Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex- már 9 évesen is?! fórum

Szex- már 9 évesen is?! (beszélgetős fórum)


2008. febr. 17. 13:27

Sok kérdés lehet,de nem a te dolgod kibogozni.

Mindenki tisztában van vele ,mit szabad ,mit nem ,mit kellene tenni ,mit nem ,még is máshogy alakulnak a dolgok,az élet már csak ilyen,néha:)))

Boldog naggggyon fiatal anyuka,aki neveli a 14 hónapos gyermekét,pont.

Az ő élete így alakult és vállalta,ha hibát követett el,majd okul belőle,de nem a te dolgod már most hibának ítélned,a bevett sémák miatt,ezek csak a te gondolataid,nem az övé.

101. 14775640c4 (válaszként erre: 97. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 13:14

és mégegy hogy egyáltalán minden nélkül hogy állhattak neki?

ha a csaj nem védekezett a pasinak kellett volna

és a fiamat is igy nevelem

mert ha baj van és az ő hibája

akkor nekem ne jöjjön panaszra

oldja meg

a fiu egyetemre jár

ott nem mondták mi az a gumi?

100. 14775640c4 (válaszként erre: 97. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 13:11

a másik hogy az orvosnak sem tünt fel hogy 15 évesen szül a gyerek?

egyszer sem jutott eszébe hogy szóljon a gyámhatóságnak?vagy a lány szüleinek?

2008. febr. 17. 13:09

őszintén

a fiam eleve ugy nevelem hogy kutya kötelessége védekezni

igy vagy ugy

a párom is gumit használ

mert ez a kötelessége

nem csak a nőnek kell védekezni

a pasi nem tudott gumit haszn.?

98. 14775640c4 (válaszként erre: 96. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 13:07

persze ezzel még nincs baj

de a dolog nálam csak azért okozott problémát hogy erősen kisorú

és a pasi nem

nem hiszem hogy ma ez csak ugy simán működik hogy csak igy egy kiskorú lány egy nagykorú pasival

nem csak lefekszenek hanem még gyerek van?

én nem vagyok egy konzervativ

de ha fiatalon akar szülni várhatott volna még legalább 18.ig

és marha nagy szerencséje van hogy nem szurt szemet a lány egyik családtagjának sem és nem perelték be a pasit kiskoru megrontásáért....

97. 0c97fbb607 (válaszként erre: 95. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 13:03
Te feljelentetted volna a saját fiadat?:))))
96. 0c97fbb607 (válaszként erre: 94. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 13:02

15-16 éves lány már félig nő,Alkalmas a gyerek kihordására és szülésére is.

Az persze máskérdés,hogy a mai világban 25 éves kor előtt nem nagyon szülnek a nők,az iskolák,a karrier vagyis az életük megalapozása előtt.

Ez persze így van jól,de van amikor becsúszik és a családi háttér ,a segítő szándék miatt,nem küldik a szülők a műtőasztalra a gyereküket.Azt hiszem ezt nem nehezményezni kellene,hanem elfogadni és értékelni.

Azért mert te 29 évesen is úgy gondoltad ,nem vagy rá elég érett,van akinek alakulhat úgy az élete,hogy a gyermekvállalás mellett dönt.

Szerintem ritka és nagyszerű dolog,hogy a férje szülei mellé álltak és segítik.

Mindent bele :)))))


A témához annyit,hogy kezdtek úgy beszélni róla mintha mindennapos esetről lenne szó,álljon már meg a menet,9 évesen nemi életet élni még nem általános jellegű dolog,kivételek mindig vannak.

Felesleges ekkora feneket keríteni a dolgoknak.

2008. febr. 17. 13:02

a másik

én egyet nem értek

ő még kiskorú hogy jöhetett össze egy nála több évvel idősebb pasival ugy hogy gyerekt szült tőle?

tudtommal ezt bünteti a törvény?

nem vagyok egy jogász

de nem elég hogy kiskorú megrontása még teherbe is ejtette...

és az anyós ezt hagyta?????

94. 14775640c4 (válaszként erre: 93. - Prücsi)
2008. febr. 17. 12:30

fiatal szülőnek igen

de nem gyereknek

ő még gyerek

gondolj a te 15 éves lányodra

te örülnél neki?

és a fiatal szülő és a gyerek szülő közt van különbség

a 19 éves fiatal

a 15-16 éves gyerek.....

93. Prücsi (válaszként erre: 89. - F852ffafeb)
2008. febr. 17. 12:18
Sok sikert kívánok neked! Szerintem nem oly nagy probléma ez a korai kisgyerek. Fiatal szülőnek jobb lenni , mint idősebbnek. Legalább nagyobb az esély, hogy megélje az ember az unokákat, netán a dédunokákat. Vanismerősöm aki hasonlóan koránszült és a nagymama segítségével ugyan, de tud magára is időt fordítani és komolyan jó anyuka.
92. era06 (válaszként erre: 69. - 93fdae4e9f)
2008. febr. 17. 12:07
Szerintem a sex nem szabad, hogy tabu téma legyen. Sok probléma pont azért van, kíváncsi mint ninden ember. Ha nem mondod meg te, majd a barátnővel beszélgetnek róla. Rossz információkat kap, és nem jó. A másik oldal, ha azt látja otthon, hogy a sex az egy bűnös valami, lehet akkor később a családjában sem fog tudni feloldódni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a Káma szutrát tanulmányozza, hanem ne legyen TABU, inkább te beszélj vele. Ha azt látja, hogy bármit meg lehet kérdezni, bizalommal fordul majd hozzád. Lehet, hogy a kérdéseitől a hajadat téped majd...De inkább a kérdéstől, mint a kész ténytől!
2008. febr. 17. 11:54

mégegy mikor terhes lettél kiskoru voltál kb 15 a pasi meg 20 vagy akármennyi nem tudom

nem féltetek hogy rendőrségi ügy lesz belőle és akár előállitják a párod fiatalkoruak megrontásáért?

90. 14775640c4 (válaszként erre: 89. - F852ffafeb)
2008. febr. 17. 11:53

jó neked irigyellek

énnekem mindenért magam kellett megküzdeni

és sosem érezted magad vagy érzed magad alárendelt szerepeben hogy igazából mindekitől függsz anyagilag?és ha majd piszkálnak később hogy én tartalak el én dolgozom ...stb

nem félsz ettől?

nekem már most viszket a fenekem hogy mehessek dolgozni mert lejár a gyes és nem tudnám nézni hogy a párom eltart

2008. febr. 17. 11:33
A lakás az anyósé, de van nekik másik is, így ők nem laknak itt. Nincs jövedelmem, lévén még 16 sem vagyok, nem is lehetne. Nem valamilyen szinten, hanem teljesen. És már másfél éve. Rossznak nem rossz, hiszen a CSALÁDOM. Egyelőre mindenki azt akarj, hogy tanuljak, amit teszek is, éppen elég tanulás mellett babázni, vagyis inkább babázás mellett tanulni, meg háztartást vezetni...
88. 14775640c4 (válaszként erre: 85. - F852ffafeb)
2008. febr. 17. 10:52

és akkor ugy látom hogy neked nincs semilyen jövedelmed csak a pasié meg az anyósé?

nem lesz rossz hogy ők tartanak el valamilyen sznten?

2008. febr. 17. 10:44

akkor ti most anyóssal laktok?

vagy saját 4 szobás házban?

2008. febr. 17. 10:06
Az meg hogy így alakult teljesen mindegy tervezett volt-e, vagy nem, miért alakult így, így lett, már nem lehet rajta változtatni (nem is akarnék), ebből kell kihozni a legjobbat, a jövőt pedig senki sem tudhatja.
85. f852ffafeb (válaszként erre: 84. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 10:01
Párom vegyészmérnöki karra jár a BME-n és még ez a féléve van hátra, aztán diplomamunkáját írja. Így tanulóként talált részmunkaidős állást (nagyon rég vid. tk-ban dolgozott) 1600-as órabérrel, és aztán ha jól dolgozik, 1 év múlva állandóra is maradhat. Ettől nem félünk. De ha anyós nem tudná fizetni, éppen most adjuk el a lakást, kisebbet mi is fent tudunk tartani (ez most 4 szobás).
2008. febr. 17. 09:09

jó látom korán van:DDD

szóval mi van ha a párod nem talál majd olyan munkát amiből meg lehet élni?

istenem

ugy látszik fáradt a billentyűzet :)))

2008. febr. 17. 09:08
nem talál (bocs)
82. 14775640c4 (válaszként erre: 76. - F852ffafeb)
2008. febr. 17. 09:07

hát nem tudom

de a párod szüleire sem támaszkodhattok örökre

és mig nincs biztos talaja lábatok alatt ugy nehéz lesz

mondtad az anyós fizeti a rezsit de mi van ha valami történik és anyagilag nem tud támogatni és ezért akár bármelyikteknek abba kell hagyni a tanulást és elmenni melózni?

vagy rosszabb nem natál majd olyan munkát amiből meg is lehet élni és nem csak tengődni?

azért mindketten tanultok

nem mondom azt hogy csak öreg fejjel szülj

de leaglább vártam volna mig elvégzem a sulit és elkezdek dolgozni

vagy valami

igy nem könnyű

és szerintem a te életed igenis tudatosan tervezted igy

mert mint mondtad senki sem törődött veled

apád nem ismerted muterod meg letojt magasról

ugy érzeted ha lesz egy gyerek az majd törődik veled és melletted áll és tőle várod a szeretet pótlást

és mi van ha a gyereked ugyanugy lelép 16 évesen hogy családja legyen?

nem biztos hogy melletted áll majd ahogy te gondolod

2008. febr. 16. 22:40
Jézusom! Az én lányom, még csak 7,5 éves, és igaz már előre félek a tini kortól, de azt hiszem megnyúznám, ha azzal állna elém 9 évesen, hogy ő... Áááááááá Én 16 voltam amikor elvesztettem, már több mint egy éve jártam azzal a fiúval, és utána még 3évig voltunk együtt. Anyámmal megbeszéltem, eljött velem dokihoz.... Én úgyanígy szeretném a lányommal, és remélem ő is lesz legalább annyi idős, vagy több, mint én voltam akkor.
2008. febr. 16. 21:28
az a baj a mai világban,hogy már a mesékben is úgy pislog a lány,mintha szexre hivná a fiút.hasonlitsátok össze a mostani,meg a 25 évvel ezelőtti meséket.
2008. febr. 16. 21:21
Vegigolvastam a topic-t hat szegyen es gyalazat!Egy 9 eves kislanynak sem alkalmat sem lehetoseget nem szabadna teremteni erre.Ez maga a Szodoma es gomorra!
78. Teráz
2008. febr. 16. 21:11
Na ne !!!!!
2008. febr. 16. 21:09
Gratula!Nagyon bolcs dolog,hogy gyerek neveljen"gyereket!Ebbol lessz majd a megbolcsebb nemzedek,azok mar azon fognak tanakodni,mit csinaljak ha a kislanyom 1 evesen beleul a cumiba?
76. f852ffafeb (válaszként erre: 72. - 93fdae4e9f)
2008. febr. 16. 20:52
Persze, ez is benne van a pakliban, de ez egy idősebb emberrel is megeshet, s azért mégsem mindegy, hogy az ember 30 vagy 50 évesen kezd új életet.
75. f852ffafeb (válaszként erre: 68. - 14775640c4)
2008. febr. 16. 20:50

Szerintem az anyság nem korfüggő, mikor lehet és mikor nem. Lehet, hogy valaki sosem lesz rá kész, de ennek az ellenkezője is megtörténhet. Apukémat nem ismerem, anyukám pedig sosem foglalkozott velem, sokak szerint ezért is történt a "baj".

Lehet úgy is nevezni, de egyet tudok, még sosem voltam ilyen boldog, mint ez alatt a másfél év alatt, és mindenkinek vannak a múltban elkövetett hibái, ha ez az volna, később legalább szeretettel fogok visszagondolni rá.

74. f852ffafeb (válaszként erre: 66. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 16. 20:46

Bizony, de azért csak nem:$

Így viszont Daninak van 3 nagymamája (válás miatt), 2 nagypapája, 2 dédnagyanyja,2 dédnagyapja és 2 üknagyanyja.

Azért ez elég jó:D

73. f852ffafeb (válaszként erre: 64. - 14775640c4)
2008. febr. 16. 20:43

Igen, komoly:)

Vannak olyan dolgok, amiket érzek és tudom, hogy nem úgy csinálok, ahogy mondjuk egy 28 éves nő tenne, de nem érzem magam rossz anyának, és Dani (a fiam) is ragaszkodik hozzám hihetetlenül, tehát ő sem gondol annak. Hiányozni nem nagyon hiányzik semmi, sosem voltam az a bulizós tipus. Házimunka meg ilyesmi, azt sosem kellett csinálnom, ezért nem is ment az elején, de szép lassan azért fejlődöm...Gyest a párom kapja, meg ugye a családi pótlék, és a szülei segtenek (fizetik a rezsit), mert ő is tanul még (egyetemen), de most talált részmunkaidős állást az égiszben. Nyilván nem könnyű, de azt hiszem még a leggazdagabbaknak sem könnyű, viszont a legszegényebbek is megélnek valahogy. Nem tudom mit mondok majd 15 év múlva, de mióta elköltöztem otthonról, és kiderültek dolgok anyámról, amik nagyon nagyon csúnyák, annál semmi esetben sem lehet rosszabb. Hamarosan házasodunk is, hogy nagykorúsítsanak. Ha 10 év múlva "megbolondul", akkor így jártam, de lesz egy nagy és okos fiam akire mindig számíthatok, és nem a 0-ról kezdem tök egyedül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook