Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőke haj és barna szem? Mi a véleményetek? Szép lehet? fórum

Szőke haj és barna szem? Mi a véleményetek? Szép lehet? (beszélgetős fórum)


1 2
41. 9bbc382386 (válaszként erre: 40. - NomNom)
2016. dec. 16. 18:54
Ez igy van. Kreol bőrrel ez nem működik. Szinte fehér szőke hajam volt kisgyermekként és nagy barna szem. Persze fehér bőrrel.
40. NomNom (válaszként erre: 38. - Shali)
2016. dec. 16. 18:15
Szerintem ez bőrszín függő, nem szem. Ismerek olyat aki barna szemmel, szőke hajjal született. Egyáltalán nem furcsa, különleges és szép. Persze nem is kreol bőrű.
2016. dec. 16. 18:08
Nekem valahogyan sose jött be az ilyen variáció...Inkább a zöld szem-szőke haj párosítás volt mindig a befutó...
38. shali
2016. aug. 25. 21:40
Szerintem totál gáz a szőke haj és a barna szem. Túl nagy a kontraszt. Mintha tavasz típus szeretne lenni (a szőke haj kék szemre gondolok) .De lehet csak olyanokat láttam eddig akinek nagyon rossz volt. De napjainkban egyre ritkább a szőke (nem festett)haj és kék szem . Pedig ettől különlegesek és szépek.
2014. márc. 16. 19:59
... aham... szép volt... 20-30 éve még egészen biztosan, manapság már annyira nem feltűnő...mármint az enyém. :))
2014. márc. 16. 19:50
Igen.Szerintem nagyon szép.Amit én láttam,az szép volt.
35. Diablica (válaszként erre: 19. - E438349773)
2014. márc. 14. 10:29

Pontosan:) Én személy szerint Gwen Stefanira hasonlítok oly szempontokból, hogy "hófehér" bőröm van nagy barna szemem és nagyon világos festett szőke hajam:)

voltam fekete, vörös rézvörös, barna és violett színű hajjal is, de ezek közül egyedül tán a rézvörös ami jól állt, igaz egy idő után állítólag nagyon sápadtnak tűntem vele, mióta szőke vagyok csak pozitív visszajelzést kapok. Amellett, hogy nagyon jól fiatalítja az embert a szőke haj (szerintem)

2014. jan. 30. 16:24
Nálunk családi vonás volt kisgyermekként a tejszőke haj és barna szem, mostanra szőkésbarna vagyok, de festetem mert őszülök.
33. Titty1017 (válaszként erre: 32. - Titty1017)
2014. jan. 30. 14:11
Csak mert nem biztos, hogy a szőke lenne a legjobb választás, persze a döntés a tiéd!!!
2014. jan. 30. 14:09
Én természetes vörös és barna szemű vagyok, nézd meg a képemet, talán segíthet valamit. :)
31. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kandi85)
2014. jan. 30. 08:07

A termeszetben ez a parositas ritka, inkabb mogyoroszinu barna szemekkel van, ha termeszetes, ettol fuggetlenul bortipus kerdese, mert jol is allhat, Britney-nek szuper, pedig sotetbarna a szeme, Jessica Alba-n marhara nem tetszik.


Azert is lehet, mert Jessica neger beutesu(hawaii, ha jol tudom), mig Britney feher (ezert all jol neki).


Ami illuziorombolo lehet, a sotet karikak es a sotetebb(sargas) szemfeherje vagy a "bajusz" helyen levo pigmentaltabb bor, a tul sotet szemoldok, ezert termeszetellenes, amikor az, a sajat tipusat senki sem tagadhatja le. De ha megis meg akarja probalni, akkor ezekre figyelnek oda: korrektor mindig a szem ala es a kulso szemzugba, picit a szaj felett, es mindig tokeletesen bajusztalan, egy fekete bajusz, ha csak pihe, akkor is nagyon latszik, es szemoldok vilagosbarnara festve. Sokan ott rontjak el, hogy haj kiszokit, de a reszletekre nem figyelnek oda

2014. jan. 29. 21:34
igeeeen :D
29. 9bbc382386 (válaszként erre: 28. - Egy.lány)
2014. jan. 10. 14:15

Pedig hogy erőltetik sokan :)

Azt gondolja ha kék a szeme akkor csakis szőkén jó.

2014. jan. 10. 11:29

Nekem sötétbarna a szemem és tök világos szőke voltam sokáig. Kipróbáltam a barnát,szőkés-barnát...semmi nem állt jól csak a világosszőke. Mindenkinek nagyon tetszett.

Nem bőrszíntől (kivéve aki tényleg sötét bőrű nagyon) nem szemszíntől függ hanem arc karaktertől. Pl Angelina Jolie világos szemű és bőrű,mégis a barna áll jól neki. Beyonce szines bőrű mégis tök szép szőkén.Shakira is szőkén szép...stb. Eredetileg is szőke voltam gyereknek. És még ha napozok és lebarnulok akkor is tök jól áll. Mert MÁS! Különleges. Pasik nagyon szeretik. Szőke haj-kék szem vagy barna haj-barna szem túl snassz. Ha kék szemem lenne és menne az arcomhoz tuti fekete hajam lenne. Persze van akinek természet ellenes,de valóban arc karaktertől függ,láttam már sok szőke hajú kék szeműt akinek borzasztóan állt a szőke.

27. 83b64481a2 (válaszként erre: 1. - Kandi85)
2014. jan. 9. 10:01
Nagyon:), egyszer megnéztem egy pasit mert ilyen kombinációja volt annyira ütős:).Persze természetes nem festett szőke.Nagyobbik fiam, az apja fekete, és mélybarna közti szemével és az én gyermekkori tejszőke fürtjeimmel töltötte első két évét, nem az anyai elfogultság de mindenki lehidalt tőle annyira angyali volt. Ma 22, világos barna haj és mélybarna szem......most sem rossz az összkép:)
26. VendrinerPiroska (válaszként erre: 19. - E438349773)
2012. okt. 18. 14:05

Nagymamám világoskék szemű, hófehérbőrű és fekete hajú volt és gyönyörű. Angliában és Írországban is sok ilyen színkombinációjú lány van és nagyon szépek.


Visszatérve az eredeti témához: nagyon függ az árnyalattól. Katherine Heiglnél nagyon látszott, hogy művi és még Jessica Alba is bazárian nézett ki a Fantastic 4-ban a nagyon szőkével. Viszont, ha csak olyan közép szőke, karamlles melírt rakat bele valaki, akkor nagyon szép lehet.

2012. okt. 18. 00:58
Nekem gimiben osztálytársam volt egy természetesen világos szőke hajú szinte fekete szemű lány (spanyol és vmilyen észak-európai ősökkel rendelkezett a leányzó),hát mondanom sem kell csajok,hogy a fél suli bele volt zúgva...:OO úgyhogy, létezik ilyen "összeállítású" természetes szép lány,és tetszik vagy nem tetszik,de bejön a pasiknak...
2012. márc. 8. 09:58
legyen benne valami plussz.
2012. márc. 3. 17:35
sztem is szép a szőke haj és a barna szem együtt. nekem pasiban ilyen a gyengém... :-) am nekem fekete a hajam és kék a szemem, de sztem az se rossz. minden ami eltér a szokásostól, tehát mondjuk szőke haj esetén a kék vagy zöld szemtől, az feltűnő lehet.
22. Hello Titti (válaszként erre: 1. - Kandi85)
2012. márc. 3. 11:56
nem mű:))...először én is óvatosan bántam a szőkítéssel..sötét szőkéből teljesen világos szőke lett,és barna szemem van..nagy a kontraszt ezért eléggé látványos :) jó értelemben
21. beatav (válaszként erre: 20. - Beatav)
2012. márc. 2. 22:22
általánosan ;)
20. beatav (válaszként erre: 2. - MelisUK)
2012. márc. 2. 22:20
És akik nem álatlánosan de szőkék és kellemesen szép barna szemük van?:)
2012. márc. 2. 19:22
szerintem nagyon szep.. :) shakira.. gwen stefani.. de szerintem britney is nagyon jol nez ki szoken.. csak az all jol neki.. fekete hajjal katasztrofa volt! ez a kombinacio a legtermeszetesebb szerintem.. ami mu az a kek szem fekete haj s hofeher bor.. vagy a barna bor szoke haj.. nah az gaz! :) ha vilagos a borod valaszthatod nyugodtan a vilagosabb hajszint fuggetlenul a szemed szinetol.. :)
18. air
2012. márc. 2. 19:21
[link] GRAMMY-díjátadó 2012.Rihanna szerintem nagyon jó nézett ki ,pedig nem eredeti :)
2012. márc. 2. 19:07
Szőkésbarna az alaphajszínem és barna a szemem.Mostanra már világosabb szőke vagyok barna szemmel,és jól áll.
16. Bcicus
2012. márc. 2. 15:21
Attól függ milyen eredetileg a haja. Azt gondolom az eredeti szín áll mindenkinek a legjobban vagy ahoz hasonló, nem csak a szem szín számít a hajszínhez, hanem a bőr az arc. Van akinek jól áll van akinek nem.
15. Lencsy
2012. márc. 2. 12:42

szerintem nem rossz ..pláne ha szép bociszemek :)

A vörös haj zöld szemmel a fekete haj kék szemmel is nagyon jól mutat .

2012. márc. 2. 12:18
jessica simpson? [link]
2012. márc. 2. 12:17
2012. márc. 2. 12:15
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook