Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexualis vágy csökkenése egy párkapcsolatban fórum

Szexualis vágy csökkenése egy párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4
2008. jan. 15. 21:09
Utána is.A Csőben lehet még sperma.
2008. jan. 15. 21:06
Köszönöm szépen Goldilocks!Köszönöm szépen a rám szánt idődet meg a tanácsodat meg a válaszodat!Minden féleképpen védekeztünk volna óveszerrel!És ha a barátom már elment akkor utána??
2008. jan. 15. 20:08
A szexnek nincs menete titike.
45. 9b165d11ec (válaszként erre: 44. - Titike90)
2008. jan. 15. 20:05

titike .

Ez pont úgy kell működjön mint a szerelmes regényekben amiket olvasgattál.Imádod és kívánod a férfit,mindent ami vele kapcsolatos.Csak akkor tudod magad átadni teljesen.Nem kizárólag rá kell figyelned hanem magadra is.Először csókolóztok és ha úgy érzed hogy totál szétrobban a bugyid a kéjtől,akkor majd ő irányítja a dolgot úgy is.Sok férfi szereti ha szájjal elégíti ki a nő,ha ezt akarja hagyd ha te is kívánod.Ha igazán szereted nem fogsz undorodni a dologtól.Ne gondolj semmire csak add át magad az élménynek és érezd ahogy ő zongorázik a testeden.Élvezd azt hogy ő is élvezi.A szex csodálatos dolog ha mindkét fél szereti egymást.Kényszerből sose csináld.Nem valószínű hogy fájni fog a szűzesség elvesztése,ha igazán fel vagy izgulva akkor lehet észre sem fogod venni.És ha ügyes a férfi.Ha már kielégítetted szájjal akkor vigyázzatok a teherbeeséssel és amúgy sem árt ha védekeztek valahogy.Az óvszert neki kell felhúzni de te is felhúzhatod.Az aktus után ellenőrizzétek hogy nem szakadt-é át.Csak akkor feküdj le a fiúval ha a csóktól már úgyérzed hogy te is nagyon nagyon kívánod a továbbiakat.Sok sikert a dologhoz.

2008. jan. 15. 19:03
Sziasztok!Én egy 17 éves lány vok de többnek nézek ki mindenki 21-22-nek néz!Már több barátom is volt már túl vok 2 szerelmen de most érzem azt hogy eljött az igazi!A barátommal már 2 hónapja együtt vagyunk és tudja hogy még szűz vagyok azt mondta hogy ő bármeddig vár!És én már le szeretnék vele feküdni nagy vonalakban tudok mindent a szexről!De még van egy két dolog amit szeretnék még meg tudni!Azért irom ezt ide mert itt látom tapasztalt emberek vannak és szeretnék jó,komoly információt kapni!Szóval az lenne a kérdésem hogy pontosan mi a szex "menete" először a fiút kell kielégitenem(lesz...om)csunyán fogalmazva!-és utána ő belém hatolhat!??És ha a barátom már elment akkor utána is lesz....om!??A gumit neki kell felhúzni!?Remélem vki segit nekem nagyon szépen megköszöném!Előre is köszönöm!Nagyon szépen kérek vkit válaszoljon minnél hamarabb!!!
2008. jan. 14. 13:41
Tényleg miért van, hogy miután összeházasodsz vkivel, megszületik a gyerek minden megváltozik rossz irányba?! Vicc szerint az esküvői torta elfogyasztása okozza.
2008. jan. 14. 10:53
Sziasztok! Húú de jó, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Mi 6 éve vagyunk együtt,6 ,és 3 éves gyerekek...Eleinte naponta többször,aztán egyre kevesebb,most havi 2-3 alkalomnál tartunk az én hibámból.Pedig NAGYON jó vele.De sajna estig dolgozik,alig beszélünk, én hulla vagyok estére, szinte zuhanyozni nincs kedvem levonszolni magam.Nem tudom,hogyan álljak neki,hogy visszarázzam magam a régi kerékvágásba...
2008. jan. 11. 08:08
Hát igen ez sajnos igy van. Próbáltam már megoldani, de mindig zárt ajtót találok. Már van, hogy válnék, de itt a gyerek, meg azért nem olyan jó egyedül, de vhogy igy sem.
40. 95cf1e718b (válaszként erre: 32. - Kriszta75)
2008. jan. 10. 21:01
Szia! Teljessen egyetértek veled! Hát nemcsoda, ha nincskedved hozzá. Igazán segithetne és megérthetné a gondjaidat, vele kapcsolatba, de ugylátszik, hogy Ö csak saját magának való.
2008. jan. 10. 17:20
Nállunk mindig háború van. Fellázadok csak még rosszabb, párom elég makacs és kész van, ha nem érvényesül az akarata. De azért köszi.
38. af77ad6efb (válaszként erre: 37. - Kriszta75)
2008. jan. 10. 09:52

lehet ,hogy háború kell és nem béke ?lázadj fel ,és meglátod hogy reagál a párod...

a tőbbi majd csak utána ..mindig egy kicst előre,...

37. Kriszta75 (válaszként erre: 33. - Af77ad6efb)
2008. jan. 9. 12:00
Hát az már nincs béke.
36. szabotimi (válaszként erre: 35. - Af77ad6efb)
2008. jan. 9. 11:59
Köszönöm
35. af77ad6efb (válaszként erre: 34. - Szabotimi)
2008. jan. 9. 11:57

a kor tényleg nem számit........

és a férjed marhára nem tudja milyen szuper a


felesége......

2008. jan. 9. 11:52
25 éves vagyok, 4 éve vagyunk együtt, a 2. gyerekünkkel vagyok áldott. Én egész nap a féjemen tornáznék, Szeretem a sexet bárhogy, bármikor. Őt kell noszogatni, már inkább csak én csábítok kisebb sikerrel. Ő 35 bár szerintem a kor nem számít.
33. af77ad6efb (válaszként erre: 32. - Kriszta75)
2008. jan. 9. 11:51

ezzel nincs is semmi baj,már mint hogy magaddal akarsz foglalkozni....minden nő"ember "vágyik erre....

a szex majd rendbe jön,ha érzed majd a kivánalmat,és miért ne éreznéd majd ha itt az ideje,csak tudjátok kivárni békében!!!!!

2008. jan. 9. 11:47

Sziasztok!

Hál istennek ugylátom nem vagyok egyedül, a vágy csökkenésében. Már azt hittem frigid vagyok. Nálam baromira lecsökkent a vágy. Kezdődőtt előző házasságomban amikor is kiderült, hogy megcsalt, engem nagyon hazavágott és egyszerűen nem volt kedvem, de még két évig éltem úgy vele, hogy nem szeretkeztünk. Mostani páromat két éve ismertem meg, kapcsolatunk elején volt, hogy akár 2x3 is egy nap és ráadásul visszatért a vágy amit azt hittem eltünt, csodás volt újra rátalálni. Azonban 7 hónap után vhogy eltünt, kisfiammal akkor lettem terhes, (nem számítottunk rá)párom sem úgy élte meg a terhességet-szülést, gyerekgondozást ahogy én szerettem volna, ráadásul nekem vagy egy lányom akivel nem jön ki. Folyton piszkál vmi miatt, és csodálkozik, hogy nem tudok vele szexelni. A kapcsolatunk emiatt is nagyon lent van. A házzal és a gyerekekkel (még a sajátjával sem) nem foglalkozik, de elvárja, hogy én a fenekét kinyaljam. Besegítene már sokat lendítene a helyzeten, de ő nem, csak saját magával van elfoglalva. Este (bár itthon vagyok gyeden)szívesen tv-zek v. olvasok, örülök, hogy kicsit magamra is jut idő, nincs kedvem hozzá.

2007. dec. 18. 15:44

Én is egyetértek veletek abban, hogy a stressz nagyban hozzájárul a vágy csökkenéséhez.

Én 8 éve vagyok a párommal, de még "csak" 25 vagyok, mégse vagyunk együtt heti egynél többször, talán majd ha elindul a babaprojekt.

12 órázom recepción, az egész napos feszkó után nem tudok egy kapcsolóval átállni az otthoni nyugira és a párom rendelkezésére állni. (Nem vagyok híve az 5 perces meneteknek, ahhoz, hogy igazán jó legyen, idő kell, ami nincs). Ja a párom meg fél ötkor kel, tehát korán elalszik este. Én sokszor hétvégén is dolgozom, tehát nálunk a különböző életritmus is gond.

Viszont még mindig úgy szeretjük egymást, mint 8 évvel ezelőtt, és nem feltétlenül akarok beletörődni, hogy ennek így kéne lennie.

2007. dec. 7. 10:37

Mi most 3 hete a párommal külön alszunk,ö a fiával én 1-dül,mert hogy babánk lesz és mostanában északa csapkod és sikerült 2-szer olyan erösen gyomron meg hasba vágni hogy azt hittem le ég a hajam!ez ilyen meg elözés a számára de én nem igy fogom fel!A szex meg csak hétvégén lenne ha engedném mert hogy ha a gyereke nincs itthon akkor csinálnánk,de idáig ez nem volt igy!2 szobás a lakás és a fia nem hajlando át költözni inkább melletünk aludt! (11 éves) és ha ez nem fog változni tudom hogy igy nekem kell majd változtatnom!

ez vajon meddig lesz igy? terhesen nem sokat tehettek SAJNOS.

29. LoLiNa
2007. dec. 7. 06:05

nálunk most volt vége egy nagy hullámnak, persze rossz irányba. én ráfogom a terhességre, szülésre. nagyjából a terhesség felétől jóformán sehol semmi nem volt. hiába akartam volna, ő nem.

most álltunk helyre, 6 hó-s a bébi. tán 3 hete olyanok vagyunk, mint a frissen kezdett kapcsolatosok :))))))))))))

2007. dec. 6. 22:08

Szerintem nagyon fontos az öszinte beszélgetés.

Ha csökken a szexuális vágy azt meg kell beszélni,mert ha nem előbb vagy utóbb valamelyik fél azt fogja megoldásnak találni,hogy keres mást,vagyis félrelép.

27. coline (válaszként erre: 25. - 7f5468eb7c)
2007. dec. 6. 19:10
Ez szerintem nem mindig igaz.
26. coline (válaszként erre: 24. - Drnéni)
2007. dec. 6. 18:46

Hát nem egyszerű vele beszélni Ő mindent támadásnak vesz, ezért apránként szoktam figyelmeztettni dolgokra. Persze van mikor muszáj drasztikusabb lépéseket tennem. A dolgok kifejtésénél mindig Dr Csernus Áginak hív és ezen magamban jókat kuncogok.Sokszor olyan hülyeségeken felhúzza magát amit én észre sem veszek. Igen igyekszem humoros maradni és nagyon kevés ember tud megsérteni vagy felboszantani, de persze azért sikerül egynémelyiknek. Nincs jó véleményel erről a fórumról, tehát nem lenne jó ha elolvasná. Ő nem érti, miért osztjunk meg esetleg beszéljük meg a problémáinkat. Hülyeségnek tartja, hogy idegenekkel fecsegek. Ő szerinte legtöbben nem is azok akiknek mondják magukat. Engem meg marhára nem érdekel ha esetleg egy hapsival levelezek és nőnek írta magát, Ha megértjük egymást akkor tök mindegy, hogy kicsoda.

Ezt nem értem még, itt a fórumon, hogy egyes emberkéknek miért fontos, hogy tudják ki kicsoda. Különben én is privátban kiadtam magam annak, aki szimpi számomra:DDD .

25. 7f5468eb7c (válaszként erre: 15. - Nemetemi)
2007. nov. 29. 22:13
Szerintem ha ezért a férj máshoz megy, akkor az otthoni harmóniának végleg annyi.
24. drnéni (válaszként erre: 23. - Coline)
2007. nov. 29. 16:50
Sziasztok! Új vagyok ezen a honlapon, de már be is állítottam kezdőoldalnak! Nagyon tetszenek a cikkekhez kapcsolódó beszélgetések, én még ennyi értelmes és őszinte hozzászólást egy helyen nem láttam, sokukban a saját helyzetünkre is ráismertem. Coline! Szerintem fantasztikus, hogy rengeteg dolgod és problémád közepette is ilyen zseniális humorod van. Biztos nem én találom fel neked a spanyolviaszkot, de azért megkérdezném: amit a fórumon leírtál, azt eddig hányszor sikerült ilyen világosan eljuttatni a férjed agyáig? Lehet, hogy egyszer sem. Hivatásom gyakorlása közben is tapasztaltam: lelki dolgokról nyíltan, értelmesen beszélni férfiakkal általában külön művészet, és nem azért, mert buták, vagy gonoszok... Talán olvastasd el vele a fórumot!
23. coline (válaszként erre: 19. - Caravell)
2007. nov. 26. 11:16
Nagyon tetszik amit írtál,az én véleményem is ugyanez. De hogyan értessem meg a párommal, hogy harmóniát szeretnék a családi életünkbe. Hogy az amit elvár a gyerekektől és tőlem az sok. És akkor nyugodt ha a gyerekek alszanak, mert akkor már tűkön ül mikor fogok odameni sexelni áááááááá, mert ugyis odamegyek, hogy másnap ne legyen vita. Néha (havonta,mikor borul a bili)már gyűlölöm, amiért elvárja tőlem..
22. coline (válaszként erre: 17. - 1cb261dabd)
2007. nov. 26. 10:54
Szeretem,de már nem úgy mint rég, bár Ő talán jobban rajong értem (vagy a testemért vagy amit nyújtok az ágyban). Én 14 év után már laposnak érzem ezt a kapcsolatot. Vagy a franc se tudja én csak azt mondom,hogy szex után, nem kell megint sex, mert a párom bármikor képes rá és nemérti,miért nem érzek én is így. Ennek a véleménynek mindig hangot ad. Ő 100%-ig odateszi magát, de mégsem akarom ennyiszer. És nincs másik ill. harmadik a képben. Csak nekem nem a sex a legfontosabb, nem úgy, mint a páromnak Ő hazajön vacsi, pancsi, sex, jóéjt. A gyerekekkel csak akkor foglalkozik, mikor délutános vagyok, de akkor is csak a szükséges feladatokat látja el mint a fürdetéss, vacsi, fektetés. Addig amig nekem még van egypár teendőm a meló után (segít a házimunkában) és ha ágyba kerülök bizony szeretek még tévézni, Ő pedig nem bír gubbasztani, ahogy Ő mondja. Néha úgy érzem jobb lenne egyedül,mert állandó vitatéma a sex és nem értem, miért panaszkodik. Más örülne 14 év után, ennyi sex-nek, nem? Ő még azt mondja amitől herotom van, hogy jó esténként így levezetni a feszültséget.Ha nő lenne, azt lehetne mondani rá, hogy fehér májú.:D Sejtem, hogy csak ez okoz neki örömöt az életben, mert más nem érdekli a fiával sem focizik a lányokkal sem játszik. Hazajön ,reklám újságokat lapoz. A gyerekek hisztijétől/civakodásaitól rögtön ideges lesz. Nem éppen, ilyen házaságról/kapcsolatról álmodtam gyerekkoromban.
21. ec63a7fc29 (válaszként erre: 19. - Caravell)
2007. nov. 23. 15:14
Pont ezt akartam megfogalmazni, de ma az agyam is szabin van.
20. caravell (válaszként erre: 15. - Nemetemi)
2007. nov. 23. 08:39
Lehet véd és dacszövetség, barátság, gazdasági együttműködés... de nem párkapcsolat :( Azért működhet, ha az otthon maradt félnek nagy a toleranciája, vagy megkap valamit ebből a kapcsolatból (pl. anyagi biztonság) ami neki sokkal fontosabb.
2007. nov. 23. 08:35

Örök igazság,hogy a nő egyik legfontosabb erogén zónája az agya! És az előjáték a "konyhában" kezdődik. A napi előzmények kihatnak, akár fizikai, akár lelki kimerültség miatt, márpedig köztudott tény,hogy az élet mindennapjai a nőket rendszeresen keményebben igénybe veszik: a nők munkaóra számban mérve heti egy nappal többet dolgoznak!

Ehhez jönnek a párkapcsolati problémák.Az igaz,hogy egy-egy alkalommal éppen a szex segíthet áthidalni a távolságokat, egyenesbe hozni egy kis nézeteltérést, de mégigazabb az,hogy a nagy problémákon nem segít,hanem rátesz még egy lapáttal,mert az sem működik. Ilyenkor nem a szexuális életet kell rendbetenni,hanem a kapcsolatot.

Amíg a nő "szexrabszolgának" érzi magát és a párja kielégítése is csak egy napi besorolt tennivaló, addig nem szeretkezésről beszélünk! Végképp nem szerelemről és boldog kapcsolatról... Hosszútávon a nő kihasználása visszaüt, aláássa a kapcsolatot,mert mindennek van következménye,még ha nem is azonnali. Senki ne dugja a homokba a fejét, ez nagyon komoly megoldandó probléma!


A mindennapi szex szerintem egy idő után (nem a kapcsolat elején) a függőségtől van: ahogy ehetünk csokit/édességet a boldogsághormonunk feltuningolásáért, ugyanúgy a szex is ezért kell, ez tölti fel az amúgy gyenge embert. Tömény önzés ezt a "feltöltést" elvárni a párunktól! Normálisan az ember több helyről töltekezik, sikerélmények,önmegvalósítás stb. Az egyoldalúság az élet minden területén kóros.


A nőkről írtam,de ez a probléma a férfiakat is ugyanígy érinti: náluk leginkább az anyagi és munkahelyi (megfelelési) problémák a jelentősek,míg a nőnél az otthoni érzelmi dolgok.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook