Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom telhetetlen és már tönkretesz ezzel! fórum

Barátom telhetetlen és már tönkretesz ezzel! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
150. 3b097083af (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2015. nov. 18. 18:45
Szabadulj meg a pasitol! Elj egyedul!
149. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 144. - 2c5f60da64)
2015. nov. 18. 18:38

Igaz, nem mostani a fórum és nem is olvastam el mindet, csak belenéztem, de elég is volt ennyi.


Nem a férfi a szánalmas, hanem, az a nő, aki pénzeli! ...és ráadásul nem dolgozott meg ő sem a pénzért, a családja pénzét adja oda.

Megérdemlik egymást.


Maaaargit! nooooormális dolog ez?:)

148. Dodi44
2015. jún. 13. 06:32
Egy ferfi nem fogad el penzt egy no"tol...
147. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 137. - A360345bdd)
2015. jún. 12. 13:36
Erre mondják egyesek, hogy a szrt is meg lehet enni sok cukorral!
2015. jún. 12. 13:31
mondd meg neki, h nincs pénzed, és kész. aztán gondja, baja. majd eldől, h a pénzért kellesz neki, vagy másért.
2015. jún. 12. 13:28

Egyetértek az előző hozzászólásokkal, akik ezt írták, h kihasznál. Igazából egyetértünk veled abból a szempontból, hogy ez nem jó. Utána mégis kifogásokat találsz a védelmébe.

Ha nem akarsz változtatni, akkor ez így marad. Bár gyanítom, ha változtatnál akkor se lenne ez a pasi különb.Én nem örülnék ha valaki így kihasználna, nem is tűrném. Beszélnék vele, ha nem teszik neki, akkor menjen más balekhoz.

2015. jún. 12. 13:09

A szüleid pénzével gazdálkodik, így könnyű neki az élet, él mint hal a vízben. Egyértelmű, hogy kihasznál Téged és rajtatok élősködik.


Ez részedről a szüleiddel szemben nagyon tisztességtelen, Neked adják azt a pénzt, amiért megküzdöttek, nem is keveset, Te meg tovább neki hülyeségekre.


Majd amikor nem tudsz adni és elhagy, na az érdekes lesz, lehet majd azon agyalnod, hogy már vehettél volna plusz egy ingatlant vagy bármit abból a pénzből, amit neki adtál hülyeségekre.


Nem is a férjed. Nem értelek.


Hogy lehet egy "férfit" így pénzelni?


Gürizel és elkéri. Szánalmas alak. Nem férfi. Te meg a családod pénzét magadtól odaadod. Nem is gondoltam, hogy ilyen létezik.

143. epervirág (válaszként erre: 142. - Mézes-Krémes)
2015. jún. 12. 13:07
Ennek nagy esélye van.Amúgy volt egy forum ugy egy fél éve.Egy nő feltett egy kérdést azt hogy a szeretőjétől volt terhes,de amúgy nem a pasitol semmit.Ugy támadták a nőt persze hogy már én védtem meg.Amúgy én nős pasival soha nem keztem.Csak már undoritó volt amit vele csináltak.A hozzászolok között volt egy nő aki ugyanugy támadta a foruminditot,hogy nős emberrel miért feküdt le.Aztán a hozzászolorol kiderült,hogy az ő férje már 2-szer megcsalta ,de a nő szentül hitte,hogy többet nem fogja megcsalni sőt beválat a megcsalások után mégegy gyereket.Az egészet nem értettem aztán utána engem támadtak,hogy én miért nem értem meg ezt a nőt.Engem 2-szer megcsalna a párom tuti nem válalnék be még egy gyereket sőt ugy kirugtam volna hogy a lába nem érte volna földet.De lehet az én gondolkodás módom rossz.
142. Mézes-Krémes (válaszként erre: 141. - Epervirág)
2015. jún. 12. 12:49
Sajnos igen, nagy igazság. Addig jó, ameddig ennek az egésznek nem egy gyerek issza meg a levét. Egyébként kívánom a legjobbakat szívből. De félő, hogy majd 40 évesen lelkileg és anyagilag totálisan eltiporva ott fog állni 1-2 gyerekkel az oldalán...
141. epervirág (válaszként erre: 140. - Mézes-Krémes)
2015. jún. 12. 12:07
Erre szokták azt mondani,hogy az embernek a saját börén kell megtapasztalnia.Engem sokszor átvertek már ugyhogy tudom mi hány méter.Valoszinű ,hogy nagyon szerelmes.De nincs még gyerekük max csak ő sérülhet.
140. Mézes-Krémes (válaszként erre: 138. - Epervirág)
2015. jún. 12. 11:34
Szerintem ne éppen ilyen válaszokra számított... Tényleg nem volt sok értelme. De legalább mi megpróbáltuk. :) Aztán egyszer majd talán eszébe fog jutni az, amiket írtunk...
2015. jún. 11. 17:04
Abból amit apukád ad egy fillért se költenék rá. Nem neki adja, hanem neked. Lehet, hogy szeret téged, de a pénzedet még jobban. Neki juthat a hobbijára nem gond, majd te kispórolod. Egy tróger ember, ne haragudj. Kihasznál teljesen, a házasságot nagyon meggondolnám a helyedben.
2015. jún. 11. 16:04
Egy biztos ennek a forumnak semmi értelme nem volt mert a fóruminditó ugyanott tart mint a forum előtt.
137. a360345bdd (válaszként erre: 136. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 11. 15:55
Az a lényeg, hogy rossznak látszik, de nem az! Ez jó! Te nem olvastad a fórum indító válaszait? Szereti, viszont szereti, kényezteti, dédelgeti, ez egy jó kapcsolat! Csak mi válaszolók vagyunk ilyen ridegek, aljas szándékból javasoljuk a szakítást! Nyilván mert magunknak akarjuk a pénzéhes palit...
2015. jún. 11. 15:44

Amennyiben úgy csinálod, mint eddig,

az eredmény ugyanaz lesz, mint eddig.

Nyugaton a helyzet változatlan.

Kell a jó? Nem. Kell a rossz? Igen.

135. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 133. - Bucóka20)
2015. jún. 11. 15:27

Nem bele a kútba, hanem mellé és aztán belelököd.

Nem fog változni semmi, továbbra is fejôstehenek lesztek.

Csak tudnám, minek téptük itt a szánkat órák óta??

2015. jún. 11. 15:23
Ha eddig is elmondad már neki most ugyanazt el fogod mondani és lényegébe semmi sem változott akkor most mire számitasz??
2015. jún. 11. 15:17

El is fogom mondani,mint ahogy eddig is megtettem.

Tonkretesz...idegileg ,ezt is is gondolom most mergembe es igenis duhos vagyok,de ezt tudja o is es meg el is fogom megint mondani neki,h qvara nem orulok neki h a fizujat rakoltotte a kocsira...

Illetve minden mast is elmondok neki,ami nem tetszik,de volt ertelme a forumnak,mert fogok ezentul penzt felre tenni,ha tetszik neki,ha nem.

132. a360345bdd (válaszként erre: 129. - Bucóka20)
2015. jún. 11. 15:13

engem nem kell győzködni! Én nem ilyen kapcsolatban élek :) Én nem is panaszkodom, köszönöm szépen. Nem hibátlan, de nem gondoltam soha, hogy tönkretesz!!!


Ha neked így jó, akkor te se panaszkodj! Ha meg nem faca, akkor ne bennünket győzködj, hanem neki mondd el mi bánt.. ennyike ;)

2015. jún. 11. 15:01
Hogy irhatod azt hogy szeret és jó szívű ha lekövérez és a munkádat sem becsüli?!Mi lenne akkor ha nem szeretne? De a te életed viszont szerintem csak saját magadat nyugtatod.
130. trapiti
2015. jún. 11. 15:00
Szerintem ennyi... a nők nagyon hülyék tudnak lenni, meg is érdemlik amit kapnak. Nekem a kedvesről meg a jószívűről egészen más elképzeléseim vannak, de mindenki azt eszi amit főz...
129. Bucóka20 (válaszként erre: 127. - A360345bdd)
2015. jún. 11. 14:55
Ugy van vele h vegyem meg magamnak nyugodtan,nem veszi el a penzt,nem mondja h nem.. Van h mondja h vegyunk nekem cipot mert ez szar mar stb...szal ezzel nincs baj...hanem h elragadtatja magat es sztem sokkal tobbet aldoz egy dologra mint kellene,illetve felelotlenul dont.. De ilywn is amugy sajnos, befolyasolhato es amugy jo szivu,talan nagyon is... Van aki kihasznalna,ki is hasznalta,de en nem hagyom... Jobban oda figyelek mint o.
128. Bucóka20 (válaszként erre: 125. - A360345bdd)
2015. jún. 11. 14:52
Főz,en nem fozok,de o igen:) szeret es tud is.:))) amugy a lakast en tartom rendbe... Volt h megkaptam h ez a lakas is ugyan olyan putri mint az anyjae,de mondjuk egy adag mosatlan edenyt en nem hasonlitanek ossze a peneszedo fallal illetve a budipumpaval lehuzhato wv.vel.... Na mind1 , egy szonak is 100 a vege,kedves , figyelmes ... Szeretek vele lenni,nem a semmiert nem akarom h kulfoldre menjen... Onzo,mondtam mar neki. O meg azt mondja h nekem is van lehetosegem magamra kolteni a penzt,o se ,,magara,, kolti hanem muszaki dolgok,kocsi..de nalam a kocsi kenyes tema...talan ezert is lett egyoldalu az irasom,mert mondtam h atkozom a napot amikor letette a jogsit,mert azota amennyi penzbe van a kovsi,azaz a kocsik,mert ez elott volt masik is,abbol mar arany orat vehettem volna...
127. a360345bdd (válaszként erre: 97. - Bucóka20)
2015. jún. 11. 14:44

te magad írtad le, nem érdekli hogy neked mi kell!


Már pedig a szerelem adok-kapok!!! És itt nem a69ről van szó, hanem a megbecsülés, tisztelet, segítek, meghallgatlak, boldoggá teszlek, érted a lemondásokat is vállalom.....


Szerinted???


ha van aki ingyen is megdugna, akkor mit ad ez a pasi ami miatt nem lehet mellőlle megpattani????

2015. jún. 11. 14:42

Már fogalmaznám a hivatalos felmondást,

keresnék lakatost a tulajdonos hozzájárulását kérve a zárcseréhez!

Néhány nylonzsák és kész is!

125. a360345bdd (válaszként erre: 18. - Trapiti)
2015. jún. 11. 14:40

nekem is ez jutott eszembe :)


semmi jó dolgot nem olvastam a pasiról, pl mire hazaérek megfőz, rendben tartja a lakást, elintézi a nagybevásárlást, egy isten az ágyban stb stb


amikor valakit elkezd sok lenni, mindig keresem a jó tulajdonságait, ha a mérleg nyelve nem inog, akkot nincs baj :D

124. b00d33e65c (válaszként erre: 123. - Epervirág)
2015. jún. 11. 14:39

Nagyon kihasználja.

Bucóka!Hozzá ne menj,mert házasságban még szemetebb lenne!Házasság után elkanászkodna,még talán meg is verne a pénzért!

123. epervirág (válaszként erre: 120. - Bucóka20)
2015. jún. 11. 14:25
Sajnos valoszinű a mostani is csak kihasznál.Szerintem lépj tovább.Csak egyszer élünk.Amúgy a környezetmbe sok ilyet hallok.
2015. jún. 11. 14:25

Jo ha nincsenek ilyen kocsis extra kiadasok,akkor ugye minden penz ahogy mondtam kozos,kozosen megyunk el vacsorazni,kozosen koltjuk el. Csak sokszor van egyeni kiadasa,ami nekem sok... Sok mert en ennyi penzt nem koltok csak ugy el. Ketszer meggondolom h mire koltok,es szeretnem ha lenne felre tett penz.

Bevallalts s plusz munkat,ami kb 200.000 ft azt mondta h 50 korul akar motort ... Magyaran nem kis osszeg maradna es akkor nem is haboroghatnek.

2015. jún. 11. 14:23
Amúgy itt amit mézes-krémes irt hogy pénz meg a többi dologért akar elvenni simán eltudom hinni,mivel a mostani páromát is átverte a volt felesége akivel 10 évig volt együtt.Elvette hogy a letelepedésit megkapja,de a párom szerette tehát nem csak ezért vette el.Aztán 10 év után kiderült,hogy csaja a felesége.A párom hazament szembesitette vele .Erre a nő összepakolt és külfödre lelépet a megtakaritott pénzükkel több millioval.És ha ez nem lett volna elég a nönek a szeretőjétöl lett gyereke.A párom meg azt hitte miatta nem lehet gyerekük hát nem csak a nő tett azért,hogy ne legyen.Mivel nekünk lett egy közös gyerekünk.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook