Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szilikonos sűtőforma fórum

Szilikonos sűtőforma (beszélgetős fórum)


2012. jan. 5. 06:47
Én L*dlben vettem, nagyon szeretem. A hőfokkal és az előmelegítéssel sosem foglalkoztam, mindig úgy sütök benne, ahogy azt a recept írja. Viszont vettem ott egy rózsa alakút, na, az nagyon rossz. A rózsa szirmaiban leég és bele is ragad a süti. Olyat nem szabad venni, aminek az alján a minta miatt sok a kis zeg-zug, nagyobb fajta szűk mélyedés. A macis formám tökéletes.
10. miel77
2012. jan. 4. 16:49

Én most kaptam egyet karácsonyra, úgymond a jó minőségűből, de még nem próbáltam ki, de úgy emlékszem 250 fokot írt a papírja... 170 nekem kevésnek tűnik, én ált. 180-200 fok közt sütök.

És azt írja a használati utasítás, hogy mindig előmelegített sütőbe kell berakni, Ti is így csináljátok?

2012. jan. 4. 15:50
Anno én is itt érdeklődtem a szilikonos forma iránt, azóta több félét is vettem. Nagyon szeretem, nem kell kikenni és még soha nem égett le a süti. Egyszerűen nagyszeű találmány!
2012. jan. 4. 15:01

Én a muffinformáimat 100 Ft-osban vettem, a sütőlapot nagyáruházban (de az olcsóbbik fajtát). A tortasütőm leárazott volt, még nem próbáltam ki.

Nekem ezek az olcsók eddig nagyon beváltak. Karácsonykor sorozatban sütöttem a sütőlappal, és egy álom volt, ahogy szépen levált róla minden süti.

2012. jan. 4. 14:48
Én szív alakú muffinformát vettem anno, a T...o saját márkását. Eleinte nem volt vele gondom, de a sokadik sütés után már nem jön ki olyan szépen belőle, mint régen. Visszatértem a régi, jó bevált kapszli + teflonhoz :)
6. 11c89165be (válaszként erre: 5. - 9f98008a3b)
2012. jan. 4. 14:24
Hidd el, én se vagyok a jó elrontója. :D Ha a minősége jó, akkor nekem is maximálisan megfelel az akciós. Csak mivel még nem volt ilyen formám, nem tudom milyen az amelyik jó minőségű. Na, ezt jól leírtam. :D Szóval egy tepsiről meg tudom állapítani, hogy jó-e, de egy szilikonossal tuti át lehet vágni. :)
5. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - 11c89165be)
2012. jan. 4. 14:11

Hát pont hogy mindig leárazva veszem a cuccost anyagi okok miatt....


És nincs vele semmi baj, nem gagyi.

2012. jan. 4. 14:07
Ti milyen árkategóriásat vettetek? Gondolom a legolcsóbb gagyi lehet...
2012. jan. 4. 14:02
A legnagyobb áldás a konyhában! :)
2012. jan. 4. 14:01
Nem kell zsírozni, lisztezni, max 170 fokot bírnak, azonnal ki lehet fordítani és én szeretem! :)
2012. jan. 4. 14:00
Érdekelnének tapasztalatok a szilikonos sütőformáról. Leragad-e benne a sütemény? Kell-e zsírozni, lisztezni? Van-e maximális sütési hőfok? Ha megsült a süti, azonnal ki lehet-e borítani belőle, vagy várni kell vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook