Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex- már 9 évesen is?! fórum

Szex- már 9 évesen is?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. máj. 25. 11:11

Az emberi életet, testet-lelket nem lehet életkori határok közé szorítani. Nagyon kevés 9 éves szexel, de van ilyen. Felháborodni azért nem kell rajta, mert egyrészt nem fenyeget ez a jelenség tömegesen, másrészt azt a kis számú esetet, amely megtörténik, nem igazán lehet kivédeni.


Az viszont igaz, hogy nagyon sok 9 éves kislányt már érdekli a szex valamilyen szinten. De az nem az a szint, hogy le is feküdjön valakivel. Ebben a korban már gyakori a maszturbáció, legtöbbször még nem tudatos, de akár már az is lehet, fantáziálással kísérve. Az orgazmust is elérheti. Az a szülő, aki azt gondolja, hogy ilyen korú gyerekét kizárólag csak a gyerekjátékoknak és a tanulásnak kell még foglalkoztatnia, az leginkább önmagát csapja be.


És ez idáig teljesen normális folyamat, akármelyik családban. Ilyenkor még általában nincs hormonális motiváció, sem kamaszos versengés. Inkább csak gyermeki kíváncsiság. Ezért nem is szokott több történni. Egy kis maszti, egy kis suskus a barátnőkkel, esetleg apu, vagy idősebb fiútestvér meglesése a fürdőszobában.

491. da73d2d56b (válaszként erre: 483. - Stark65)
2012. máj. 25. 10:42
Igaz ! Nem világosítja fel a kölykét a sok Prűd hülye utána meg nyavajog ha 10-12 évesen viheti a gyereket Abortuszra és Bőr és Nemibeteg Gondozóba , az emberi hülyeség határtalan , ha viszket neki akkor dugni fog a gyerek akárhogy is tiltják neki , de nem mindegy ,hogy mik lesznek ennek a következményei !Nem Prüdériából nem beszélni kéne a szexről ,hanem felvilágosítani de ehhez ész is kéne .........
490. da73d2d56b (válaszként erre: 489. - Aeda78fbd7)
2012. máj. 25. 10:37
Kipróbálják.....(-:
2012. máj. 25. 10:08
Ismerőseim fiatal gyerekeitől hallottam, hogy először lefekszenek, majd utána eldöntik, hogy járnak, vagy sem.
2012. máj. 25. 09:54
Én 13 évesen szexeltem először ! de mostmár általánosban sincs sok szűz.....9 évesen az már Pedofil kategória .
487. Picur58
2011. jan. 21. 14:22

első csókomat 15évesen kaptam :) ennek már 6éve 17 évesen első sex szerelemből:)

de a mai 14-15éves lányok nem az első csókon vannak már túl hihetetlen számomra ma is,hogy miért kell a lányoknak ilyen fiatalon ilyet életet élnie. persze tisztelet a kivételnek.

de most komolyan milyen világ van, és ha nekem is lesz lányom egyszer akkor mi lesz addigra???

2011. jan. 15. 23:34

Engem 14 évesen sem érdekeltek nagyon a fiúk. 15 voltam, amikor barátnőmmel kezdtünk el hülyülni erről a témáról. 17 voltam, amikor összejöttem az első pasimmal...

Te jó ég! El sem bírom képzelni, hogy olyan előfordulhat, hogy szexuális kapcsolatot létesítsen két 9 éves, vagy legalábbis az egyik fél annyi. Az pusztán szerintem annyit tesz, hogy látják, meg hallanak róla és a kíváncsiság vezeti őket... Nem hiszem, hogy tisztában lennének ennek a jelentőségével.

2011. jan. 15. 21:16
Cumi kéne még a szájukba nem szex!
2008. dec. 21. 19:30
Teljes mértékben egyetértek Stark65 előző hozzászólásához. Bár nem olvastam el a fórumot, csak az ő hozzászólását, de azt kell mondjam, teljes mértékben igaza van. A bajt jobb megelőzni, mint kezelni. Én is olyan családban nőttem fel, ahol mindent meg lehet beszélni. Januárban 21 leszek, a szexuális életem fantasztikus, kiegyensúlyozott, élvezem a szexet. Mindez annak köszönhető, hogy mikor megjött az első menzeszem, 11 évesen elkezdett érdeklődni, hogy honnan jön a vér. Mire szolgál, mi a szerepe. 11 évesen beszéltünk Anyummal először a szex fogalmáról. És mindig mondta, ha van valami kérdésem, nyugodtan kérdezzem meg őt, nem kell szégyenlősködnöm, mindent meg tudunk beszélni. Éltem a lehetőséggel. Én is 16 évesen veszítettem el a szüzességem, és bár így utólag rájöttem, hogy a partner hozzá rettentően éretlen volt (ő is 16 vola akkor, együtt veszítettük el a szüzességünket, aztán lapátra kerültem)... Ha vártam volna a következő kapcsolatomig, minden más lenne. Ami megtörtént, megtörtént, kihevertem, hogy elvették a szüzességem, aztám magamra maradtam, de legalább tisztában voltam a védekezés fogalmával, és azzal, hogy nem én voltam a hibás, hogy 3 percig tartott... A következő párommal több, mint 4 hó után feküdtünk le először, akkor már 17 voltam. Anyumnak hála, egy olyan kapcsolatom van a mai napig is, hogy a két kezemet összeteszem, hogy ő van nekem. Együtt tanultunk, semmit nem siettünk el. Én voltam neki az első. Azóta már mesterfokon szeretkezünk (több, mint 4 éve vagyunk együtt), és állítom, hogy ebben nagy szerepe van a felvilágosításnak. Ha 9 évesen fog hozzám jönni a lányom/fiam szexuális töltetű kérdésekkel, hát akkor 9 évesen fog felvilágosítást kapni. Nem kell félni attól, hogy egy GYEREK kérdez. Attól, hogy azt mondják neki, hogy a gólya hozza a kisbabát, nem oldanak meg semmit. A gyerek nem hülye, csak tudatlan. És ha nem kap időben felvilágosítást, akkor azon sem kell csodálkozni, hogy őrült nagy butaságokat csinál. Mert nem tudja, hogyan kellene. Jobb a megelőzés, mint a kezelés...
483. Stark65
2008. dec. 21. 00:46

Sziasztok!

Megáll az eszem ettől a sok okos hozzászólástól!

A megjátszást és a prűdséget ki nem állhatom!!

Sok okos szülő még nem olvasott egy könyvet sem a gyermekek szexuális fejlődéséről?? Pedig a neten erre is van sok lehetőség. Engem az anyámék neveltek így anno a cocializmusban hogy gyermekem ha baj van szóljál és megyünk ab-ra!

Ez volt a nagy felvilágosítás.16 évesen vesztettem el a szüzességemet és szerencsém volt hogy nem estem teherbe hiszen gőzöm sem volt hogy kellene védekezni!Most már anyuka vagyok és 16 éves a lányom. Mi hál istennek mindent megbeszélünk és megoldottuk a védekezést is.

Elkell hogy keserítsek sok szülőt aki bízik gyermeke ártatlanságában hisz az ekkorú fiatalok

kb 80%a szexuális életet él! A túlzott szigor sem jó fegyver a tiltott gyümmölcs a legjobb.

Csak ilyenkor félelemből nem közlik az eseményt a szülővel.Ha nem otthon az ágyban akkor jobb híján egy parkban vagy táborban vesztik el szüzességüket. És aki egy keveset olvasott is e témában az tudhatja hogy szexuális ösztön már a csecsmőkortól létezik ezt később családi és társadalmi szokások befolyásolhatják jó vagy rossz irányba.A 14 éves lánynak nem volt szerencséje teherbe esett. Hogy ezt milyen történések befolyásolták azt csak a jóisten tudja

Az igaz hogy testileg még nincsensk felkészülve a gyerekek a szexre de a divattrendek érzelmek és kíváncsiság sokszor győz. Ezért kedves szülők ne tekerjük ki a gyerek nyakát ha terhes lesz hanem előzzük meg a bajt azzal hogy üljünk le vele beszélgetni őszintén és vigyük rendszeresen gyermek nőgyógyászhoz ahol elmondhatja problémáit amit esetleg velünk nem közöl. Mert hát mi felnőttek sem vagyunk tökéletesek azért mert azt hisszük nem biztos hogy jók a nevelési szokásaink

Persze ettől még mi is eshetünk hibákba nem tudom hogy hogy oldanám meg ha hasonló helyzetbe kerülnénk.

2008. aug. 30. 19:43

No most állt meg a szívverésem!!!

A lányom 10 lesz, de még Barbival és pónikkal játszik, hintázik, babákat öltöztet. Se cicije, se egyéb nőies jegyek. Szerintem ez így van jól, még csak nem is izgatja a dolog. Remélem még 6-7 évig nem is kezd hozzá.

Még akkor is a guta kerülgetne, ha 14 évesen kezdené.

Szerintem normális 9 éves gyereknek nem a szex köröl járnak a gondolatai. Csak akkor, ha olyan a környezete, hogy mindennap szembesül vele... pl. esti filmek (néha napközben is), szexlapok, nagyobb tesó, aki tömi a kicsi fejét ilyennel stb...

2008. aug. 30. 19:29
Úr ég!!! 9évesen???!!! Ki az az elmebeteg aki ezt elfogadhatónak tartja??? Az én véleményem is az hogy se testileg, sem lelkileg nincs felkészülve valaki erre ilyen idős korban. De még 14évesen sem. Most a 10évs és 14éves unokahugaimra gondolok. Úr ég!!! Gondoljon már bele az aki ezt normálisnak tartja. 9évesen??? Még gyerek, kicsi. Szerelmes??? Véleményem szerint az ilyen fajta szerelmet nem lehet egy 18éves érett ember szerelem fogalmával párosítani. Magamra gondolva, minden héten másik fiúba filmsztárba osztálytársba voltam szerelmes... :) És szerintem ez majdnem mindenkivel így van. Szóval egy 9éves gyereknek a fogalomtárában ez nem az a szerelem ami egy 18évesében. Kívánja??? Ne mondja senki azt nekem hogy egy 9éves gyerek KÍVÁNJA a sexet. Csak foglalkoztatja, kezd érni az a gyerek, de még nem hiszem hogy kívánka. Bele sem merek gondolni, hogyha egyszer nekem lesz gyerekem 9évesen vagy 14évesen sexeljen. Szerintem nem elfogadható.
2008. aug. 30. 18:26
Az én lányom 12 éves lesz nemsokára,de nem tudom,és nem is akarom elképzelni,hogy szexeljen ilyen fiatalon!De,hogy 9 évesen??Felháborító szerintem!Sem testileg,sem lelkileg nincs rá felkészülve!!
479. winny
2008. aug. 30. 18:18

Ez már túlzás!

Kilenc évesen??????????

2008. aug. 27. 19:22
9 évesen? Hát ez szerintem azért kicsit durva de ha egyszer felkészült rá és szerelmes xD na jó nem....ez tényleg durva!!!!! Nehogy már 9 évesen szexeljen :O az se jobb ha valaki 14 évesen szül(nem is egy ilyen esettel találkoztam, az illető(ket) még ismerem is) de azért hogy 9 évesen....
2008. aug. 14. 16:02

Ilyenkor a szüleit kellene erről megkérdezni...


Jézusom!8-)

476. Akymo
2008. júl. 20. 16:58
Jajj istenem.. jó, hogy nem az a kérdés, hogy az óvodában :-(((((((((((((
475. évi75
2008. júl. 13. 09:08
???????????????????
474. csikita
2008. márc. 24. 17:45

9év ?


DE hát még olyankor a test se éret még rá...

Nem tom.

473. Laryan
2008. febr. 20. 21:01

ZSO!

Gratulálok a kisfiadhoz és a családodhoz,legyetek erősek és boldogok!

Kemény az élet de tudni kell mindig küzdeni,és győzni!ÉS tartsatok ki egymás mellett mindig :)

Szép estét ! :)

472. 14775640c4 (válaszként erre: 471. - F852ffafeb)
2008. febr. 20. 20:20

nem :DDD

október óta nem voltak betegek :))pedig tárasaság ezerrel bölcsi-ovi

és a tietek?

hogy birják ezt a taknyom-nyálam időt?

2008. febr. 20. 18:51

Köszi a dicséreteket, megint csak:D Raktam fel még párat, du csak azért hagytam abba, mert megérkezedd dédim.

Amúgy tényleg szép mindenki gyerkőce. Közületek elkapta valaki az influenzát?

470. f39a34943d (válaszként erre: 469. - 14775640c4)
2008. febr. 20. 18:05
Azért a Robi meg a Vivi szemei se semmik!
469. 14775640c4 (válaszként erre: 468. - F39a34943d)
2008. febr. 20. 15:06

uggye????

haláli:)))))))

2008. febr. 20. 15:00

denyálasak vagytoook! :-D :-P


hogy egyem meg a zsokékszemü fiát!

467. 0c97fbb607 (válaszként erre: 466. - E71af41436)
2008. febr. 20. 13:58
Vátozni ,fejlődni,az embereknél a legnehezebb kihívás,neked sikerült:))
466. e71af41436 (válaszként erre: 463. - 0c97fbb607)
2008. febr. 20. 13:47
a nézeteim ugyanazok,csak max viszek bele empátiát....:)
465. 14775640c4 (válaszként erre: 464. - 11a91585fe)
2008. febr. 20. 13:41
szex már 9 évesen is :DDDDD
2008. febr. 20. 13:31
Mi vaaaaaan?????????
463. 0c97fbb607 (válaszként erre: 462. - E71af41436)
2008. febr. 20. 13:30

Offolok:)))


Igen,az lettél,és nem tudom ,hogyan ,miként,de sokat változtál ,mióta "megismertelek":)))))

Néha felveszem a szemüvegem,hogy jól látom -e,hogy valóban te írtad?:DDDD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook