Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex- már 9 évesen is?! fórum

Szex- már 9 évesen is?! (beszélgetős fórum)


132. Pirosalma (válaszként erre: 130. - E71af41436)
2008. febr. 17. 17:37
Most nem tudom, ezt: :-D vagy ezt: :-( írjam...
131. nerika (válaszként erre: 121. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 17:32

csak épp az az érdekes hogy nem a lány szüleinek a házában élnek és nem a lány szülei támogatják a lány tanulását, hanem z anyós házában élnek és a felnőtt férfi szülei támogatják a lány tanulását, és a saját fiuk tanulását, fizetik a ház költségeit + az unoka nevelési költségeit, amit lehet így is magyarázni hogy milyen rendes tőlük, meg úgy is látni, hogy ezzel megvásárolták a fiuk becsületét... a lány szülei, akik nem hurcolták őt abortuszra mint írod, hol vannak a történetben? miért nem náluk laknak? hogyan támogatják őket és hogy állnak mellettük azon kívül hogy nem kényszerítették a gyereket abortuszra?

valóban minden ilyen rózsaszinŰ? közösen ünneplik a karácsonyt is, mármint a nagyszülők mindkét részről? és teljes az egyetértés? ezt nem hiszem.

ha ennyire tökéletes családokról lenne szó akkor nem fordulhatott volna elő hogy egy felnőtt férfi védekezés nélkül lefektet egy gyereket, sem pedig hogy egy nagy gyerek egy kicsi gyereket neveljen...

130. e71af41436 (válaszként erre: 6. - 2752987643)
2008. febr. 17. 17:29
gratulálok!
129. 14775640c4 (válaszként erre: 128. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 17. 17:26
jaja igy van....
2008. febr. 17. 17:24
Szerintem az orvos meg a vedono es a gyamugyis,kizarolag a hatteret nezik.Normal esetben egy 14-15 eves kislanynak eszebe sem jut hogy felkoppinttatsa magat.Ez a kis viragszal most azthiszi hogy megfogta az isten labat de ebbol lehet meg nagy-nagy pofaraeses is!Es ugyan mondjatok mar meg,hogy egy ilyen koru meg maga is neveletlen kislanyka mifele bolcsesseget tudna tovabbadni a gyerekenek??Sokan meg felnott fejjel is csak allunk es bamulunk,nem tudunk igazi donteseket hozni.Es igenis kell a jol megalapozott hatter,es foleg azert hogy ilyen dolgok ne fordulhassanak elo.
127. 0c97fbb607 (válaszként erre: 125. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 17:03
Ne félj.Manapság a 30 éves kor a normális,ezekhez a dolgokhoz.Mire megnőnek a mostani kölykök ,40 évesen fognak szülni ,családot alapítani,mert addig halmozzák a javakat,hogy bebiztosítsák annak az egy gyermeknek a felneveléséhez szükséges anyagi biztonságot,akit be mernek majd vállalni anélkül ,hogy sérülne a kényelmük:)))))
2008. febr. 17. 17:02

Myly: Köszönöm! :)

Többiek: nem értem, miért annyira fontos nektek a kor. Van, aki nem találja meg a szerelmet, csak a 2.3. x után, de mi azzal a baj, ha egy fiatal lány és fiú korán szeretik egymást, s gyereket akarnak? Szerintem teljes mértékben a szülőké a döntés, a jó és a rossz is. Én nem azért szültem, hogy legyen aki "velem lesz", hanem mert magát a gyermeket akartam/akartuk. Párom valóban bűntethető lenne emiatt, de se az orvosok, se a védőnő, se a gyámügyis nem fogllkozik vele, mert látják, hogy szeretetben és jól neveljük a kisfiunk. Persze más a helyzet, ha a szülő nem érett rá, és magára hagyja, vagy bármi, szóval felelőtlen, sosem voltam valami önbizalommal teli személy, de minden joggal állthatom, hogy mi nem ilyenek vagyunk. Az, hogy bántana? Sosem tenné. És nem azért, mert velem ilyen sosem fordulhat elő, hanem mert nem olyan. Bántottak már. Nem egyszer, nem kicsit. Sőt, a mai napig, ha találkozom azzal a sráccal, nem úszom meg a dolgot. Persze sokan nem hiszik el, ha más mondaná, lehet, hogy én sem tenném, olyan hihetetlen. Ismerek egy lányt, aki azt hazudta, hogy van egy kislánya, és hasonló korú, csak lebukott. Az ilyeneken csak meglepődni tudok, egy gyerekkel sosem viccelnék.

Az meg, hogy "édes baba oá oá", Te sem hiheted, hogy ennyit látunk a dologból, hisz itt egy hús vér gyerek, aki ugyan édes, oázik is, de mindannál sokkal több.

125. 14775640c4 (válaszként erre: 123. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 16:59

én tudom és felkötöttem ingujjam :))))

ha csak egy kicsit is olyan mint én

akkor biztos és remélem olyan lesz :)))

én egy rettenetesen önfejü makacs és egoista gyerek voltam és még a mai napig az vagyok :))

de

mindig tudtam mit akarok tizen évesen

pedig én is jártam discoba

én is dohányoztam 15 évesen

és stb

az összes rosszat kiprőóbáltam amit fiatalon lehetett

de józan voltam

és soha eszembe sem jutott fiatalon férjhez menni vagy gyereket szülni ugy hogy nem tudom eltartani...

és ha az én gyerekem hasonlit rám akkor ő is ilyen lesz

2008. febr. 17. 16:50
A fórum azonban nem a nemi élet fiatalon ,nem is a 15 évesen szülés,hanem a nemi élet 9 éves korban,szóval higgadjatok le!:)
123. 0c97fbb607 (válaszként erre: 117. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 16:48

Fog neked még meglepetést okozni a lányod kamaszkorban ezt garantálom:)))))

Nem könnyű kor,és kivétel nélkül minden gyerek megőrül ebben a korban:DDDD

122. 0c97fbb607 (válaszként erre: 107. - Pirosalma)
2008. febr. 17. 16:46
Ebben egyetértünk én is hányok tőle,de egyszerűen képtelen felvenni vele a harcot az ember,mert egy bizonyos kor után bizony már nem a szülő tanácsait veszik alapnak,hanem a társaságét,az osztálytársakét,barátokét.Ez van.
121. 0c97fbb607 (válaszként erre: 115. - Nerika)
2008. febr. 17. 16:43

Ezt senki nem mondta,hogy nagyszerű dolog,ha elolvastad volna a mit írtam rájöhettél volna ,hogy ugyanazt írtam ,amit te.

A nem írtam ,hogy nagyszerű és csodálatos,hanem azt ,hogy a már megtörtént bajban ,a lány mellé álltak és nem hurcolták el abortuszra,ezt írtam

120. 14775640c4 (válaszként erre: 119. - Pirosalma)
2008. febr. 17. 16:30

ahha :DDDDD

mitulát báti :DDD

119. Pirosalma (válaszként erre: 114. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 16:24

hát igen, erre nem tudok mit mondani...Már a homokosság is ciki?:-D Azért ez a kérdés mégsem olyen vicces, ha jobban belegondolunk...:-(


Matisz papa az, aki szinkronizálni kellett?:-)

2008. febr. 17. 16:18

kutya nem nevelte

bocs

117. 14775640c4 (válaszként erre: 115. - Nerika)
2008. febr. 17. 16:13

na erről van szó

én is ezt mondom hogy ez igy rendellenes

valamire való család csak akkor áll mellé ha tényleg el akarja kerülni a feljelentést.....

nekem is felnő a lányom és ugy tanitom hogy igenis védekezzen

és az otthonról hozott minta igenis számit

a lány azért szült ilyen fiatalon mert a kutyan enm nevelte

én ezt nem fogom elkövetni és hiszem hogy ha én öregen szültem talán a lányom is lesz olyan karakán hogy nem fog 16 évesen gyereket szülni

és hogy ne történjen meg megteszem a szülkséges felvilágositást minden téren.....

116. nerika (válaszként erre: 96. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 16:08

valóban nagyszeű dolog hogy egy felnőtt férfi megront egy gyereket, az terhes lesz tőle és akkor a szülők elkerülendő a rendőrségi ügyet melléállnak, és nevelik az unokát is meg a menyüket is. ... még a végén tisztelni is kell az ilyen családmodellt... azért ne tegyünk úgy mintha ez egy nagyszerű és csodálatos dolog lenne

Az én lányom 2 napja töltötte be a 15-öt és az első szerelem annyiban merül ki nála, hogy találkoznak a fiúval és kísérgetik egymást ide-oda. Max. testi kapcsolat eddig a kézfogás és az arcrapuszi volt, viszont afiú megmondta hogy tiszteli a lányomat és addig vár rá amíg az szükséges. És hiszem hogy mindennek eljön az ideje, és ha valami idő előtt történt akkor nem kell a fejet homokba dugva tapsolni hogy az milyen csodálatos dolog. Én legalábbbis biztos a lányom mellett állnék, de ettől függetlenül a hideg ráz a gondolatára is, ha 15 évesen lenne egy babája.

115. nerika (válaszként erre: 96. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 16:08

valóban nagyszeű dolog hogy egy felnőtt férfi megront egy gyereket, az terhes lesz tőle és akkor a szülők elkerülendő a rendőrségi ügyet melléállnak, és nevelik az unokát is meg a menyüket is. ... még a végén tisztelni is kell az ilyen családmodellt... azért ne tegyünk úgy mintha ez egy nagyszerű és csodálatos dolog lenne

Az én lányom 2 napja töltötte be a 15-öt és az első szerelem annyiban merül ki nála, hogy találkoznak a fiúval és kísérgetik egymást ide-oda. Max. testi kapcsolat eddig a kézfogás és az arcrapuszi volt, viszont afiú megmondta hogy tiszteli a lányomat és addig vár rá amíg az szükséges. És hiszem hogy mindennek eljön az ideje, és ha valami idő előtt történt akkor nem kell a fejet homokba dugva tapsolni hogy az milyen csodálatos dolog. Én legalábbbis biztos a lányom mellett állnék, de ettől függetlenül a hideg ráz a gondolatára is, ha 15 évesen lenne egy babája.

114. 14775640c4 (válaszként erre: 113. - Pirosalma)
2008. febr. 17. 15:54

hát ez az a biszex kimaradt :DDDD

elég mocsok a világ

sehol a felelősség mindenki csinálhat mindent

ha meg nem ugy gondolog akkor kinéznek

ma az a divat biszex vagy király

leszbi vagy király

és az ember nem azért próbálja ki azonos neművel mert kiváncsi hanem mert fél hogy kinézik a sorból (és itt tényleg a fiatalokra gondolok)

sziget????

én az első szigeten ott voltam 5 szigeten voltam ott összesen

és akkor nem olyan volt mint most

most már nem mennék

pedig nem vagyok konzervativ

de nem értem azt hogy ma már mindent lehet

nincs felelősség

az a jó ha már minél előbb lehetőleg szülj

mint matisz nagypapánál 12 évesen jó az

majd azt mondja

a mikulás bácsi hozta ő boldog még akkor is ha pincébe laknak

nem tudom emlékszel-e erre :)))

szóval nekem nincs ezzel bajom csak az hogy nem becsülik fel vállalják

bármibe is kerül

aztán meg néz az ember a lukon hogy mi lsz az ilyen gyerekből:(((

pláne hogy 15 éves az anyja

mit csinál majd ?

ő is 15 évesen szül ....

113. Pirosalma (válaszként erre: 112. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 15:46

Ez kicsit olyan "én bevállalom" dolog, ahogy te is írtad. A mai világban én már szégyellem, hogy heteroszexuális vagyok (le sem mertem írni). Mert ki a nagy menő? Aki buzi vagy meleg vagy nevezzük akárhogy.

A társadalmi felelősség óriás. Ha elfogadjuk a másságot, ami egy betegség, akkor egyre gyakoribb lesz. Ha a gyerek azt látja, hogy a dolog OK, akkor miért ne csinálja? Hol áll előtte egy tisztességes példa? Egyre kevesebb lesz. És aki azt mondja, hogy a melegek pszichésen betegek, és felemeli a szavát az ellen, hogy mutogassák magukat, és terjesszék mindezt, vállalják a nagy nyilvánosság előtt, az kirekesztő. Ebben a k*rvanagy liberalizmusban merre tartunk? Hát bakker, körül kell nézni a szigeten, körül kell nézni az aluljáróban, a szórakozóhelyeken. Sokkoló, amit az ember pl. a Sziget Fesztiválon lát. Ezek vagyunk, emberek. Erre haladunk. A társadalmi normák, az emberi mivolt megcsúfolása.


Talán én is kirekesztő vagyok? Lehet, ha ezt így hívják.


A keresztényi értékek hol vannak? Ki az, aki életben tartja őket? Sajnos egyre kevesebben.

112. 14775640c4 (válaszként erre: 111. - Pirosalma)
2008. febr. 17. 15:36

az a baj hogy ilyenkor csak azt látják hogy édes baba oá oá

kész

egyáltalán ilyen korban?

én elhiszem hogy boldog biztos mert aranyos a gyereke tuti

de ha jönnek a problémák márpedig jönnek még tapasztalt fejjel is nagyon nehéz megoldani

de alig tizenévesen tuti

és sajna én ugy látom hogy egy ilyen boldogság ált. tiszavirág életű

minden gyerek felnőtt akar lenni és milyen felnőttessé teszi is egy kisbaba

de igazán akkor sem tudja mérlegelni hogy ez most a jövőre nézve jó-e csak max para van az abortusztól mert hú mi van ha nem lehet több gyereke?én pl. egyet sem ismertem aki igy lett volna meddő de mindegy

ált sajna a legtöbb esetbe rossz vége lesz

vagy a pasi gazol be és kihasználja az anyagilag kiszolgáltatott nőt akinek igy igy sz*r

mert teljesen függ a pasitól

és ugye ilyenkor jön az hogy a párom üt és hova menjek?

miért mert igy vezeti le a feszültséget mert buta volt annak idején

ha még nem is üti akkor is mi lesz?

a pasi vagy csalingázik majd vagy a nő....

szóval rájönnek hogy kell ez kell az amit nem tettek meg

és hiába mondja hogy fiatal anya ha gyerek felnő mehet erre arra

ja

ha még van ereje

és nem ment tönkre az akadályok leküzdésébe

manus meg dolgozhat mig bele nem pusztul és viszi el a balhét mert a nő az életbe nem fog dolgozni

szóval

én megértem de nem értek egyet

mindennek megvan a maga ideje

persze most mindenki azt mondja hogy milyen büszke a 15 éves vagy 16 éves anyukára mert igy ugy vállalja

de miért ?

mert ezt kell mondani ezt várják tőlük hogy ezt mondják

de kérdem én név nélkül is ezt mondanák?

lehet van ilyen is de nagyon kevés....

111. Pirosalma (válaszként erre: 109. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 14:28

Tudni biztos tudnék, mivel fizikailag képes lennék rá.

Egyébiránt nem.

De természetesen adott esetben: konkrét helyzet konkrét elemzése. Tehát ha már belefut valaki egy ilyen dologba, akkor nincs mit tenni, mérlegelni kell. Más kérdés, hogy ennyi idően nem tud az ember általában.

110. 14775640c4 (válaszként erre: 104. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 14:23

nekem kettő is lett...

nem ettől függ

és akinek 8 ab.-ja van és mégis lesz gyerek?

ez nem ilyen egyszerű...

109. 14775640c4 (válaszként erre: 107. - Pirosalma)
2008. febr. 17. 14:22

őszintén

te tudnál gyereket csinálni egy 15 évesnek?

és hagyni hogy megszülje?

108. 14775640c4 (válaszként erre: 104. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 14:18

én nem bántam meg sőt

másképp el sem tudtam volna képzelni hogy fiatalon szülnék?soha

a pasi idősebb

egyetemre jár fél éve van

2008. febr. 17. 14:07
Hányok ettől a mocsok szemét világtól, komolyan mondom. Pedig elég fiatal vagyok.
106. LoLiNa (válaszként erre: 98. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 13:50

jaaa, ezt nem láttam :D

család lettek, akarták, akkor minek a gyámhatóság?

105. LoLiNa (válaszként erre: 100. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 13:49
mért kellett volna szólni? ha ugyanolyan korúak.. :) meg amúgy is..
104. 0c97fbb607 (válaszként erre: 103. - 14775640c4)
2008. febr. 17. 13:47

Azért nem tudod megérteni ,mert magadból indúlsz ki:)))

Te még 29 évesen sem vállaltad,most meg megbántad ,nemde?:)

Ő így döntött és eszében sincs megbánni,boldogan nevelgeti a gyermekét ,közben tanúl és még egyet szeretne,nem értem ,hol látsz itt bármiféle problémát.


16 éves lányom van,tudom milyenek ilyenkorban,felelőtlenek,bármennyire is járatja az ember a száját,de eszembe sem jutna abortuszra küldeni,meghagynám a döntést neki,és támogatnám benne.Persze lenne egy pár keresettlen szavam hozzá ,messzemenőkig nem örülnék neki,ahogy ismerem magam,de lenyugodva tisztán látva a helyzetet,mellette állnék.

Egy abortusz mindig kockázatos dolog,akinek még nincs gyermeke,még hatványozódottabb a helyzet,mert lehet ,hogy az első után ,már soha többé nem lehet ,ez is benne van a pakliba.

103. 14775640c4 (válaszként erre: 102. - 0c97fbb607)
2008. febr. 17. 13:33

hát nem tudom..

nem mondanám hogy hiba

és azt sem mondanám hogy ellenzem a fiatalon szülést

hisz 18 évesen ha szül akkor legalább nagykorú csak nem értem

nem elitélem vagy megitélem csak egyszerűen nem értem

hogy mi visz rá egy gyereket hoyg gyereket szüljön ebbe a bonyolult világba semmire

ahelyett hogy szépen tanuna

és betölti a 18-at és csinál amit akar

te támogatnád a lányod ha 15 évesen szülne?

helyeslenéd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook