Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sziasztok! Tapasztalt-e már valaki olyat, hogy egyszerre ugyanazt álmodtátok párotokkal? fórum

Sziasztok! Tapasztalt-e már valaki olyat, hogy egyszerre ugyanazt álmodtátok párotokkal? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 4. 18:00
Igen,csak egy nap eltéréssel álmodtuk ugyanazt!
9. Totyka (válaszként erre: 8. - Johannia)
2010. aug. 30. 16:13

Milyen régóta? mi hát hogy is mondjam, 1,5 éve, abból ténylegesen 8 hónapot voltunk együtt, mégis működik ez a fajta ráhangoltság.


Gyerkőcnél biztos, az még is csak egy fajta erősebb kapcsolat.

8. Johannia (válaszként erre: 7. - Totyka)
2010. aug. 30. 08:43

Mi már elég régóta vagyunk együtt, de csak néhány éve tudtunk összeköltözni.


Ez idő alatt eljutottunk addig, hogy fél szavakból, mozdulatokból is tudjuk, mire gondol a másik :)Vagy ha nem vagyunk együtt, akkor is megérzem, ha rámgondol vagy van valami.

Gondolom ha lesz gyerekem, ott is meglesz ez a fajta kötődés és érezni fogom, ha van valami baj.

7. Totyka (válaszként erre: 6. - Johannia)
2010. aug. 29. 22:15
Szerintem az egymásra hangoltság a titok nyitja. Egy megfelelő emberrel más minden. Egyre gondolás, álmodás, sms, telefon. Sose tapasztaltam még ilyeneket, csak a jelenlegi pasimmal.
6. Johannia (válaszként erre: 5. - Totyka)
2010. aug. 29. 22:09

Igen, az :)


Nekünk is volt, hogy messze voltunk egymástól és úgy is ugyanazt álmodtuk. De már rég volt ilyen. Most minden nap együtt alszunk. Elég nagy az összhang köztünk. Lehet ez is okozza, vagy hogy azonos dolgok történnek velünk? Na de ha külön vagyunk és úgy is ugyanazt álmodjuk, akkor ott mi a magyarázat?:)


Tök jó, hogy mások is tapasztalnak ilyet :)

5. Totyka (válaszként erre: 2. - Johannia)
2010. aug. 29. 21:57
Ilyet én is tapasztaltam már. A legfurább, hogy 2000km-re is működik párommal ez a dolog. Milyen érdekes dolgok nem?! :)
2010. aug. 29. 21:42
én nem,de barátnőm igen. és beszéltek álmukban egymáshoz..arra ébredtek fel
2010. aug. 29. 21:37
Igen, egyszer már tapasztaltuk. Babás dolog volt. :D És tök ugyanazt álmodtuk.
2010. aug. 29. 21:24

Nagyon sokszor van az is, hogy egymásra gondolunk és pont akkor keressük is egymást például telefonon.

Az elmúlt hetekben rendszeresen avn az, hogy előveszema telefont és rá 1 percre már hív is kedvesem, illetve az a személy, akire gondolok. Kicsit bizarr....De ez a közös álmodás is érdekes, már rég volt ilyen. szóval nem ez volt az első ilyen alkalom.

2010. aug. 29. 21:22
Sziasztok! Tapasztalt-e már valaki olyat, hogy egyszerre ugyanazt álmodtátok párotokkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook