesseget, meg valts at barnakenyerre, stb. Ezekkel is hatalmas valtozasokat tudsz elerni.
2009. júl. 2. 07:56

Egyébként most az elmúlt egy hónapban mindegy volt, hogy mit ettem. Csak a kilók fogytak - három hét alatt 16 kg (104kgval mentem szülni, most vagyok 88kg). Gondolom, ez a szoptatásnak köszönhető.

Viszont most megállt. Tornásznom még mindig nem szabad - már csak két hét!!! :) - úgyhogy most elővettem a Gastroyalos étlapot. Rendeltem a hétre péntek-szombat-vasárnap diétás kaját... majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle. Ha ízlik, meg elég lesz a mennyiség, akkor jövő hétre is megrendelem. Azt írja, heti 3-5 kg lehet fogyni ( bár ezt kétlem!)

Mindenesetre az lesz a legfontosabb, hogy a tejcsi mennyisége ne csökkenjen, mert Maja babám élelme az első! :)

2009. júl. 1. 13:06
Orulj neki:-))))))))))))))))) En mar attol is hizom, ha csak kajara gondolok:-((((((((((
2009. júl. 1. 11:44

He-he módjával!!!

Nos én már ott tartok, hogy két napja szinte alig eszem. Tegnap például arra ébredtem- hajnali kettőkor- hogy éhes vagyok, aztán végig gondoltam, hogy mit is ettem előző nap, és rájöttem, hogy SEMMIT. Vizet azt ittam dögivel - meg Laktoherb teát, de enni nem ettem.

Egész nap eszembe sem jutott enni - és nem is éreztem éhségérzetet. Lehet, hogy fényevő lettem???? :)

2009. jún. 29. 11:39
Ez így van:)) Mindenből módjával kell, persze ebből is.))
2009. jún. 28. 21:56

Mar evek ota nem vagyok otthon igy nem ismerem ezeket a cuccokat, viszont sok naploban olvasom, hogy Norbis cuccokat esznek.

Hat ha engem kerdezel mindenbol modjaval Norbi, nem Norbi.

Itt is van egy ilyen termekcsalad (weightwatchers), sokan eskusznek ra.

2009. jún. 28. 08:27

Norbis és a rendes kaják között az a különbség, hogy az 1-es egész nap ehetők, a 2-esek 3ig, a 3-sok délig,...de aki "gyorsan" akar fogyni, vagy leaglábbis nem súlyt tartani az 1-est eszik csak, szerintem:)


Norbi liszt olyan örlemény,a miben nincs hizlaló adalék...vagyis ezért lehet enni a pizza tésztát, péksütit..stb. De én ezekből sem merek sokat...biztos ami tuti.


Inkább húsok, joghurt, kefir, tejföl, sajt, zöldség gyümi...de néha jól esik a norbi termék..így nem lesz uanlmas és nem hizok:))

89. Noémi 23 (válaszként erre: 88. - Zelzele)
2009. jún. 28. 08:24

Szia Zeleze, várj elolvasom pontosan a zacsiról:


Norbi 1-es (vagyis egész nap ehető), csökkentett felszívódó szénhidrát, élelmi rostban gazdag, cukrot nem tartalmaz.


50 g-os a termék, 100 g-ban van 240 kcal, vagyis egy zacsiban 120 kcal és én megeszek kb. 6 darabot és olyan 100 db van benne:)))


Olyan sok jó Norbi termék van...puding, somloi, almás pite, na meg mustár, pizza tészta, kifli (ez is N1-esek)....persze én is pl a pizza akkora mint egy szelet pizza adagra..mindig csak a felét eszem egy étkezésre meg.


Vannak 2-es termékek is...de azokat nem is veszem meg...pl. a majonéz, vagy a kész ételek:)


Mondjuk nem Nobizok teljesen...mert Ő nem "engedi" este a gyümit és én szoktam néha egy kis dinnyét:)))

2009. jún. 27. 22:21

Edessegre a szervezetednek szerintem nincs szuksege. Viszont a rizsre, krumplira, stb (jo szenhidratokra) igen, persze modjaval. Nem hiszem, hogy artassz, ha pl ebedre eszel rendesen (kissebb adagot) mindent. En is ugy probalom, h ebedre eszek rendesen (mondjuk kis adagot) es vacsira mar csak gyumit vagy semmit.

De Nonohoz csatlakozva a torna nagyon fontos. Ha csak felora felora.


Mellesleg mondjatok meg mi a kulonbseg a norbis kajak es rendes kajak kozott. Pl: Nono naplojaban olvasom , h norbis sajtos tallert evett. Mi a kulonbseg?

2009. jún. 26. 22:27

Sziasztok,


Nekem is az első napokban ez volt, ingerlékeny voltam....de aztán elmult, elkezdtem tornázni és már nem hiányzik a szénhidrát.


amit eszek az mind Norbi 1-es.

86. Grepike (válaszként erre: 85. - Zelzele)
2009. jún. 26. 22:17

Szia!

Köszönöm, a tanácsod!

Első terhességem előtt próbálkoztam a "nem eszem szénhidrátot" (kenyér, tészta, cukor) dologgal. Nálam bevált, viszonylag rövid idő alatt leadtam 10 kg-ot, de én olyan ideges és ingerlékeny voltam ebben az időben. Amint újra elkezdtem tésztát enni, rögtön jobb hangulatba kerültem... ja és szépen visszakúsztak a kilók is :)

Egyébként az édességre odafigyelek, hogy ne egyek... azaz lassan már semmit nem eszek, mert a két gyerek mellett egyszerűen kimegy a fejemből, hogy magammal is törődjek :)

Egyébként ma már 88,9-e mutat a mérleg! :)

2009. jún. 26. 22:11
Grepike. Kezdesnek iktasd ki az edesseget es a kenyer (ilyesmi) bevitelt. Komolyan sokat szamit. nagyon sokat. Kb ket hete fogyizok 9fogyinaplo) es mar ma egyszammal kisebb nacit vettem fel. Kesobb, ha mar kesz vagy ra akkor torna, torna, torna.
2009. jún. 25. 06:58

Szia Grepike!


Először is gratulálok a Kislányaidhoz:9 Sok boldogságot nektek:)


Én indítottam a forumot, olvashatod ugy el voltam keseredve, kb, mint te.


Én "csak" egy babát szültem, de óriási hasam volt és én 16 ot híztam. A szüléssel 5 azaz 5 kg ment csak le. 6 hétig én sem tornáztam (2,5 hós volt a lányom mikor elkezdtem). Elfogyott a tejem és diétába kezdtem most kb 2 hete és minden nap torna.


Én fogyi övet hordtam, kicsit segített, de amióta tornázok és diétázom látom, h megy vissza a hasam....nem lesz ez gyors..én karácsonyig időt adtam magamnak.


Én azt mondom majd ha tudsz, főleg két gyerek mellett nem könnyű, akkor torna!!!

2009. jún. 24. 22:16

Jaj, de örülök, hogy egy beszólásom ennyi embert szóra bírt! :)

Én két hete szültem a második gyermekünk, (az elsőt pedig tavaly februárban) de nagyon magam alatt vagyok az alakom miatt. Mindenhol azt olvasom, hogy legalább annyi idő kell, hogy lemenjen a pocak, mint amennyi idő alatt feljött... NEM akarok addig várni!!! :)

Az első terhességem alatt 9kg-t szedtem fel. A szülés után már hazafelé a régi ruháimban mentem. De a szoptatás alatt felugrott rám 10kg. Aztán nyolc hónapos volt a Sára lányom, mikor teherbe estem Majámmal. - így is terveztük!!!- fogyókúráról szó sem lehetett!!! a terhességem alatt híztam még +9 kg.. így mentem 104 kg-val szülni (2009.06.06). Most vagyok 88 kg... és még szeretnék vagy 20 kg-t fogyni. Szeretném ha feszes lenne a pocakom - ami szerintem csak egy jó plasztikai sebész által lehet újra a régi. De ha van tippetek - a haskötőn és a szauna övön, meg a bőrfeszesítő krémen kívül, akkor szívesen várom.

Sajnos, a fogyidiétát még csak ímmel-ámmal merem tartani (6 után nem eszem), de már ez is meglátszik a tejcsi mennyiségén. Bár tejcsi az van rendesen!!!

Torna még az első hat hétben tilos... szóval ezeken kívül ha van ötlet, szívesen várom!!!

(kisregényt írtam, de ha már itt tartasz, akkor köszönöm, hogy végigolvastál!!! :)

2009. jún. 24. 20:58
Most Norbi ducizok:))) nagyon tetszik:))) van callenetics is majd kipróbálom:))
81. Cand Ida (válaszként erre: 80. - Noémi 23)
2009. jún. 24. 20:39

Gratulálok! Ez már szép eredmény. :)

Az öv valóban nem minden, csak a méhet segít az eredeti méretébe visszaállítani. Ha maradt valami plusz kg, arra tényleg már torna és diéta is kell. Nekem a callenetics anno nagyon bevált alakformálásra.

2009. jún. 24. 20:34

NEM!!!!!!!!!!!!!!!! Most küzdök érte...van naplom is.


beláttam az öv nem minden, megy a diéta és a torna ezerrel, már lement 3,4 kg:)))

2009. jún. 24. 20:31
EN meg olvasom-olvasnam, de bahalt a forum. Mindenki elerte az alomalakot:-)))))))))))))))))
2009. jún. 24. 19:39

Én tanácsot tudok adni :)

De ha a hozzászólásaimat elolvasod, azok is segíthetnek.

2009. jún. 24. 08:23

Olvassa még valaki ezt a fórumot???

Most akarnék csatlakozni!!! :) De napok óta nincs egy hozzászólás sem! :)

2009. jún. 1. 07:49

tényleg tegyél alá valamt...és akkor nem kell ujat venni.


Én ma azt figyeltem meg (pedig volt pár pihen nap) hogy már okkal beljebb kellett vennem:)))) meg ami feltünő h a köldökömnek kezd régi formája lenni , nekem volt piercingem és a lyuk már visszafordult...ezt elég hülyén sikerült leírnom:(

2009. máj. 31. 22:42
Tunder az en Uram:-)))))))))))))))))))
74. Cand Ida (válaszként erre: 72. - Zelzele)
2009. máj. 31. 15:24
Próbálj alátenni egy vastag (lenvászon?) törölközőt, hátha együtt segít a kettő.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook