Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mennyire fontos, hogy valakinek legyen legjobb barátnője? Neked van? fórum

Szerintetek mennyire fontos, hogy valakinek legyen legjobb barátnője? Neked van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. máj. 8. 04:49
Gyerekkorba , egészen tinikorig fontos szerintem , h legyen 1-2 jó barátnő , volt nekem is 3 éves koromtól tinikoromig egy legjobb barátnőm és neki is volt más legjobb barátnője . Azután felnőttként mindig volt olyan kolleganőim aki , bár idősebbek voltak nálam , nagyon jó kapcsolatunk volt , később + olyan fiatalok , akikkel szintén nagyon jó , baráti kapcsolat alakult ki , de ez már nem olyan , mint a felhőtlen gyerekkorba . Amikor már csaádja van az embernek , akkor már más a háttér , mások az igények , más az élet , ma is ha összefutok bármelyikkel , traccsolunk egy jót , aztán megyünk tovább . Ma már inkább kedves ismerősök , mint barátok .
23. forrest2010 (válaszként erre: 5. - 9d7907a17a)
2013. máj. 8. 04:35
caterina , milyen az a buroktárs ? még sose hallottam !
2013. máj. 8. 00:29

Számomra 3-4 nőnemű van, akiről azt mondom igazán fontos az életemben. Ebből hárommal rendszeres, napiszintű a kapcsolat, egyel pedig inkább heti egy, kéthetente egy alkalom, amikor találkozunk, fagyizunk, vagy beülünk egy pubba beszélgetni.


Közülük egy (aki rendkívül szeretethiányos) folyton azt hangoztatja, hogy én neki a legjobb vagyok, mégha én nem is gondolom így. A minap, mikor munka közben (merthogy munkatársam is 2 teljes éve) nagyon összevitáztunk magánéleti dolgon, akkor közöltem vele, hogy nekem nem a legjobb barátnőm. Folyton ezen nyafog és láttam rajta, hogy szíven ütötte. Elmondtam neki, amit már nagyon sokszor, hogy mindegyik leányzót más miatt szeretem, más a kapcsolatom mindegyikőjükkel - nem konkrétan egy baráti társaság - és nem vagyok hajlandó választani, hogy ki a legjobb és ki kevésbé. Egyszerűen torkig is voltam már az állandó szemrehányásokkal és valaki mindig megsértődne, hogy miért nem az adott nőben látom a legjobb barátot. Besokkalltam, kiosztottam, aztán megnyugodott és megbeszéltük. De nagyon idegesítő tud lenni, ha valaki folyton azt magyarázza, hogy neki én a legjobb vagyok, lehet, hogy fordítva nincs így... (sóhaj).


Szóval inkább legyen több olyan csaj, akivel imádjuk egymást és mindent megbeszélhetek vele, mint egy legjobb, mert abból konfliktus is kerekedhet. Legalábbis az én ismeretségeimben sajnos előfordulna.

2013. máj. 8. 00:25

Most így visszatekintve az elmúlt 42 évemre, azt mondhatom, hogy szerencsés ember vagyok barátok tekintetében. Vannak, voltak, lesznek. Mindegyikkel más témában tudok jókat beszélgetni. 20-30 éves barátságokat ápolok, hálistennek sikerrel.

Legjobb barátnőm? Olyanom nincs. Vagy talán van. Van, mert mindig ott vagyunk egymásnak, amikor kell, bár messze lakunk egymástól. Meg van egy másik legjobb barátnőm, meg egy harmadik. Meg még egy. Talán 5-6-7... nem tudom. Mindet imádom:)

De most kerítettem egy pasit is, akivel meglepő módon olyan témákat ki tudunk beszélni, hogy sose hittem volna.

Kérdésedre válaszolva: nem fontos, hogy legyen legjobb barátnője, az a fontos, hogy magaddal legyél jóban, és szerethető legyél. Akkor majd jönnek a barátok ezerrel. Sok sikert.

20. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 3. - Bd55e3f068)
2013. máj. 8. 00:18
Nekem meg Fortisszima Fingusz:)
19. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 3. - Bd55e3f068)
2013. máj. 8. 00:18
:))))
18. bd55e3f068 (válaszként erre: 14. - _Dina_)
2013. máj. 7. 23:52
Pontosabban mire gondolsz? Szerintem azért nem összevethető a párkapcsolat (részemről házasság) és a barátság, mert a férjemmel törekszem a hosszú együttélésre, és beleszólásom is van az életébe (fordítva neki is ez), viszont egy akármilyen jó barátommal kevésbé törekszem a kitartásra, nem élek vele együtt, és nincs beleszólásom az életébe, és fordítva is ezt várom, ill engedem meg.
2013. máj. 7. 23:46
Nekem barátnőim vannak,idősebb is van.Sajnos messze vannak,ezért ritkán talizom velük.Neten,telefonon tartom velük a kapcsolatot.Elköltöztem a szülővárosomból 8 éve,és itt nem könnyű barátnőt találni,nincs is.
16. _Dina_ (válaszként erre: 15. - Honeywald)
2013. máj. 7. 23:39
Nem direkt került ide! :)
2013. máj. 7. 23:33
tetszik, h a diétás rovatban van a fórum... :D
14. _Dina_
2013. máj. 7. 23:30
Ha valakit jó barátnőnek tartunk, olyan nagy kérés hogy legyen velünk őszinte? Mint akár egy párkapcsolatban, ha probléma van beszéljük meg!
2013. máj. 7. 23:29
Nem fontos. Nincs.
12. bd55e3f068 (válaszként erre: 9. - E32d76b828)
2013. máj. 7. 23:21
A valaki a sok pocsék körül a legkevésbé rosszat meg tudja nevezni, akkor ő a legjobb.
11. _Dina_
2013. máj. 7. 23:19
Basszus rossz kategóriába raktam!! :) Ezért utálom az érintős telefont! :)
10. _Dina_
2013. máj. 7. 23:18
Látom másnak is hasonló tapasztalatai vannak!
2013. máj. 7. 23:13
ha Te azt mondod h Neked igen,van...akkor kamuzol
2013. máj. 7. 23:11
Gondolom, még jönni fog sok-sok hasonló válasz. Ilynekor felmerül bennem, ha kevésbé lenne illetlen, hogy férfi és nő közt barátság legyen, akkor szintén ilyen arányok jönnének ki barátság hiányban?
7. e28c748947 (válaszként erre: 2. - Leoborta)
2013. máj. 7. 23:09
Éppen ezért nincs "legjobb" barátnő, legalábbis tinikor után.
2013. máj. 7. 23:08
Sajnos nekem is rossz tapasztalataim vannak......
2013. máj. 7. 23:08

Megenni szeretnéd vagy testmozgásnak? Másként nem tudom értékelni a fórum kategóriáját. :)


A viccet félretéve, legjobb barátnőm nincs (a szótól is ráz a hideg). Barátnőm van, ismerőseim, meg buroktársaim.

2013. máj. 7. 23:07
Nekem volt legjobb barátnőm, de elköltöztünk messzire egymástól és azóta sincs legjobb barátnőm. Azért reménykedem benne, hogy kialakul egy olyan barátság valakivel még egyszer, mint amilyen az volt. Nekem hiányzik.
2013. máj. 7. 23:07
Nekem a legjobb barátnőm Loretta.
2013. máj. 7. 23:06
Nem te vagy az egyetlen...csak addig jó az ember, míg haszna van belőle valakinek.
2013. máj. 7. 23:04
Sajnos nagyot csalódtam két barátnőmbe, akikkel úgy éreztem bármit megbeszélhetek!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook