Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szobatisztaságra szoktatás, hogy kezdjük el? fórum

Szobatisztaságra szoktatás, hogy kezdjük el? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. jan. 11. 15:50
Van fellépős wc szűkítőnk is,de nincs oda érte.Ezért vettem a bilit,gondoltam nincs mit veszteni és tetszett neki. :-)
10. aac131dc75 (válaszként erre: 8. - Andikaaa0915)
2016. jan. 11. 15:50

Én is télen szoktattam le!

Nincs azzal baj,hogy ezt nem nevelőre akarod bízni hanem Te szeretnéd sikerrel könyvelni!Sőt! :)

Kezd csak el így esténként és menni fog az!

2016. jan. 11. 15:49

Egyébként minden gyerek más, mások az igényeik és az érési sebességük! Ami nekünk bevált módszer, lehet hogy nálatok a sikító frászt váltja ki!

P az én lányom székrekedéssel küzdött és bizony szégyen gyalázat, de sokáig csak a fürdőkádba tudott kakilni, amikor ellazította a meleg víz!

2016. jan. 11. 15:47
Este fürdés előtt mindig bilibe pisil. Azért is szeretném,mert én márciustól vissza megyek dolgozni, és szeretném ha ezt is együtt élnénk át. Vagy ez nem jó gondolkodás? Nem szeretnék ilyen "nagy esemény"ről lemaradni.
2016. jan. 11. 15:46
A bilit felejtsd el! Gusztustalan és felesleges, szerintem... Inkább egy fellépős szűkítő és akkor ő is oda pisil, ahova a nagyok szoktak ;)
2016. jan. 11. 15:46

egészen addig visított a bili gondolatától is, amíg ő nem mondta, hogy pisilnie kell.

hiába ültettem rá... ráparancsoltam, odacsaltam, cseleztem... nem pisilt bele, mert nem kell, ahogy felállt, eleresztette a parkettára...

aztán egyszercsak szólt.

és többet nem kellett pelus.

2016. jan. 11. 15:45

Hogyne!

Magyarázd el,mutasd meg mit kell csinálni!

Ültesd bilire félóránként-óránként.

Fürcsi előtt kezd!Először fürdetés előtt kb 2 órával vedd le róla,és ha halad akkor mindig korábban...

4. anya4005 (válaszként erre: 2. - Andikaaa0915)
2016. jan. 11. 15:42

Szerintem egyszerűbb lenne,ha megvárnád a melegebb időt.

Addig is gyakorolhattok,hogy szóljon,ha menni kell,de talán nyáron könnyebb.

2016. jan. 11. 15:42

Mi úgy kezdtük el 1-2 hete, hogy ráültettük az esti pancsi előtt a wcre, és kértük pisiljen bele..rögtön nem ment, de most egymás után kétszer sikerült.

Ma reggel pelusozáskor kértem üljön rá a bilire, ráült..belepisilt..majd ma délelőtt mégegyszer..:)

De még ő maga nem ül rá, nem igényli...de ráérünk még május-júniusig, addig jó, ha szokja, kialakul nála egy rendszerré.

Várom a jobb időt!:)

Annyi még, hogy szokott szólni, ha kaka van..de már későn.:)

2016. jan. 11. 15:39
25 hónapos a kisfiam,beszél már rendesen,megért mindent. Szeretném leszoktatni a pelusról. Van esetleg valami praktika ami segíthet?
2016. jan. 11. 15:37
Szobatisztaságra szoktatás, hogy kezdjük el?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook