Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex- már 9 évesen is?! fórum

Szex- már 9 évesen is?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
222. 14775640c4 (válaszként erre: 221. - 0260f21e84)
2008. febr. 18. 13:33

én igazából sokmindent nem értek és szerintem a lelke mélyén mindenki igy van ezzel

hogy engedhető meg ma ez hogy egy ennyire fiatal lány szülhessen egyáltalán...

elmegy szülni mondjuk a kórházba

ott az orvos felirja az adatot

hogy nem érdekli az mi lesz a gyerekekkel ha ilyen fiatal az anya jóformán most járta ki az általánost...(és most nem a 18 évesekre gondolok)senki nem mondja hogy hé hogy van ez?a gyámügyis a családvédelmis hol van ilyenkor?na én ezt nem értem

én nem mondom hogy örök boldogtalanságba él majd

de ő sem mondja meg a frankót

csak mert rózsaszinek a felhők körülötte

221. 0260f21e84 (válaszként erre: 218. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 13:25

nem baj, en is ugy gondolom, hogy jobb, marcsak a turelmembol kifolyolag is, de magambol indulok ki, o mas mint en

amugy nem erre a gondolatodra irtam

2008. febr. 18. 13:22
210-es hsz ott van
219. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 213. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 13:21
Neked csak pofad van de az hatalmas!Akinek ekkora van az pont olyan nagyot fog pofara esni.Eleg szomoru hogy az anyad nem tudott gatyafeken tartani,dehat ennek te iszod meg a levet.Bar nem csak te.Azert egy ici-picivel tobb tapasztalatom van mint neked.A pasidat megkerdeznem szivesen,de nem most hanem egy par ev mulva.Lehet hogy szemelyesen nem ismerlek viszont ismerem a szituaciodat ami pont eleg,meg akkor is ha nem altalanositok.Biztosan nagyon komolyan gondolod most ezt az egeszet,efelol ketsegem sincs,nem is erdekel h hogy oldod meg.Csak sajnalatra melto vagy szegenykem.Hogy elmehetnek josnonek?Nem kell josnonek elmenni ahoz hogy le tudjam vonni rolad es a hozzad hasonlokrol a kovetkeztetest.Egyebkent ebben a topikban altalanossagokban beszelunk,ha nem inged,ne vedd magadra.
218. 14775640c4 (válaszként erre: 217. - 0260f21e84)
2008. febr. 18. 13:21

lehet nem mondom hogy nincs igazad

mondtam is

szüljön ahogy akar midenki de legalább várja meg a 18-at

visszamenőleg én ezt mondtam

a hsz-embe is ez van

a másik hogy nekem nem elsősorban róla volt véleményem hanem az effajta gondolkodásról

hogy erősen kiskorú gyerek az gyerek

tehet bármit gyerek

mige gy fiatal anyuka az 19 vagy 18 de az már nem gyerek

könyörgöm miért baj ha ugy érzem ilyennel várja meg a 18 -at?

2008. febr. 18. 13:17

szancsesz, szerintem abbahagyhatod mar a masok elete feletti okoskodast, mindenki kovethet el hibakat, vagy belatja vagy nem, szerez taasztalatokat, tanul beloluk, vagy nem. Te vegig a sajat eletedrol beszelsz, el sem tudod kepzelni, hogy mashogy is lehet, nem kell josolgatni sem, majd kiderul, kinek a psija hova nezeget. Legyel nagyon buszke magadra, hogy ilyen tudatosan csinalod az eleted. Azzal, hogy elorevetitgetsz nem lathato dolgokat csak a masikat bantod, raadasul ugy, hogy nem is tudod, csak feltetelezgetsz.

Egyebkent itt a tema a 9 eves kori szex, nem az, hogy Zsofi pasija...na mindegy

216. 14775640c4 (válaszként erre: 211. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 13:13

a másik hogy igen akkor sem te oldod meg a problémád

csak azt hiszed

ez nagy különbség

és igen

sajnálom a pasid mert még nem tudja min fog keresztülmenni..

amig te nem dolgozol és nincs önálló jövedelmed a problémád sajna nem a tiéd nem te mászol ki a sz*rból

nem te dolgozol egyetem mellett

igy könnyű

2008. febr. 18. 13:12
Na, én innen lelépek. Semmi közötök nincs az egészhez, keressetek más célpontot, vagy netán nézzetek magatokba, mielőtt mást kritizáltok. De ha ennyire jól esik, pocskondiázzatok csak, lepereg, mert nem túlzottan érdekel ilyen besavanyodott, bunkó, undorító emberek véleménye. További szép napot.
214. 14775640c4 (válaszként erre: 211. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 13:10

dehogynem pont annyira hogy a lányom lehetnél mert 20 évvel vagyok idősebb bocsi :))

és a másik kaptam gyest csak annyi a különbség hogy én előtte 14 évet dolgoztam és még most is munkaviszonyba vagyok és megyek is 2 hét mulva dolgozni

kapj te is gyest 14 év munkaviszony után aztán mondd hogy annyit tettél le mint én :(((

e biztos nem fogsz dolgozni és miért?

mert a gyerek kicsi és utána jön a tesó mire meg vége a gyerek pesztrának

leszel 22 kb nem fogsz dolgozni ha eltart a párod

ki fog alkalmazni?

se tapasztalat gyakorlat munkaviszony, senki sem vesz fel..

a pasid szeret

igen

én is szeretem a gyerekeket :)))))

213. f852ffafeb (válaszként erre: 208. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 13:09

Nem, nem vagyok tapasztalt. De Te sem. Illetve lehet, hogy az vagy a diszkókból, piákból, cigiből, de gyereknevelésből csak az a pár év előnyöd van, amennyivel idősebb a gyereked.

Arról, hogy a psimat menyire tettem tönkre, talán őt kéne megkérdezni, lévén se engem, se őt nem ismered, se a körülményeket, fingod nem lehet az egészről. Nem csak babázgatok, nevelek is. Ahhoz, hogy hogyan oldom meg, szintén semmi közöd. Te zaciba vágnád gyereked? Mert ez sem nekem jutott eszembe...Annak meg szívből örülök, hogy ilyen jól belelátsz mások gondolataiba, elmehetnél jósnőnek.

212. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 209. - Virlane)
2008. febr. 18. 13:08
Nem -nem barki gyerekevel nem tortenhetik meg effele balaset".Megtartani es megszulni sokkal konnyebb mint felnevelni valahogy!Ha valaki csak valahogy"tudna nevelni a gyereket akkor ne szuljon.Egy 15 eveskislanynak ne viszkessen annyira,csak olyankor viszkessen,ha mar tud rola gondoskodni,nem a masok nyakaba varrni.Es igenis szegyen!En nagyon szegyenlenem magam ha a lanyom ezt tenne.
211. f852ffafeb (válaszként erre: 206. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 13:04

Az adatlapodon is írtad, gyesen vagy. Szerinted az mi, ha nem segély?? Gondolom családi pótlékot is. Annak is az a neve. Mi is annyit kapunk, egy forinttal sem többet. Neveled a gyerekeket? Neveld. Én is azt teszem, mégsem pofázok bele az életedbe, s ez nem azt jelenti, hogy tökéletesnek tartom. Amúgy gyönyörű a kislányod. ;)

Ja, senki nem rökönyödött meg rajta, még a 80 éves konzervatv dédnagymamám is elfogadja. Képzeld akkor mennyire le lehettek maradva.

Dolgoztál? Dolgozol? Ügyes vagy. Én is fogok. Tanultál is?? Képzeld, én is tanulok. Egyszer sem voltam még discoba, s nem is hiányzik.

A pasim meg szeret. Akár elhiszed, akár nem. De ha nem akkor nagy szarba vagy,mert nem is tudod hogy mi az. Mert, nem korfüggő.

De ne aggódj, minden bizonnyal nem rontjuk már sokáig a drága édes országodat.

Ja, és NEM vagyok a kicsikéd!!

210. 14775640c4 (válaszként erre: 209. - Virlane)
2008. febr. 18. 13:00

persze

tegye is

de 18 évesen és nem 15 évesen

209. virlane
2008. febr. 18. 12:58
1.Nem lehet megszolni senkit.2.Bárkinek a gyerekével megtörténhet efféle baleset.3.Ha pedig megtartotta és megszülte akkor fel kell hogy nevelje valahogy.
208. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 203. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 12:58
Te aztan nagyon tapasztalt vagy!Majd akkor mondd ezt ha mar levizsgaztal eletbol!Meg a tojashejj a seggeden van,iskolaban volna a helyed,meg szorakozni amig teheted.Te eleted te dontesed??Hat nem egeszen!Ott van az a kis poronty,meg a pasid akit tonkretettel tan egy eletre.Nem hiszem hogy virul tole hogy meg az egyetemet el sem vegezte es mar csaladrol kell gondoskodnia.Igen,buliztunk,es cigiztunk,a sajat rovasunkra.Gyereket nevelsz?Gozod nincs mi az hogy neveles.Egyenlore babazgatsz.Az igaz hogy nem vagy bunko,mert akarkivel nem raktad ossze magad.Hogy ha baj lesz majd megfogod oldani??Na es hogy?Zaciba vagod vagy lelepsz?Hova?Betoncso 2-be?A en nem teerted aggodok,hanem azert hogy hova jutott a vilag.Ilyen kis elosdiekbol all,a tobbiek meg nyogik.De ne felj nem te vagy a hibas,csak mostmar igyekezzel rendbehozni amit elsz.tal.Sok sikert hozza.En biztos vagyok benne hogy nehany ev mulva maskent fogod latni a dolgokat.Sok erot es kitartast.
207. 14775640c4 (válaszként erre: 205. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 12:53

én annyit tudok hogy egy ilyen kapcsolat sosem végződik jól és ezt a lány fogja meginni :((((

mert a pasi is fiatal akármit is mond

és ha jön az a punci nincs mentség

jön a gyámügyis aztán nézhet a lukon :(((

206. 14775640c4 (válaszként erre: 203. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 12:51

dehogynem több segélyt kaptok mint mi

ugyanis min nem kapunk segélyt :)))

és nem itélkeztem csak feháborodtam ennyi

és igen neked is megmondom haogy másoknak is hogy pót család kellett hogy pótold ami elveszett?

és nem féltél a pertől?

ha baj lesz kicsikém nem te fogod megoldani hanem a pasid

ha még lesz ereje

és lehet én régen cigiztem

és buliztam , igaz 5 ször voltam életembe discoba de legyen:buliztam , de elsősorban dolgoztam ,nem gyereket neveltem

és szerintem ez nem bunkóság kérdése

én most nevelem a gyereket

és lehet nagymamának nézek ki mellettük de sosem foglalkoztam mások mit gondolnak

csak inkább legyek ilyen de megfontolt és tapasztalt mint ugy hogy bemész az oviba és megrökönyödnek hogy engedték azt hogy ennyi idősen szülj?

habár amilyen idióta ez az ország

mire neked ovis lesz a gyerek ne aggódj te is nagymamakorú leszel a 9évesek mellett akik majd szülnek :))))))

kiváncsi leszek ha láttad a képem te ennyi idősen fogsz-e igy kinézni ?:)))

2008. febr. 18. 12:43
De legalabb korrigalta azzal hogy ezt a kis ostobat befogadta,aztan majd elvalik mi lesz a vege.En nagyon remelem hogy jo.De valoszinubbnek tartom hogy egy ilyen kapcsolat nem egy eletre szol,es ha eljon az ideje,kiramolja az utcara vagy gyerekkel egyutt vagy anelkul.Ilyen hatterre amivel a kilany rendelkezik,meg azt sem remelheti hogy a gyereke vele maradhat,ha a mostani orult nagy szerelme picsanruga,mehet amerre lat!
204. 14775640c4 (válaszként erre: 202. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 12:42

:DDD

aztán dolgozhat egész életében majd mint valami idióta megszállott hogy eltartsa a családját

2008. febr. 18. 12:41

Ez már sok!

Azért írtam ebbe a topikba, mert "tapasztalt" embert kerestetek, a fiatal szülőséggel kapcsolatban. Az ég adta világon semmi jogotok nincsen felettem ítélkezni, én életem, én döntésem, és csak hogy tudjátok, semmivel nem kapunk több segélyt, mint Ti.

Azt hiszitek, Ti jobbak vagytok?? Az Istenek?? Baromira tévedtek. Megnézném a gyereketek szemét, amikor a szülőin vagy a frsangon azt hiszik a szüleiről, hogy a nagyszülők, Ti kedves Tapasztalt emberek!

Nagy dicsőség, cigiztetek, buliztatok, templomot szentségtelenítettetek, hát gratulálok. Én gyereket nevelek, de nem bagyok bunkó. Ha baj lesz, meg fogom oldani, Ti ezen cseppet se aggódjatok.

202. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 199. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 12:38
Az ilyen hulye pasik meg is erdemlik,miert nem kotott a farkara tengereszcsomot?!
201. 14775640c4 (válaszként erre: 198. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 12:35

komolyan mondom de felfordul a gyomrom az ilyenektől :((

mi lesz ezzel az országgal 15-20 év mulva?

kik lakják majd?

hát nem tudom de bele sem merek gondolni

2008. febr. 18. 12:35
Amikor én szültem, volt egy 16 éves kislány az osztályon. Érdekes hogy őt is az anyósa látogatta csak.(azt hittük az anyukája) Ott sem örültek a lány szülei a babának.
199. 14775640c4 (válaszként erre: 198. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 12:33

csak várd ki a végét

merjen a pasi ellenkezni

ugy beperli megrontásért mint a huzat

198. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 193. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 12:32
Hat az ilyenek mint a myly csak okoskodnak,es szeretnek szivoskodni.Latszik rajta mennyire atfogoan tud gondolkodni!Remelem hogy a lanya hazavisz neki 2-3 zabit es akkor csak nevelgesse,elvegre mindenki azt csinal az eletevel amit csak akar,kortol fuggetlenul!A felelosseg az nem szamit,ugyanmar!Egy szabad vilagban?!Ennek a kis fruskanak arra meg volt azert gogyija hogy ne egy kukas cigannyal koppinttassa fel magat,hanem egy egyetemistat halozzon be a kis artatlanka!Volt egy kis elorelatas azert a penz teren.
197. 14775640c4 (válaszként erre: 189. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 12:32

senki sem emelt itt senkit piedesztára

biztos én is hibáztam életembe és ő is

de nem mindegy hogy ki kárára..

2008. febr. 18. 12:28

és magyarország sosem lesz soha olyan mint a nyugat

mert ahhoz ugy is kell gondolkodni

mig az embereket legalábbis sokakat nem érdekli a jövője és mit sem foglalkozik a felelősséggel addig nem lesz itt semmi

hiába küszködik az egyik fél

addig a másik le lejmol akit csak tud igy nem lehet haladni sajna

195. 14775640c4 (válaszként erre: 193. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 12:25

és az eltartást itt most nem az anyósra és fiára értettem

hanem azokra akik egyéb járulékait befizetik az államnak

azért hogy egyéb szoc segélyt és pótlékot

kifizessenek az olyannak akik nem tudnak gondolkozni

194. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 191. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 12:25
Jajj de édi és ki nevelte fel oket?Te,az anyosod vagy az anyad???Nevezz aminek akarsz a kutyat nem erdekli!
2008. febr. 18. 12:22

és igen feháborodtam és nem meghurcoltam

ő áradozott a boldogságról

én meg vissza tereltem a való világba

ahol nem rózsaszinű lepkék szállnak

ugyanugy elmondtam a véleményem mint ahogy te

és hiába akárki akármit mond

igen csináljon mindenki amit akar

de

egy bizonyos határig

és nem tönkretéve ezzel életeket és az országot

mert sem ő nem adózik sem a gyerek

sőt még kap is pénzt az államtól

vajon hány ember tart el egy kiskorú anyát és gyerekét?

kb ?

5 -6 ?

én szükölködjek csak mert emberek felelőtlenek?ne az én pénzemből élősködjön

bocsi ennyibe rám is tartozik...

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook