Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színtanácsadás, testalkat workshop, stílustanácsadás fórum

Színtanácsadás, testalkat workshop, stílustanácsadás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
29. michelle.r (válaszként erre: 28. - Channa*)
2020. okt. 28. 17:03

Nem, nem fogják azt mondani, mert az kortól, súlytól függetlenül ízléstelen és közönséges. Annak, aki bizonytalan, és igénye van rá, segítenek a stílusát kialakítani. Liliom részletesen leírta, hogy történik.


Nem döntenek helyetted, megmutatják mi előnyös, és mi nem. A lényeg, hogy a jövőben ne vásárolj olyan cuccokat, amit úgyis csak bevágsz a gardróbba, mert nem veszed fel. Hiába tetszik, ha ösztönösen érzed, hogy nem áll jó, nem fogod magad jól érezni benne.


Semmi sem kötelező, te döntesz abból, amit javasolnak. Nekem pl. a lila nagyon jól áll, de utálom, még körömlakkban sem. Egyetlen lila darabom van, takarítani szoktam felvenni néha.

28. Channa* (válaszként erre: 1. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 16:48

És ha azt mondják, hogy libafos színű, feneket éppen csak takaró szoknyákat hordj comb csizmával, akkor azt fogod hordani?


Ha feldobsz egy képet, akkor szerintem itt ingyen is adunk tanácsokat;)

27. NomNom (válaszként erre: 26. - Liliom10)
2020. okt. 28. 16:41

Ez jól hangzik:)))

Én sem adnék annyit, de érdekes lehet. Én is el vagyok veszve sokszor és a rosszabbik megoldást választom -- farmer, póló, dorkó.xD néha jó lenne valami szépet is hordani. Itt vannak a szoknyák, magassarkúk de lusta vagyok utánajárni h mit mivel hordjak, vagy megveszem és utána nem merem hordani...

26. liliom10 (válaszként erre: 1. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 16:38

Szia Zsifi !

Régen én voltam egy komplett szín-, és stílustanácsadáson. Óriási élmény volt ! :) Több barátnőmnek is ajánlottam utána, ők is áradoztak róla. Megtudtam, hogy melyik évszakba tartozom, annak is melyik típusába. Miután ezt kiderítettük, az ennek megfelelő kis anyagmintákkal tele füzetbe jelöltük, hogy pl. annak a kis mintának a színe jól áll-e az arcom közelébe, ha nem, akkor egy lefelé nyilat tettem oda, hogy csak szoknya, nadrág színe lehet.

Volt egy másik füzet is. Abba azt jelöltük, hogy milyen anyagok, minták, fazonok, kivágások, ujjhosszak, szoknyahossz áll jól. Ezután a sminkcuccok jöttek : szemceruza színe, szemhéjfesték, alapozó, arcpirosító, rúzs, lakk. Ki is sminkelt a tanácsadónő. Szuperül állt ! :) Aki még nem volt ilyesmin, nem tudja elképzelni, én sem tudtam ! :) Nem kell rögtön ruhatárat cserélni, csak ezután amit veszel, ennek alapján vásárolsz. És a lényeg : ezután minden cuccod mindennel passzolni fog ! Ha van rá pénzed, vagy pl. Karácsonyra, szülinapra pénzt kérsz ajándék helyett, jövőre is elmehetsz.:)

25. Idhikai (válaszként erre: 20. - Simple)
2020. okt. 28. 16:34
25 éve voltam szín- és stílustanácsadáson! Nem újkeletű dolog. :)
24. Borian (válaszként erre: 23. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 16:16
Én ott nagyon ritkán találok bármit, 34-es méret elvétve akad.
23. Zsifi1 (válaszként erre: 22. - Borian)
2020. okt. 28. 16:10
A stílustanácsadó, akit én követek, a turit javasolja sok esetben, mert ott többféle ruha van, nemcsak fast fashion darabok.
22. Borian (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2020. okt. 28. 16:03

Ez mind igaz, de ha megállapítják a tuti színárnyalatot és szoknyahosszt, nem sokra mész vele, ha konfekciót hordasz. Ahhoz újabb komoly összegek kellenek, hogy varrass magadnak, mindent átalakíts stb.


Aki hétköznapi emberként boltból vásárol, elég, ha alap dolgokkal tisztában van, de méginkább, ha próbál, próbál és próbál... akkor derül ki igazából, mi áll jól, mi nem.

21. buspics (válaszként erre: 20. - Simple)
2020. okt. 28. 15:25
Alapelvárás, hogy az ember adjon a külsejére. Akkor már legyen hozzá tudomány is.
20. simple (válaszként erre: 1. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 15:01
Ez egy külön tudomány? :D Te jó ég. Sosem voltam, és nem is mennék ilyesmire.
19. Zsifi1 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2020. okt. 28. 14:58
Nem, valóban nem. Én nem az a szint vagyok. Csak szeretném kicsit jobban érezni magam a bőrömben. Bár nyilván ennek belülről kellene kiindulnia első sorban... :)
18. andi6020 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2020. okt. 28. 14:50
Mondjuk tényleg van az a szint, és/vagy pozíció, ahol nagyon nem mindegy, hogy mit vesz fel az ember, de valószínűleg ők nem itt kérnek tanácsot.
17. michelle.r (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2020. okt. 28. 14:43
Ühüm, ahhoz mindenképpen elengedhetetlen.
16. Zsifi1 (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2020. okt. 28. 14:38

Köszönöm szépen a tippet, megnézem. De mivel úgy érzem, nulla közeli érzékem van hozzá, ezért lenne jobb, ha valaki megmondaná. :)

Igen, azt már amúgy én is észrevettem, hogy jobb, ha betűröm a felsőt, mert karcsúbbnak tűnök. És azt is, hogy a térd feletti szoknya jobban áll a 163 cm-emhez, mint a térd alatti.

15. andi6020 (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2020. okt. 28. 14:26

Nem úri huncutság, nem sznobizmus, és nem is hülyeség.

A minőségi élethez minimum elengedhetetlen. :D

Amúgy tényleg, nincs azzal gond, ha valakinek erre van igénye. Mindenkinek meg kell élni valamiből.

14. michelle.r (válaszként erre: 1. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 14:15

Nem voltam. De ha egyszer elmegyek, csakis a Yurkov studióba. Sokan úri huncutságnak gondolják, de nem az. Nagyon nem mindegy, hogy egy színen belül is melyik árnyalat az, ami jól áll.


Szerintem egyszer ennyi pénzt kifizetni sokkal jobb üzlet, mint felvásárolni egy csomó felesleges dolgot. Nagyon nem mindegy, hogy a szoknya meddig ér.


Sokan élnek abban a tévhiten, hogy a fekete mindenkinek jól áll. Frászt. Negyven felett kifejezetten öregít, míg pl. a sötétkék nem. A kívül hordott, csípőig érő blúz tovább szélesít, csinosabb ha bedugod a nadrág/szoknya derekába. A hosszanti csíkos sem feltétlenül slankít, és a keresztbe csíkos sem biztos, hogy szélesít. De pl. nagymellű nőt a fényes anyagok, a nagy minták, a fodrok kövérítenek.


Ha valami nem a te színed a típusod szerint, de imádod, hordhatod, de inkább nadrágként, szoknyaként, ne az arcod közelében.


Ha ügyes vagy, a netről is össze tudod vadászni az infót. A Yurkovnak van youtube csatornája, rengeteg hasznos infót találsz.

13. Zsifi1 (válaszként erre: 12. - Borian)
2020. okt. 28. 14:03
Galamb? Erről még nem is hallottam. Na, majd belevetem magam. :)
12. Borian (válaszként erre: 9. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 13:58
Szerintem rengeteg leírás van a neten a tél-tavas stb. típusokról és a homokóra, galamb, henger stb. testalakatokról is. Be tudod magad lőni és azt is leírják, elvileg mi áll jól.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Borian)
2020. okt. 28. 13:56
Neki sem volt azelőtt nagyon érzéke hozzá, és a szín meg stílustanácsadás felnyitotta a szemét olyan dolgokra amiket pl. azelőtt nem vett volna fel, és most sokkal magabiztosabban és csinosabban öltözködik.
10. Zsifi1 (válaszként erre: 7. - Bozsu55)
2020. okt. 28. 13:55
Inkább kritikus vagyok magammal szemben, önbizalom nem jellemző.
2020. okt. 28. 13:54

Úgy értettem, hogy aki járt már ilyenen, annak megérte-e. Amit én néztem ki, szín-és testalkat tanácsadás kb. 30 ezer lenne. Elég spórolós vagyok... szóval nagyon soknak tartom. De másrészről meg érdekelne, hogy vajon tényleg más hatása lesz az arcomnak, ha elvileg passzoló színeket hordok?

Bár részben az is elmondható rólam, amit egy volt osztálytársam mondott. Én se követem a divatot, ő se kövessen engem. :D De szigorúan csak részben jellemző.

8. Borian (válaszként erre: 6. - Kacsahercegno)
2020. okt. 28. 13:53
mitől változott meg az élete?
7. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 13:52
Ennyire nincs önbizalmad, önkritikád?
6. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 13:49
Hát nemtudom, nekem nem érne meg ennyi pénzt (meg egyáltalán nem is érdekel, megvan a saját stílusom) viszont van olyan ismerősöm aki volt ilyenen, és kis túlzással kb. megváltoztatta az életét. :) Szóval ezt neked kell tudni, ha úgy érzed neked erre van szükséged akkor hajrá. Mi nem dönthetjük el helyetted, hogy mire költsd a pénzed. 🤷‍♀️
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. okt. 28. 13:46

Mennyi??? 😮

Hihetetlen...

2020. okt. 28. 13:45

Még ha ők fizetnének sem venném fel azt amit egy idegen akar rámaggatni.

Amiben jól érzed magad az tökéletes!

2020. okt. 28. 13:44

Styleit plusz szolgáltatás hölgyeknek:

Tartalma: 6-8 órás teljes tanácsadás + gardróbrendezés + 2 mentorált vásárlás 89.000 Ft


:D

Menő :D

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 13:42

Azt csak te tudhatod, hogy neked megérné-e. Nekem biztos nem. Azt veszem fel, ami tetszik.


Amúgy hihetetlen, hogy miből meg lehet élni :D

2020. okt. 28. 13:36

Voltatok már színtanácsadáson, testalkat workshop-on? Nem olcsó mulatság, és a városomban nem is lesz mostanában. Tehát utaznom kellene hozzá.

Kb. nulla érzékem van a csinos ruhák kiválasztásához... Ezért gondoltam egy ilyen workshop-ra. De nem tudom, hogy valóban megérné-e. Vagy a netről össze tudnék annyi anyagot olvasni, amivel kideríteném, hogy milyen színtípusom van és milyen alkatom?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook