Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mennyire ártalmas a mikrohullámú internet ? fórum

Szerintetek mennyire ártalmas a mikrohullámú internet ? (beszélgetős fórum)


15. Regin_a (válaszként erre: 4. - LadyBird 2015)
febr. 24. 18:10

Már hogyne lenne

pl. [link]

2019. máj. 12. 18:44

Rákerestem.


"AZ XXXXXX Internet Szolgáltató Kft. vezeték nélküli, széles sávú internet-hozzáférést biztosít mikrohullámú összeköttetésen keresztül Nyíregyházán és vonzáskörzetében.

Az új technológiának köszönhetően gyorsan telepíthető, járulékos telekommunikációs költségek, telefondíjak és más rejtett költségek nélkül."

13. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2019. máj. 10. 07:42
A kérdést sem értem...
12. delbuk
2019. máj. 9. 08:50

Mikrohullámú internetszolgáltatónál dolgoztam még nagyon régen, és bemérettünk átjátszót(ami ugye nagyobb teljesítményű), és kb. az jött ki, hogy a mikrohullámú sütő ártalmasabb.

Ellenben nem mindig megbízható, problémát jelenthet a vihar, a kinövő fák, stb.

11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2019. máj. 9. 07:11

Ha a mikrohullám ártalmai a kérdés, akkor semmiben sem ártalmasabb, mint bármilyen más technológia. Magát a Földet is éri a világűrből, a műholdakról.

Frekvenciákról, rezgéshullámokról van szó, ami nap, mint nap ér bennünket bárhol is vagyunk.


Ha a parabola antennával vételezett mikro internetre gondolsz, akkor az sem ártalmasabb, mintha kábelen bevezetett internetet használunk.

2019. máj. 8. 19:13
Csaj... hihi, szóval csak.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - 0adc8842b1)
2019. máj. 8. 19:13

Set top box.

Nálunk csaj egy tévé van, nekem a net fontosabb.


Vezetékek meg más okból is vannak itt-ott, de megszoktuk.

8. 0adc8842b1 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. máj. 8. 19:09
A Telekom adott egy boxot amibe már bele van építve a Wifi, de ahány tv van a lakásban annyi külön set up box (ha jól tudom kell) havi 800,-Ft, boxonként. A sok vezeték tragédia, én mindent beépítettem a falba, persze olyan csatlakozó is kell. Rohadt drága. Maga a vezeték meg olcsó.
2019. máj. 8. 18:10

Nem vagyok abban biztos, hogy ezt mikrohullámúnak hívják... :D


Mobilnet van a piros színű társaságnál is.

Nekünk elvileg vezetékes a net, a routerről osztjuk el, de az én gépembe plusz vettünk egy stick-et, a vezeték helyett, hogy ne kelljen a szobán keresztülhúzni a "madzagot".


Sőt ahol alszom, ott van a TV is, a számítógépet elalvás előtt az ágy mellé húzom, mert az online krimire alszom el.

Ha lenne külön hálószobám, akkor is így tennék, mert a fene se akar elalvás előtt átgyalogolni a másik helyiségbe.

2019. máj. 8. 16:31
Vegyél egy Mobil WiFi hotspot-ot, és rendelj a Telenornál 40 megás korlátlan netet havi 3 ezer párszáz forintért. Én azt használom, és tök jó! Igaz a router 20 ezerbe kerül (ha nem előfizetésként veszed meg) de az a tiéd akkor, és a net meg mindenhol nagyon jó. Nem akadozik,nem megy el, szóval jó.
5. csillubaba (válaszként erre: 4. - LadyBird 2015)
2019. máj. 8. 15:53
A telenorral egyszer már befürödtünk, köszi azt nem
4. LadyBird 2015 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2019. máj. 8. 15:47

Kolátlan mobilnet valóban nincs, de a 150 GB igencsak sok mindenre elég...

[link]

3. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2019. máj. 8. 14:51
Ha akarod, ha nem, mindenhol van. A nagy városokban is van mobil internet. A Tesco mobil is az, a fővárosban is rengeteg adó van. Sajnos.Nem tudod kikerülni.
2019. máj. 8. 14:47
??
2019. máj. 8. 14:15
Nemrég a város szélére költöztünk ahol nem lehet vezetékes netet bekötni...a mobilnetben pedig nincs korlátlan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook