Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőkés barna hajból sötétbarna fórum

Szőkés barna hajból sötétbarna (beszélgetős fórum)


17. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Túrógombócka)
2015. jún. 2. 13:22
Egyetértek!
16. Misaki Itó (válaszként erre: 15. - Summer.girl)
2015. jún. 2. 13:16

Az oké:)de nem biztos,hogy kék a szeme..


Plusz,ha sötétebb lesz és nem fog tetszeni neki,akkor jöhet a világosítás...

15. Summer.girl (válaszként erre: 14. - Misaki Itó)
2015. jún. 2. 13:10
Onnan, hogy a barátnőmnek is ilyen kék szeme és nagyon jól áll neki a sötét haj. (De utólag láttam, h nem ő van a képen csak a hajszíne ilyen.) Akkor nem tudom, h jól állna e? De egy próbát megér, más nem színezővel! Mikor legyen bátor, ha nem fiatalon!
14. Misaki Itó (válaszként erre: 13. - Summer.girl)
2015. jún. 2. 13:08
Honnan tudod,hogy dögös lenne?:)
13. Summer.girl (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. jún. 2. 12:53
Nagyon dögös lennél, nyugodtan csináld meg! Nekem van egy barátnőm, ő is ilyen égszínkék szemű és neki még fekete haja is volt, nagyon dögös lett.
12. BlackAndGold (válaszként erre: 11. - Túrógombócka)
2015. jún. 2. 12:41
A sötétebb barna és a szőke is jól állna. Megszerkesztettem egy képet. :) Lenövés szempontjából lehet, hogy inkább a szőkét kellene választanom.
11. túrógombócka (válaszként erre: 10. - BlackAndGold)
2015. jún. 2. 12:38
sztem hajszínt az ember olyan válasszon, ami jól áll a színeihez (bőr, szem). ezért írtam, hogy látatlanban nehéz. de mindegy, ennyit tudtam hozzászólni, remélem, sikerül döntened :)
10. BlackAndGold (válaszként erre: 6. - Túrógombócka)
2015. jún. 2. 12:36
Nem értem, mi köze van az arc kinézetének a lenövéshez... Ha egy alapból nagyon világos szőke hajú lány befestené feketére, és lenőne, akkor messziről úgy tűnik, mintha egy nagy kopasz folt lenne a fején. De mivel nekem nincs olyan világos hajam, hanem pont olyan, mint a képen, gondoltam megkérdezem, hogy ennél a színnél is olyan hatású lenne a lenövés, mint amit az előbb leírtam.
9. andi6020 (válaszként erre: 4. - BlackAndGold)
2015. jún. 2. 12:36
Mit linkeltél az ingyenhonlap.com-on kívül?
2015. jún. 2. 12:35
Semmit nem gondolok.
7. 38289cdce0 (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. jún. 2. 12:34

Igen, úgy fogsz kinézni mint aki kopaszodik.

Én most próbálok megszabadulni a sötét hajszíntől.

6. túrógombócka (válaszként erre: 4. - BlackAndGold)
2015. jún. 2. 12:30
ha így nézel ki, mint ez a csinos lány a képen, akkor nem fogsz úgy kinézni, mintha kopaszodnál. de nekem jobban tetszik a világosbarna haj.
5. BlackAndGold (válaszként erre: 3. - Misaki Itó)
2015. jún. 2. 12:29
Hát mert világosabb hajszínre festetek sötétebbet. Vagy ahhoz az eredeti színnek nagyon világosnak kéne lennie?
4. BlackAndGold (válaszként erre: 2. - Túrógombócka)
2015. jún. 2. 12:28
Olyan a hajam, mint amit belinkeltem. Abból szeretnék sötét barnát. A kérdésem az, hogy ha lenő, akkor nem-e fog úgy kinézni, mintha kopaszodnék? Nem kell ehhez az arcom...
3. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. jún. 2. 12:28
Nem értem,miért néznél ki úgy,mintha kopaszodnál?
2. túrógombócka (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2015. jún. 2. 12:26
lehetetlenség úgy tanácsot adni, h fogalmunk sincs, hogy nézel ki, és milyen hajad van.
2015. jún. 2. 12:24

Szőkés barna hajam van, de elég unalmas színe van. Sötét barnát szeretnék, de nem tudom, hogyha lenő, nem-e néz majd úgy ki, mintha kopaszodnék?

Ilyen színe van a hajamnak:

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook