Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek hol lehet manapság ismerkedni, barátkozni és legfőképpen igazi barátokra találni? fórum

Szerintetek hol lehet manapság ismerkedni, barátkozni és legfőképpen igazi barátokra találni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
38. Miss Angel (válaszként erre: 35. - Nissi)
2013. febr. 11. 12:45

Köszönöm a tippet,aranyos vgy:)

az kicsit bánt amugy hogy a sulis csoportomban is nekem kell kezdeményezni mindenfajta beszélgetést szinte,ha vége az óráknak mindenki szétszéled,megy a maga útjára,max akkor verődtök össze ha 1felé mentek:))))

sajnálom nagyon,hogy nem jelentkezhettem nappali tagozatra,mondjuk sose szerettem,mert levelezőn nekem mindig könnyebben ment a tanulás,de ebből a szempontból jobb,mármint hogy ott sokat vagytok együtt és jobban összekovácsolódtok...

37. Miss Angel (válaszként erre: 36. - 388b941089)
2013. febr. 11. 12:43

Teljesen igazad van,a panaszkodás sehová nem visz,legfeljebb oda hogy faképnél hagynak.Ezt hosszu távon senki nem bírja,nekem "bírni kellett",kitartottam a csaj mellett talán mert úgy éreztem nekem csak ő van,de istenesen megbántam,újra csak azt tudom mondani.És persze buta is mert éreztem lelkem mélyén hogy csak én állok ki mellette de visszafelé ez nem működik....

Arról nem beszélve,vannak olyan problémák,amiket az ember nem tud megoldani,pl ha a családod durva veled vagy te hiába teszel meg mindent,mégse alakul ki a családtagjaiddal egy meghitt,szeretetteljes kapcsolat,ezen tudsz változtatni?nem,mert ez rajtuk ugyanúgy múlik,mint rajtad....most hirtelen ez jutott eszembe,mint példa.De most ha ezt rázúdítod másokra annak mi értelme van?Rosszul lesz tőled a környezeted és menekülnek majd mellőled.Vannak ilyen rokonaim,akik csak a panaszból állnak ki,ha összetalálkozunk,és hiába sajnálom őket vmilyen szinten,mégis menekülhetnékem van,mert rossz hatással vannak a hangulatomra,állandóan csak a rosszat hallgatni,sztem ez mindenkire rossz hatással lenne..szóval sztem teljesen jól látod a helyzetet!

36. 388b941089 (válaszként erre: 33. - Kristo_f)
2013. febr. 10. 18:13

Ja igen, még én vagyok a hibás azért, mert a "barátaim" sz*rtak rám. Amúgy tisztelet a kivételnek, de volt egy-két ember, akire számíthattam.


És az mitől jobb, ha nyafogsz? Segít? Előrébb visz? Inkább a probléma megoldására kéne koncentrálni és nem a nyafogásra.

35. Nissi
2013. febr. 10. 18:11

Szia, megértelek nekem sincs sok barátom, de ez inkább az életnek köszönhetö. Van aki külföldre ment, azonkivül szép lassan mindenkinek lett saját családja, kapcsolata és akkor már azokkal tölti az idöt. A se kutyája se macskája-ról jutott eszembe hogy annak idején amikor volt kutyám, sok ismeröst szereztem, kutyasétáltatás közben:)

Próbálj eljárni edzöterembe, valamilyen tornára, zumba stb vagy nyelvtanfolyam vagy ami érdekel. Igy valószinüleg értelmesebb emberekkel találkozol majd és föleg hasonló érdeklödésüekkel.

34. Miss Angel (válaszként erre: 32. - 388b941089)
2013. febr. 10. 11:17

Megjártam,de a saját hülyeségemnek köszönhetem,más már az első hetek után kidobta volna mert szánalmasan tudott viselkedni,mint egy igazi k...a,bárhová elmentünk együtt.

Sajna még amellett hogy lelketlen+nem normális szegény/mert szerintem aki megcsinál ilyeneket,mint amiket felsoroltam,az tuti nem az/,még feltűnési viszketegségben is szenved.

Száz szónak is egy a vége,ez arra jó volt hogy megtanuljam a leckét,lehet nem véletlenül történt,hanem egy intő jel volt arra,hogy nem jól állok az emberekhez,nem szabad mindent elnézni egy embernek,a fejemre nőtt ,mert én hagytam :)

33. kristo_f (válaszként erre: 32. - 388b941089)
2013. febr. 10. 09:56

Szoval te is nyafogni szerettél volna, de nem volt kinek

Miért is itéled el a nyafogót?


Értem persze, oda-vissza kellene ennek működni, de sokszor nem igy van

Neked is kellett volna találni egy olyan személyt, ismerőst akinek nyafoghattál volna

32. 388b941089 (válaszként erre: 27. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 17:34

Lelki szemetesláda voltál. Én pontosan emiatt nem barátkozom senkivel. Mindenki csak nyafogni tud az életével kapcsolatos problémákról, mindenki negatív, de az, hogy velem mi a retek van - a páromon kívül - kutyát nem érdekli. Régebben is ez volt, mindig én húztam fel a lelki beteg barátnőimet, miközben nekem is rengeteg bajom volt, de senki nem foglalkozott az én gondjaimmal, mondván Orsika erős. Ebből kifolyólag én is negatívan állok az emberekhez - tisztelet a kivételnek - nem vagyok kíváncsi senki nyomorára.


Sajnálom, hogy így megjártad...egy újabb csalódás. :(

31. Miss Angel (válaszként erre: 30. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 14:51
Ja és bocsi ha kicsit erőteljesebben fejeztem ki magam,remélem,h nem bántottalak meg!
30. Miss Angel (válaszként erre: 28. - De Luca)
2013. febr. 9. 14:50
Annyiban igazad van,hogy ha vki nincs magával kibékülve vagy komplexusai vannak,nyilván kihat a kapcsolataira is,méghozzá nagyon. tudom mert jártam ilyen cipőben :)
29. Miss Angel (válaszként erre: 26. - Kristo_f)
2013. febr. 9. 14:48

Lehet...söt:biztos,ez azon is múlik,ki mennyire nyitott vagy zárkózott ember.

Szerintem hozzám azért nem közelednek és azért nem történik velem ilyesmi,mert érzik hogy zárkózottabb vagyok az átlagnál,és még gyanakvóbb is...mindekinek van 1fajta kisugárzása,én ezt sugárzom ki,hiszen ilyen ember vagyok,sajnos.Bár szeretek beszélgetni,de pl kezdeményezni nem nagyon szeretek.

A sulis csoportomban meg azt érzem,széthúz a csoport,ritkán találkozunk,ott jól rlvagyunk,de itt kimerült...

és még valami amit nagyon érzek:hogy akinek már megvan a kialakult baráti köre,az nem szívesen enged be ebbe a körbe új embereket.....meg úgy van vele,nekem megvan ami kell,ill akik kellenek,ő meg csak egy idegen...

28. de Luca (válaszként erre: 19. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 14:46
Nem értem a válaszod. Egyáltalán nem bíráltalak.
27. Miss Angel (válaszként erre: 12. - 388b941089)
2013. febr. 9. 14:36

Nagyon sajnálom hogy így jártál,én is ebben cipőben járok,sokan bántottak ebből az következik hogy még jobban bezárkózol.....

szivesen elmondom ha már rákérdeztél,mi történt bár kicsit hosszú lesz és sokak számára sztem megdöbbentő is....

Évek ota vagyok itt,Hoxán,megszerettem ezt az oldalt:)

de most nem is ez a lényeg,igazábol a plasztikai műtétem kapcsán kerültem ide,azért is van az a bemutatkozó szöveg kiirva nekem.A plasztikás lányoknak ált ilyen bemutatkozó szövegük van,mert van sok ilyen fórum és sokan írnak is ,szivesen adok tanácsot olyanoknak akik készülnek hasonló beavatkozásra....szóval ezért van ilyen bemutatkozó szövegem,de ez sem lényeg kicsit elkanyarodtam a tárgytól,bocsi:)

Oda akartam igazából kilyukadni,hogy ezt a bizonyos bnőnek hitt lányt is a plasztika kapcsán ismertem meg.

Szóba elegyedtünk,mert irtó depresszios volt,elrontott testtel,összetörten élt,mikor elkezdtünk beszélgetni....

De ha belegondolok irtó buta voltam,mert már a legelején vennem kellett volna az adást...hiszen halálra sajnáltatta magát inden szinten,már akkor is mikor túl volt a korrekciós műtétjén,és minden helyre jött az életében.Találkozgattunk,jókat dumáltunk jól éreztük magunka és éreztem,hogy lelkileg egyre jobban van,örültem ennek...

Aztán mikor minden oké volt már nála,kezdett kialakulni az a helyzet,hogy-bár napi szinten dumcsiztunk msnen-egyre kevésbé érdekeltem,inkább mád haverokkal talizgatott,verte el az időt,gondolom,jobban érezte magát velük,hisz velük volt 1 hullámhosszon....

Erről a lányról tudni kell,hogy semmi más nem érdekli,csak a kinézete,a szép ruhák a buli,a pasik és itt kimerült az érdeklődése....ezt hamar levágtam de nem akartam elengedni....nagy lábon élt,szórta a pénzt,meg minden a feneke alá volt téve,29 éves korára nem dolgozott talán még 1 hónapot sem....ez se érdekelt,gondoltam magánügye,i közöm hozzá....ezt lányt semmi értelmes programra nem lehetett elcsábítani ,egy kiállitásra,egy sétára,egy kirándulásra,szó szerint SEMMI nem érdekelt azokon kívül,amiket felsoroltam...

és ez csak fokozódott,az évek folyamán,7végén mindig felhívott ha unatkozott,hogy gyere már velem bulizni mert vágyok menni/hozzátenném,engem csak azért hívott mert épp nem volt más,ahogy utolag rájöttem/,hét közben meg le voltam ejtve,a napi beszélgetések is úgy zajlottak hogy panaszáradat részéről én meg ápolgattam a kis lelkét,amit szintén nem kellett volna,mert ami gondjai voltak,mind magának köszönhette.1 példa:4 éve élt együtt a párjával és játszotta a kiborul megcsalt nőt,holott ő kb 10x úgy csalta a párját,erről ennyi....

Aztán kórházba kerültem és igazából akkor jöttem rá mennyire semmi ez a nő,mint ember,hogy én kitartottam mellette jóban rosszban 2 álló évig,ő meg cserébe lealázott a sárga földig....

Azt nm mondtam,egy alkalommal bevallotta/vagy inkább elhencegett vele/,hogy ő régen hivatásos r*banc volt,na ha akkor felállok és otthagyom,megkímélhettem volna magamat sok szörnyűségtöl,de én hülye nem tettem.S.Mert egy ilyen embertől mit lehet várni,de most komolyan,aki a testét árulja+egy naplopó ingyenélő,aki csak magával törödik,aki kizsigerel mindenkit,még a saját családját is????????

Szóval a kórházba néhányszor bejött,és egyszer összeszólalkoztunk,mert igyekezett volna rám erőltetni a saját akaratát és játszotta az orvost,egy bizonyos gyógyszerről próbált volna lebeszélni amit orvos írt nekem,mindegy ez annyira nem fontos......talán akkor mondtam meg neki először határozottan a saját álláspontomat,hogy ne szóljon bele abba,én mit csinálok,ne játssza az orvost mert nem végzett orvosi egyetemet ,és hadd cselekedjek már úgy,ahogy én szeretnék....bíztam az orvosomban és nem bántam meg,nagyon beteg voltam abban az időben és úgy éreztem a terápia segít,mint ahogy segített is....

erre felkapta a vizet de annyira hogy tisztára agressziv lett,közösségi oldalon le is kellett tiltsam....

erre mit csinált???csinált egy másik nicket és nyilvánosan lealázott hogy lássa mindenki,kiirta a falamra hogy milyen ocsmány vagyok és gusztustalan,hogy soha még 1 útszéli st*icinek se fogok kelleni,mert egy porcikám sincsen ami szép lenne,szánalmas vagyok és undorító,csúf a fejem is a testem is a hajam a bőröm,magyarán egy selejt vagyok....takarodjak és műttessem át magam tetőtől talpig ha akarok lenni valaki és még hasonló "finomságokat"kaptam,ettől sokkal durvább szavakkal és hangnemben....nyilvánosan!!!!Még a saját falán is,és röhögtek rajtam az idiota haverjaival:D

A legröhejesebb az volt,hogy senki nem állt mellém,senki nem írta oda,hogy nem szégyelled magad ,hogy ilyeneket írsz?vagy h már írod akkor privátban írnád Angelnek??

de mikor válaszképp ezekre az ocsmányságokra oda mertem írni,hogy nekem ne ugasson egy ingyenélő volt prostituált,aki soha egy egészségeset nem dolgozott még életében,és akinek a szép külsején kívül mása sincs,egy csomó ismerőse rámírkált meg aláztak ott agyba főbe.....szóval szánalmas ez az egész eset,mert mindig az jár a fejemben,minek kellett nekem eddig elmenni és miért nem hajitottam ezt az "embert"jó messzire,már a legelején....

Még annyit hozzátennék,hogy azok a dolgok,amiket írt,nem okoztak nekem különösebb fájdalmat,mert szép és csinos nőnek tartanak ,szóval a külsőmre tett otromba,sértő megjegyzéseknek tudtam hogy semmi alapja....inkább azt fájt,hogy egy ilyen embernek vannak pártfogói ,mindig van pasija,aki még azt is eltűri,ha agyba-főbe csalja,nekem meg se kutyám,se macskám....akit szeret a családja,szeretnek a szülei,annak ellenére hogy lehúzza őket,nekem meg még a családom sem áll mellém a bajban.Szeretetet kap egy ilyen lelkileg értéktelen senki ,még akkor is,ha semmit sem ad ...

Ja és ami még fájt:hogy miért voltam ennyire h*lye és ostoba,miért ragaszkodtam hozzá,mikor a lelek mélyén éreztem hogy csak használva vagyok és saját magamat hibáztattam és hibáztatom a mai napig,hogy eddig fajult a dolog...de igyekszem elfelejteni az egészet.ami történt már úgyis megtörtént.Hát ennyi,és bocs hogy ennyire hosszúra sikeredett.......

26. kristo_f (válaszként erre: 24. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 14:24

Ha el vagy zárva a külvilágtol , tényleg nehéz.

De mondok egy példát, a közeli boltban összejöttem egy kellemes lánnyal, csak mint baráttal

Pedig csak beszélgettünk elöször


Persze nem olyan barát mint egy 20 éves kapcsolat

Sose tudni hol sodor eléd akárkit az élet, lehet az egy diszkó is

25. Miss Angel (válaszként erre: 24. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 13:49

"100-ast a földön"



bocsi az elírásért

24. Miss Angel (válaszként erre: 18. - Kristo_f)
2013. febr. 9. 13:49

Ez is oké,és nem gondoltam,hogy majd hipphopp találok barátot,mint +100-ast a földön".

és azzal is tisztában vagyok hogy a barátság kialakulásához idő kell....itt elsősorban a HOL ismerkedjek a kérdés.Sajna olyanok most a körülményeim,hogy nagyon be vagyok zárva ide,levelezős suliba járok,nem melózom,ami már 1 OK ,hogy nehezebben tudjak ismerkedni.Diszkóban és más szórakozó helyeken nyilván az ember nem barátkozik:)))))))))))))

neten pedig nagyon nehéz,nincs is ilyen oldal,csak társkeresők,ott megint nem barátokat keresnek az emberek.....

23. Miss Angel (válaszként erre: 16. - Dda31784e7)
2013. febr. 9. 13:44
:)
22. Miss Angel (válaszként erre: 15. - 5bcf1b7c01)
2013. febr. 9. 13:43

Nem vagyok panaszkodós típus,sőt,inkább azt mondják sokszor,hogy nem kellene annyira megjátszani a vidámságot meg a jókedvet,mikor sz*rul vagyok,mert ugyis átüt....na de ha már vagyok vkivel,igyekszek felengedni és nem savanyú pofát vágni,mert az eléggé lehúzó...és nem terhelek senkit a problémáimmal.

Egyébként a mostani bnőmben pont az zavar mostanában, h nagyon önmagára figyel csak,és kizárja az egész környezetét.Állandóan sorolja a saját baját,sokszor irtó nyomasztó mr és idegesítő.És nem arról van szó hogy nem hallgatom meg szivesen,csak hoszu távon fárasztó+az egoizmus nem épp szép emberi tulajdonság....

21. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Aville)
2013. febr. 9. 13:37
Sajnos erre én is rájöttem,ha nyújtom a kezemet,az egész karom kellene,és minél többet segit az ember annál jobban hajlamosak visszaélni vele,sajna ilyen világ van és sajnálom a párodat,jó ember lehet,mert nem tolonganak körülötted ált pont akkor mikor segítségre szorulnál:)és témyleg szép dolog,h ennyire önzetlen,csak sajnos kihasználják az ilyen jó embereket:(pedig pont az ilyenek érdemelnék meg,hogy önzetlen segítséget kapjanak,mikor kellene,de olyankor persze eltűnik mindenki:/
20. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Ee1dc9ba06)
2013. febr. 9. 13:34
Na,ilyesfajta válaszokrA gondoltam,köszönöm szépen!
19. Miss Angel (válaszként erre: 6. - De Luca)
2013. febr. 9. 13:32

Már meg vagyok elégedve magammal és nem értem,hogy mire fel bírálsz és ítélsz meg engem,mikor nem ismersz.

Amúgy azt az idézetet nem hülyeségből irtam ki,teljes mértékben egyet értek vele.

Az meg,hogy sok emberben csalódtam és sok ember kihasznált és átvágott már,inkább a rossz emberismeretemnek köszönhető,meg annak,hogy hajlamos vagyok elnézni olyan dolgokat is embereknek,amiket nagyon nem kellene,és inkább itt van a hiba,ha már ennyire belementem az önelemzésbe akkor tessék....

egyébnként sem ez a fórum témája szerintem hogy milyen ember Miss Angel,hanem én elsősorban arra voltam kíváncsi,ti hol ismerkedtek,ebben várok tippeket és nem abban,hogy segíts megismerni saját magamat,mert tudom,milyen ember vagyok.köszi

18. kristo_f (válaszként erre: 15. - 5bcf1b7c01)
2013. febr. 9. 09:42

A barátság olyan, mint egy folyamatosan érô gyümölcs"


Heves bólogatás! :)

Nem értem miért gondolják egyesek , hogy barátot úgy lehet találni mint egy 100ast a földön


Barátság kialakulsához hosszú évek kellenek

Olyan nincs, hogy gyere legyünk barátok

Ismerősök azok vannak, barátságot visszafelé nézve lehet megitélni

17. fildus
2013. febr. 9. 09:40

Én sok barátot szereztem itt, igaz a gyermekeimnek köszönhetem, mert miattuk csatlakoztam egy-egy fórumhoz/klubhoz :-)


Illetve a nagy lányom mikor bölcsis lett, az ottani szülőkkel lett jó kapcsolatom, velük rendszerint összejárunk. Őket is a gyerekemnek köszönhetem.


Igazi régi barát egyetlen egy van, Ő 14 éves korom óta a barátom, a legjobb.

2013. febr. 9. 09:32
Hogyhogy hol, hát a Hoxa-portálon!
2013. febr. 9. 09:19

A barátság olyan, mint egy folyamatosan érô gyümölcs. Lehettek közel és távol egymástól, akár évekig sem találkoztok, mégis ott folytatjátok a beszélgetést, ahol megszakadt.

Aki jöhet bármikor hozzád, és te is bármikor!

De a lelki terheket nem szabad folyamatosan ontani, mert abba bele lehet betegedni.

Mert a barát nem csupán lelki szemetesláda.

14. 388b941089 (válaszként erre: 13. - 7a23ed9179)
2013. febr. 9. 08:21
:D
13. 7a23ed9179 (válaszként erre: 11. - 46ad4bac88)
2013. febr. 9. 08:17
Kár :))
12. 388b941089 (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 08:09

Én is 30 vagyok és körülöttem sem tolonganak az igaz barátok. :) Annyian martak már belém az évek alatt, hogy nem engedek senkit közel magamhoz. A legtöbb ember, aki körülvesz, terhes számomra, mert nem vagyunk egy hullámhosszon stb, és még sorolhatnám az indokokat, ezért igyekszem leépíteni őket. A családommal való foglalkozás meg a többi teendőm abszolút kielégít, leköt, időm és kedvem sem lenne ide-oda elmászkálni barátnőkkel stb.


Mi történt itt? Elmeséled? Biztos mellényúltál -sajnálom- mert azért itt is lehet barátkozni.:)

11. 46ad4bac88 (válaszként erre: 7. - 7a23ed9179)
2013. febr. 9. 07:58
Nem mindenki jár swingerbe... :DDD
10. Aville
2013. febr. 9. 07:38
Iskola, munkahely, tini kori barátok. Nekem innen vannak a barátaim 1-2. De nincs olyan hű de nagy összejárós nagy baráti köröm. Némelyik barátomnak viszont van, náluk/velük szoktam társaságban lenni. Páromnak sincsenek sajnos barátai, nagyon sajnálom emiatt. Őt mindig csak kihasználják. :( Barátság reményében segít sokat, aztán mikor már nem áll érdekében, az ember eltűnik. Nagyon durva. Ilyesmi, pl. h az illető minden nap nálunk volt hónapokig, amíg nem talált állást, netezni, állást keresni. És ahogy talált munkát eleinte még be-be nézett, aztán már a telefont se veszi fel... pedig nem történt semmi. Na, ők pl. kórházban barátkoztak össze.
9. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2013. febr. 9. 01:56
Én legfőképpen középiskolában, egyetemen, munkahelyen tudtam, tudok barátkozni leginkább. De sok szomszédomat is barátnak tekintem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook