Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? fórum

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
303. Idhikai (válaszként erre: 298. - Castellina)
2012. okt. 10. 15:46
.... éééérdekes, pedig mindenféle színvonalon vannak férfiak és nők is, akkor mégis mi lehet az oka? :))
302. Idhikai (válaszként erre: 301. - Castellina)
2012. okt. 10. 15:45
... háttt ez szerintem nagyon nem így van.:) Azokat a nőket veszik először feleségül, akik feleségnek valók (agyilag nem akarnak az égbe emelkedni, nem óhajtják a létező vagy nem létező intelligenciájukat fitogtatni... nem ülnek hetente a fodrásznál és a műkörmösnél.. és stb.) ... ők mennek először férjhez, szóval feleségnek kellenek, csak nézz körül! :))
2012. okt. 10. 12:38

Bármennyire is tagadjuk, de az emberek nagyon mások. Egyformán értékesek, de vannak színvonalbeli különbségek. Ezeket senki nem mondja ki nyíltan, de vannak.

És itt nemcsak a külsőre gondolok. Az igényesség nemcsak a külsőségekben nyilvánul meg ( ápoltság, ízlés), hanem intelligenciában, érzelmi intelligenciában, agybéli kapacitásokban, értelemben, lelki mélységekben. És még sorolhatnám...

Azok a nők, melyek nem érnek el bizonyos színvonalat, nos többnyire csak arra kellenek. Miért is? Mert még megjelenni se lehet velük sehol, mert ha kinyitják a szájukat, vagy ahogy viselkednek, vagy az erkölcsi szinvonalukra egy kapcsolatot sem lehet építeni.

300. Miss Angel (válaszként erre: 296. - 81012deb94)
2012. okt. 10. 12:34
Tökéletesen igaz,sajnos:(
299. Castellina (válaszként erre: 297. - Ee1dc9ba06)
2012. okt. 10. 12:32

Sajnos nem egy nőt ismerek, akik annyire szint alatt vannak mindenben, külső, agykapacitások stb, hogy pasit évek óta nem láttak, még arra se. Ezért szinte rámásznak mindenkire akire csak tudnak, és mindenkivel elmennek, aki csak megkívánja őket. Nálunk a gyár tele van ilyen nőkkel.

Rettenet..

298. Castellina (válaszként erre: 283. - Pen80)
2012. okt. 10. 12:25

Érdekes dolgok ezek. Én nem tartom magam szépnek. Átlag vagyok. A pasik körében kapósnak nevezett, de ők a külsőm alapján indulnak rám. Majd több idő elteltével kijött mindegyiken a kisebbrendüségi komplexus és elhagytak. Ettől bennem is komplexus alakult ki, hogy ennyire nem vagyok jó?

Erre a barátaim felvilágositottak, hogy ők nem elég jók hozzám, de ezt nem ismerik el, helyette engem állitanak bűnbaknak.

Tudod, ha két ember nem áll azonos fejlettségi szinten lelkileg, szellemileg, akkor abból nem lesz hosszútávú kapcsolat.

Szóval a külső az egy dolog. Sokat számít ki hol tart.

A színvonal, az nem mindegy..és ezt most nem nagyképüségből mondom.

2012. okt. 10. 11:27
Dr. Lux Elvira írta az egyik könyvében, hogy nem az a sértő, ha egy nővel csak szexelni akarnak a pasik, hanem az, ha még azt sem...:)))
296. 81012deb94 (válaszként erre: 295. - Miss Angel)
2012. okt. 10. 11:20

Mert nem erre van igény. Lehozhatom én a csillagokat is, hiába, ha a gyémántgyűrű kelendőbb...

Amennyire én láttam a kedvességet csak sárba tiporják.

295. Miss Angel (válaszként erre: 289. - Castellina)
2012. okt. 10. 10:49

Na igen,itt is van igazság.De ne várják már el tőlem,hogy feküdjek velük csak azért,mert megkívánnak,aztán majd ha szimpi vagyok meg esetleg meglát bennem többet akkor lesz belőle több ,ha nem akkor meg nem...ennek annyirA nem látom értelmét-meg anynira nem én vagyok.

A volt barátom ,akiről már meséltem/akti túlontúl elkényeztettem:))))/úgy indított hogy közös programok,pl filmezgettünk együtt,sokat beszélgettünk,csavarogtunk,stb stb,és levágtuk egyből mennyire sok a közös érdeklődési pont,úgy közeledett hozzám,hogy nem is úgy vettem,mintha nőhöz közeledne,hanem mint baráthoz,mig aztán megmondta hogy tetszem neki a legelejétől.Először nem akartam mert öszinte leszek:hiába láttam egy aranyos fiút/még akkor.S/,nem volt esetem,főleg külsőre,de aztán elkezdtünk járni,és nagyon megszerettem.Ez nem volt szerelem,de irtó erős kötődés,az elején úgy éreztem kiáll mellettem mindenben,rengeteget voltunk 1ütt,és alig két hét eltelte után már volt sex is....csak aztán kezdte elvinni a rossz társaság,az ital,és még sorolhatnám mi minden:S. hónapig tűrtem,de aztán megmondtam,nekem ez így nem kell.Próbálja meg összeszedni magát,kicsit komolyabban gondolkozni,hova fog ez vezetni,de nem igazán vette a lpot és meg nem rimánkodtam tovább..száz szónak is egy a vége:bármilyen rosszul végzödött,tetszett az,ahogyan közelitett felém,az,hogy előbb akart megismerni,mint sexelni+a belső tulajdonságaim ugyanannyira érdekelték,mint a külsőm,hagyott nekem időt,nem erőltetett semmit,és sztem manapság ez irtó ritka,mert a férfiak többsége fordítva csinálja előbb sex,aztán a többi,vagy nincs tovább,vagy lehetséges még egy:csak szex és más semmmi,na attól tudok még hülyét kapni.Mert roppant megalázó tud lenni/legalábbis nekem/,mikor vissza vissza akar jönni az ágyamba mert jól érzi magát velem,de amugy meg le vagyok szarva minden más téren,ilyenkor szokott az történni,hogy elküldöm,ő meg visszavág vmi durvát,szó szót követ és ronda vége lesz....

Szóval a volt kapcsolatomban mindketten követtünk el hibákat,bár főleg a barátom,de annyit el kell ismernem,hogy nem mindennapi módon közelített meg és hódított meg,manapság a többségnek erre nincsen türelme.

294. 3d0696d927 (válaszként erre: 274. - Idhikai)
2012. okt. 9. 14:30

Szerintem van ilyen. Pl. ha nem akar függővé válni egy másik férfitól, vagy ha nem akar függni senkitől, és amint kötődni kezd, bekunkorodik egy másik ágyba.


Lehet, tart a kötődéstől, de lehet, hogy semmi másra nem akar figyelmet és zalkatottságot, mert gyereket nevel, és egyedül akar lenni, de lehet, hogy elege van, önmagában érzi magát stabilnak.


Nekem ismerős ízű a dolog.

293. My new life (válaszként erre: 277. - Miss Angel)
2012. okt. 9. 08:22
Teljesen egyetértek veled! Kell egy kis szünet, a magunkra találás, hogy megtaláljuk egyedül is a boldogságot. Most erre törekszem és az biztos, hogy alapos teszten fog átesni az a pasi, aki velem kezd :) :D
292. 74f8c12b8e (válaszként erre: 277. - Miss Angel)
2012. okt. 8. 17:37
na ez remek,igazán remek:)
291. 74f8c12b8e (válaszként erre: 269. - Castellina)
2012. okt. 8. 17:35
Ebben igazad lehet-ilyet még nem láttam közelről,de végülis..logikus.
290. Pen80 (válaszként erre: 288. - Castellina)
2012. okt. 8. 15:12
Azért nem volt jellemző az egyéjszakás-akarat, már tisztára az jön le :))
289. Castellina (válaszként erre: 272. - Miss Angel)
2012. okt. 8. 15:05

Hidd el, egy ismeretlen nőtől eleinte csak szexet akarnak. nem is ismerik, mit akarnának többet?

Külsőt látnak, mást nem!


Utána a benyomások alapján esetleg többet...

288. Castellina (válaszként erre: 271. - Pen80)
2012. okt. 8. 15:03
Erről írtam, nem? Biztosan találtak benned valami pluszt. vagy jó vagy az ágyban és repetáznak:)
287. Pen80 (válaszként erre: 286. - Miss Angel)
2012. okt. 8. 14:41
Tudom, hogy vannak ilyenek, csak nem annyira tömeges jelenség ez, hogy mérvadó legyen szerintem. Meg én a másik oldalról mondom, hogy aki azt gondolja, hogy hozzá azért nem megy oda szinte senki, mert ő túl szép, az próbáljon más okokat keresgélni, mert ez biztosan nem igaz. Kb. nulla az esélye annak, hogy valaki szinte csak olyanoknak tetszik, akiknek kisebbségi komplexusuk van vele szemben.
286. Miss Angel (válaszként erre: 283. - Pen80)
2012. okt. 8. 14:38
Azért nem volt ilyen gondod,mert ki vagy békülve magaddal,ez engem se szokott érdekelni,mennyire felelek meg az adott úriembernek,legfeljebb ha nem akkor elválnak útjaink és kész....de sok a komplexusos ember meg aki kevesebbnek érzi magát annál,mint ami,nekem elhiheted.Látok olyan embereket,akik tök normálisak,minden téren,külsőre belsőre és jönnek azzal a butasággal hogy én xy-nak kevés leszek pedig tetszik.és a vége mindig az hogy nem kezdeményez nála semmit,nehogy hasra essen,csalódjon,stb....
285. Idhikai (válaszként erre: 284. - Pen80)
2012. okt. 8. 14:36
... én kb. negyven éves koromig voltam így, de bár előbb változtam volna! :))))
284. Pen80 (válaszként erre: 282. - Idhikai)
2012. okt. 8. 14:35

Ja, egészen kb 22 éves koromig én is így gondoltam.

Szerintem nincs gond a nagy érzésekkel, csak nem kell erőltetni őket. Majd jönnek. Addig meg, ugye, nos, hát, addig sem kell unatkozni.

283. Pen80 (válaszként erre: 278. - Miss Angel)
2012. okt. 8. 14:32
Szerintem ez inkább ámítás. :) Nekem sosem volt ilyen problémám, hogy a pasi, aki tetszik az most jobb pasi-e, mint amilyen nő én vagyok. Ez jó szöveg meg jó ürügy, aki túl szépnek érzi magát, annak meg jó megnyugtatás. Elhiszem, hogy van olyan, akinek tényleg ez a gondja, de az 100-ból 1. Maximum. És olyan meg aztán biztosan nincs, hogy valakihez szinte senki nem megy oda, mert mindenki fél tőle, annyira szép. Az ilyen ember, inkább kezdje el keresni, hogy mi lehet a gond, ahelyett, hogy ezzel nyugtatgatja magát.
282. Idhikai (válaszként erre: 279. - Pen80)
2012. okt. 8. 14:28
... hehe, ezt én írtam! :) ... csak olyan furcsa, hogy mindig úgy voltam, hogy szerelem meg nagy érzések... aztán egyszer csak eljut addig az ember lánya, hogy isten mentse a nagy érzésektől... pasitól csak annyit, amennyire képes. :)))
281. Pen80 (válaszként erre: 277. - Miss Angel)
2012. okt. 8. 14:27
Pont ezt akartam írni, hogy nem görcsölsz rá nagyon? Mert azt érezni és onnan menekülnek az emberek.
280. Miss Angel (válaszként erre: 273. - Pen80)
2012. okt. 8. 14:26
Ja azt kifelejtettem hogy az általánosításra mindannyian hajlamosak vagyunk,pasik csajok egyaránt,ilynen a világ:)
279. Pen80 (válaszként erre: 276. - Idhikai)
2012. okt. 8. 14:26
Nyugtass meg, hogy én ilyet nem írtam :)
278. Miss Angel (válaszként erre: 273. - Pen80)
2012. okt. 8. 14:25
pedig hidd el igaz,hogy aki túl szép attól félnek,nem mernek oda menni hozzá,megszólitani,stb....+van olyan fiúhaverom akinek van millio csajismerőse és mondott már neki ilyet az egyik,hogy te túl szép vagy hozzám,túl jól nézel ki,és nem jósolnék hosszu időt a mi kapcsinknak ha esetleg járnánk...szóval igenis létezik ilyen:)
2012. okt. 8. 14:23

Egyébként kezd tisztulni a fejem,és rájöttem egysmrásra saját magammal kapcsolatban.

Azt hiszem,kis szünetet kell tartanom....most egy ideig nem szabad pasiznom,ha ismerkedek akkor se arra koncentrálnom,hogy húúú kapcsi igy kapcsi úgy....ami alakul,alakul,barátkozni ismerkedni max és nem görcsölni ennyire.mert amire túlságosan rágörcsöl az ember az sose jön össze.....

A másik:lehetőleg nem neten ismerkedni,mert túlságosan személytelen és mindenki olyannak adja elő magát a monitor mögül,amilyennek akarja,aztán meg persze h zúgok,mikor kiderül,mennyire más ember,mint amit hittem róla....mondjuk ez utóbbit foglalmam nincs hogy oldom meg,mert szórakozni nem igazán járok/és nem is hiszem hogy ott más lenne a helyzet/,és most meló helyett is tanulok,a csoportom pedig csajokkal van tele:)))))

mindegy,meglátjuk...

de ami a legrosszabb bennem azt hiszem:ez a mértéktelen bizalmatlanság és gyanakvás.hogy már annyira figyelem a másik tetteit reakcióit,és annyira képtelen vagyok az emberekben bízni,hogy az iszonyat.Ahhoz pedig,hogy ez oldódjon,idő kell,meg kell nyugodnom és ki kell hevernem az utóbbi idők csalódásait,megrázkódtatásait.mOST ,a mai napon mondhatom el talán először magamról hogy ismét a régi önmagam vagyok,kezdem kiheverni a legutóbbi esetet és ez irtó jó érzés:)ezt most nem cserélném el semmiért,ezt a megkönnyebbült érzést és nyugalmat amit belül érzek-rég volt ilyen...

276. Idhikai (válaszként erre: 275. - Pen80)
2012. okt. 8. 14:22

:)... de most akkor még se kell hozzá nagy szerelem?

Hát NEM! :)

275. Pen80 (válaszként erre: 274. - Idhikai)
2012. okt. 8. 14:21

Szerintem ez logikus. A nőnek is vannak igényei és nem feltétlenül akar alkalmazkodni valakihez, csak hogy elmondhassa, hogy van pasija. Hát így.

Szerintem rosszabb, ha valaki kapcsolatban van csak emiatt.

274. Idhikai
2012. okt. 8. 14:18

... egyetlen ilyennel találkoztam az életemben, azzal is már 40 felett, szóval nem általánosítanék...

Az pl. jobban érdekel most, hogy hogyan jut el egy nő odáig, hogy CSAK szexet akarjon pasitól, és semmi mást. :)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook