Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mozgássérültként milyen szociális intézménybe kerülhetek be? fórum

Mozgássérültként milyen szociális intézménybe kerülhetek be? (tudásbázis kérdés)


2021. aug. 6. 10:25
Hol van olyan hely ahol 1 szobásak is vannak és erdei környezetben van? Tehát szép parkos?
4. 53a8a9f73d (válaszként erre: 2. - Teletabby)
2021. márc. 20. 10:25
Igen , jót kérdeztél, lehet nincs más lehetősége, én szerencsés vagyok mert bár 36 éves mozgássérült vagyok, de a szülőkkel élek.
2021. febr. 18. 12:24

A Mozgáskorlátozottak Egyesületének Országos Szövetségével vedd fel a kapcsolatot, ott választ tudnak adni.


[link]

2021. febr. 18. 10:29
Több féle megoldási lehetőség is van az elhelyezésre. Segítséget kaphatsz kérdésedre lakhelyeden pl. a családsagítő szolgálattól, szoc.irodától, karitatív szolgáltatóktól /Máltaiak,Vöröskereszt stb.. /de kérdezhetsz a kórházi szociális munkástól is abban az intézményben ahol állapotodat felügyelik. De: elsősorban miért intézményi elhelyezésben gondolkodsz? Egyéb lehetőség nem jöhet szóba? Mennyire vagy akadályozott a mindennapi életvitelben?
2021. febr. 18. 05:49
Hová vesznek be, milyen szociális intézménybe, 39 éves mozgássérülten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook