Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek normális, hogy a 13 éves lányom labdamedencét szeretne névnapjára? fórum

Szerintetek normális, hogy a 13 éves lányom labdamedencét szeretne névnapjára? (beszélgetős fórum)


17. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
febr. 3. 20:12

Gondoltam, hogy ott van! 😀

Sajnos én max egyedül tudnék menni. Úgyhogy lehet kimarad!

16. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 19:12

Nekem kicsit fura, de mit számít ez? Annyira nem egyformák, és ezt nem is bánom. Az én lányom is kilógott a sorból: ő nem sminkelt-divatozott 3. osztályban, nem pasizott felsőben, de ennek nagyon örültem. Ebből azt éreztem, hogy nem a külsőségekre hagyatkozik, hanem reális értékrendje alakult ki. (Idővel ez több helyről megerősítést nyert.)

Valószínűleg nem vennék neki labdamedencét, de biztos elvinném olyan helyre, ahol kiélvezheti. :) Boldog névnapot neki!

15. Greeneyed (válaszként erre: 14. - Greeneyed)
febr. 3. 18:18
Szerintem lenne = Szerintem érdemes lenne
febr. 3. 18:18

Íme, felnőttek is élvezik:

[link]


Semmi különös nincs abban, ha egy 13 évesnek tetszik.


Szerintem lenne először keresni egy helyet, ahol ki lehet próbálni többször is. Lehet, hogy ennyivel megelégszik a lányod (mert otthonra venni nem biztos, hogy érdemes, sok helyet foglal, és ki tudja, meddig tart ki a lelkesedés).

febr. 3. 16:59
Jaj, melléütöttem. Nem 2, hanem 3 éves kort írtál, amúgy nincs jelentősége. Nemcsak 3 éves korig való, ez a lényeg.
febr. 3. 16:58

Tévedés. Miért gondolod, hogy labdamedence csak 2 éves korig van? Dehogyis! Élvezik azt jóval idősebb gyerekek is.


Én már tavaly is azon gondolkodtam, hogy a trambulinba kellene sok-sok színes labda. Csak valahogy elmaradt. A trambulin szerintem önmagában is jó móka. Bár sok ellenzője is van, én csak hasznát látom. Ésszel kell használni, ennyi.

Na, most ennek hatására, hogy írtad a labdamedencét, újra fellelkesültem. Szerintem idén tavasszal, amint az idő engedi, újra felállítjuk a trambulint, és akkor veszek bele medencelabdákat.

Az árakat már nézegettem tavaly is. Nagyon változó. Őrült nagy árkülönbségek vannak, csak azt nem tudom, hogy az ár tényleg tükrözi-e a minőséget. Nyilván puha labdákat szeretnék, majd alaposan körbejárom a témát.


Belső térbe én nem tennék labdamedencét most már. Kis korban, ha elég nagy a gyerekszoba, akkor talán. De így utólag ezen már nem agyalok.


A többiek javasolták már, hogy esetleg menjetek olyan játszóházba, ahol ki tudja próbálni. Ez jó ötletnek tűnik.

11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 16:37
Én sokáig vágytam kipróbálni felnőttként. Aztán 30+ évesen volt egy céges csapatépítő egy olyan helyen, ahol játszóház is volt. Épp zárva. A buli végén beengedtek minket a labdafürdőbe. 30-40 évesen ott fetrengtünk röhögve. Imádtam.
10. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 16:22
Elevenparkba szervezzetek bulit.
9. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
febr. 3. 16:08
Elevenparkban pl. [link] de egész biztos hogy csomó másik hely is csinál ilyet. Tök buli lehet, lassan be is dobom a csajoknak hogy menjünk már el 🤩
febr. 3. 16:08
Ha az kell, az kell. Ha annak örül, annak örül.
febr. 3. 16:07
Én pedig egy szivacsgödröt.
6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Kacsahercegno)
febr. 3. 16:04
Hol van ilyen? Mert akkor nem lógok be hétköznap délelőtt a plázába ezért. 🫣
febr. 3. 15:57
Én mondjuk felnőttként is szeretem/szeretném ezeket a dolgokat, ugrálóvár pl., de labdamedence se lenne rossz, persze nem feltétlen itthonra :D Pont most néztem egy ilyen felnőtt játszóházat ahol ilyenek vannak, talán vidd el egy olyanba :-)
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 15:41

Ha épp látta pl.

az Agymenők labdamedencés részét,,akkor annyira nem csodálom.

Jó móka,,persze ha baromi nagy.

Bár névnapra,,mi csak apróságot szoktunk.

Kicsit fura,nem kell mindent megvenni.

febr. 3. 15:35
Bennem felvetődne a kérdés, hogy minek az neki? Kérdezted tőle?
febr. 3. 15:32
Nem normális
febr. 3. 13:57
Mindjárt itt a névnapja, már régóta szeretne egyet, a vele egykorúak már sminkelnek pasiznak. Nem értem miért szeretne ha 3 éves korig van

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook