Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szólnom kéne a barátomnak, hogy nem megyek el? De az a baj, hogy túlságosan szeretem! fórum

Szólnom kéne a barátomnak, hogy nem megyek el? De az a baj, hogy túlságosan szeretem! (beszélgetős fórum)


1 2
10. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Andreagirl89)
2008. nov. 25. 11:57

Szerintem mondd el neki, minél előbb, annál jobb.

Ha emiatt elhagy, akkor szerencséd van, s lesz majd valaki, aki jobb lesz.


Ha marad, akkor mindent meg fog tenni, hogy neked is jó legyen, csupán mert szeret.


Ha nem az utóbbi, akkor hagyd elmenni, ha nem megy magától, akkor rúgd ki! (Jobban jársz.)

2008. nov. 25. 11:57
Érdekes a kérdes,most randevuról van szó vagy pedig sex témáról?
2008. nov. 25. 11:57
lehet
2008. nov. 25. 11:57
És mit szeretnél? Az egész életedet úgy akarod leélni, hogy neked nem jó? - ez egyenes út, ahhoz, hogy előbb-utóbb megcsalod...
2008. nov. 25. 11:55

Miért mennétek szét?


A kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség... ha szeretitek egymást mindent megtudtok beszélni, így ezt is...sőőőőt, ezt kellene leginkább


Kivel beszéld meg ha nem vele? Ha beszéltek róla jobban fog rád figyelni és nem lesz gond.


Mond el hogy mi nem jó neked, min változtassatok...

2008. nov. 25. 11:55
igazad van
2008. nov. 25. 11:55
Akkor ne mond el. Bár szerintem 1 párkapcsolatba nincs helye titoknak, de ez csak az én magánvéleményem.
2008. nov. 25. 11:55
huha... inkább feláldozod magad? neki is az lenne a jó, ha neked is jó. Na és ha egyszer rákérdez, inkább hazudsz, hogy igen drágám, nagyon jó volt nekem is? Ha nem akarod így nyíltan közölni vele, esetleg szex közben rávezethetnéd, mit hogy csináljon, hogy neked is jó legyen. de semmiképp ne hagyd a hitben, hogy neked is jó, mert ettől jobb nem lesz, csak rosszabb.
2. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Andreagirl89)
2008. nov. 25. 11:54

... hát ha ettől szétmennétek, akkor nyugodtan bántsd meg! :o))

Potosan nem tudom, mire gondolsz, csak sejtéseim vannak... de normális esetben rá kell, hogy jöjjön, és meg kellene beszélni a dolgot. :o)

2008. nov. 25. 11:52
És nem akarom megbántani! És ha elmndanám tuti szétmennénk és azt nem akarom!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook