Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek 'működne' egy olyan turkáló, ami csak bébi- és gyermekruházattal foglalkozna? fórum

Szerintetek 'működne' egy olyan turkáló, ami csak bébi- és gyermekruházattal foglalkozna? (tudásbázis kérdés)

2011. dec. 12. 17:43
Sok mindentől függ. Közepes városban konkurencia nélkül távol nagyobb városoktól szerintem van rá esély.
2011. dec. 12. 17:41

Véleményem szerint működne.

A mai gazdasági helyzetben, mindenki ott spórol ahol tud. Tapasztalaból mondom, hogy a turiban is találni olyan ruhát, ami megszólal.Én rengeteg babacuccot vettem már turiban a rokonoknak.

Persze nem mindegy, hogy hol van és van-e már ilyen a közelben. akkor meggondolandó. Na és az ár sem mindegy!!!

2011. ápr. 6. 11:10
tuti működne!!!!!
2011. ápr. 5. 19:12
Szerintem kell még mellé felnőtt is.Mi legalábbis így csináljuk,meg van játék,cipő stb..
2011. ápr. 5. 18:23
Nálunk, megyeszékhelyen, több ilyen turi is van (és sorra nyílnak, meg mondjuk be is zárnak néha). Valamelyik külföldről hozza a használt ruhákat, valamelyik pedig úgy működik, hogy átveszi bizományba a rucikat és havonta fizet, az eladottak alapján. Szerintem attól is függ, hogy a városban hol nyílik meg az üzlet, mert ha egy eldugott helyen, nem biztos, hogy olyan sikere lesz, mint mondjuk a központban. Ezért is írtam, hogy be is zárnak néha...
2011. ápr. 5. 18:22
Sztem igen..a gyeekruha az amit mindig megveszünk mert muszáj,magunkra kevesebbet költünk.Nem beszélve arról hogy egy baba nem tudja elhordani a ruhákat ...majdnem ujjabb és nem mindegy mennyibe kerülnek:)
6. mtt80 (válaszként erre: 3. - Panka78)
2011. ápr. 5. 18:20
Ha nincs még ilyen a városban, akkor igen. Sajnos nálunk sincs ilyen még. :(
5. vov
2011. ápr. 5. 18:18

Attól függ, hogy hol.

Felénk is sok van, de leginkább börzén veszem a baba ruhákat...

2011. ápr. 5. 18:15
Nekünk is ilyen van, ezért tapasztalatból mondom, hogy nem . Kell a felnőtt is.
3. Panka78 (válaszként erre: 2. - Eb2a9af90b)
2011. ápr. 5. 18:15

A mi városunkban még senki:)

Van egy csomó turi, de konkrétan olyan még nincs, ami csak a gyerkőcruhákra lenne kiélezve:Ö

2011. ápr. 5. 18:13
Igen ,de sokan csinálják:)
2011. ápr. 5. 18:12
Szerintetek 'működne' egy olyan turkáló, ami csak bébi- és gyermekruházattal foglalkozna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook