Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színtanácsadás, testalkat workshop, stílustanácsadás fórum

Színtanácsadás, testalkat workshop, stílustanácsadás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
89. Bözsi néni (válaszként erre: 87. - Channa*)
2020. nov. 1. 16:15

Nem rossz.

Nekem meg ez:


[link]

88. Epresturmix (válaszként erre: 87. - Channa*)
2020. nov. 1. 16:15

Az is jó.

Nekem ez is nagyon bejön.


[link]

2020. nov. 1. 16:14

Szerintem az összes ronda.

Az ilyen ruhákba hova menne az ember?

Ez tetszik egyedül:

[link]

2020. nov. 1. 16:08
A dzseki szerintem tök jó. A sötétkék-fehér, mintás.
85. Zsifi1 (válaszként erre: 84. - Borian)
2020. nov. 1. 11:59
Szerintem nekem is az volt az egyedüli, amit nyugodt szívvel felvennék.
84. Borian (válaszként erre: 78. - D7ba7bf7ff)
2020. nov. 1. 07:31
A ballonkabát jó, de a többi tényleg szörnyű.
83. unom (válaszként erre: 78. - D7ba7bf7ff)
2020. nov. 1. 07:19
Van köztük pár nagyon jó is.
82. Zsifi1 (válaszként erre: 78. - D7ba7bf7ff)
2020. nov. 1. 06:46
Azért szerintem az átlag nem ilyenben jár. Én 2-3 szettet választanék ezek közül, de legeslegjobban egy tetszett.
81. Epresturmix (válaszként erre: 78. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 31. 20:48
Mutass olyant ami neked pl tetszik. Kíváncsi vagyok. :)
80. Epresturmix (válaszként erre: 78. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 31. 20:45
Ebből 5 szett tetszik nekem. :)
79. liliom10 (válaszként erre: 78. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 31. 20:39
Egyiket sem venném fel ! :) De nem is voltam sosem anorexiás. :)
77. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 76. - Borian)
2020. okt. 31. 03:00

A férfiak valóban nem nagyon nézik a ruhát, a színt, a sminket, stb., inkább a NŐ, a forma és az összhatás érdekli őket! Én mondjuk pont meg tudom jegyezni, ha jól áll a ruhájuk vagy a frizurájuk, mert azt is figyelem! Alapvetően nem a külsőségek érdekelnek, hanem hogy mennyire "rezonálok" a másik félre! Az mindennél előbbre való! Ha nem "rezonálok" rá, akkor lehet rajta akármilyen ruha, akkor sem fog érdekelni! De mondjuk én így vagyok összerakva!


Ha már a divatnál tartunk, mostanában olyan ruhákat látok nőkön, mintha nagyanyámé lenne! Cseppet sem izgalmas, inkább kiábrándító! Tundra bugyi nem lesz divat?

76. Borian (válaszként erre: 75. - Channa*)
2020. okt. 30. 09:42
Biztos meg lehet oldani és nem is kell mindenütt puccba vágni magunkat, csak arra utaltam, hogy nagy valószínűséggel - ahogyan már számos szociológus kikutatta - mi nők egymásnak öltözködünk, a férfiakat hidegen hagyja az egész. A legtöbb színvak, a túlsúly vagy nem zavarja őket, vagy ha a karcsúakat szeretik kegyetlenül kiszúrják az "optikailag karcsúsító" fazonokban is, ezért ez a hókuszpókusz max. önbizalomépítésre jó, de persze ez nem lebecsülendő, mert az önbizalom önmagában is vonzó. :-)
75. Channa* (válaszként erre: 74. - Borian)
2020. okt. 30. 09:13

Ja, én felveszek nyáriruhát és szoknyát is, ha bicajjal megyek;), de ez elég ritka, mert kényelmetlen arra figyelni tekerés közben, hogy felcsúszik a ruha vagy felfújja a szél...


Jellemzően átöltözök. A legtöbb alkalommal sortba és trikóba tekerek vagy hűvösebb időben farmer+póló és dzseki. Viszek magammal ruhát és átöltözök.


Én bár bankban dolgozok, de IT-n, így nálunk csak akkor van elegáns öltözködés, ha tudjuk, hogy külsős partnerekkel tárgyalunk.;)


Persze, ezt nem úgy kell érteni, hogy igénytelenek vagyunk, hanem azt, hogy nem talpig szövetben nyomjuk az átlag napokat.

74. Borian (válaszként erre: 60. - Channa*)
2020. okt. 30. 09:04

Még az jutott eszembe, hogy sok vitám volt a fanatikus biciklistákkal, próbálván őket meggyőzni, hogy nem mindenkinek opció Bp-en bicajjal közlekedni és többek között felhoztam, hogy vannak munkahelyek, ahol egy nőnek elegánsan fel kell öltözni és nehéz úgy biciklizni. Erre azt írták, hogy Hollandiában is bicajoznak a nők és milyen elegánsak. Megnéztem több videót, képet, de nem láttam elegáns nőt, csak farmerban, sportcipőben tekerőket, esetleg farmer helyett néha szövetnadrág.

Tanulság:

A férfiak számára az elegáns öltözködés=textil borítja a testedet.

73. Zsifi1 (válaszként erre: 70. - Channa*)
2020. okt. 29. 17:33
Igazad van. Idén már próbáltam kicsit változtatni ezen, de még gyakorolni kell. :)
72. Channa* (válaszként erre: 71. - L.luiselotte)
2020. okt. 29. 16:29

Nekünk még nem sikerült;)

A fiam se mindig, csak akkor ha olyan a rendezvény...

71. l.luiselotte (válaszként erre: 69. - Channa*)
2020. okt. 29. 16:18
AZ én fiam is 56-os, de azt hiszem egyszer kaptunk rá megfelelő öltönyt, amit nem kellett korrigálni, azt hiszem 23 éves korában a diplomaosztóra. ( akkor lehetett konfekcióméret )A többibe vagy vékony volt, vagy a nadrágszár és az öltönyujj volt rövid, ugy emlékszem 4 öltönye van. / lezser, nem öltönyben dolgozik, tanit ill informatikus /
70. Channa* (válaszként erre: 68. - Zsifi1)
2020. okt. 29. 16:12

Ilyet sem szabad csinálni!!!

Az sem áll jól senkinek, ha túl nagy.


Én nadrágba akkorát szoktam venni magamnak, aminek a dereka úgy ér össze, hogy ne szorítson, mert így nem tud ráfolyni a hájam a nadrág derekára.

Ennél rondábbat nem tudok elképzelni.


Ha túl nagy a nadrág, akkor meg lóg rajtunk, lecsúszkál, ronda lesz a fenekünkön, és azért nem csinos. Egy nőn ne lógjon nagyon a nadrág;)

69. Channa* (válaszként erre: 67. - Simple)
2020. okt. 29. 16:06

Húúú, ez milyen gáz tud lenni.

A fiam ballagásán megsértődtek az anyukák, mert én elmentem a szabóhoz a próbára.

Mindenki azon háborgott, hogy nem mindegy milyen az öltöny, úgy is egyszer veszik fel.


Nekem nem volt mindegy, kellett is szólnom a szabónak, hogy mit csináljon;)


Amin ki szoktam akadni, hogy a legtöbb ember nem tudja, hogy az öltönyön és a kosztümön is vannak kibontandó dolgok, így összevarrt sliccelésekkel és zseb nélkül hordják ezeket:DDD


Ja, egyébként a legtöbb öltönyös boltban megcsinálják ingyen ezeket az alakításokat.


A fiam 54-56 méret között van és mindig rövidek neki a kész nadrágok, így amikor megveszi az öltönyt vagy a nadrágot, akkor mindig szűkítenek a derekán neki, illetve a nadrágon leengedik a hajtókát.


Amin meglepődök mindig az az, hogy jellemzően a hossza nincs méretezve, pedig nem az én fiam az egyedüli, aki közel két méter magas...

68. Zsifi1 (válaszként erre: 66. - Simple)
2020. okt. 29. 15:57
Azta, nem semmi. De szerencsére, Nektek adtak igazat. Én inkább a 2-3 számmal nagyobbat veszek kategória vagyok. :)
67. simple (válaszként erre: 65. - Michelle.r)
2020. okt. 29. 15:56
Az a legdurvább, mikor nem vágatják le az öltönyt, és redőződik a gatya szára, felül meg a kézfejük nem látszik ki mert olyan hosszú az ujj. Pár ezer forintért megcsinálja egy szabó. Hiába a bomba ruha, ha úgy áll mint akire rádobták.
66. simple (válaszként erre: 62. - Zsifi1)
2020. okt. 29. 15:53
Igen, fogyazstóvédelemig ment az ügy, mert megmondtam, hogy nem adom vissza a pénzt, mert nem a nadrág hibás, hanem a méret nem volt megfelelő. Végül nekünk adtak igazat, nem kellett visszaadni a pénzt.
65. michelle.r (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2020. okt. 29. 14:29

Mondnám, hogy igen, így van, de nehogy azt hidd. Csak néz meg vezérünket, hogy jelenik meg egy nemzetközi csúcstalálkozón 🙃


Néha olyanokkal találkozom, hogy ha nem tudnád ki ő, dobnál neki egy százast bambira. Az, hogy szürke öltönyhöz barna nyakkendőt vesz fel, hagyján, de kitaposott vastagtalpú cipőben, amire ráredőződik a nadrágja szára. Nyakkendő betűrve a nadrág derekába. Sorry urak, de nőkre egyébként jellemzőbb, egy üzleti tárgyaláson illendően vannak öltözve.

64. Zsifi1 (válaszként erre: 39. - Timycat)
2020. okt. 29. 13:58
Nekem nem lenne türelmem. Ha vennem kell valamit, akkor rövid időn belül megunom, melegem lesz, felmegy bennem a pumpa... :) Ezért is kellene nekem valaki, aki megmondja, hogy ez a szín vagy fazon áll nekem a legjobban és akkor gyors leemelem a vállfáról, megpróbálom és már húzok is haza.
63. Zsifi1 (válaszként erre: 50. - Channa*)
2020. okt. 29. 13:54
Annyira bírom a humorod és hogy van önbizalmad. Tök jó lehet a gyerekednek vagy munkatársadnak lenni. :)
62. Zsifi1 (válaszként erre: 56. - Simple)
2020. okt. 29. 13:53
Jézusom. Volt képe visszavinni? :D
61. Borian (válaszként erre: 60. - Channa*)
2020. okt. 29. 09:15
Bicajjal nem is érdemes, sőt, balesetveszélyes.
60. Channa* (válaszként erre: 59. - Borian)
2020. okt. 29. 08:49

Pont ezen szoktunk nevetgélni a barátnőmmel.

Simán járhatnánk be melegítőbe, mert úgy sem találkozunk szinte senkivel:DDD


Mondjuk, amíg bicajjal jártam be azt a heti 1 napot, akkor nem vittem túlzásba az öltözködést;)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook