Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? fórum

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
213. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 199. - Styxia)
2012. okt. 5. 00:33

Én tudom, hosszú-hosszú évekig éltem így "nehezen". De tudod mit mondok: nem voltam boldogtalan. Most az vagyok a jól kereső férjemmel, és a hatalmas házunkkal...:(

Szóval továbbra sem hoznám össze a boldogságot a pénzzel. A pénz nem nyújt boldogságot, hanem anyagi biztonságot, ami mellett nyugodtabban élhet az ember.

212. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 204. - 7796ae808e)
2012. okt. 5. 00:31
De szép kis menyecske lehet...:(
2012. okt. 4. 22:31
Hát a tűrés határom sajna nekem is magas volt, én 2évig bírtam egy szörnyű pasi mellett, mert próbáltam feléleszteni őt és a kapcsoaltot, de kiderültek dolgok és hogy beteg...szenvedélybeteg...próbáltam segíteni, nem lehetett...így összetörtem mire kiléptem a kapcsolatból...de jelentem azóta jól vagyok és minden csalódást könnyebben dolgozok fel :) A pasi meg megint keresett, de nem válaszolok neki...gondolom az új melóhelyen még nem tudott kit az ágyába cipelni :D
210. My new life (válaszként erre: 193. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 4. 22:26
Azt mondta szeret és jó velem és nem kell neki más csaj. Állandóan keresett és a kedvemben járt...többet reméltem de így alakult.
209. Miss Angel (válaszként erre: 204. - 7796ae808e)
2012. okt. 4. 16:56

Anyám

:DD

208. Miss Angel (válaszként erre: 206. - Styxia)
2012. okt. 4. 16:56

köszönöm ismét...

igencsak döbbenetes történet mindkettő:O

Igaz amit mondasz,nem kell erőltetni ami nem megy,ha jön jön,ha nem nem,vagy legalábbis egyelőre így fogom felfogni...

207. Styxia (válaszként erre: 204. - 7796ae808e)
2012. okt. 4. 16:51
Nagyon "cekci" lehetett:)))))))
206. Styxia (válaszként erre: 203. - Miss Angel)
2012. okt. 4. 16:50

Hali,

ami a türést illeti: nekem volt egy kapcsolatom, megmondom öszíntén hogy én már 2hónap után szakítani szerettem volna a fiúval aki nagyon szerelmes volt belém, de én meg éreztem hogy, ugyan nagyon szimpatikus de nem voltam bele igazán szerelmes. Naív és tapasztalatlan voltam, egyfolytában arra vártam hogy majd beleszerelmesedek, de ahol nincs szerelem, oda sajnos nem lehet "rajzolni" ...amikor szakítani akartam akkor a fiú sírva könyörgött hogy ne...és megfenyegetett hogy, ha szakítok vele akkor magát is meg a laktanyát is esetleg felrobantja, félelemböl vele maradtam...én is eltürtem hogy mindíg lusta volt velem sétálni, hogy én fizettem pl. a szalagavatói meghívót és a vacsoránkat és stb...de aztán egy nap felkeltem és azt mondtam: inkább egyedül mint társas magányban!Ha pedig felakarja magát robbantani vagy hasonló akkor az az ö baja, miért pazaroljam az életem rá?..szakítottam vele, azóta köszöni jól van, és már házat vettek a kedvesével.


Egy másik csalódás volt az a bizonyos "rosszfiú" tipus akiröl azt gondolják a lányok hogy majd úgyis megváltozik - pedig a szívünk méllyén tudjuk hogy nem- szóval elég annyi hogy miatta felköltöztem Pestre a nyári szünetben, nála laktam és dolgoztam a nyáron, mindíg anyukának volt igaza, és összeboronált kedves anyuka a párom legjobb barátjával - csak mert egyszer beszélgettem vele amikor "párocskám" matarészegen feküdt az ágyon egy teljes üveg whisky elfogyasztása után a saját szülinapi partyján....az utolsó csepp a pohárban az volt amikor én munkából hazamentem, vacsorával vártam kedvesen, - ö strandra ment a barátaival- és este 6helyett éjjel 11körül tántorgott haza matarészegen és elmesélte hogyan "csöcsörészte" meg a lányokat a strandon, és agresszív is volt, másnap megkérdeztem töle hogy, ha részeg vagy és utban vagyok tán pofont is adsz vagy mi?...azt mondta megeshet!

Nekem ennyi elég volt, akkor kinyilt a szemem és úgy gondoltam hogy, inkább egyedül leszek, de ahhoz túl fiatal vagyok, hogy egy idióta, iszákos barom engem összeverjen...pakoltam és hiába a sirás, könyörgés szépen elköltöztem.


Azóta úgy érzem - remélem hogy igazam van- megtaláltam aki kerestem (KOPP KOPP) és nem bántam meg hogy, akkor annak idején szakítottam.


Ne feledd volt a fiúk elött is élet és utánnuk is lesz, szerintem indulj ke ebböl.

Csak azért lenni valakivel hogy, ne legyél egyedül igenis társas magány...akkor már inkább egyedül mert mégiscsak magad ura vagy:)


de ez csak az én véleményem.

205. Miss Angel (válaszként erre: 201. - Hannah27)
2012. okt. 4. 16:45

Most irtó vak voltam,igazad van.Csak arra fókuszáltam,hogy jajj szegény,nem csajozik mert súlyos komplexusa lehet,sőt,van ugye egy közös ismerősünk is,ő is megmondta hogy sose látta még nővel miota ismeri.

Rámjött a hoppáré,hogy na majd én megmutatom neki hogy szerethető és értékes,eszembe nem jutott hogy játszani akar csak...egyébként lehet benne vmi hogy nem érzi jól magát így,és többször is mondta hogy fél.Az is eszembe jutott hogy esetleg a zavartsága és komplexusossága miatt nem találja a helyét és csapong ide-oda.....de én úgy érzem mikor együttvoltunk odatettem magam,beleadtam mindent,többet nem tudtam tenni és nem is akarok már....mindenesetre érdekes lesz ez így,ha végigtapos azokon a nőkön ill embereken akik tudnák szeretni,hogy fog társat találni majd akkor ,mikor már érzi hogy kellene,hiányzik....

mindegy ez már legyen az ő dolga...:))

204. 7796ae808e (válaszként erre: 165. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 4. 16:40

Öcsémnek most újdonsült 22 éves baránője van, nyáron ismerte meg a neten. Még nem is találkoztak, de már félmeztelen meg tangába pucsítós képeket küldözgetett öcsémnek. A második találkozáskor már le is feküdtek egymással, kb másfél hét leforgása alatt...

Nyár végén tartottunk egy kerti bulit. Öcsém barátnőjével együtt jött a barátnője is. Alig, hogy elkezdtünk sütögetni, a csajt be kellett vinni a szobába lefektetni, mert úgy berúgott, hogy össze vissza hányt a tuja tövében négykézláb.

203. Miss Angel (válaszként erre: 202. - Styxia)
2012. okt. 4. 16:39

köszönöm


mindenkit ér,persze,egy vagy több,ez az élet természetes velejárója.De nem egyfolytában,gondolom....mert a leghosszabb kapcsolatom 5 hónap volt és az is úgy,hogy én tűrtem a millio szemétséget amit csinált,azt hogy egyfolytában piált,hogy büdös volt neki a munka,hogy vagy a neten lógott v a kocsmában......én már belefáradtam ezekbe,hogy mindig én tűrjek.

Igencsak nehéz így nyitottnak maradni,de köszönöm a biztatásodat még 1x:*

202. Styxia (válaszként erre: 120. - Miss Angel)
2012. okt. 4. 16:31

Szió!

Szerintem ne add fel sem a keresést, sem pedig az elveidet.

Ha megígérted magadnak hogy, vársz a szexel akkor igenis várj vele!

Tény hogy a kapcsolatban igenis fontos szerepet játszik a szex, de ez nem jelenti azt hogy, ne lehetne a másikat szex nélkül is megismerni.

Az elsö barátommal 5hónap után feküdtem le, igaz ö volt az elsö, de valahogy nem éreztem hogy kapkodnim kellene.

Néha igenis nem gond az ha az embernek van egy éjszakás kalandja, de ha a másik komolyabban érdekel, akkor szerintem ajd idöt magatoknak ill. magadnak.

Nem csak téged, szerintem mindenkit ért már hasonló csalódás, legyen az férfi vagy nö...


Próbálj továbblépni, és nyitott maradni. Mert egy megkeseredett embernek, szerintem nem túl vonzó a kisugárzása. - hacsak nem a "remélem holnap meghalok" emo tipusú pasikra buksz:)


Minden jót kívánok

2012. okt. 4. 16:27
Szerintem lehet azt látni egy pasin,hogy csak "arra" hajt!Vannak persze,akik arra is és még többre...
200. Hannah27 (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. okt. 4. 16:25
:)IGAZ!
199. Styxia (válaszként erre: 164. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 4. 16:24

Az én hugom most 22éves, dolgozik reggeltöl estig, és netto 60(!)ezret keres!!Pedig bevállal túlórát, éjszakázást stb.

Tanult szakács a gyakorlatot 5csillagos szállodában csinálta, hívták oda dolgozni, de az albérlet /a legolcsóbb is havi 70ezer+rezsi/ a havi nettó 85ezer forintból - mert kezdöként annyit kap- kifizethetetlen.Lakótársat keresett de jól átakarták vágni, jó hogy nem írt alá semmit. Így maradt az egyetlen munka a környéken a gyár..havi 60ezerért és otthon lakik a szüleinknél..szóval azért ez az "átlag kereset" nagyon nagyon RELATÍV...meg az is hogy mennyire lehet megélni belöle....


ezt csak így mellékesen akartam hozzáfüzni.

198. 91d4989ab9 (válaszként erre: 197. - 81012deb94)
2012. okt. 4. 16:18
jajj istenem te az vagy akire gondolok? mi a francnak kell folyton nevet váltani?:)))))
197. 81012deb94 (válaszként erre: 196. - 7796ae808e)
2012. okt. 4. 16:15
Én meg katona vagyok 14 éve egyfolytában. Nem robbantok bankot vele.
196. 7796ae808e (válaszként erre: 164. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 4. 16:12
Pincérként egy 4 csillagos szállóban 85 ezret kerestem havonta. Elég nívós hely volt, pedig nem árú feltöltő voltam multicégnél, mégis annyit kerestem. Irattárban dolgoztam digitalizálóként, ott 75 ezret kerestem, és bevállaltam túlórákat is, mert volt hitelem. A vége az lett, hogy fölemelték a normát, hogy ne kelljen annyit fizetnie a cégnek. Nekem sose volt büdös a munka, viszont a cége igazgatói elveszi az ember kedvét a lelkes munkavégzéstől. Milyen átmenetek vannak? Gazdag van meg szegény. Alig van olyan ismerősöm, aki 120 ezernél többet keres. Néha azt hallom, hogy a magyarok nem akarnak dolgozni. Akarnának nagyon sokan csak munkahely nincs. Én most jelenleg feketén maszekolok, ha van valami, legutóbb pl. házhoz mentem füvet nyírni, meg falevelet gereblyézni. Biztos van akinek büdös a munka, de ők megkapják a segélyt, ami majdnem annyi mint a munkabére egyes embereknek.
195. Miss Angel (válaszként erre: 176. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 4. 14:11

túl naiv ennyi csalódás után és 30 évesen????

a levelezését azt sem tudtam hogy ilyen formában meg lehet nézni,késöbb vettem észre.....

a másik:akkor kezdjek egy bűnronda pasassal????

természetesen lelki értékei lehetnek,lehet jó ember kedves figyelmes,stb.....de mi van ha nincs meg a testi vonzalom felé?egy kapcsolatba azért az is kell vmilyen szinten nem?ha nem kívánod,hogy élsz majd vele szexuális életet pl?

nekem ez sem megy,kell hogy külsőre vmennyire tetsszen nekem,ez persze nem azt jelenti hogy világszépe legyen,ő sem volt az,de vmi megfogott a külsejében is és a viselkedésében is....na de színészkedni jól tud,mint késöbb kiderült,ez van.

194. Miss Angel (válaszként erre: 172. - A6bc29c843)
2012. okt. 4. 14:05
Én se mennék soha egyedül egy buliba v szórakozóhelyre.....
193. 74f8c12b8e (válaszként erre: 190. - My new life)
2012. okt. 4. 06:40

na várj..én nem hiszem,hogy "szórakozott" volna veled.

Mondott ő olyat,hogy köztetek lehet egy nagyszerű párkapcsolat,mert te vagy minden gondolata?Mondta,hogy szerelmes beléd,és jó lenne mindent veled csinálni?


Ahogy az írásodból kivettem,ezt csak te remélted.mert a barátság jól ment.Aztá na szex is.Csak a kettő együtt nem,és gondolom,az sem,hogy te legyél neki az egyetlen,akit az ágyába akar vinni.

Ha ez így van,akor tulképp többet láttál bele valamibe,ami nem volt.Tehát ez nem szórakozós pasi(mármint nem hazudott neked,nem vezetet meg),hanem egyszerűen másképp gondolkodik-él.

Nem őt akarom magasztalni,csak ezzel javul a helyzet:NEM egy szórakozós pasinak estél áldozatul,hanem "csak" reméltél valamit(amit ő nem ígért) és nem valósult meg.

Ilyen meg van,és lesz is,mindenféle kategóriában.

2012. okt. 3. 23:20
ez lenne a normalis de a Nok felfujjak a dolgot mert onzoek de nagyon
191. 537e413e9f (válaszként erre: 129. - My new life)
2012. okt. 3. 23:14

Szia!


Egy kicsit olvasgattalak, de sok minden átjött, amit írtál! Ami legjobban szembejött velem az az, hogy próbáltál megfelelni neki! Ez szerintem nagy hiba, mivel nem neki kell megfelelnünk, hanem önmagunknak és azt kell nézni, hogy másik így el tud fogadni vagy sem! Egy életen keresztül nem felelhetünk meg a másiknak, ha így gondolkodunk az nagy hiba, de ennek van egy nagyon nagy hátul ütője! Ha mi meg szeretnénk felelni a másiknak, akkor tudattalanukul is azt várjuk el, hogy ő is maximálisan feleljen meg nekünk! ..és akkor mi van ha másik másképp gondolkodik, ő nem megfelelni akar, hanem csak önmagát adni, de a te igényeid és követelményeidnek nem tud megfelelni! Nem azért mert nem szeret, vagy nem kedvel csak egészen más az életfelfogása, ő másképp gondol dolgokat! … sőt az is lehet, hogy ti baromira jól meg letettek volna együtt, azonban te voltál türelmetlen, mivel azt vártad egyre erőszakosabban, hogy kapd vissza ugyanazt, amit te megadtál neki!


… nem tudom, hogy mi az igazság, csak a saját tapasztalatomat mondom, nem megfelelni kell a másiknak, hanem jól érezni magunkat és figyelni, hogy ezt ős is akarja vagy sem! ha igen, akkor jöhet az összes többi és akkor szabad csak gondolkodni!

190. My new life (válaszként erre: 189. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 3. 22:33
Érzelmi intelligenciája elég szegényes...csak talán nehezen látja be, hogy ebben gyenge. :S De ettől megy tovább az élet...csak jó lenne kiszűrni a "szórakozós" pasikat...
189. 74f8c12b8e (válaszként erre: 188. - My new life)
2012. okt. 3. 21:00

Ettől még lehet okos,csak bizonyos dolgokat nem képes megugrani,mondjuk eyg kapcsolatot:én is ismerek nagyon okos embert,aki érzelmi intelligenciában nagyon gyenge.

Nem lep meg,hogy rád mondja,h veled van baj.Az" okos" emberek,főleg az "okos" férfiak nehezen ismerik be,hogy nekik nem megy valami-sokan csak a halálos ágyukon.

188. My new life (válaszként erre: 187. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 3. 20:41
Pedig ő nagyra tartja magát, bár okos férfi, és minden lethelyzetbe belelát, nagyon ért az emberek gondjainak megodásában, de kzárólag tárgyilagosan. Nem keseredek el, igyekszem előre nézni. Csak rossz, hogy ennyire mellényúltam... és inkább az zavar, hogy rám mondta, nem tudom ki vagyok és mit akarok az élettől, közben vele van a gond.
187. 74f8c12b8e (válaszként erre: 186. - My new life)
2012. okt. 3. 20:31

Akkor ez tényleg egy szerencsétlen mellényúlás volt.Lehet,hogy vmiféle személyiségzavarban szenved.

De ne keseredj el,ne add fel:tényleg vannak még normális emberek,normális férfiak,csak figyelni kell.

186. My new life (válaszként erre: 184. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 3. 20:11
Nem vagyok szomorú már, az első napokban magamban kerestem a hibát, meg rosszul esett, hogy bocsánatot sem kért...többet vártam tőle. A barátságnak annyi, ahhoz túlságosan lekezelően beszélt velem mikor vége lett.
185. era06 (válaszként erre: 179. - 81012deb94)
2012. okt. 3. 19:52
Azt a pillanatot kellene megragadni, amikor először visszafelé akarjuk forgatni az időt, akkortól vigyázni, mert kérgesedni kezd a lelkünk. - Louis de Saint-Marché
184. 74f8c12b8e (válaszként erre: 183. - My new life)
2012. okt. 3. 19:47

Elhiszem,de próbáld meg reálisan nézni:itt nem te voltál alkalmatlan,hanem a másik.

Vannak emberek,akikkel nem lehet csodát teni,még ha te volnál a nikolkidmen,akkor sem.

Igen,a barátságért kár..de ha valóban barátok voltatok,talán még kereshetitek egymást ezügyben,ha lecsillapodtak az "indulatok".

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook