Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek tényleg fel lehet ragasztani a műkörmöt pillanatragasztóval? Mi lesz a saját körmömmel? Tönkreteszi? fórum

Szerintetek tényleg fel lehet ragasztani a műkörmöt pillanatragasztóval? Mi lesz a saját körmömmel? Tönkreteszi? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
37. bugbal
2008. szept. 16. 13:56
Egyszer vészhelyzetben azzal a loctite nevü pillanatragasztóval ragasztottam fel, hogy jól tartott:D az biztos:)!
2008. júl. 13. 12:37
porcelán / szülni ment / majd egy kontár, zselét hasznaló műkörmös után a körmöm tönkrement, hetek óta bármit teszek, nem javul az állapota...óvatosan, főleg a zselével, és a kontárokkkal:(((
2008. júl. 13. 12:33
kb 12 éve volt.Most már kétlem hogy volt végzetsége.
2008. júl. 13. 10:51
Nem a ragasztótól lesz elsősorban gombája valakinek, hanem attól hogy beszorul a levegő a 2 köröm réteg közé.
33. 1eb84e4bad (válaszként erre: 32. - Lizabella)
2008. júl. 13. 08:57
Műkörmös létére pillanatragasztóval? Ez hogy lehetett?
2008. júl. 13. 08:31
Nekem csinálta egyszer egy állat mükőrmös,hát olyan köröm gombám lett,hogy ajjjaj.Erre van a műkörömragasztó.
2008. júl. 12. 22:35

Hát megragasztja,de inkább használj műkörömragsztót!

A pillanatragasztó tönkreteszi a köröm felületét.

30. 1eb84e4bad (válaszként erre: 20. - Mano2001)
2008. júl. 12. 22:31
Pl fürdés közben :-))
2008. jún. 9. 12:17
A hétvégén tudtam meg, hogy a körömragasztó bármilyen pillanatragasztótól erősebb. Úgy derült ki, hogy b.nőmnek elszakadt a papucsa út közben és volt nála körömragasztó, másodpercek alatt helyre hozta a papucsát.:) Szóval mindenki vegyen körömragasztót pillanatragasztó helyett!
2008. jún. 7. 13:27
Cián tartalma miatt TILOS!! Ne csináljátok pillanatragasztóval! Inkább vegyél műkörömragasztót, párszáz forint.
27. Szamó (válaszként erre: 25. - P.veronika)
2008. jún. 4. 08:07

Szerintem is ez a helyes gondolkodás!

Én körmös vagyok és láttam már sok otthoni barkácsolás során tönkretett körmöt......

Aztán jönnek hozzám, hogy csináljak már vele valamit, mert ronda, gombás, töredezik.....


Kár, hogy sokan későn gondolkoznak! Igaz, jóval olcsóbb az otthoni "műköröm" , tényleg több kárt okozhatsz magadnak, mint amennyi hasznot.

2008. jún. 4. 05:56
A szakemberre szavaznék én is,egy időben én is ragasztottam,de állandóan elhagytam egyet-egyet,és megvan a gombásodás veszélye is.
2008. jún. 3. 22:58
Hát lányok, úgy tűnik, megoldottuk a problémát!!! Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha az ember BÁRMIT változtat magán, legyen az a legapróbb dolog, azért azt szakemberre jó bízni, az a tuti!!!
24. o.andi
2008. jún. 3. 17:56
Tönkre nem teszi...de vannak már jó ragasztók is!!
23. 7004ca251b (válaszként erre: 14. - P.veronika)
2008. jún. 3. 17:44
Hát akiben annyi az igényesség,hogy made in china műkörmöt ragasztgat magára még 2008-ban is,annak igazából nyugodtan mehet a pillanatragasztó is a körmére,még ha tönkre is teszi,mert annak akinek ez tetszik kb úgyis minden mindegy lehet:D
2008. jún. 3. 15:47
Az egyik b.nőm nagyon pórul járt így...próbálta leszedni a körméről a műkörmöt(ami pill ragasztóval volt odaragsztva)és lejött,de a körmével együtt...Szegénynek most a mutató újján nincs köröm!)-:
2008. jún. 3. 15:21

Na, csak egy rossz példának, az egyik kolleganómnek lejött a fogáról a korona. Igen ám, de este meg ment volna buliba. NOs mi ketten összehoztuk, h ragassza fel pill.ragasztóval.

Fúúú, hogy mit kaptunk a férjemtől ezért, meg vagyunk mi bolondulva, mérgezést kapunk tőle, igen, mint egyik társunk említette cián van benne.

Szóval nem ajánlatos bármit is megragasztani vele, ami emberi használatra van.

Mást, igen.

2008. jún. 3. 15:16
Hali! Lehet venni speciálisan műkörömragasztót, kb 100-200ft-ért. nem tudom mennyire hatékony,de célszerűbb,mint a pillanatragasztó. Egyébként a pillanatragasztó sem fog ártani,nővérem régen azzal ragta fel mindig az övét,mert szerintem akkor még nem lehetett kapni speckó szereket :S és kutya baja,nagyn szépek a körmei a mai napig!! ÉS ha meleg vízbe áztatod a kezedet lejön amikor csak akarod!!!
2008. jún. 3. 15:15
Én csináltam ilyet középiskolás koromban. Tűzforró vízzel leolvadt, de hetekig dugdostam a kezeimet, mert beton módon maradtak rajta ferro bond darabkák. Aki észrevette, szerintem a buszon sem ült volna mellém olyan undorító volt.
2008. jún. 3. 15:14

egy ismim mindig azzal ragasztotta ...nem tudom mi lehet a körmével

szerintem rendszeresen nem ildomos használni

2008. jún. 3. 15:06
Fel lehet ragasztani, hiszen a pillanat ragasztó mindent megragaszt, de nem ajánlatos.
16. Klendi
2008. jún. 3. 15:04
Ha valaki azt akarja, hogy utána körme se legyen...?! Mérgező, ronda, nagy a gombásodás veszélye!!! De az tuti, hogy tartós!!!:)))
2008. jún. 3. 15:02
Én vészhelyzetben, a nászutamon az egyik körmömet tökéletesen visszaragasztottam pillanatragasztóval :D:D:D
2008. jún. 3. 14:57

Jaj, de sokan lettünk hirtelen!!! :-))) Szeretem a HOXA-t!

Szóval még én sem próbáltam és nem is gondoltam rá komolyan, csak az egyik ismerősöm mondta, hogy hallotta néhány lánytól, hogy pillanatragasztóval teszik fel a műkörmöt (Made in China...), merthogy az milyen sokáit tartja!!! Nem akartam elhinni, gondoltam, megkérdezek másokat is...

Arról nem is beszélve, hogy most aztán abszolút nem aktuális, mivel 11 hónapos babával még a rendes köröm is sok, nemhogy még a műköröm...

13. Pocy88
2008. jún. 3. 14:54
Inkább fordulj manikűröshöz, ő a ragasztó alá is tesz gombaölőt.
12. mase
2008. jún. 3. 14:50
Nehogy teljesen begombasodhat töle a körmöd!
2008. jún. 3. 14:49
Semmiképp.Tele van méreganyaggal,és felszívódik a körmön keresztül is.
2008. jún. 3. 14:44
Inkább vegyél speciális műköröm ragasztót, ha otthon akarod csinálni.
2008. jún. 3. 14:43
Ha jól emlékszem cián szerű izé van benne.
2008. jún. 3. 14:42

A műkörömről... keresztanyám manikűrös. 3szor annyit kereshetne, ha műkörmözne is (képzetsége megvan), de nem csinálja elvből, mert az eredeti körmöt nagyon tönkreteszi.

A pillanatragasztó meg még rátesz egy lapáttal....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook