Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni? fórum

Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7
8. dinnyelé (válaszként erre: 2. - Kártyavár06)
2013. dec. 6. 11:51
Gagyi, átverés, ne vegyetek semmit. Most próbálok szaladni a pénzem után.
7. dinnyelé (válaszként erre: 1. - Kártyavár06)
2013. dec. 6. 11:50
ne vegyetek semmit a dinnyelé felh. név alatt elolvashatod a véleményemet. Átverés, gagyi.
2013. dec. 6. 11:49

A Gruppitól senki ne vegyen semmi terméket, msot szállították aki a gőztisztító gépet 14 db tartozék helyett 10 db van benne, le van törve az egyik tartozékról egy műanyag darab, nincs számla, nincs normális használati útmutató, nincs garancia papir. telefont nem vesznek föl, e-mailen írtam, de nem tudom válaszolnak e. Gondolom nem.

Átverés, gagyi dolgokat adnak el. Mosószert is vettem 4,75 literesnek hirdetik az Arielt, de csak 4,55 literes az is.

5. kártyavár06 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2013. okt. 2. 08:32
mást is ennyivel olcsóbban árulnak, pl amiket a top shop hírdet, persze a piacon is árulnak locsolócsövet, meg kerámiakést...ezek szerint ők is piacos minőséget árulnak???????
2013. okt. 1. 14:00
Kizárt dolognak tartom, hogy eredeti mosószert adjanak ennyiért. Már láttam többször a hirdetésüket. A piacon is lehet ilyen mosószert kapni, ha jól megnézed a flakont az öntésnél látszik, mennyivel silányabb a minősége. Nem tudom a mosószer maga milyen, még nem próbáltam, de volt már több helyen erről szó, hogy hamisítják, sőt bevásároló központokban is megjelent, leszedették természetesen a polcokról. Egyébként magától a cégtől vásároltam már. Mindig rendben volt minden, annak ellenére nem hiszem, hogy ilyen áron tudjanak forgalmazni eredeti mosószert évekig. Mert ez már régi dolog.
2013. okt. 1. 12:52
) liter arielt : 9 liter
2013. okt. 1. 12:51
Érdekelne, hogy milyen a termékek minősége? Sok Top-shop-os dolgot is árulnak, fél vagy harmadáron, gagyik????? Pl ) liter arielt is árulnak 4500ért és minden árban benne van a postaköltség.
2013. okt. 1. 12:50
Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook