Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eredeti hajszín visszaállítás - tényleg lehetséges? fórum

Eredeti hajszín visszaállítás - tényleg lehetséges? (tudásbázis kérdés)


11. Bichi (válaszként erre: 4. - Lemoncello)
2010. szept. 6. 11:20

Gondolkodj logikusan, ha lemartad a hajad színéből a barnát, hogy szőke legyen, akkor azt hogy a fenébe tudnád visszacsinálni?

Én egyébként mikor szőkéből újra barna akartam lenni, akkor melírrel kezdtem, és szép fokozatosan álltam vissza a régi színre...

10. Totyka
2010. szept. 6. 11:20
Én senkinek nem ajálom a szőkére festést. Ritkul és vékonnyá teszi a hajat, hullik. Én megbántam nagyon nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 6. 11:17

Sajnos nem lehet.

A festékben lévő hidrogénperoxid elszíntelenítette a saját pigmentjeid,utána tudtak belépni a szőke festékmolekulák.

Csak úgy lehet,hogy próbálod saját színedre festeni,az megkönnyíti a szín visszaállítást,de ugyan úgy roncsol.

Azt tanácsolom,hogy próbáld inkább színezővel befesteni a szőkédet a továbbiakban.

De vigyázz,mert könnyen teljesen besötétedik.

Bízd inkább szakemberre.

2010. szept. 6. 11:11
NEkem szőke volt egy éve, aztán vissza barnára, akkor lettem majdnem fekete, de fodrász csini, azt ledobta a festéket a hajam, cirmos lettem. :) Főleg a vége, de össze fogtam, két háromszor mentem fodrászhoz úgy 2-3havonta azt levágta a szőkét.
7. 42af71f255 (válaszként erre: 4. - Lemoncello)
2010. szept. 6. 11:10

Én úgy csináltam(nagyon sokat szenvedtem vele,de megérte),hogy amikor már látszott a tövén,hogy milyen színű is az igazi hajam, megnézte a fodrász,kikeverte,befestette olyanra a hajam,így a mikor nőtt le, nem volt olyan vészes az eltérés,mintha a szőke nőne le...:) Ha jól csinálja meg a fodrász alig lehet észrevenni,és egy két ügyes hajtrükkel (feltűzni így úgy) még jobban eltüntethető az eltérés...


De csodát ne várj,elég lassú a dolog,bár nekem sokat segített a ricinus,és hogy vágattam rendszeren picit a hajam végéből...most van az az állapot,hogy végre teljesen az eredeti hajam van...de ne kérdezd mennyi idő alatt sikerült...

6. Szelavi (válaszként erre: 3. - Totyka)
2010. szept. 6. 11:05
Én azt csináltam :D Már vállig ér!!!
5. Lemoncello (válaszként erre: 3. - Totyka)
2010. szept. 6. 11:04
Éppen ezt szeretném elkerülni, hiszen sok éve növesztem a hajam.
2010. szept. 6. 11:04
Azt hallottam, hogy van valami szer, amivel vissza lehet állítani a haj eredeti hajszínét. Szőkére van festve a barna hajam, de unom és szeretném, ha az eredeti, saját barna hajszínemet kapnám vissza. Viszont nem találom jó ötletnem, hogy lenövesszem, mert az nagyon igénytelen, ha valakinek sok cm lenövése van és levágatni sem szeretném, hiszen a hátam közepéig ér a hajam. Ha valakinek lett már vissza állítva az eredeti színe írja már le, hogy mivel - hogyan és, ha van itt fodrász, az Ő véleménye, tapasztalata is érdekelne ez ügyben.
2010. szept. 6. 11:02
Tüsire lenyírni, egyből vissza áll.
2010. szept. 6. 11:02
Az eredeti biztos nem. Árnyalatnyi különbség (jobb esetben) mindenképpen lesz...
2010. szept. 6. 11:01
Eredeti hajszín visszaállítás - tényleg lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook