Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek hol lehet manapság ismerkedni, barátkozni és legfőképpen igazi barátokra találni? fórum

Szerintetek hol lehet manapság ismerkedni, barátkozni és legfőképpen igazi barátokra találni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. febr. 9. 00:39
Azért lehet idővel itt is igazi barátokra lelni.. Én már nem egy emberrel találkoztam is, és tündériek, és a találkozás után sem szakadt meg a kapcsolat, nem csalódtunk egymásban.. Most is fogok valakivel találkozni innen a napokban..
7. 7a23ed9179 (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 00:25
Tényleg csak érdekességnek írom az én esetemet. Mellőlem is kikoptak a barátok, volt, aki az én hibámból, volt, akit az élet sodort távol, vagy csak nem állta ki a barátság az idő próbáját stb. Hiányoztak, hiányoznak azóta is. De én is szeretek barátkozni, nekem fontos ez az érzés. És sosem hittem volna évekkel ezelőtt, de most így van, barátokat a swinger klubban találtam. (nem akarok erről itt társalogni, csak arra példálóztam vele, hogy nem mindig a szokványos helyek lehetnek nyerőek).
2013. febr. 9. 00:24

Van egy idézet az oldaladon:

"Ha azt várod, hogy mások tiszteljenek, szeressenek, törődjenek veled, előbb neked kell magadat tisztelned és szeretned. Aki nem szereti önmagát, azt mások sem tudják szeretni."


Majd előtte pár sor arról, hogy mennyire nem voltál/vagy megelégedve magaddal.


Ebből kéne kiindulni.

5. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Mese)
2013. febr. 9. 00:20

Ahogy mondod,ráadásul alaposan félre is ismerheted az emberkét,akit megismersz neten.jó,mondjuk,ha nem neten,akkor is,de itt még több a rizikó...

én itt hoxán néhány éve ismertem meg valakit örültem,mert helybeli,eleinte kedvesnek is tűnt meg arinak,bár azt éreztem hogy nem vagyunk egy hullámhosszon viselkedésileg/,de elnéztem neki,hisz nem vagyunk EGYformák.Két év után ismertem ki igazán,miféle ember,ő már nincs itt,de ez életem egyik legroszabb élménye volt,ahogy vége lett.......

2013. febr. 9. 00:16

sziasztok,30 éves nő vagyok és elég nagy probléma az életemben hogy nincs egyetlen igazi barátom se.irtó magányos vagyok,össz egy bnőm van,aki nem egy városban él velem,de nem is érzem igazinak.

Itt neten kötöttem már olyan barátságot ,ami tragédiába fulladt,rettenetesen megviselt,majd esetleg késöbb kifejthetem ha érdekel vkit.

de érdekelne,hogy csináljátok,mert mindenkinek van a környezetemben kisebb nagyobb baráti köre vagy barátai,barátnői,ha csak néhány is,de nekem senki.Pedig értelmes nőnek mond mindenki,sok minden érdekel,szeretek beszélgetni is ha van kivel és ha érzem azt hogy érdeklődőek felém.....szóval röviden ennyi,kiváncsi vok,ki mit oszt meg velem ezzel kapcsolatban:)

3. mese (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 00:15

erre én is kiváncsi lennék...:S

A neten köttethetnek barátságok, de ennek igen sok rizikója van.. sajnos..

2. 7a23ed9179 (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 00:15
Attól függ, hány éves vagy, milyen típusú emberek vonzanak...
2013. febr. 9. 00:12
Szerintetek hol lehet manapság ismerkedni, barátkozni, és legfőképpen igazi barátokra találni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook