Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mi a különbség az aranyszőke és a mézszőke hajszín között? fórum

Szerintetek mi a különbség az aranyszőke és a mézszőke hajszín között? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 9. 20:01
igen, köszönöm, rákerestem. de van olyan ami szerintem abszolút nem is szőke. sőt van olyan kép is amit mindegyikhez kidob. de azért köszönöm.
2011. febr. 9. 19:55
Szerintem a méz szőke hamvasabb, az aranyszőkének meg van egy pici vörös árnyalata.
10. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 1. - Eszti0427)
2011. febr. 9. 19:52

Szia!

Nekem "gyárilag" mézszőke a hajam.

Ez árnyalatokkal sötétebb, mint az aranyszőke,és nem tűnik olyan "sárgásnak",mint a másik.Szép még a mandulaszőke is,ez 1-2-árnyalattal világosabb a mézszőkénél. //Az ősz hajszálaimat én ezzel a szinnel tűntetem el,habár, mivel szőke vagyok,nem olyan feltűnőek,de azért mégis látszanak.//

B.

2011. febr. 9. 19:52

ezért gondoltam én is az aranyszőkére, mert nem szeretnék túl világos szőkét.. de annyi árnyalata van, hogy nehéz eligazodni.

köszönöm szépen a válaszokat:)

2011. febr. 9. 19:50
Méz szőke már voltam, nekem nem tetszett sem a szin, sem magamon. Sötétebb, kicsit füstösebb (vagy nem igazán tudom hogy fogalmazzam) milyen szine volt. Arany szőke most vagyok, kicsit sárgásabb, de élettel teli, igazi csillogó szin. Nagyon szeretem. Évekig nagyon világos szőke (szinte fehér) voltam, de az arany sokkal inkább tetszik, mint az a nagyon durván világos.
2011. febr. 9. 19:46
Az aranyszőke erősebben "sárga", a méz-, pedig finomabb... az utóbbihoz jön még árnyalatban a pezsgő-, még világosabb árnyalat a "szalmaszőke"...
2011. febr. 9. 19:40
Szerintem a méz mattabb, az arany pedig egy csillogósabb szín.
2011. febr. 9. 19:37
én nem a világos aranyra gondolok egyébként. nekem is tetszik mind a kettő. mind a kettőnek van egy kis vöröses árnyalata ugye?
2011. febr. 9. 19:34
Én nem tudom nekem mind a kettő tetszik :) De ha fekete ,vagy barna az is tetszik csak bályos legyen:)
2011. febr. 9. 19:32
sok
2011. febr. 9. 19:30
mez az sotetebb
2011. febr. 9. 19:30
Szerintetek mi a különbség az aranyszőke és a mézszőke hajszín között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook