Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sötét barna haj leszivatása után szőke enyhén vöröses szine lett, a vöröset hogy lehet eltünteni? fórum

Sötét barna haj leszivatása után szőke enyhén vöröses szine lett, a vöröset hogy lehet eltünteni? (tudásbázis kérdés)


19. Havran (válaszként erre: 17. - 15c8f5cff8)
2010. dec. 4. 17:14
Fel a fejjjjjel,át tudom érezni.Keress valami fodrászt hátha tud valamit kezdeni veled.
18. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 16. - Havran)
2010. dec. 4. 16:56
persze, tudom. hetente egyszer használom, nem többször a hamvasítót
2010. dec. 4. 16:44
köszönöm...olyan kiábránditó a tükör mostg :S a haj szine nem rossz de nekem nem áll túl fényesen :(
16. Havran (válaszként erre: 14. - 7ac18b9dfa)
2010. dec. 4. 16:44
Én is használok hamvasitót,csak azzal meg nagyon ovatosan nehogy nagyon bekapja a hajat,mert az tud még nagyon jól kinézni.
15. Havran (válaszként erre: 13. - 7ac18b9dfa)
2010. dec. 4. 16:43
Az biztos,hogy türelmesnek lenni és nem szabad drasztikusan csinálni.Csak hát milyen az emeber,mindent egyből akar.Én legalábbis olyan vagyok főleg ha a hajamról van szó,annál rosszabb nincs amikor nem olyan a frizurád engem nagyon tud idegesiteni.A növéremnek szökére van festve és régen dobozossal csinálta,szép szine volt,aztán azt megszüntették kisérletezett ö is mire egy fodrász mondta mivel csinálja az olyan amit a fodrászok is használnak,azóta nagyon szép a szine.Nem sárga.
2010. dec. 4. 16:38
az én fodrászom azt mondta, hogy fontos a balzsam használata ha melírozva, festve van a haj. használj hamvasító sampont. sokat fog segíteni.
2010. dec. 4. 16:38
persze, hogy sokat számít a festék. nekem is vörös volt a hajam, olyan mélyvörös. utána befestettem sötétbarnára, csokibarnára és szőke tincseket akartam a tarajamba, hát ez volt kb 4 hónap mire sikerült, hogy a szőke az tényleg szőke legyen.de megvan, pont 2 hete lett kész.nem akartam, hogy leégjen meg társai, inkább lassabban csináltattam meg
12. Havran
2010. dec. 4. 16:37
Vagy még esetleg azt lehet csinálni,hogy elmész egy fodrászhoz és rakatsz bele nagyon sok melirt igy nem az egész hajad roncsolodik max csak amit szőkit,de ha ügyes és odafigyel szerintem akkor sem lesz nagy baj.
11. Havran
2010. dec. 4. 16:35
Nekem eléd sörérbarna a sajátom,melirozva van és hát elég nehézkes,én mindig azt szeretném,hogy szép fehér tincseim legyenek ne vörös ne sárga.Mindegyik fodrász nagyon ovatosan festi ezért sosem olyan amilyet szeretnék.Viszont szerintem sokat számit a festék is.
2010. dec. 4. 16:32
vörös pigmenteket nehéz kiírtani :/
2010. dec. 4. 16:32
Arról nem beszélve,hogy lehet a hajad vörösödésre hajlamos,akkor az megint nehéz ügy.
8. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 6. - Havran)
2010. dec. 4. 16:31
Igazad van, nem szabad egyből mindent akarni mert leég a hajad, akkor meg aztán bármilyen színűre festheted ha visszanő
2010. dec. 4. 16:30
sztem szép lassan fog eltünni, nekem legalábbis a 3. festés után lett szép a szőkém. ez kb 4hónap alatt sikerült és fodrász festette végig
6. Havran (válaszként erre: 4. - 15c8f5cff8)
2010. dec. 4. 16:29
probáld meg valami olyan üzletben megkérdezni ahol fodrász kellékeket árulnak nekem volt már,hogy adtak jó tanácsot,vagy marad egy fodrász.Szerintem ne kisérletezz,mert elöbb utóbb leesik a hajad.
2010. dec. 4. 16:29
Inkább most ne piszkáld, aztán 6 hét múlva újra menj rá szőkével. Addig sztem hamvasíts, az valamennyit tompít a vörösön... tapasztalatom szt 3-4 festés kell, hogy eltűnjön a szmörés beütés.
2010. dec. 4. 16:27
milyen szinnel kellene festeni ?
3. Havran (válaszként erre: 2. - Anda39)
2010. dec. 4. 16:27
Na szegény ezt biztos ő is tudja.
2. Anda39 (válaszként erre: 1. - 15c8f5cff8)
2010. dec. 4. 16:24
magától nem fog eltűnni
2010. dec. 4. 16:22
a kérdésem az hogy a vörös árnyalat mikor megy ki a hajból ? leszivatás után olyan "liptai Klaudiás" lett szőke vörös beütéssel ....sötétszőkére festetttük...de a vöröses beütése nem akar eltünni.....a hajam a beavatkozás után nem lett rosszabb....később roncsolódhat ???? a leszivatás miatt ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook