Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szólnom kéne a barátomnak, hogy nem megyek el? De az a baj, hogy túlságosan szeretem! fórum

Szólnom kéne a barátomnak, hogy nem megyek el? De az a baj, hogy túlságosan szeretem! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 12. 20:57
Ha sokàig akarod szeretni, akkor szóljàl neki, mert egy idô mulva eleged lesz és akor màr késô lesz. Ha ô is szeret téged, akkor meg fogja érteni és megkéri, hogy mutasd meg neki hogyan jo neked. Ilyen egyszerû :-)
39. szexuálpszichológus (válaszként erre: 37. - Acuko)
2012. szept. 10. 23:37
Ma már inkább csak pszichoszomatikus vagyok!:) Hiába! Ez egy ilyen nap!
38. acuko
2012. szept. 10. 23:32
Na de én már itt sem vagyok, mert mindjárt csúnyát mondok, és azt nem szabad. :)
37. acuko (válaszként erre: 36. - Szexuálpszichológus)
2012. szept. 10. 23:31
Te ne következtess, te vagy a szexpszihomokus, neked tudod kell. :)
36. szexuálpszichológus (válaszként erre: 1. - Andreagirl89)
2012. szept. 10. 23:20
Mármint az orgazmusra gondolsz...ugye?:S Csak a szétmenésből próbálok következtetni rá...
35. acuko
2012. szept. 10. 23:03
Milyen szerencse, hogy nem kapcsolódtunk be előbb a témába.. :)
34. 3239020c04 (válaszként erre: 33. - Andreagirl89)
2012. szept. 10. 22:43

Jól értem, három év óta együtt vagytok?


Ez szép teljesítmény olyan indulás után, amelyet leírtál. S azóta van/volt változás? Szereted még a párodat?

33. andreagirl89 (válaszként erre: 31. - Kern)
2012. szept. 10. 18:19
Hát abbamaradt a fórum a jó hír az hogy elmondtam neki azóta is próbálkozunk és így sokkal jobb ,mert nem kell titkolnom!
2011. nov. 18. 02:26
igen szolj neki,mert neked is jogod van a boldogsaghoz nemcsak neki,az elvezet nemcsak az ok kivaltsaga,ha szeret megteszi amire kered,de ne feledj egyet a ferfiak nem gondolatolvasok szoval mond neki mit es hogyan.
31. Kern
2011. szept. 5. 17:31

Kedves Andrea,


a téma itt a fórumon abbamaradt - ugye azért, mert időközben rendeződtek a dolgaid, s annak rendje módja szerint a Gyönyörök Gyönyöre Neked is a szex.

Kíváncsian várom válaszod,

üdv:

Kern

2009. máj. 1. 12:47
Csatlakozom az előttem szólóhoz,én is ugyanezt gondolom,szinte szóról szóra.
29. Kern
2009. jan. 2. 02:26

Kedves Andreagirl89,

hááát... - elég tapaszatlatlan, esetleg egy kicsit bambácska lehet a partnered, ha nem veszi észre, hogy Te nem élvezel el vele...

Azt már nem is merem feltételezni (és egyúttal a legrosszabb lenne), hogy észreveszi, hogy Neked nem jelenti a szeretkezésetek a Gyönyörök Csúcsát, csak nem foglalkozik vele...

Szóval, ha még nem tetted meg, MIELŐBB szólj neki, hogy gondod van, s egyúttal vezesd is rá, hogy Te hogyan tudsz eljutni az orgazmusig. Ha Ő is szeret Téged, hidd el, hogy segíteni fog, s hamarosan minden rendbejön köztetek!!

28. Szilva88 (válaszként erre: 1. - Andreagirl89)
2008. dec. 30. 08:41
Ha annyira szereted mond meg neki őszintén,és ha ő is igazán szeret megtudjátok oldani a dolgot ketten és itt ezen van a hangsúly.És ha emiatt megbántódik,vagy szakítotok,akkor biztos,hogy nem szeret.
2008. dec. 29. 20:48

Egyébként már sikerült/mással,vagy önerőből/???

Ha igenakkor szerintem is önbecsapás jónak nevezni egy olyan kapcsolatot ahol már az elején nem vagy őszinte senkivel/magaddal és a pároddal sem/

2008. dec. 29. 20:44
Szólj neki,ha szeret,úgyis megbeszélitek!!
2008. nov. 25. 18:49
Egyetártek az előttem szólókkal. Mindenképp szólnod kell. Vagy ha nem akarod szavakkal elmondani, meg is mutathatod. Vedd át te az irányítást, csináld úgy, hogy neked jó legyen. Pattanj fölülre, mondd meg neki, hogy ő most csak a te mozgásodra reagáljon, hangolódjon a te mozgásodra, és aztán cseréljétek a pózt, legyen ő felül. Fongos, hogy ne nyulak módjára, extragyors tempóval szeretkezzetek, hanem inkább "mélyen", mert OK, hogy egy lyukban ki-be lehet mozogni, de ha abban a lyukban van egy-két olyan pont, amit jó lenne ingerelni, azt nem lehet a ki-be huza-vonával elérni. Sok sikert! :)
24. adri25
2008. nov. 25. 12:56
Szerintem mindenképpen szólj neki,és együtt megoldjátok valahogy ezt a helyzetet.
2008. nov. 25. 12:34
Szeritnem eleve gáz, ha nem mondod el, mert ezzel magadnak ártasz a legtöbbet. Szerencsételn fiú, honnan tudja mi a jó neked, ha azt hiszi, hogy jó. Ezzel magadnak ártasz a legtöbbet.
2008. nov. 25. 12:28
Mondd el neki, vagy emészteni fogod magad, a végén már le sem szeretnél feküdni vele...aztán magyarázkodhatsz miért nem szóltál hamarabb...
21. 2104cc91e8 (válaszként erre: 15. - Andreagirl89)
2008. nov. 25. 12:13

Hogy lehet az, hogy még nem vette észre???

(kicsit megjátszottad? vagy nem is figyel Rád?)

Szóval, sok itt a kérdés, de ha már most megalkuvó vagy, vagy Ő nem törődik Veled, akkor csak egy használati tárgy leszel, nem egyenrangú fél! Lehet, hogy kicsit kemény vagyok, remélem nem bántalak meg, de a Te érdekedben mondom el a gondolataimat! Sok sikert a "Beszélgetéshez"!!

2008. nov. 25. 12:10
igen,mindenkeppen szolj neki,csak talald ki elore, hogyis fogod ezt talalni, mert a ferfiassagat serti ez a dolog, de ez az allapot nem jo igy...
19. sariya
2008. nov. 25. 12:10
Szerintem mondd el neki,ha szeret biztos,hogy nem fogtok emiatt szétmenni:)A kapcsolat alapja az őszinteség.
18. Ada12
2008. nov. 25. 12:10
Amit kricat írt nagyon jó megoldás, ha ennyire félsz beszélni róla. Egyszerűen irányítsd úgy a helyzetet, h egyértelműen tudja mit szeretnél.
17. Ada12
2008. nov. 25. 12:08

Mióta Vagytok együtt?


Szerintem egy kapcsolat nagyon fontos része a szex, ezért ez feltétlen meg kell beszéljétek. Gondolj bele, hogy érezné magát, ha rájönne eddig csak játszottál, és még csak annyira sem vetted komolyan, h megbeszéld Vele ezt. Ez még rosszabb, mint hogy elmondod Neki.

2008. nov. 25. 12:03
Merjél neki nyugodtan szólni,mond hogy szeretnél mondani valamit,de kicsit kényes az ügy
2008. nov. 25. 12:02
ok de nem merek!
2008. nov. 25. 12:02
Okés!!))Beszéljétek meg a dolgot,ha szeret akkor ugyis igyekezni fog,hogy neked örömet szerezzen,ha meg nem nagyon szeret,akkor lehet hogy nem is foglalkozik vele,hogy neked mi a gondod.
13. évi75
2008. nov. 25. 12:01

Persze hogy szólj neki!!!

Főleg ha hosszabb kapcsolatot akarsz vele!

Bizalom az egyik legfőbb dolog egy kapcsolatban és a szex is nagyon ide tartozik! Ha ezért szétmentek, ne sajnáld!

akkor csak magát szerette nem téged!

2008. nov. 25. 11:59
Amúgy sex témáról van szó!!
2008. nov. 25. 11:58
köszi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook