Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szimplán bunkó, vagy nem akar tőlem semmit? fórum

Szimplán bunkó, vagy nem akar tőlem semmit? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 21. 14:36

Ez nem bunkóság kérdése; és nem is "kapcsolat".

Nem kellesz neki... max. laza időtöltésre. Ne menj olyan szekér után, ami nem akar felvenni.

13. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Enci9209)
2012. máj. 21. 14:33
Itt a lényeg. te kapcsolatot akarsz ö pedig csajozni. Csak megbántana. Sajnos valoszinüleg ugyis cajozna tovább a hátad mögött még ha azt is mondaná hogy ok legyetek együtt. Keress mást aki ugyanarra vágyik mint Te. Igy nem fog menni. A másik, tudod mikor pedáloznék egy pasi után amikor van egy másik scaj is a képben.... Gondolj bele amikor veled chatel valoszinü azzal is söt láttam nem egy olyat is hogy ugyanazokat küldte egy pasi 2 csajnak egyszerre.
2012. máj. 21. 14:32
Épp akkor lett vége egy nagyon hosszú kapcsolatának, amikor megismertem, és az a szakítás eléggé megviselte... És azért gondolom, hogy többet is jelentettem neki, mint valami játék, mert amíg még itthon volt, mindennap beszéltünk, hetente többször is találkoztunk, ottaludtam nála, sokszor segítettem kitakarítani a lakását, stb... És ha nekem is bármi gondom volt, azonnal felhívhattam őt, segített... Amikor kiment, beszélgettünk róla, hogy mi lesz, ha hazajön... Azt mondta, nem ígéri meg, hogy belemenne egy komolyabb kapcsolatba, de azt se mondta meg, hogy kizárt, hogy legyen folytatás, amikor erre rákérdeztem.... Azt hiszem teljesen talonba tart.
11. Mr.President (válaszként erre: 1. - Enci9209)
2012. máj. 21. 14:30
Ideje tovább lépni, ez biztos!
2012. máj. 21. 14:28
Vess véget a kapcsolatnak!
9. Bcicus (válaszként erre: 1. - Enci9209)
2012. máj. 21. 14:26
Nem fog megszeretni,d e jót szórakozik veled és rajtad, ha ez jó neked akkor üzenj és hivogasd, de ha nem akarod, hoyg rajtad szórakozzon akkor felejtsd el.
2012. máj. 21. 14:25
olyan nincs,hogy megtudna szeretni,vagy szeret vagy nem
2012. máj. 21. 14:23
Ő azt mondta, meg tudna szeretni, és jó velem, és a vonzalom is megvan... Szerintem egyszerűen csak hajtja a vadászösztön, hogy minél több lányt megkapjon.
2012. máj. 21. 14:19
Először a kérdést tisztázzd magaddal, miért nem szeret ő??? Gondolom ő csak barátként néz rád! Ha mondjuk meg tudod válaszolni, neki mi a baja veled, akkor azon tudsz változtatni! Ha a kémis hiányzik, akkor nem fog változni a helyzet.
5. zsuzsika83 (válaszként erre: 1. - Enci9209)
2012. máj. 21. 14:18
Semmiképp ne keresd, mert azzal csak elrontasz mindent egy életre. Ha a másik lánnyal kell lennie, mert bele szeret, akkor úgyis azzal lesz. De az is lehet, hogy végül mégis téged választ. Ha viszont megalázkodsz előtte, akkor biztosan nem így lesz.
4. 8f39bb1ac2 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. máj. 21. 14:15
Írjál be a 3 kívánságba!:D
3. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Enci9209)
2012. máj. 21. 14:15

Elsősorban, ne alázkodj meg!


A pasik csak a cipőjüket törlik a lábtörlőkbe.

Te ne legyél az!

2012. máj. 21. 14:15

"Szeretem és szeretném ha ő is megszeretne"

ez sajnos nem így működik.

2012. máj. 21. 14:13
Van egy fél éve tartó se veled - se nélküled "kapcsolatom". Én szeretem őt, ő viszont nem akarja lekötni magát, de azért még sem csak barátilag közeledett felém... Mivel most külföldön van, így napi több órát chateltünk, skype-oltunk, amiket ő is kezdeményezett. Mostmeg semmi... Összevesztünk egy kicsit, de még aznap este- igaz, hogy lezáratlanul hagyva a vitát- de jót beszélgettünk más témákról.... Három napig nem írt, így megkérdeztem, hogy mi újság van vele. Az üzenetet biztosan elolvasta, volt is netközelben, nem is keveset, és mégsem válaszolt... Ennek lassan egy hete. Még egy hét, és hazajön. És nem értem, miért nem válaszolt... Ennyire bunkó? Vagy amikor veszekedtünk, szóba jött, hogy egy kis ideig hanyagolnunk kéne egymást, és most azért nem ír? Írjak neki, hogy rosszul esik, hogy most leszarja a fejem, de remélem, ha hazajön, akkor minden normálisan fog folytatódni? vagy haragszik? vagy várjam amíg hazaérkezik, és felhív? Már, ha felhív egyáltalán.... (mert van olyan érzésem, hogy valaki beleszólt kettőnk dolgába, és áskálódik ellenem. Arról nem beszélve, hogy van egy másik lány is a képben.... És félek, hogy amíg engem hanyagol, addig majd a másik lánnyal közelebbi kapcsolatba kerül). Szeretem, és szeretném, ha ő is megszeretne... Hogy keltsem fel ismét az érdeklődését? Mit csináljak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook