Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szimplán bunkó, vagy nem akar tőlem semmit? fórum

Szimplán bunkó, vagy nem akar tőlem semmit? (beszélgetős fórum)


1 2
44. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 43. - 8e9170fe09)
2012. máj. 23. 22:01
Gyakorlatilag tök mindegy.
43. 8e9170fe09 (válaszként erre: 30. - E8e3b19bd0)
2012. máj. 23. 09:15
Én a címben szereplő verziókra értettem.
42. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Enci9209)
2012. máj. 23. 08:31
semmit ne csinálj! mindig bejön! :)
41. zsanci79 (válaszként erre: 36. - Enci9209)
2012. máj. 23. 08:30

Álljcsi! Most akkor azt mondta neked, ha hazajön, akkor megpróbálja azzal a másik csajjal a kapcsolatot? Akivel csetelt? Jól értem?????? Hát akkor sajnálom, erről beszéltem, hogy nem tudhatod hogy mit s hogy beszélnek ők, stb.....

Remélem nem gondolod úgy, ha a másik csajjal nem jön össze mégsem, akkor majd adod magad neki, ott leszel te. Mert ő biztosan úgy gondolja.

2012. máj. 22. 21:45
Nők egyöntetű szavazata. Enci! Miért nem írsz ki egy szavazást? Kíváncsi lennék. Hasonlón már én is gondolkodtam egyébként.
2012. máj. 22. 11:24
Szerintem jól fogalmaztad meg: Nem akar tőled semmit és bunkó is ráadásul.
38. aa84065182 (válaszként erre: 36. - Enci9209)
2012. máj. 22. 11:19
Nézd, én csupa jót kívánok neked meg minden, de most nem értem ezeket miért és mire írod. Megbeszéltétek azt is, hogy szarul bánik veled? Ígért bármilyen változást?
2012. máj. 22. 11:08
Önző ember lehet, vele nincs esély megalapozott jövőre
36. Enci9209 (válaszként erre: 35. - Aa84065182)
2012. máj. 22. 11:06
Most megbeszéltünk mindent. Hallott valami hülye fals pletykát, de ezt tisztáztuk, hogy hatalmas baromság, ezért nem írt.... És szóba jött a másik lány... Mint kiderült, köztük évekkel ezelőtt majdnem összejött a dolog, csak közbejött valami. És amint hazajön az illető fiú, ők megpróbálják együtt.
35. aa84065182 (válaszként erre: 1. - Enci9209)
2012. máj. 22. 10:39

Szia!

Hűűű de átérzem a helyzetedet! Én is fogtam már ki hasonló pasit. A takarítást leszámítva (eszembe sem volt neki ilyen szívességet tenni) dettó ugyanezt csinálta. Szóltam érte, de kb. leszarta, még annyira sem érdekelte, hogy figyelembe vegye, hogy nekem ez igenis szarul esik, mert ez bunkóság. Na, az egyik ilyen húzásánál (gépnél van de nem válaszol) felmérgeltem magam és ott helyben online felvázoltam neki, hogy hol van a helye az állatvilágban. Hallod, még ő sértődött meg! :D


Na a lényeg, hogy ilyen emberre kár energiát pazarolni. Egyértelműen kényelmes helyzet neki, hogy te ott vagy, ha kellesz, utánadnyúl, ha nem kellesz, akkor meg álldogálj szépen a sarokban, amíg újra szüksége lesz rád. Ennyi a te feladatod az ő szemszögéből nézve. Valszeg (én 99%-ra mondanám) van másik csaj akire hajt, és kétséges, hogy bejön-e neki, addig tartaléknak megteszed te is, hátha mégse jön be. Jól érzed azt, hogy talonba tett.


Ebből a helyzetből kétféleképpen lehet kilépni. Vagy megvárod amíg beújít valakit, és kiteszi a szűrödet (vagy ami valószínűbb, szimplán eltűnik a képből, és tőled várja, hogy jöjjél rá magadtól, hogy mi a helyzet), vagy erőt veszel magadon és kilépsz te magad. Elhiszem, hogy szeretnéd szeretni, de már megbocsáss, amit a pasi csinál az felháborító és gyomorforgató. Teljesen semmibe vesz téged is meg az érzéseidet is. Hát, te tudod, de nekem ilyen ember azért nem kéne. Elhiszem, hogy te mást szerettél volna, de el kell fogadnod, hogy ezek nem fognak valóra válni, és eszerint cselekedni.

34. 74f8c12b8e (válaszként erre: 25. - Enci9209)
2012. máj. 22. 06:26

Ez mindössze egy hatalmi harc..meg akarod neki mutatni,hogy te is vagy valaki,veled nem lehet ezt meg azt...És ezt csak akkor tudod megmutatni,ha keres.

És akkor mi lesz?

Tegyük fel,hogy mégis keres,te meg elérhetetlen leszel.aztán megint kimegy,te meg büszke leszel magadra,hogy erős voltál,közben meg epedve várod,hogy cseteljetek,meg hogy hazajöjjön..Ezt akarod? várni az életed(a jelenlegi életed..mert most az most van)nagyobb részében,ahelyett,hogy keresnél valakit,aki itt van közel,és rád ér,mert téged akar?

Vagy tegyük fel,hogy keres,te meg adod magad.Lesz 1 jó heted,ha közben nem gondolkozol-és ha ő közben nem akar műsokkal is találkozgatni...De utána mi lesz? Visszamegy,jön tovább a kételkedés?

vagy azt mondja neked-mert semmiből nem áll neki-hogy ez egy komoly kapcsolat,és ezért te vársz rá?

33. ea010c7029 (válaszként erre: 32. - Ágio8405)
2012. máj. 21. 22:25
Mindenkinek megvannak a körei,amiket le kell futnia egyszer(jó esetben).Úgy gondolom,hogy Ő elég fiatal még ahhoz,hogy a későbbiekben még hasznát vegye egy ilyen vagy hasonló keserű tapasztalatnak.
32. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Ea010c7029)
2012. máj. 21. 22:09
Sajnos igazad van. Ennek nagy pofáraesés lesz a vége. De hát a legtöbb ember saját kárán tanul... Ráadásul már inditott ilyen topicot és ugyanezeket mondta akkor is mindenki, de még mindig nem látta be. Sajna majd akkor fogja amikor már még fájdalmasabb és nehezebb lesz:(
2012. máj. 21. 22:03
Menjm utána,írj neki,keresd!! A jelek szerint igényled azt a bizonyos pofont,és reméljük,hogy legközelebb okosabb leszel...
30. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 29. - 8e9170fe09)
2012. máj. 21. 21:53
Nem kell ellenségként kezelni, aki nem az és akkor nincs fejtörés. Én a halálos ellenségemnek nem válaszolok. Meg akit utálok. Meg aki hagyjon már a fenébe. Például. Itt minden nő csak úgy reagált, amit a pasi "üzent". Nem a verziók nem túl bíztatóak, hanem a pasika. Hogy ráadásul másik nő felé kacsingat, az meg már csak hab a tortán.
2012. máj. 21. 18:42
Egyik verzió sem túl bíztató.
28. Hitta
2012. máj. 21. 16:58
Szerintem nagyom vigyázz, nehogy csak "arra" kelljél neki ha hazajön. Mert ha hazajön teszi neked a szépet, te meg elgyengülsz, akkor könnyen kihasználhat. Szerintem annyira legyél észnél, hogy ne higgy fél szavaknak,meg talánoknak, amíg nem mondja és nem bizonyítja,hogy komolyan veled akar lenni, addig ne engedj neki semmit. Mert a végén összetöri a szívedet, ha nem vigyázol...
27. Enci9209 (válaszként erre: 26. - Sötét_hercegnő)
2012. máj. 21. 16:32
Teljesen egyetértek, mindennel, amit leírtál... De tényleg könnyebb mondani, mint megtenni.
2012. máj. 21. 16:27

Szerintem csak teszetosza ez a pasi, nem tudja, mit akar, és kényelmes neki, hogy nem lép semmit. Ha épp úgy tartja kedve, kegyesen fordít rád időt, de egyébként túl elfoglalt és "amúgy sem akarja lekötni magát" - ahogy írtad.

Én hagynám, de az csak én vagyok. Ha elég fontos volnál neki, keresett volna. Az, hogy nem válaszol 1 hete, számomra bunkó megnyilvánulás, mert azt kommunikálja felém, hogy nem számítok eléggé ahhoz, hogy reagáljon.

Viszont azt már az elején is tudtad, hogy ő nem akar komoly dolgot. Én így már akkor távolodni kezdtem volna. Tudom, könnyebb mondani, mint megtenni, de így megkíméled magad egy felesleges körtől. Azt írod, ő sem csak barátként közeledik. Szerintem ez sem túl kedves, pláne akkor, ha tudja, hogy ő viszont sokat jelent neked. Döntse el, mit akar, ha nem akar veled kapcsolatot, akkor ne csináljon úgy, mintha mégis lenne erre esély.

Én szerintem békén hagynám, és megnézném, hogy mennyi az az idő, amíg ő keres. Ha nem keres meg téged, akkor meg kár is rá vesztegetned az idődet. Inkább keress valakit, akinek számítasz :)

25. Enci9209 (válaszként erre: 24. - Zsanci79)
2012. máj. 21. 16:10
Pont ebben reménykedek, hogy hazajön, és ismét elérhetetlen leszek neki, mint az elején.... Nem akarom beadni a derekam, hátha megint elkapja a vadászösztön.Akkor már okosabb lennék, tanultam a hibámból... Csak félek, hogy nem fog keresni.
24. zsanci79 (válaszként erre: 23. - Enci9209)
2012. máj. 21. 16:03

Na hát Ő ezt pontosan tudja, erről beszéltem.

Nincs benned kihívás. Könnyen megkap. Tudja hogy szereted! Anyááám, számomra megalázó lenne, ha én kinyilvánítanám a szerelmem, és nem kapok viszonzást.

Egyébként Te is a saját károdon fogsz tanulni, mint az ilyen fórumokat kiírók 99%-a. Ezzel most nem akarlak bántani, de ez az igazság.

Kívánom, hogy legyen szerencséd, de nagy tétet nem tennék rá magmondom őszintén.

Viszont arra nagy tétet teszek, ha hazjön, megkeres, és Te azonnal igent mondasz. na ezt nem kéne. S ha meg tudnád tenni hogy nemet mondasz, tán még az érdeklődését is felkeltenéd....

23. Enci9209 (válaszként erre: 22. - Zsanci79)
2012. máj. 21. 15:31
Én nem akarom befejezni, az biztos... Ha ő nem fogja kerek-perec lezárni, én sem fogom megtenni. Mert nekem ő kell. Szeretem. És tudom, hogy működne a dolog, hiszen egy időszakot leszámítva nagyon jól elvoltunk... És én csak egyetlen esélyt kérek, hogy próbáljuk meg.
22. zsanci79 (válaszként erre: 21. - Enci9209)
2012. máj. 21. 15:22

Hát persze hogy nem mondja hogy látni sem akar. Mert tudja mit érzel, és tisztában van vele, hogy Te is "elgyengülhetsz".

Ha valakinek azt mondod, hogy mondd ki Te hogy vége, az azt jelenti, hogy Te nemtudod befejezni. Vagy nem akarod.

21. Enci9209 (válaszként erre: 14. - A14deb9047)
2012. máj. 21. 15:13

oké, nem "kapcsolat", ezért is írtam idézőjelbe, mert nem tudom, mi ez....

És szerintem igen is bunkóság kérdése, hogy felteszek egy egyszerű kérdést, és nem válaszol rá, amikor előtte meg órákat beszélgettünk... Nem vagyok én játékbaba, hogy elviseljem, hogy egyszer keres, egyszer meg nem. Megmondtam neki, ha azt, amit mielőtt kiment tudjuk folytatni, akkor abban benne vagyok, mert az tényleg nagyon jó volt. Ha meg nem, akkor a barátja meg nem leszek, mert nem nézem végig ahogy mással van. Akkor inkább mondja meg kerek-perec, hogy látni se akar, de ezt bezzeg sose mondta... csak annyit, hogy nem tudja, mi lesz, lehet, hogy megpróbáljuk, lehet, hogy nem.....

20. zsanci79 (válaszként erre: 12. - Enci9209)
2012. máj. 21. 15:08

Búfelejtőnek jó voltál. És tudja hogy ugrasz ha csettint.

Miért nem hallgatsz a megérzéseidre? "Azt hiszem teljesen talonba tart". Ez mindent elmond.

Lépj tovább és ne éld bele magad olyanokba, hogy azzal a lánnyal biztosan nem úgy csetel, és a lánynak biztos van barátja, nem szakítana, bla-bla....hiszen még a csajt se ismered, honnan tudnád hogy ő milyen nő? Mi fér bele neki, mi nem?

Akkora pofont tud adni az élet ilyen belemagyarázások (beleélések) után, hogy el sem hiszed!

Lépj tovább, ahol feltűnt már mégegy személy, az szerintem nem vezet semmi jóra. Pláne nem ilyen előzmények után.

19. 8f39bb1ac2 (válaszként erre: 8. - 342402de6d)
2012. máj. 21. 15:02
Nem!
18. Enci9209 (válaszként erre: 15. - Bcicus)
2012. máj. 21. 14:44
Persze, hogy nem ezt akarom... Nem akarok a cselédje lenni.... Csak megbecsülhetné, hogy a tenyeremen hordoztam. Jó lenne, ha a lányokban nem csak egy "lyukat" keresne... Mert őt nem érdekli, hogy nem tud főzni, vagy megenné a retek őket, mert nem takírítana, mosna, főzni rá az adott lány, ezek nem számítanak sehova, csak, hogy versenyben lehessen vedelni meg bulizni vele? Az ilyen lányok a kapósak?
17. Bcicus (válaszként erre: 16. - Enci9209)
2012. máj. 21. 14:44
Honnan tudod? Azért mert ő ezt mondta és honnan tudod, hogy más nicns a képben. Nem kéne egy pasira így ráakaszkodnod akit nem érdekelsz mint nő mert magadat járatod le.
2012. máj. 21. 14:38
Nem, azzal a lánnyal biztos nem úgy chatel, és nem történt vele semmi... azt hiszem, annak a lánynak van barátja, így sokat veszítene, ha feldobna egy kapcsolatot egy kalandért.... legalább is remélem, hogy pont e miatt nem lesz köztük semmi
15. Bcicus (válaszként erre: 12. - Enci9209)
2012. máj. 21. 14:36
Magyarul ha nem talál senkit aki mondjuk takarít is neki akkor te is jó leszel? ezt akarod?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook