Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek meddig kell hogy pihentessem a hajam a következő szőkítésig? fórum

Szerintetek meddig kell hogy pihentessem a hajam a következő szőkítésig? (beszélgetős fórum)


9. Pipacs02 (válaszként erre: 8. - Pipacs02)
2018. aug. 8. 14:18
A hajradír után ha jól tudom közvetlen festhetsz is rá. Az aszkorbinsavas megoldás kicsit időigényesebb. De már látom h kopik a vörös.
2018. aug. 8. 14:15
Szia! Nekem nagyon sötét vörös a hajam,szőkét szeretnék. A fodrászom nem szőkített,mivel elég kényes a hajam és kértem is h a legkíméletesebb megoldást keressük meg rá. Aszkorbinsavat javasolt otthoni használatra,ami szép lassan világosít úgy h nem roncsol és patikában kb 300ftért tudaz venni. Hajradídra esetleg gondoltál? Drogériákban tudsz hozzá jutni. Én még nem próbáltam,de volt olyan ismerősöm aki igen és segített rajta.
7. Nati45 (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2018. júl. 31. 13:51
ő is annyit javasolt hogy a szőkítést nem vállalja mivel nagyon roncsolódna haj max hogy növesszem le de az meg eléggé hosszú idő lenne lehet 2 év is lenne mivel derékig érő a hajam
6. 12d083b51b (válaszként erre: 5. - Nati45)
2018. júl. 31. 13:43
Gyakorlatilag itt mindannyian azt mondjuk, hogy festék tekintetében egy ideig célszerű lenne pihentetni. A fodrászt kérdezted már? Ő mit mond?
5. Nati45 (válaszként erre: 4. - 12d083b51b)
2018. júl. 31. 11:52
szia eléggé erős vastag szálú hajam van derékig érő majd nem
4. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. júl. 31. 11:50

Szerintem is, egy hónapig ne tégy rá újabb festéket.

Nem írod ugyan, milyen frizurád van, de ha eléggé hosszú, akkor én most inkább vágatnék belőle egy rövidebb frizurát, és ahogy nő, inkább mindig kivágatni belőle a régi a festéket. És az új színt, először csak a hajtőtől kezdve felrakni! Igaz, hogy így egy ideig u.n. két színre festett frizurád lenne, de a mai divat ma már bármit elbír! Még ezt is! :))

3. Nati45 (válaszként erre: 2. - Imaginary)
2018. júl. 31. 09:09
köszönöm a válaszod.
2. imaginary (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. júl. 31. 09:08

Ha volt szőkitve, akkor a mosások alkalmàval kopni fog, nem lesz olyan sötét.


Majd meglátod, hogy kell -e újra világosítani. Most türelem, legalább egy hónapig +ápoló pakolások.

A korpasodas elleni sampon is világosít rajta. Próbald meg azzal mosni.

2018. júl. 31. 09:02
Ott kezdődődött a történet hogy 8 -évig fekete hajú voltam és egyszer csak,rá untam és úgy dönötöttem hogy vörösre szeretnék váltani.Sikerült is 9-százalékos szőkítőporral ki szedni a hajamból eléggé jól a feketét utána lefestettem vörösre.De ugye a szőkítőpor nem bírta, mindenhol szép egyenletesen ki szedni a hajamból az előtte lévő feketét és itt ott foltos maradt szóval nem volt az a szép vörös és ezért megint eléggé igénytelen hatást keltett.Hiába festettem,át vörösre.Igy át festetettem még egyszer vörösre.Szóval kétszer lett át festve kisebb szünetekkel kb 2 hónapot vártam a két festés között.Ugye először lett blansolva az,az szőkítve is.És most pedig kb egy pár napja át festettem sötétbarnára a fodrásszal de valahogy nem vagyok meg elégedve vele mert nagyon sötét lett a szín és eléggé öregít.És most egy ideig nem szabad szőkitettni a hajam ha világositattni szeretném mindenki azt mondja hogy vagy meg kell várnom még le nől ami eléggé hosszú idő.És annyit nem szeretnék várni mert nem jól áll a sötét szín.És nem szeretném így hagyni mivel eléggé rémesen nézek ki. Öregit és sápaszt.Csak normális válaszokat várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook