Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexualis vágy csökkenése egy párkapcsolatban fórum

Szexualis vágy csökkenése egy párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4
2008. febr. 6. 12:01

Sziasztok!

Képzeljétek! Tegnap nem bírtam tovább, szokásos esti tv-zés, fekszünk az ágyban, eszembe jutottatok, mondom magamban felteszem a kérdést ami érdekel: Hogy érzed magad? Hogy hat a ginseng?- kérdem én, erre ő elmosolyodik, megfogja a kezem, és óvatosan lefelé irányítja.... háááát volt eredmény, dagadt a nadrág rendesen, mire én: Naugye! Hat a ginseng!!!! Mire ő: ÁÁÁÁ, ez nem az...

Persze ismerem, sose látná be, hogy egy NÖVÉNY kisegíti ŐT! De én tudom, és már alig vártam, h megosszam veletek.

Hajrá csajok, tényleg lehet benne vmi!!! ;)

2008. febr. 6. 08:53
Sziasztok! Itt van valaki?
2008. febr. 5. 14:45
2008. febr. 5. 14:43
Adná az Isten! VEsztenivaló nincsen! :P
74. Dina2
2008. febr. 5. 14:43
Éééén is kipróbálom, addig is várom az erdményeket, tapasztalatokat azoktól, akik már próbálták!
73. vízcsepp (válaszként erre: 72. - Ac524f11f1)
2008. febr. 5. 14:41

Egy próbát megér!!! Egy ismerősömtől hallottam, a feledékenységemre (25 vagyok :P) ajánlotta, aztán viccesen hozzátette: három nap és úgy áll a zászló tőle, hogy menekülhet az asszony! :)

Sok sikert! Hátha segít neked is, vágyfokozó, vágykeltő hatása van......

72. ac524f11f1 (válaszként erre: 71. - Vízcsepp)
2008. febr. 5. 14:39
Naaaaaa! Hajrá!!! Én is nézek ma!!! :P
71. vízcsepp (válaszként erre: 70. - Ac524f11f1)
2008. febr. 5. 14:36

Nem teaként, hanem kapható ampulla és kapszula is. Mindkettőnél azt írja, hogy reggel és este 1-1 db-ot. Én próbálok biztosra menni :) úgyhogy vettem mindkettőből, és egy ampulla reggel, egy kapszula este csucsu előtt.... Biztos ami biztos. Még csak pár napja szedjük, még semmi különös, bár a fáradékonyság (ami ránk nagyon jellemző) az már kezd megszünni, könnybben kelek, és nem vagyok olyan álmos esténként....

Tegnap már bújt a párom, ami igen ritka :)

Meglátjuk! Tájékoztatlak. Amúgy nagyon sokmindenre jó a ginseng, olvass utána neten, ajánlom figyelmedbe. Aránylag nem is drága, az ampullát 800.-ért vettem (10db) a kapszula is kb ennyibe kerül (30 db-os)

2008. febr. 5. 13:31
Na erre a Ginseng hatásra én is kíváncsi vagyok! Teaként isszátok? Mennyit/nap?
2008. febr. 5. 12:54

Először is nagyon szépen köszönöm a véleményeket!

(Múzó) Lehet benne vmi, már én is gondolkodtam ezen... Most volt, hogy elment egy hétre síelni, és egyedül maradtam otthon. Azt hittem, hogy ezt ki sem fogom bírni, ezzel szemben kb 3 nap után rájöttem, hogy megvagyok azért... Nem volt jó, hiányzott nagyon, de kibírtam. SMS-eztünk, írtam h hiányzik, ő is h én is neki nagyon... Vártam hogy hazajön és "ömlik majd belőle a szó", hiszen soha nem voltunk még 1-2 napnál több időt külön...

Aztán hazajött, ömlött a szó aznap este, de mára már megint minden ugyanolyan "szótlan" mint eddig volt....

Munkahelyről nem mesél, meg egyáltalán semmiről. Aztán tegnap (amúgy sem voltam túl jó fomában) kiborult a bili... Leordítottam, hogy még annyit sem kérdez tőlem hogy mi ujság, v vmi....

Aztán este mikor már az egyik szememmel aludtam, akkor elkezdett mesélni, én meg szóra sem méltattam, mint aki már alszik. Hát nem lehet ezt napközben mikor hazaérünk???? Vagy mi?

Másrészről pedig tapasztalatból tudom, hogy másban is van elég hiba... Az előző barátaimnak is mindnek volt vmi olyan gázos dolga, amit nem tudtam tolerálni. Ezt még vhogy bírom, bár nem tudom, hogy érdemes-e. Hogyaan kereshetném a tökéleteset, mikor senki nem az? Haggyak veszni egy "majdnemjó" kapcsolatot? Nem tudom tanácstalan vagyok...

A másik gondom a ritka szex volt, most ezt lehet hogy orvosolom, bár nem tudom még az eredményt. Ginsenget itatok vele, állítólag jó, bár még csak két napja adagolom belé, meg magamba is. Meglátjuk, majd beszámolok róla! :)

2008. febr. 5. 09:21
Sziasztok! Nem olvastam annyira vissza, csak néhány hozzászólást, de közülük mindenki arra hivatkozott, hogy több tízéves házasság, fáradtság, gyerek... stb. Akkor nekem segítsetek! Mi még nem egészen két éve vagyunk együtt. Másfél éve lakunk együtt a párom szüleinél. Én25 ő 30. És 2hetente ha vagyunk együtt. És miattam! Ő férfi, nyilván bárhol, bármikor. Én viszont egyeltalán nem vágyom rá. Mitől lehet. Nem kívánom, és nem is túlzottan nagy élmény számomra. Ha történik valami akkor is csak azért hogy rég nem volt, hát engedek... :-( A párom a legmegértőbb a világon, és a tenyerén hordoz.Talán túl jó is. Nem erőszakoskodik, sőt abszolút békén hagy - nem mondogatja, hogy na már lehetne ám valami. Fogalmam sincs mit tegyek, vagy mitől lennék aktívabb a témában. Igaz sosem voltam egy lepedőbajnok előző kapcsolataimban sem. Ez mitől lehet? Nem vagyok fridig, van hogy nagyon beindulok, de elég ritkán. És már beszélgettünk is róla. Semmi. ???
67. múzó (válaszként erre: 64. - Vízcsepp)
2008. febr. 2. 21:50

Nem jó ha nincs kommunikáció köztetek.

Te megtaláltad azt akivel,lehet eggyüt élni,de nem ezt kell keresni!

Azt találd meg akinélkül nem tudsz élni.

2008. jan. 31. 20:45

Vízcsepp!

Szerintem próbálj meg közeledni Te. Én azzal rontottam el, hogy mindig a férjemre vártam, amit megunt, ez odáig fajult hogy 2-3 hetente szexelünk. Hiányzik a beszélgetés az vmire utal vmelyikötöket bántja vmi, amit nem akar mondani, nehogy megbántsa a másikat. Nincs beszélgetés, akkor vmi bibi van a kapcsoltaban.

Minden jót!

65. mestengo (válaszként erre: 63. - Krajcsi77@freemail.hu)
2008. jan. 31. 19:57
az nem lehet hogy ehhez az időszakos szexhez szoktál hozzá?
2008. jan. 31. 18:19

Sziasztok!

Olvasgattam a hsz-okat...Hát nekem is van egy "kis" gondom. A barátommal másfél éve vagyunk együtt (azóta együtt is lakunk) Előtte is ismertem, barátok voltunk. Azaz még mindig azok is vagyunk. Minden rendben van köztünk, imádjuk egymást, veszekedés 0, vita kevés... Viszont nekem lenne mibe belekötnöm :( Állandóan a számítógép előtt ül, onnantól hogy hazaér, addig míg én el nem alszom, aztán mikor már látja, hogy kész vagyok (1-1,5 hetente) akkor esetleg szexelünk. Nekem ez ÍGY NEM JÓÓ!

Hozzá kell tennem, hogy túl van egy tragédián, elvesztette az anyukáját tavaly tavasszal.

Most már sokkal jobban van (akkor nagyon nehéz volt mindkettőnknek, főleg azt azt megelőző fél év), viszont a "kedve" nem jött meg...Ő azt mondja, hogy imád engem, sosem kéne neki más (nekem se), nem vágyik többre, szebbre, jobbra.

Próbáltuk megbeszélni, de eredménytelenül. Neki ennyi elég :(

Még nagyobb problémám, hogy nem kommunikálunk! Lehet így élni? :)

Viszont tényleg egy nagyszerű társra találtam, nagyon jó a szex is, csak KEVÉS!

2008. jan. 30. 14:48
az én férjem kamionsofőr és alig van itthon.amikor végre hazaesik kaja,fürdés és sex.így ment évekig.lett 2 gyerek,dolgozok,építkezünk és nem érti meg hogy miért nincs kedvem pedig nem vagyok fáradt egyszerűen csak nem és nem tudom megmondani az okát.azt mondja hogy pszihológiai eset vagyok.szerintetek is?
62. ica59
2008. jan. 30. 13:27
Sziasztok! Igen érdekes hozzászólásokat olvasgatok. Én 48 a férjem 55 éves. Mostanában nálunk is hosszabb idő telik egy ey-egy együttlét között. Sajna a férjemnek nem megy már igazán. Én vettem magamnak egy vibrátort (férj tudtával, múlt időben együtt is használtuk) és ha már nagyon nagy a kihagyás akkor használom is. Ajánlom mindenkinek.
61. Kriszta75 (válaszként erre: 60. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 25. 10:36

Szia!

Érdemes lenne nem tétováznék egy percig sem!

60. ec63a7fc29 (válaszként erre: 58. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 20. 21:27
Persze, ha lenne egy olyan pasi, aki miatt érdemes fentmaradni, akkor én is összekapnám magamat... Pláne ha az a férjem lenne....
59. Kriszta75 (válaszként erre: 58. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 20. 21:24
Egyetértek!
58. ec63a7fc29 (válaszként erre: 55. - 4fb920abf7)
2008. jan. 19. 21:36

Ó, ha csak hivatkozni kellene!

Baromi fárasztó reggel 5.30-23.00-ig helyt állni!

El kellene hinni, hogy FÁRADT egy nő. S amikor vízszintes helyzetbe kerül, már alszik is.

57. Kriszta75 (válaszként erre: 55. - 4fb920abf7)
2008. jan. 19. 21:32
Igen a szex tényleg klassz dolog, de van hogy tényleg fáradt az ember. Nem vagyok frigid, én is szeretem a szexet, és néha tényleg hiányzik ami a kapcsolatunk elején volt, csak a gyerekek, meg a meló legköt egy csomó energiát. De te mit keresel ezen az oldalon, ha a szex nálad látszólag rendben van?!
2008. jan. 18. 11:25
Tegnap a barátomnak megmondtam h aludjon az anyjáéknál, és gondolkodjon el! Igenis én az első helyen akarok állni az életében, és azt akarom, hogy ezt éreztesse is velem. Nem törödök bele egy olyan kapcsolatba, hogy este hazaér a munkából, adok neki enni, lefekszünk tvzni és másnap újra munka. Minden nap ez van, és a sexhez is fáradt. Persze biztos elöbb utobb bele kell mindenkinek törödnie ebbe, mert ez elkerülhetetlen egy idő után, de én még nem érzem ennek az idejét. Szóval otthon aludt, ma reggel ösze kellett fussunk, nála volt vmim, elvettem tőle, mentem is a dolgomra, eljátszottam a jégkirálynőt. És most kaptam egy olyan sms-t tőle, hogy milyen csinos voltam ma. :) Na ilyet nem szokott mondani!:) Úgyhogy mindent bele csajok, tökösnek kell nekünk is lenni, és SENKI NE HAGYJA MAGÁT! Mindannyian jó nők vagyunk, és megérdemeljük h a tenyerükön hordozzanak! Ha elfelejtené ezt egy férfi, szóljatok neki!:)
55. 4fb920abf7 (válaszként erre: 54. - Kriszta75)
2008. jan. 18. 08:33
Ma egy NŐ sokszor többet dolgozik mint egy férfi. Szerintem aki szereti a társát nem hivatkozik állandóan a fáradságra. A szex testi felüdülés jelent.
2008. jan. 18. 08:30
Az a baj, hogy mi nők nagyon levagyunk terhelve, testileg-lelkileg. Gondoljatok arra, hány féle területen kell nekünk megfeleni. Munkahely, háztartás, gyerekek, párod. Annyira könnyen lecserélhetnek egy fiatalabra egy jobbra, mert a mindennapos robottól és teljesíténykövetelős világban nem kell egy nő aki megfáradt, kedvetlen. Nem csoda, hogy egy nő estére nem kivánja a szexet, főleg, ha ez olyan, hogy tedd szét a lábad és kész, és ha mindig ilyen tényleg unalmas lesz és elmegy a kedv. Egy nő, ha nem jó anya v. megcsalja a férjét, párját elítélik, de ha egy férfi teszi ezt még meg is tapsolják. El kellene gondolkozni vkinek, hogy a nőknek bevezetni a 4-6 órás munkarendet, igy fontosnak is érezné magát, hogy keres vmi pénzt a családnak, munka után esetleg tudna főzni v. bmit csinálni, mig a család haza nem jön, több ideje lenne a gyerekeire, aztán este nem lenne annyira fáradt a szexhez, és hátha nem menne tönkre annyi család, és maradna apa v. anya nélkül a gyerek(ek). Csak ez elég összetett dolog, és sajnos nincs aki eszbekapna.
53. horati
2008. jan. 17. 18:40

Szió! Mi 11 éve vagyunk együtt. Ez a 8. évünk a házasságunkban. 6 éves lesz a gyermekünk, akit mindketten nagyon vártunk, hogy megszülessen...

A gondok a születése után kezdődtek...

Kezdve ott, hogy a párom szülei messze laknak tőlünk (300km), azon át, hogy anyáméknál laktunk, meg egyéb kisebb-nagyobb gondok...

Eltelt így 4 év, nekiálltunk épülni, hogy külön lakjunk, smajd úgy Ő újra "olyan lesz mint régen".

Most már második éve saját lakásunkban élünk, de nem változott semmi. Ő megvan a heti 1-2 alkalommal... Már átvettem a mosást, a hétvégi főzést, hogy többet tudjon aludni, pihenni, de így sem változott semmi. "fáradt vagyok, nincs hangulatom, stb...

Próbáltam már többször is elbeszélgetni vele, mi is a gond? Hümmögésen kívül nem kaptam érdemleges választ...

Majd egy évvel ezelőtt beszélt egy régi barátnőjéről, akivel az ideköltözése óta csak nagyritkán találkozthattak, s akit Ő nagyon szeret, s nem csak mint egyszerű barátnőt. Majd elvoltunk egy hetet a szüleinél, és elment meglátogatni a barátnőjét... "Össze is jöttek" Ha lehet ezt így fogalmazni... Be is vallotta, láttam rajta, hogy boldog, s én is ezt éreztem. Szeretem ha boldog, ha örülni tud valaminek. De miért nem velem? Mármint mi a baja velem? Mindent megtettem, s megteszek, hogy neki jó legyen, vagy jól érezze magát. De már eljutottunk addig is az utóbbi időben, hogy abszolút nem csókol vissza, hozzá búlyok, de ő mozdulatlan marad végig, se egy ölelés, se egy puszi, semmi...

Ezekután is leültem vele... Hümmögés, meg hogy ő még mindig szereret. De akkor mi a baj?

Majd a beszélgetésünk utáni napon bevetette magát. Hazaértem a munkából, ő rámvetette magát...

De azóta megint semmi.

Minden nap üljek le vele megbeszélni mi a baja?

Van még ennek így értelme? Már lassan ott tartok, hogy minden mindeggy, már én sem kívánom a dolgot vele... (Ja, azelőtt volt, hogy napi 2 alkalom is, de ha ki is hagytunk akkor is max 1-1 napot abban az 5 évben...)

2008. jan. 17. 13:08
Sziasztok. Mi lassan 2 éve vagyunk együtt, és sex már csak hétvégente van, v ha elutazunk vhova pihenni. Hétközben mindig fáradt és nincs kedve, nekem meg már semmi önbizalmam. Este későn érünk haza, én is fáradt vagyok olyankor már, de én eddig mindig azt hittem, h csak a nőknek nincs kedvük. Egy pasinak rendszeresen és gyakran kell a sex, nem? Egyébként nem hajlandó erről beszélni, szte nincs baj.
2008. jan. 17. 12:16

Nálunk a szexuális elhidegülés sajnos már végleges. Én 26, Ő 33 éves volt amikor összeházasodtunk, mindketten túlvoltunk már egy váláson, 19 éve vagyunk együtt. Mellette lettem újra nő, az ágyban remekül kijöttünk, 12-13 évig nem is volt semmi probléma. Ahogy a 45. évét betöltötte, elkezdett hízni, ez eleinte nem okozott gondot, de amikor 1q fölé került, már valahogy nem kívántam annyira. Egészséges ételekről, fogyókúráról hallani sem akart, a túlsúllyal nála is jócskán lecsökkent a kedv (most 63 kg vagyok, Ő 130). Én menetközben beteg lettem, csípő és térdizületeim tönkrementek, az egymáshozférés is külön logisztikai problémát okozott.:-(((

Az együttlétek szép lassan heti 2-3 alkalomról évi 1-2 re csökkentek, majd két éve abba is maradtak.

Az hogy én betegen, 45 évesen belenyugszom a helyzetbe, talán érthető, de nagyon elszomorít amikor huszonéves, egészséges fiatalok gondolkoznak azon, hogy lemondanak a szexről. El lehet fojtani a vágyat, de egy idő után súlyos lelki, és akár testi problémákat is okozhat. Nálam is belejátszik a depresszióba és a gyomorfekélybe a doki szerint.

2008. jan. 16. 17:38
Köszönöm szépen mindenkinek!Csak azért tisztába szeretem volna lenni egy két dologgal amit még nem naon tudtam!!!Mégegyszer köszönöm szépen!
49. Panna1
2008. jan. 15. 22:13
titike! Utána csak feküdj a karjában és jó szorosan bújj hozzá. Legalábbis nekünk utána ez esik jól. De hallgass az érzéseidre. Majd úgyis súgja, hogy mit csinálj. A szexben nem kell senkinek és semmilyen menetrendnek megfelelni. Csak jól érezni magad. Mi a párommal az elején (én 19voltam) több hónapig az aktusig nem is jutottunk el, de azon kvül minden más móon örömet tudtunk szerezni egymásnak. Szóval csak ahogy érzed!
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook