Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexualis vágy csökkenése egy párkapcsolatban fórum

Szexualis vágy csökkenése egy párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4
18. ec63a7fc29 (válaszként erre: 13. - Coline)
2007. nov. 23. 06:28

Szerintem lehetne megértőbb, plusz kedvesebb. Néhány pasi nehezen fogja fel, hogy a szex nem az utolsó reklámnál kezdődik, hanem a jó reggeltnél.


Ugyanis ha egy férfi egész nap morog, este akció előtt 2 percig kedves, nincs az a nő, aki át tudna ennyi idő alatt hangolódni.


Nem csodálom, ha bánt a dolog. A szavaidból úgy tűnik szereted, szeretnéd te boldoggá tenni, de nem szeretsz a "kurvája" lenni. Mert mintha érzelmek nélkül várná tőled az aktust. Arra gondolt már a kedves párod, hogy a jó és kielégítő szex attól jön létre, hogy ő akar neked adni valami csodát? Erre lélekben egész nap készülni kellene. Mert ameddig ezt nem fogja fel, addig nem csak a heti 5, de a heti 1 is sok.

17. 1cb261dabd (válaszként erre: 14. - Coline)
2007. nov. 23. 00:24
Szeretitek ti egymást eléggé?
16. coline
2007. okt. 18. 15:27
Nemtudom.Jó a kérdés előfordulhat.
2007. okt. 18. 15:20
És mi van akkor ha csak otthon csökken a szexuális vágy ? A feleség nem kívánja, a férj máshoz megy. Továbbra is harmonikus lehet az otthoni kapcsolat?
14. coline
2007. okt. 17. 19:00
Rossz helyre írtam, vagy hosszú a szövegem esetleg csak nekem van ilyen problémám vagy mind együtt? Úgy vártam választ,gondolatokat arra, hogy lehet megoldani egy ilyen problémát. Lehet csak türelmetlen voltam?
13. coline
2007. okt. 17. 08:33

Az én problémám, hasonló.Nagyon sokat hezitáltam, hogy erről írjak-e. De nagyon érdekel a véleményetek mert én már nemtudom mit tegyek.

14 éve vagyok a férjemmel 3 gyerekünk van és dolgozom.Én tanulok az ikrekkel is.Igyekszem mindenhol helyt állni.Engem minden érdekel az (internet a hírek a jó filmek egy-két esti sorozat mint a vészhelyzet és a jó könyvek stb.) Ellentétben vele.Ő is sokat dolgozik és azt az elvet valja a sex a legjobb dolog az életben nem érti miért nincs kedvem hozzá?A 7 napból 6 alkalommal vagyunk együtt legrosszab esetben ötször,de akkor is kielégítem így vagy úgy.Nagyon ritka mikor nemkap semmit.

A legutóbbi vitánk: Elérkezett a "hetedik" nap mondtam nincs kedvem fáradt vagyok és beteg.(megfáztam)Leoltottam a lámpát és elaludtam arra kelltem hogy látványossan hisztizik (forgolodik,iszik,sohajtozik szipog mindezt azért,hogy felkeljek rá nagyon pipa voltam megkértem fejezze be, aludni szeretnék. Mondanom sem kell másnap mikor hazajött a munkából a távoságtartásából rájöttem reggel rágyúrt a rudira, ami engem nem zavar.Este helyre raktam amiért érezteti ezt velem.Ő erre te is megcsinálhattad volna.Tegnap meg mondtam neki majd felkeltelek a kórházi sorozatok után az utolsó reklámnál megint kezdte a hisztijét. Ezzel a mondattal fűszerezve:"Gondolhattam volna, hogy csak a mézes madzagot húztad el előttem.A válaszom az volt, hogy nincs még vége a filmnek, de aludjon nyugodtan mert elment a maradék kedvem is.Én már igy nem szívesen fekszem le vele, kötelességnem érzem és nem bírom az iramát. Szerintetek is én vagyok a hülye amiért nem örülök az aktívításának?

2007. szept. 29. 21:45
Szerintem az is baj ,ha pl. unalmas a munkahely és az ember már belefásul és egyszerűen beáll az életben is a monotonitás. Legalábbis én így veszem észre. Annyiszor volna kedvem,de már szinte "lusta" vagyok neki állni. Ez nagyon zavar és próbálok ellene tenni! ha van valakinek ötlete szívesen vennék egy kis praktikát, házastársi fortélyt.
2007. szept. 20. 16:24
Hát nálunk a szexuális vágy megvan csak a végeredmény eltérő. Ő élvezte a szexet én nem annyira.
2007. szept. 20. 06:48

Az én párom szeretkezés végén, van amikor nem élvez el. Megmondom őszintén már eszembe jutott az is hogy van valakije, rákérdeztem hogy beszéljük meg és azt mondta, hogy csak én vagyok.

Megnyugodhatok, vagy mit kellene csinálnom hogy jó is legyenés nyugodt is legyek...???

9. hannabébi (válaszként erre: 2. - Ferko67@freemail.hu)
2007. aug. 13. 10:45
Ez nálunk is így van. A párom még szex közben sem tud elfelejtkezni a pénzről a munkáról rohanásról..stb. Lazíthatna egy kicsit. Próbáltam igaz feldobni egy kicsit a hangulatot, meg a szexet, de nem vette a lapot. Észre sem vette.
8. Panna1 (válaszként erre: 7. - Ujjászületés)
2007. aug. 13. 10:38

Igen, nagyon igaz, amit utoljára írtál! A lelki összhang, ráhangolódás nélkül nem megy, egyszerűen nem kívánom meg a férjemet. Mi nők így vagyunk összerakva.

Virág! Beszéljetek erről is a pároddal ,aztán hátha megérti, átlátja jobban a dolgokat. Lehet, hogy az elején csak a jobb szex reményében teszi, de aztán elindulhat egy folyamat, ami javít minden szempontból a kapcsolatotokon.

2007. aug. 11. 21:38

Igen, ezek a belső harcok, lelki marcangolások, kevés együttlét a másikkal, a stressz, a bizonytalanság..........tönkreteszik a kapcsolatok nagy részét.

Van amit rendbe lehet hozni. De van amit már csak van. Hát az enyém is ilyen. Azt mondják a nők 40 után megbolondulnak, jön a pánik. Lehet hogy én már ebben vagyok, mert nagyon szeretnék még sok szép érzést átélni, amihez tűz kell. Ha lelkileg nincs összehangolódás, a szex nem megy. Sajnos

6. Virág3 (válaszként erre: 5. - Panna1)
2007. aug. 11. 21:28

Van benne valami.

Igazából a mi kapcsolatunk lassan már csak a veszekedésről szól.2 éve vagyunk együtt,első férfi az életemben.Mindenen össze tudunk veszni,és egyre többet veszekszünk.Hiába beszéljük meg a dolgot,az is veszekedésbe fullad.

Lehet tényleg emiatt van.Meg néha kicsit azt érzem,hogy csak a szex miatt kellek neki,és tárgy meg nem szívesen vagyok.

5. Panna1 (válaszként erre: 3. - Virág3)
2007. aug. 10. 11:37

Nálunk is előfordult már.(most szerencsére már nem ez a helyzet :-))

RÁjöttem, hogy nálam ott volt a probléma, hogy napközben sok olyan dolgot tett a Kedves, amin én csendben mindig felhúztam magam, és este persze nem volt kedvem hancúrozni egy olyan férfival, akire alpjában véve tök mérges vagyok.

De megoldottuk. Beszéltem vele ezekről, és azóta ő is próbál odafigyelni napközben is, én meg ha valami nem tetszik, nem nyelem a békát hetekig, hanem próbálom finoman figyelmeztetni. Azonkívül, ha egyéb probléma emészt engem vagy Őt(munka, anyagi, stb.),akkor is nehezen hangolható rá a másikunk.Ilyenkor is segíthet, ha beszélünk a problémákról.

Nem lehet, hogy te is magadban valamiért orrolsz a párodra, csak úgy gondolod,hogy nem zargatod a bajoddal?

2007. aug. 9. 21:12
Nálunk nem csökken a vágy. Ez normális?
2007. aug. 9. 21:11

Mókica ez a dolog pont most jött elő nálunk is,illetve nálam is.

Én mostanában nem kívánom annyira.régen bárhol,bármikor,de most szinte soha nem akarom.

A kedvesem már nagyon ki van akadva emiatt,de nem tudok,mit tenni.És foggalmam sincs,mi lehet a megoldás.

2007. aug. 9. 20:34
hat kedvesseim a parkapcsolatban a szexualis vagy csokenesse az a stresz kedves lelkeim mert hiaba ha s ok penzed van az se jo es ha szegeny meg akkor se m eg ez a gond lelkeim higyettek el ez a valo
2007. ápr. 24. 11:32
Újabban gyakori a szexualitás csökkenése a párkapcsolatokban. Keressük választ, hogy ez a jelenség valóban csak napjaink problémája, vagy mindig is létezett, de csak mostanában éljük meg valódi problémaként.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook