Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szorongás ellen mit lehet tenni, ha már a mindennapjaim befolyásolja? fórum

Szorongás ellen mit lehet tenni, ha már a mindennapjaim befolyásolja? (beszélgetős fórum)


2022. júl. 29. 03:14
B6,mg is nagyon fontos ra, jo levego, igazi d vitamin, mozgas........
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Hajtobab)
2022. jún. 5. 14:42
Nagyon szívesen!
7. Hajtobab (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 5. 14:40
Ki fogom próbálni,nagyon köszönöm!
6. Hajtobab (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2022. jún. 5. 14:40
Köszönöm !
5. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Hajtobab)
2022. jún. 5. 14:08
Mindenképp kérj segítséget, nincs ezen mit szégyellni. Ha nem akarsz rögtön orvoshoz megpróbálhatsz alternatív dolgot is, pl kineziologus, családállitás stb.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Hajtobab)
2022. jún. 5. 14:08

Vitamint nem igazán szoktak nézni, ásványi anyagot azt igen.

A laborvizsgálattal sok dologra fény derülhet.

'A B6-vitamin (piridoxin) elengedhetetlen a neurotranszmitterek anyagcseréjéhez. A B6-vitamin hiánya fáradtsághoz, idegességhez, ingerlékenységhez, depresszióhoz, álmatlansághoz és nehéz járáshoz vezet. Emellett B6-vitamin hiányára utalhatnak szédülés, ideggyulladások, idegfájdalmak is.'

Ha megengedheted magadnak, próbálj most minél többféle friss gyümölcsöt enni. Esetleg multivitamint.

A napnak is jótékony hatása van, ha nem aszalódsz, árnyékban olvasol egy jó könyvet, vagy esetleg, ha nincs kedved, vagy nem tudsz koncentrálni, rejtvényt is fejthetsz, ami tereli a gondolataidat.

Ujjbeggyel festeni valamit, ha nincs is nagy tehetséged hozzá, de az érzelmeidet kifestheted magadból, és az ujjbegyek stimulálása is nagyon hasznos. Esetleg masszázs is oldja a feszültséget.

3. Hajtobab (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 5. 13:45

Köszönöm.

Akkor elmegyek orvoshoz... legalábbis megpróbálok.

Félek kicsit ettől .

Tudom vannak rosszabbak is ennél.


Esetleg ha valami vitamin vagy ilyesmi hiányzik,azt is meg tudja nézni?

Köszönöm neked !

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hajtobab)
2022. jún. 5. 13:15

Ahogy ezt itt leírtad el kellene mondani az orvosodnak is.

Az orvos cifrábbakkal is találkozik.

Lehet a hormonoddal van valami, az is lehet, valami ásvány, vagy vitamin hiányzik a szervezetedből.

Akár csupán nagyon egyedül vagy és egy jó társaság kirángathatna a depresszióból.

2022. jún. 5. 12:51

Úgy néhány hónapja kezdődött amikor esténként mindig halálfèlelmem volt.

Néhány hétre rá már pánikrohamom is volt és onnantól mindig fura érzések voltak bennem,sokat kellett sóhajtoznom,negatív gondolatok ( mentem fel a lépcsőn es ilyen jutott eszembe a semmiből,hogy magamra hívom a mentőt ,vagy hogy haza értem és jött a gondolat hogy akkor most szépen meghalok).

Már semmihez nincs kedvem,nem érdekel semmi .

Néha indokolatlan idegessèg tör rám .

És tényleg semmi kedvem semmihez,csak fekszem itthon.

Dolgozni elmegyek,ott is így érzem magam,és nehezemre esik minden.

Már szinte magamat figyelem egész álló nap .

Nem köt le semmi .

Megfőzök magamnak,és ennyi.

Tele vagyok félelemmel.

Mindentől félek.

Tegnap odajött két srác a vonatnál valamit kérdezni,olyan volt mintha lègszomj kapott volna el .

Tudom,menjek el orvoshoz,de szégyellem.

Erre nincs valami gyógyszer mentes megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook