Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek milyen egy jó szórakozóhely? fórum

Szerintetek milyen egy jó szórakozóhely? (beszélgetős fórum)


2021. ápr. 15. 00:04
laza de azért mértékkel.
2021. ápr. 14. 22:56
Szórakozóhelyet nyitni jelen körülmények között kész öngyilkosság. Talán másfél, két év múlva. De most semmi esetre sem.
2021. ápr. 14. 20:50

Kerülőm a negatív kifejezést. De nincs olyan, hogy tökéletes szórakozóhely, ami mindenkinek megfelel. Két opció szokott lenni, illetve ezek közötti átmenet. Az alternatív-underground helyek, aminek kifejezeten egy célzott közönsége van. Illetve vannak az úgy nevezett mainstream helyek, amik az aktuális trendeket követik.

Ha kérdésed célja, hogy megtud milyen szórakozó helyet érdemes nyitni. Akkor el kell dönteni, hogy milyen vendégkört szeretnél. Tizenhat és huszonnégy között a legaktívabb a vendégek, de keveset költenek. Huszonöt és harminckettő közöttiek ritkábban mennek szórakozni, de többet költenek. Harminchárom felett már úgy mennek szórakozni, hogy erre már egy külön költségkeretet különítenek el.

Ha forgalom szempontjából nézzük, ahol minél többen megfordulnak ezzel arányosan kedvelt szórakozóhely és bevétele is jelentős. Akkor a több időszakos helyek az ideálisak, mint például tengerparti szórakozóhelyek, vagy korábban a zöldpardon volt. Napközben bárként üzemel egyszerűbb étel kínálattal és háttér zenével. Este rendezvényeket szerveznek. Éjszaka folyamán clubzenéket játszanak. Ha mainstream külsőségeket nézzük, akkor romkocsma és a minimál stílus keveréke a jellemző.

15. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 14. 19:51
Nincs "a szórakozóhely", mert aki teheti, és csinálja, elmegy mas-mas felé helyekre, ha lehet.
2021. ápr. 14. 18:56

Szlovákiában járva, nagyon tetszett, hogy egy-egy helyen nemcsak több helyiség volt asztalokkal és székekkel, hanem volt kis kanapé, fotelok is, legalább egy sarokban.

A mosdó olyan volt, mint amilyen egy családi szokott lenni. Tetszetős berendezés, ahol voltak textilek is, pl. szőnyeg a mosdókagyló előtt és frottír törülköző. Ja, és ott is kellemes meleg volt. (Februárban jártunk ott.)

13. libikóka (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2021. ápr. 14. 18:27
Köszi:))
12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 14. 18:19

Hol lenne? Milyen a környezet? Milyen vendégekre számítasz?

Bp-en ugye bárhol jó a belső kerületekben. (sajnos)

De vidéki városban nem mindegy, hogy egy bekötőúton van vagy a belvárosban.

Fiatalok, ha szórakozni akarnak kimennek a külső kerületekbe is egy lepukkant gyárépületbe. Oda jó zene kell és jó ital kínálat.


A barátaimmal legtöbbször a Fecske presszóba járunk a Baross utca elején. Pincehelység, de jó időben terasz is van. Retro berendezés, retro zene (halkan), meleg konyha, jó italok.

[link]

11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2021. ápr. 14. 18:09
Egyetértek!!!!
2021. ápr. 14. 17:53
Kinőttem már a szórakozóhelyek látogatásából, de most egy késdobálóba is bemennék maszk nélkül
9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 14. 17:48

Tökéletes legfeljebb a maga nemében lehet:))Tudom most sokan megdobálnának, de nekem nem lehet tökéletes ahol nem lehet elszívni 1 cigit(bent) a csodafinom kávém mellé.

DE erről nem tehetsz:))Nappal kávézós-teázós jellegű,otthonos de modern,legyenek akár könyvek is,kényelmes bútorok:))Estére meg átalakulhat bulisabbra vagy tematikus napokkal színesítve(vetítések zene,vendégek stb...)

Nálunk volt ilyen nagyon jól működött.Főleg hogy az éjjeli módban ügyeltek a biztonságra,nem volt balhé:))

Kevesebb de minőségi kínálat!

Jaj de jó lenne:)))

2021. ápr. 14. 17:13
Nem vágyom rá. Lehet egyedül vagyok ezzel de sokára lesz mire én beülök valahová. Moziba, színházba sem, pedig szerettem.
7. Kacsahercegno (válaszként erre: 2. - NomNom)
2021. ápr. 14. 17:09
Jelenleg nincs magasan a léc 😂 Már azokat a szar estéket is visszasírom mikor a langymeleg lónyál mellett a zenét túlkiabálva próbáltunk beszélgetni valami szar helyen 😂
2021. ápr. 14. 17:06
Minden korosztálynak más. Én negyvenen túl egy kellemes hangulatú (akár kis retros beütéssel), kényelmes ülőalkalmatosságokkal/fotelekkel rendelkező, kis kuckós helyre mennék mondjuk a barátnőimmel, ahol halk zene szól, vannak finom borok, jó koktélok, akár melegszendvics, pizza vagy hambi. Az árak elérhetőek legyenek "kisembernek" is, kiszolgálás udvarias, vigyék el az üres poharakat is (sokszor tapasztalom, hogy ezzel nem foglalkoznak). De mennék már....
5. Ildi
2021. ápr. 14. 17:05
Szabadtéren : [link] 💃🕺🎵🎶
4. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 14. 17:05

Olyan, ami mimdenkinek tökéletes, nincs.

Nem lehet mindenki a vendéged.

3. andi6020 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2021. ápr. 14. 16:59
Maszk nélkül.
2021. ápr. 14. 16:55
Mondjuk nyitva van és le lehet ülni.
2021. ápr. 14. 16:51

Szerintetek milyen egy tökéletes szórakozóhely? Minden érdekel a legapróbb részletekig: pl.:a hely stílusa, árak, zenék, pultosok, az ital minősége stb.


Előre is köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook