Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni? fórum

Szokott valaki a GRUPPI-ból rendelni? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7
38. Serpico (válaszként erre: 16. - Dinnyelé)
2014. máj. 4. 08:37
A fő gondok egyike az, hogy a csomagoláson nem szerepel a feladó címe és egyéb elérhetősége. Aki ilyen csomagot kap az ne vegye át, küldje vissza, mert az biztos, hogy kész átverésben lesz része... Ráadásul visszaküldeni sem tudja saját költségén sem a cím hiányában. Az, hogy nincs számla, magyar nyelvű tájékoztató és használhatatlan amit megrendeltünk már csak hab a tortán. Ennyi nyilvános reklamáció után még mindig működhetnek az nem éppen az illetékes hatósági szervek hatékony munkáját dicséri... Nagyon gyorsan le tudnák kapcsolni őket. Azt szeretném megkérdezni, hogy akik visszaküldték nekik a termékeket, azok milyen címre küldték? Azt írják, hogy visszakapták a pénzüket. Kérem, ha valaki tudja a címüket és egyéb elérhetőségüket írja meg. Előre is köszönöm. Egyébként csatlakozok a feljelentők táborához.
2014. máj. 3. 15:59

A csomagküldeményeiken MediaLOG és gruppi szerepel. Electro Invest Kft 2 megbízásából szedik be csomagküldemények díjait.

Ilyen céget sehol sem találni a cégnyilvántartásban...

Számoljunk csak vajon hány milliót vágtak már zsebre számlaadás és adózás nélkül...

A rendőrség és a NAV meddig nézi még a tevékenységüket tétlenül...???

Rendeltem tőlük egy autós menetrögzítő kamerát, ami használhatatlan. Számla, magyar kezelési utasítás nem volt a csomagban csak "LEFAGY" felirat egy kis papíron.

Visszaküldeni saját költségen sem lehet, mert nincs feltüntetve a címük.

Soha senki ne vásároljon olyanoktól akiknek a címe, elérhetősége nem ellenőrizhető!

2014. máj. 2. 19:46
Olvasom itt a lesúlytó véleményeteket, én már 2x rendeltem tőlük, termékekkel meg vagyok elégedve.Gyors és pontosak voltak.Lehet, hogy szerencsém volt.
35. Lllook
2014. márc. 18. 08:22
A Gruppi, az Ugyismegveszel, a Relax 7, ők mind a BS INTERNATIONAL GROUP KFT. Ők egy nagy szélhámos brigád, akik nem tudni hogy tudnak létezni több éve, mert már nagyon sok embert átvertek. A FB is van a Gruppi károsultak oldala, de ők még mindig „működnek” és „virágoznak”. Engem is átvertek, és én is fontolgatom több hatóságnál feljelenteni őket, de az első a Fogyasztóvédelem lesz.
2014. márc. 16. 11:18

Valaki elmenne erre a címre és megnézné, hogy mi van ott?

Ott van elvileg a telephelyük

1026 Budapest, Kelemen László utca 2. 3. ép.

2014. márc. 16. 09:42

Milyen számon lehet őket elérni?

+3612550250

Ezen?

32. MVII
2014. febr. 25. 12:27
Mosott már valaki ezekkel a mosóporokkal?
31. vcsab
2014. febr. 24. 11:19
Én is vásároltam (ráadásul elég sokszor), nekem általában minden rendben ment, körülbelül 5-15 nap múlva megkaptam a termékeket. Úgy tapasztaltam sehol nincsenek ilyen jó árak, mint náluk ezért itt veszem meg, ha találok valami számomra érdekeset. Általában lehet utánvéttel is vásárolni, így elkerülheted, hogy előre kelljen fizetned, ezért ezt tanácsolom mindenkinek! Az oldal csak kereskedők ajánlatait közvetíti, de azért segítenek ha gáz van, az emailre ugyan van, hogy lassan válaszolnak, de telefonon elérhetőek ha kitartó vagy napközben és kedvesek is :). Ja, és amit észrevettem, hogy ha az info@xentury.hu-ra írod a levelet, akkor max 1 nap és válaszolnak.
2014. febr. 19. 16:45

Mindenesetre Én is megtanultam, hogy előre és átutalással NEM fizetek. Engem is átvert a GRUPPI !

2990 ft-tal. A mai napig nem küldték a -dobozos MP3,- árut, melyet karácsomyi ajándéknak szántam az unokámnak.

Fontolgatom, hogy feljelentést teszek, csak még gyüjtöttem hozzá egy pár panaszost is.

Szerintetek, érdemes ?

29. Endura69 (válaszként erre: 27. - Dinnyelé)
2014. jan. 27. 17:20
Visszautalták elég gyorsan a pénzem postaköltséggel együtt és azután futárt küldtek a megvásárolt termékért,az nem került plussz pénzbe nekem,de még nem küldtem vissza,mert nem talált itthon.Amikor írtál nekik,akkor az automata válaszlevélben nem volt benne,hogy a rossz termékért futárt küldenek?Én kikötöttem emailben,hogy saját költségemen nem fogom visszaküldeni,mert nem látok rá garanciát,hogy visszakapom a pénzem.
28. dinnyelé (válaszként erre: 25. - Apamadar)
2014. jan. 19. 16:10
Köszönöm a választ, írni fogok a rendőrségnek, a Fogy védelemnek, sőt a Békéltető Tanács is számításba jöhet.A NAV-ot is érdekelheti a szla. nélküli árúsítás. Üdv.
27. dinnyelé (válaszként erre: 21. - Apamadar)
2014. jan. 19. 16:05
Melyik Rendőrkapitányságon jelentette föl a Gruppit? Másfél hónapja reklamálnék náluk, az e-mailre nem válaszolnak a telefont 2-szer vették föl, elkérték a bankszámlaszámomat, hogy arra visszaküldik a pénzt, azóta semmi. Mostanában egyáltalán nem veszik föl a telefont, vagy foglalt, vagy kicseng. A szállító cég azt írta, hogy küldjem vissza és majd visszaadják a pénzt. Azt nem írták, hogyan. nem küldtem vissza, még azt is az én költségemre tegyem? Én a Fogyasztó Védelemnél is feljelentem őket. Gagyi terméket adtak, hiányos, törött, használhatatla, a gőstisztító nem is úgy néz ki, mint a hirdetésben volt.Üdv.
2014. jan. 17. 16:03

Én 3db Kingston 32Gb-os pendrive-ot rendeltem tőlük.Rendkívül gyorsan(4nap alatt)tegnap megkaptam.

Végig futtattam az egyiken egy programot és kiderült,hogy csak 15Gb-os,tehát hamis.Írtam nekik és most várom a fejleményeket.

25. apamadar (válaszként erre: 22. - Dinnyelé)
2014. jan. 6. 11:36

A helyileg illetékes rendőrkapitánysághoz kell küldeni, ők továbbítják a szabálysértési központba, ahol ha összegyűlik a három, akkor lesz bűncselekmény. Szegeden nem vagyok annyira isemrős, internet ezt dobta: 6721 Szeged, Párizsi krt. 16-22.

ugyelet.szegedrk@csongrad.police.hu Ha emaeilre írsz, azzal is indul az ügy. Csatolj minnél több adatot.

24. pbesi (válaszként erre: 22. - Dinnyelé)
2014. jan. 4. 07:42
Vissza ne küldd, még mindig a Te pénzedbe kerüljön? Itt ki tudja hány cég van összefonódva, azt sem tudja az egyik, mit csinál a másik. Ott követeld a pénzed, ahová fizettél. Őket én ált. dél körül el tudtam érni.
23. dinnyelé (válaszként erre: 18. - Iroq)
2014. jan. 3. 13:48
Ne is bánja a mosószert, nekem a 4,75 literes hirdetett Ariel papirjára a flakonon 4,55 liter van írva. Nem mértem le decire , de melyik az igaz. A fehér színre való is és a szinesre való is ugynolyan zöld színű folyadék. lehet, hogy egyforma. Az is lehet, hogy hamis.
22. dinnyelé (válaszként erre: 21. - Apamadar)
2014. jan. 3. 13:46
Melyik rendőrségen kell feljelenteni? Én szegedi vagyok. nem veszik föl a telefont, nem válaszolnak, a terméket hiányosan küldték meg, annyit írtak nemrég, de nem ők, hanem a szállító cég, hogy küldjem vissza Törökbálintra és majd küldik a pénzt. Mi a garancia arra, hogy küldik? Még a postaköltséget is én fizessem? Hol tarta az ügy?
2014. jan. 1. 15:06
Októberben vásároltam a gruppinál (xentury kft.) 30e Ft-ért, de az árut nem küldték. Levélre, telefonra nem válaszoltak. Egy hete feljelentettem őket a rendőrségen. Ha összejön a 3 feljelentő, akkor már bűncselekmény (megtévesztés, csalás, stb.), kiemelten kell vele foglalkozniuk. A rendőr azt javasolta, hogy minden károsult jelentse fel őket a kerületi kapitányságon. E-mailben is lehetséges.
20. pbesi
2013. dec. 30. 06:48

Sziasztok!

Én elég keményen végig jártam a tortúrájukat, a Gruppinál dél körül veszik fel a telefont, én az elektroinvestet nem értem el egyáltalán, egyébként egyik cégnek sincs bejelentett alkalmazottja. Hosszú telefonálgatások után, de már csak azért mert húszezer forint fölött volt amit fizettem nekik (beigértem az apehtől a fogyasztás védelemig mindent) kaptam egy csomagot, aminek köze nem volt ahhoz amit hirdettek. A csomagot egy harmadik cég küldte, akinek már az adószámát is felfüggesztették. Én végül visszakaptam a pénzemet, de nagy ívben kerüljétek őket. Bár én már mindenkit ezek után, aki előre akar pénzt.

19. bd8fe3b02a (válaszként erre: 17. - Tothy)
2013. dec. 27. 23:01
A gruppi az electro investtel van kapcsolatban.Ok bolonditottak engem is a vilagitos teknossel,majd ekkor,majd akkor kuldik.Felhivtam a gruppit es azt mondtak,hogy nagyon sok problema van,az electro investtel.Csak azt nem tudom,akkor miert allnak veluk kapcsolatba.En mar nem toluk,hanem a veddvelemtol rendelek.
18. Iroq
2013. dec. 27. 13:33

Üdv mindenkinek !


Nekem tele van a hócipőm ezzel a tróger céggel. Október elején rendeltem tőlük mosószert, amely azóta sem érkezett meg. Volt számtalan levélváltás, néhány telefon, minden alkalommal megígérték, hogy intézkednek és azóta sem érkezett meg a kifizetett termék. Az utóbbi emailjeimre már válasz sem érkezett. Most ott tartok, hogy kérem vissza a pénzem és a fogyasztóvédelemhez fordulok, ilyen szemét cégnek nincs helye a piacon.

17. tothy
2013. dec. 18. 15:32

Sziasztok!

Sajnos bele estem én is ennek a cégnek a csapdájába. Rendeltem több mint 3 hete egy elektromos seprüt, mely a mai napig nem került kiszállításra. A gruppi oldalán meg van adva az electro invest telefonszáma, ami bármikor hívom foglalt, a gruppit egyszer sikerült elérnem, amikor megigérték, hogy utána járnak. Ráadásul előre kifizettem (átutalással) a terméket! :( Azt hiszem első és utolsó alkalom volt. ÁÁÁÁ, bosszantó, hogy amilyen óvatos vagyok az ilyennekkel, mégis csapdába estem! :(

2013. dec. 18. 08:51
Gruppitól ne vegyetek semmit! Gagyi termékek, számlát és garancia papírt nem adnak, a terméket átvétel előtt nem lehet megnézni, mert akkor már átvettnek minősül. Én vettem egy gőztisztító gépet, több tartozéka hiányzik, használati utasítás szinte semmi, abból nem lehet még összerakni sem a készüléket, gyenge minőségű egy kapocs már le is van törve róla. Sokszor telefonáltam rengeteg levelet küldtem eddig semmi, nem is jöttek érte a pénzem sem kaptam meg. A leveleimre azt válaszolták, hogy írjam le újból, mert az adatbázisukban hiba történt. Érdekes, pont csak a reklamáló levelekkel. NE VÁSÁROLJATOK!!!!!!
2013. dec. 16. 17:07
Vissza szivom,a veddvelem problemamat.Ma megjott a teknos.Ugy latszik,ok megbizhatobbak,mint a gruppi
14. bd8fe3b02a (válaszként erre: 13. - Grizus)
2013. dec. 16. 12:20
A ferjem az OBI ban vett vilagitos teknost,2999 ft-ert.Szerettunk volna a Magyarorszagon elo kisunokanknak is rendelni,de ugy latszik gond van a gruppinal,es a veddvelemnel is!
13. grizus (válaszként erre: 12. - Bd8fe3b02a)
2013. dec. 16. 04:52
Én is vettem teknöst, a lealkudtukon, személyesen mentem el érte. És nem lehet belehelyezni az elemet, így kénytelen leszek visszamenni.
2013. dec. 16. 03:14
Nem tudom,a veddvelemen rendeltem most meg a vilagitosteknost.Neten keresztul fizettem ki,irtam nekik e-mailt hogy mikor szallitjak ki,de meg nem kaptam valaszt.Mivel jelenleg kulfoldon vagyok,igy felhivom a gyerekeimet,hogy kerdezzenek rajuk.
2013. dec. 16. 02:07
Aki olcson akar vasarolni,az menjen ra az ebayre.Nagyon korrektek,en nagyon megvagyok elegedve veluk.
2013. dec. 16. 01:57
En sok mindent rendeltem,a keramia palacsintasuto eldeformalodott volt,a 2 lanyom telefonjan nem volt magyar menu,a kisunokamnak rendeltem vilagitosteknost 2 db-ot.Tobbmint 1 honapig viaskodtam a penzemert,mert a szallito nem szallitotta ki.En tobbet nem rendelek toluk.
2013. dec. 15. 17:04

Ez a GRUPPI egy szemét lenyúlós társaság.

Ócska bóvlit forgalmaznak, nem vállalnak semmiért felelősséget. Telefonon elérhetetlenek, még eddig soha nem vették fel. E-mailben csak hitegetnek, hazudoznak.Szeptember eleje óta nem voltak képesek konkrét választ adni, hogy a két hét használat után bedöglőtt szerkezetnek mik a garanciális lehetőségei.

SEMMIT NE VÁSÁROLJATOK TŐLÜK!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook