Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kontaklencsések! Szokott valaki internetről rendelni? fórum

Kontaklencsések! Szokott valaki internetről rendelni? (tudásbázis kérdés)

17. Jacques (válaszként erre: 14. - 880331b0ba)
2012. dec. 5. 12:32

Semmi negatív tapasztalatom nem volt, azt kaptam, amit rendeltem. A forgalmazó egy optikai üzlet, garanciát is vállal rá, és teljes körű tájékozatót mellékel a csomagban. A dioptria is stimmelt, semmit nem néztek el.


Viszont én pozitívan csalódtam a lencséről készített kép miatt, mert élőben sokkal különlegesebb. Mindenki megnézi, és nagyon dícsérik. Mikor azt mondom, a szemszínem kontaktlencse eredménye, nagyon elcsodálkoznak. Sőt pont a múltkor jártam úgy, hogy egy pasi nagyon közelről nézett a szemembe (15 cm), és azt mondta "Azok a mélykék szemek". Pedig 3x mondtam Neki, hogy ha csak belenéz a szemembe, látja a lencsémet, és még mindig nem esett le Neki... nekem ez a minőségi lencse ismérve.


Sőt én minőségibbnek (hülye szó) mondanám, mint a Mo.-n rendelt lencséket. Abban előfordult, hogy a friss(!) lencsét betettem és kettészakadt. Úgy kellett kivadásznom a szememből :( Már akkor is évek óta volt lencsém, szóval van egy kis gyakorlatom abban, hogy kell vele bánni, bénaságra nem foghatom.


A Németo.-ből rendelt lencse viszont sokkal jobb minőségű. Az itthonról rendelt havi lencse (színes - tegyem hozzá) nekem már a 3. héten mindig kicsit kényelmetlen volt, mintha keményedett volna. A mostani 3 havi használatra tervezett, és már 5. hónapja nyúzom. Semmi baja.

16. egypt (válaszként erre: 14. - 880331b0ba)
2012. dec. 4. 23:21

Nekem szemszínkiemelő van. Először rosszat rendeltem, mert mint kiderült, az sötétebb árnyalatú szemre jó, az enyém meg nagyon világos. Igazából a mostani lencsém is sötétebb, mint az eredeti szemszínem, viszont sokkal nagyobbnak tűnik tőle a szemem, mert nagyobb az átmérője, és érdekes színű, mindenki azt mondta, hogy tök jó.

Amúgy minőségere teljesen jó és mindig az jött, amit rendeltem, csak kicsit többet kell várni rá, mint a sima lencsére, kb. egy hetet.

2012. dec. 4. 22:31

Igen, mindig a netről rendelünk. Sokkal olcsóbb, mint a boltban és időnként nagyon klassz akciókat lehet kifogni, amire, ha ráharapsz, akkor szinte ajándékba van a termék:).

Több helyről is szoktam rendelni, figyelem az akciókat, kiszámolom a postaköltséget, stb., eddig a lejobb az optilen, de a lencsékponthu-ról és a drdio-tól is rendelni szoktam, soha, semmi panasz vagy kellemetlenség nem volt.

14. 880331b0ba (válaszként erre: 11. - Egypt)
2012. dec. 4. 22:08
rosszul fejeztem ki magam:) bocsika. Úgy értettem, hogy esetelg negatív tapasztalatok, hogy pl. nem olyan jött, amilyet kértél, (színben, bármiben) vagy meg sem érkezett, vagy nem volt jó minőségű, ilyesmi?
13. Jacques (válaszként erre: 9. - 880331b0ba)
2012. dec. 4. 21:02

Én igen. Sokáig kísérleteztem, amíg megtaláltam a nekem valót. Fedő és színezett lencséket is próbáltam. Most fekete van XD

"érdemes-e"? Én sem értem, ezzel mit akartál kifejezni...

12. egypt
2012. dec. 4. 17:51
Akkor beírom én is, optilen.hu-tól rendelek mindig.
11. egypt (válaszként erre: 9. - 880331b0ba)
2012. dec. 4. 17:51
Én használok. Mit értesz azon, hogy érdemes?
10. Reno77
2012. dec. 4. 16:07

Igen és teljesen megbízható. :)

eoptika.hu

2012. dec. 4. 15:53
sziasztok! Használ valaki közületek színezett kontaktlencsét? Már ilyet is lehet netről rendelni, csak nem tudom, érdemes-e:(
2012. dec. 4. 15:14
Én a lencsek.hu oldalról rendelek. Eddig sosem volt probléma.
7. Jacques (válaszként erre: 1. - F624cfc9cc)
2012. dec. 4. 15:03
Szia! Én ebay.de-ről rendelek, egy márkaboltból Németországból (ami nekem tetszik, azt itthon nem lehet kapni). Időben érkezik, max. egy hét a szállítási idő, és eddig (lekopogom) minden rendben volt.
2012. dec. 4. 14:59
FitView Monthly lencsét használ valaki?:))
2012. dec. 4. 14:58
Én is netről rendelek, sokkal olcsóbb. Keress rá, több helyről is lehet és akciók is vannak. Persze orvosi ellenőrzésre kell menni.
2012. dec. 4. 14:52

Szia!


Én mindig netről rendelek, sokkal olcsóbb, mint a boltban, és ugyanazok a lencsék vannak, soha semmilyen panaszom nem volt.

2012. dec. 4. 14:50

Mármint kontaklencsét.:)


Nézegettem honlapokat,és árban sokkal jobban megérné rendelni,mint a boltban megvenni.


Megéri szerintetek,tényleg megjön időre,stb?

leírnátok nekem üzenetben azt az oldalt,ahonnan rendelni szoktátok?:)

köszi

2. 07016ed7ac (válaszként erre: 1. - F624cfc9cc)
2012. dec. 4. 14:50
én mindig csak onnan,eoptikáról.
2012. dec. 4. 14:49
Kontaklencsések! Szokott valaki internetről rendelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook