Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A gmail-fiókom összeszinkronizálódott a pároméval, hogyan lehet ezt megszüntetni? fórum

A gmail-fiókom összeszinkronizálódott a pároméval, hogyan lehet ezt megszüntetni? (tudásbázis kérdés)


2022. júl. 30. 06:00
Nyissal vhol masfele email.t.pl.yahoonal es maris megoldodik a gondod.
2022. júl. 29. 16:20
Nem működik ezzel az account módszerrel mégsem a dolog.
2022. júl. 7. 15:11
Rendben. Köszi
2022. júl. 7. 14:43
De, ezt írtam az első mondatban, hogy hogyan lehet kijelentkeztetni magad. És hogy legközelebb, ha nem saját eszközről kell bejelentkezned a fiókodba, akkor használj inkognitó módot, hogy véletlenül se mentse el az adataidat.
2022. júl. 7. 14:39
Nem szeretnék inkognitó módot, csak az övéről simán levenni az én "elérési" opcióimat. Ez így nem lehetséges?
2022. júl. 7. 14:00
A google accountodban a "security" menüpontban meg tudod szüntetni az aktív bejelentkezéseket a tetszőleges eszközökön. Legközelebb használj böngészőt + inkognitó módot :)
2022. júl. 7. 13:38
Sziasztok, a párom mobiljáról egy hivatalos ügy miatt be kellett lépnem a saját gmail fiókomba, azóta minden összeszinkronizálódott:) és minden adatot (naptár, események) lát a saját telefonjáról az én adataimmal. Próbáltam a szinkronzálást kikapcsolni, megszüntetni, de nem sikerül. Tippek? Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook