Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen szórakozóhelyek vannak a Corvin sétány közelében? fórum

Milyen szórakozóhelyek vannak a Corvin sétány közelében? (tudásbázis kérdés)


9. emagdi (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2015. jan. 14. 10:26
hát, igen, a nagykörút, főleg a pesti része nem annyira szívderítő látvány sajnos :(
2015. jan. 14. 00:10

Haaat, hja rengeteget valtozott...

Anno dolgoztam a F*B bankban es a Ferenc koruttol amig elertem a melohelyig, 2 kajalda volt, 2 borozo, 3 kocsma, egy cipobolt, kb.ennyi es hanyasokkal tarkitva.mindez egy sarkon at. Akkor meg (tinilany koromban) remek kikapcsolodas volt, de mara annyit valtozott, orulok is, hgy videkre koltoztem :)

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2015. jan. 13. 09:52
de régen a körút volt a bevásárlóutca, nem? akkor oké volt gondolom, hogy az ember végigmegy rajta. de azért ma már csak kocsmák vannak, és főleg a 8.kerületi részen nem túl bizalomgerjesztő arcok... a franc se sétálgatna ott, ha nem muszáj :D
2015. jan. 13. 00:48

:) en regen is imadtam setalni es amig nem vtak a plazak, addig a borarostol setaltunk a nyugatiig es vissza, vasarolgatni cimszo alatt :) Legalabb szellozik a buksi :)

Gyalogolni szeretek, futni nem.

Amugy marad a taxi, az kenyelmes legalabb...

5. emagdi (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2015. jan. 11. 17:16

villamossal 7 megálló, metróval 5.

ha ez közelinek számít, akkor kb bármelyik szórakozóhely közel van a városban :)

4. emagdi (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2015. jan. 11. 17:13
corvintól a nyugatiig gyalog? hááát, nem mondom, hogy nem lehet végigmenni annak, aki szeret gyalogolni, de még villamossal is hosszú :D
2015. jan. 11. 00:01
Sztem meg gyalog sincs messze a Nyugati pu. :) ott van par hely :)
2015. jan. 10. 20:59
nem tudom milyen típusú szórakozóhelyet keresel, de pl ott van a "Grund" [link]
2015. jan. 10. 20:44
Milyen szórakozóhelyek vannak a Corvin sétány közelében? Köszönöm a válaszokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook