Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a mindennapos fejfájás ellen? fórum

Mit lehet tenni a mindennapos fejfájás ellen? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 8. 09:29
lehet ,hogy tul stresses az eleted.
2015. jan. 3. 07:54
Most szerencsère egy hete nem fàj a fejem :-) vègre!!! Köszönöm a sok jò tanàcsot! :-) remèlem ìgy is marad!
2014. nov. 3. 00:16
na mizu a fejfájással?
17. d41005143d (válaszként erre: 14. - Forrest2010)
2014. nov. 2. 03:50
igy igaz a keves folyadek/viz ivasa,azaz hianya/is okozhat fejfajast.
2014. nov. 2. 03:49
legjobb kivizsgaltatni miert van,lehet tul stresses az eleted!
15. 7a3a05277b (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2014. okt. 30. 15:49

Lehet vérnyomásprobléma, tumor, látási zavar, epebaj, autoimmun betegség, frontérzékenység, pánikbetegség és még ezer dolog tünete.


Ne a tünetet "házi praktikázd"! Ha nem szünteted meg az okot, akkor mire mész?

14. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2014. okt. 30. 11:47
Valamikor rengeteget fájt a fejem , fogalmam sincsen mitől , de talán kevés folyadékot ittam , + sokat stresszeltem ! Ma már többet iszom és egyáltalán nem stresszelek , ahogy esik úgy pottyan ! a fejem nagyon ritkán fáj / de fáj helyette más , mert közbe megöregedtem , egy kicsit . /
13. Rika1 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2014. okt. 30. 02:50
Allergia vizsgálat?_persze ezzel is orvoshoz kellene fordulni.
2014. okt. 30. 01:10

ha megtudod, súgd meg nekem is.

ugyanilyen gondokkal küzdök.

11. főnix01 (válaszként erre: 10. - C3ad646212)
2014. okt. 29. 23:37
Igen! Mindenkèpp beleveszem :-) majd megìrom pàra nap mùlva, hogy hogyan haladok :-) köszönöm a tanàcsot!
10. c3ad646212 (válaszként erre: 7. - Főnix01)
2014. okt. 29. 23:20

és éjfél előtt aludni! :)

és friss levegőn mozogni!:)

9. főnix01 (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2014. okt. 29. 23:11
Nem kènyelmes. Nem is tudom, mikor voltam utoljàra felszabadult. Csak hosszù a procedùra is, mire jutok 1-ről a 2-re. :-(
8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Főnix01)
2014. okt. 29. 23:09

nekem nem tudna a mindennapjaim része lenni semmilyen fájdalom!

nem is értem, Neked ez hogy lehet kényelmes így

2014. okt. 29. 23:08
Igen, azt nem mondanàm, hogy stresszmentes a melòhely, de sokaknak nem az. Kipròbálom, hogy napi 2-2,5 liter vizet iszom.
2014. okt. 29. 23:06

Nem ìgy èrtettem. Hanem nem vagyok dekoncentràlt tőle. Volt pár ève mri-n, ott semmit sem talàltak. Csak annyit mindent olvasok neten. Mind ijesztő. Kìvàncsi vagyok, màs is àtèlte màr ezt. Most àtgondoltam, szerintem szem-problèma lesz, a bal gyengült.

Màsnak persze javaslom, hogy menjen orvoshoz. Nekem màr a mindennapjaim rèsze.:-( màsban, ha tudom, hogy orvos kell, persze nem halasztom.

5. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2014. okt. 29. 23:06

Nem értem...hogy-hogy nem befolyásolja a munkavégzésedet ilyen fokú fejfájás? Ezt el nem tudom képzelni!

Miért nem mész orvoshoz?...ez a másik, amit nem értek.

4. c3ad646212 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2014. okt. 29. 23:05

A fejfájásnak sok oka lehet, pl. magas vérnyomás, frontérzékenység stb.


Akár a sok számítógépezés is kiválthatja és a stressz is.


Orvoshoz nem ártana elmenni, ha évek óta szenvedsz tőle, pláne minden nap, de ezt most hiába írom le neked, úgysem fogsz hallgatni rám.:)


Igyál sok vizet. Ugyanis ha kevés folyadékot viszel be naponta az is okozhat gyakori fejfájást ill. a sóhiány is.


2-4 liter tiszta víz elfogyasztásához naponta ajánlott a szakirodalom szerint(testsúlytól függően).


Próbálj meg éjfél előtt lefeküdni minden nap.


Ha lehet mozogj mindennap a friss levegőn séta, kocogás, kerékpározás.

2014. okt. 29. 23:01

Nem.

De orvoshoz tényleg semmiképp ne menj.


Azt mondjuk nem értem, hogy azért nem szeretnél orvoshoz menni, mert a fájdalom nem befolyásol a munkavégzésben (nem tudom mi a munkád, de vagy nem igényel semminemű energiaráfordítást, vagy valójában igazán nem is fájt még soha a fejed)?

Ergo aki nem dolgozik, az sem igényel orvosi ellátást?

2014. okt. 29. 22:57

és azért, mert nem zavar a munkádban, nem mész orvoshoz??? nem is értem....

engem a fejfájás baromira zavar, akár dolgozom, akár nem


iszol eleget?

ha evésre megszűnik, akkor lehet, hogy csak leesik a vércukrod és azért fáj.

egy kocka csoki és megoldódik

2014. okt. 29. 22:51

Sziasztok!

Nincs alkamam elmenni orvoshoz, de nem is nagyon szeretnèk, mert nem befolyàsol a munkavègzèsben.

Minden nap fàj a homlokomnàl a fejem, de több ève. Nem tudom, mit csinàljak vele, a fájdalom-csillapìtò sem hat mindig. :-( amikor rendszeresen edzettem, heti hàromszor, akkor ritkább volt. Mrg akkor rosszabb, ha egy hétig, vagy még tovàbb nem tudok vègigaludni egy èjszakàt, àltalàban 3-4-szer megèbredek. Igyekszem tartani, hogy nem eszek èdessèget, fehèr kenyeret. De ma pl este ettem egy kevès èdessèget ès pikk-pakk elmúlt a fejfàjàsom. Most azon is gondolkodom, hogy megnèzetem ùjra a szememet, lehet rosszabbodott. Nem tudom màr, milyen hàzi praktikàhoz forduljak. Valaki jàrt már ìgy? Vagy ismerős neki a helyzet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook